ČFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vltavín : Olympia Praha - 25. srpna 2018   10:15

Vltavín
Vltavín
33' Pejša
Kirmia, Bužík, Císařovský, Artemuk, Zubashivskyi, Kubišta

Dnešní zápas byl velice vyrovnaný. Nejspravedlivější by zřejmě byla dělba bodů a rozuzlení v penaltové loterii. Olympia však byla šťastnější v koncovce a může tak zpět do Radotínu odjíždět s prvním vítězstvím a cennými body. O góly hostů se postaral Hadi s Ježdíkem, o jediní gól domácích se postaral kanonýr Pejša, který si připsal už čtvrtý ligový zásah v této sezóně. Děkujeme za pozornost a brzy na viděnou!
90+3'
90+2'
To byla paráda! Pejša se pokusil o nůžky, ty bohužel mířily vedle brány.
90+1'
Životnost Kubišty nebyla nikterak velká a po dvou minutách se opět pakuje na střídačku, nahradí ho Zubashivskyi.
90+1'
Vltavín se dopustil útočného faulu a hosté s rozehrávkou nikterak nespěchají.
90'
Rozhodčí nastavil 3 minuty.
89'
Trýzna utekl všem svým obráncům, avšak osamocený před brankářem mířil pouze do míst, kde měl Koblenc napřažené ruce.
88'
Bužík na hřišti moc dlouho nevydržel, vystřídá ho Kubišta.
87'
Střelecký pokus domácího Valíčka skončil v náručí brankáře.
86'
Špatně mířená přihrávka Pozníčka skončila v autu a Vltavín tak opět pustí Olympii k míči.
85'
Hadi odchází, nahradí ho Císařovský.
85'
Rada jde ze hřiště, střídá ho Novák.
84'
Rohový pokus nakonec dokázal zlikvidovat brankář domácích Koblenc.
83'
A bude z toho roh pro hosty!
83'
Po delší době se dostává do postupného útoku Olympia.
82'
Roh Vltavínu nebyl kvalitně kopnutý a mířil pouze na prvního obránce radotínských.
81'
Roh pro Vltavín,
81'
Hadi se prokličkoval přes dva hráče Vltavínu, jeho následný střelecký pokus si však do rámečku nedá.
80'
Centr z rohu nakonec dokázala radotínská defenziva bez problémů zlikvidovat.
80'
Roh pro Vltavín.
79'
Dnes nevýrazný Bassey odstupuje ze hry, nahradí ho Bužík.
79'
Ofsajd ve kterém se nachází Jiránek. Míč pro Vltavín.
78'
Artemuk vstoupil velmi dobře do zápasu a v krátkém sledu dokázal zastavit už třetí útok domácích.
77'
Dnes dobře hrající Brabenec jde ze hřiště, nahradí ho defenzivnější Artemuk.
76'
Dalekonosný pokus Valíčka rozvlnil pouze plech za brankovou konstrukcí.
75'
Obrana radotínského celku si s ní však dokázala bez větších problémů poradit.
75'
Další dobře postavená standartka pro domácí tým z Holešovic.
74'
Vojtěch Brabenec si naběhl na výbornou přihrávku a svojí dělovou ránou mířil pouze do levé tyče.
73'
Prodloužený centr domácích skončil pouze v náručí Čápa.
72'
Roh pro domácí.
71'
Centr Hovorky z hloubi pole nebyl dobře mířený a skončil v náručí brankáře.
70'
Po vyraženém centru brankářem se míč odrazil ke kapitánovi holešovického družstva, který z otočky mířil těsně vedle pravé tyče.
69'
Dobře postavená standartka pro Vltavín!
68'
Pozníček centroval pouze do nohy jeho obránce.
67'
Díky čemuž se k míči opět dostává Vltavín.
66'
Olympia bude vhazovat aut z nepříjemné pozice u vlastního rohového praporku.
65'
Brabenec zatahal Hovorku za dres, což neuniklo rozhodčímu, který odpískal faul na půlce Vltavínu.
64'
Těm však míč utíká a hráči holešovického celku tak budou mít možnost opět útočit.
63'
Tlak Vltavínu na chvíli polevil a do útoku se teď podívají i hráči Olympie.
62'
Vltavín se po střídání dostává na koně a nemilosrdně tlačí na pilu.
60'
To byla dělovka! Petr Pejša trefil břevno!
58'
Schindler odchází, přichází za něj Vieira.
58'
Šípek jde ven, Mysliveček si zahraje.
58'
Veselý jde ze hřiště, střídá do Valíček.
57'
Trýzna dnes hraje velmi dobrý zápas a na konto si připisuje další vystiženou přihrávku domácích.
56'
Dobře mířený centr odhlavičkoval do bezpečí hostující Jiránek.
55'
54'
Bassey si vysloužil za bolestivý úder loktem do hlavy domácího hráče žlutou kartu.
53'
Abena si sice povodil obránce Olympie a prošel takřka po celém obvodu vápna, jeho centr však našel pouze jednoho z obránců.
52'
Jakub Trýzna skluzem ukončil nadějně se rodící útok Vltavínu na levé straně hřiště.
51'
Zatím nejzajímavější, co hráči Vltavínu v druhé polovině předvedli je jejich hádka po druhém obdrženém gólu.
50'
Olympia právě vstřelila branku!
Po závaru před bránou Vltavínu se míč odrazil k osamocenému PETROVI JEŽDÍKOVI, který jednoduše zakončoval do prázdné brány.
49'
Pozníček se uvolnil na levé straně, avšak jeho centr skončil v rukavicích brankáře. Nutno poznamenat, že tento centr nebyl vůbec špatně mířený.
48'
Maione obdržel skákavou přihrávku, která mu utekla do zámezí. Vltavín se sice snaží útočit. Ale tohle už je druhé špatné zpracování za tento poločas, které mu zastavilo rodící se útok.
47'
Schindler si nedokázal zpracovat přihrávku, která mu nakonec utekla do zámezí. Olympia bude odkopávat od brány.
46'
Rozehrávka byla v druhé půli přisouzena Vltavínu.
46'
V první části poločasu byl na míči více Vltavín, Olympia však vytasila drápy a dokázala po několika gólových šancí skórovat. To hráče Vltavínu nabudilo a hru takřka vyrovnali. V 33. minutě díky tomu přišlo zasloužené vyrovnání a čtvrtý ligový gól pro Pejšu.
45'
45'
Rozhodčí nenastaví ani minutu.
44'
Hosté reklamují ruku domácích. Už potřetí za dnešní zápas.
43'
Centr jednoho z hráčů Vltavínu našel ve vápně úplně volného Maioneho, ten však hlavičkoval půl metr vedle levé tyče.
42'
Centr z pravé strany našel Petra Ježdíka, který musel zakončovat z velmi krkolomné pozice. Jeho střela tak šla pouze do náručí brankáře.
41'
Olympia se tlačí do útoku.
40'
Veselému chyběl krok, aby vystihl dobře mířený centr Schindlera a mohl tak skórovat do skoro úplně odkryté branky.
39'
Veselý takřka dostihl dobře mířenou přihrávku do běhu, brankář však byl o několik setin rychlejší a eliminoval tak rozjíždějící akci domácích.
37'
Maione však brzy na to ztratil míč.
36'
Do protiútoku se dostává Vltavín!
35'
Obrovská šance! Vojtěch Brabenec se dokázal společně s míčem zvednout ze země a prokličkovat se vápnem až před samotného brankáře, který však jeho dloubáček zastavil výstavním zákrokem.
34'
Bassey byl faulován a Olympie tak bude rozehrávat z vlastní půlky.
33'
Vltavín právě vstřelil branku!
PETR PEJŠA si připisuje další zářez! Jeho střílený centr mířený k pravé tyči překvapil brankáře, který si s ním už nedokázal jak poradit a míč tak skončil v síti. Je vyrovnáno!
32'
Hovorka se uvolnil po pravé straně, jeho nízko mířený centr však našel jednoho z obránců Olympie, který odkopl míč do bezpečí.
31'
Trefil přitom však jednoho z vlastních hráčů, který se skácel na zem. Naštěstí se už zvedl a může pokračovat ve hře.
30'
Brankář Koblenc si však dobře vyběhl a centr holešovického celku uklidil do náručí.
29'
Pejša si teď došel pro faul a Vltavín tak bude mít možnost dobře umístěné standartky.
28'
Obrovská šance na vyrovnání! Petr Pejša se po dobře mířeném centru ocitl osamocený před Koblencem, avšak jeho pokus hlavou mířil pouze do náručí brankáře.
26'
Olympia teď tlačí na pilu a nenechává Vltavín oddychnout.
25'
Závar před bránou Vltavínu ukončil jeden z holešovických obránců odkopem.
24'
Dalekonosný pokus Trýzny netrýznil brankáře domácích, jelikož mířil pouze do jeho náručí.
23'
Po třiadvaceti minutách je jasně vidět, že je Vltavín sice častěji na míči, avšak nebezpečnější situace si z brejků tvoří Olympia.
22'
Rada Tomáš pokazil přihrávku a poslal hráče radotínského celku do dalšího rychlého brejku. Na jejímž konci Hadi Mohamed poslal nízký centr na Vojtěcha Brabence, kterému však nevyšel krok a poslal míč vedle brankové konstrukce.
20'
Brabenec fauloval ve vzdušném souboji a Vltavín tak bude mít opět možnost zaútočit na bránu hostí.
19'
Radotínský celek se dostal do rychlého protiútoku na jehož konci se Bassey ocitl osamocený před bránou, jeho střele z voleje však neměla razanci a šla několik metrů vedle branky domácích.
18'
Centr Vltavínu našel pouze hlavu jednoho z obránců Olympie.
17'
Vltavín se z gólu rychle vzpamatoval a opět se dostává na koně. Není si však schopen vytvořit takzvanou "finální přihrávku", která by stála za zrodem gólové šance.
16'
HADI MOHAMED se ocitl úplně osamocený před bránou Vltavínu a hlavou míč uklidil k levé tyčce.
15'
Rozhodčí teď citelně ovlivnil hru a zblokoval centr Vltavínu, díky čemu teď jde Olympie do rychlého brejku.
14'
Dobře rozjetou akci domácích zlikvidoval Petr Ježdík pohotovým odkopem.
13'
A celá akce končí ofsajdem ve kterém se nacházel jeden z hráčů radotínského celku.
12'
Hráči Olympie drží míč na svých kopačkách, avšak nejsou schopni se dostat přes obranný val Vltavínu.
10'
Centr jednoho z hráčů holešovického celku nenašel nikoho v barvách Vltavínu, stočil se však do brány a provětral brankáře Olympie.
9'
Útok Olympie zmařil Bassey špatně mířenou přihrávkou. Bude se vykopávat od brány.
7'
Avšak Bassey se dopouští útočného faulu a ztrácí tak míč.
6'
Po delším tlaku Vltavínu se k míči dostává Olympia.
5'
Roh pro holešovický celek.
4'
Tak to byla chyba! Obránci Olympie špatně odkopli balón přímo k Pejšovi, který se ocitl osamocený před bránou. Mířil však jen do rukavic brankáře.
3'
Hadi Mohamed se uvolnil na levé straně a otestoval ostražitost holešovického brankáře, ten však byl pohotový a míč chytl do své náruče.
2'
Hovorkův centr nenašel nikoho z hráčů Vltavínu, míč tak získává Olympia.
1'
Úvodní výkop má na starost Olympia.
1'
Hráči už nastupují na plac. Vltavín v zeleno-bílých dresech, Olympia ve žlutých.
Tribuny už se pomalu plní, zápas za chvíli vypukne.

Loko Vltavín: Kolbenec – Rada, Abena, Veselý, Hovorka, Pejša, Uvíra (K), Šípek, Schindler, Pozníček, Maione
Náhradníci: Roušal, Valíček, Novák, Mysliveček, Eichler, Vieira, Kostka

FK Olympia Radotín: Čáp – Ježdík P., Petryk, Broukal, Ježdík J., Trýzna, Jiránek (K), Hadi, Dancák, Brabenec, Bassey
Náhradníci: Kirmia, Bužík, Císařovský, Artemuk, Zubashivskyi, Kubišta

Rozhodčí: Štrincl – Mudra, Pastyřík.
Hlavním arbitrem bude Štrincl, ofsajdy bude mávat Mudra s Pastyříkem.
VZÁJEMNÉ ZÁPASY:

17.06.17 Loko Vltavín – Olympia 2:1
19.11.16 Olympia – Loko Vltavín 2:0
10.02.16 Loko Vltavín – Olympia 0:1
FK OLYMPIA RADOTÍN

Olympia se trápí. Svěřenci Oldřicha Pařízka ještě ani jednou nevyhráli a jediný bod si připsali za prohru na penalty v zápase proti Živanicím. Připadá jim tak nelichotivá 15.příčka. Sestoupivší tým trápí zejména ofenziva, jelikož ve třech ligových zápasech dokázali rozvlnit síť pouze v jednom případě. Jediné pozitivum uplynulé sezóny je postup do dalšího kola poháru díky výhře 1:0 nad divizním Tachovem.
LOKO VLTAVÍN

Svěřenci Martina Frýdka vstoupí do dnešního zápasu jako favoriti. Po třech zápase ve kterých získali 6 bodů Vltavín obsadil pohodlnou 7.příčku v ligové tabulce. Navíc se může pyšnit postupem do dalšího kola poháru, kdy překonal divizní Tatran Rakovník 3:2. Největší nebezpečí pro branku hostí bude představovat Petr Pejša, který v této sezóně stihl už třikrát skórovat a je tak jednoznačně jednou z největší hvězd Vltavínu.
Dobré ráno! Vítáme Vás u on-line přenosu ze zápasu ČFL mezi Loko Vlativínem a FK Olympiou Radotín. Výkop je naplánován na 10:15.