ČFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Živanice : Brozany - 13. října 2018   15:30

Živanice
Živanice
2' Kakrda  • 80' Štěpánek  • 83' Štepánek  • 90+2' Petrus
Vávra – Mešič, Tichý, Studecký, Bubeníček, Vlček

Živanice si připisují druhou výhru v sezóně a poskakují na čtrnácté místo. Brozany jsou po dnešku až předposlední. V dnešním duelu jim nevyšlo vůbec nic a prohrály jednoznačně 0:4.
90+3'
90+2'
Živanice právě vstřelily branku!
Na konečných 4:0 upravuje rovněž střídající DAVID PETRUS, Brozany odjíždějí s debaklem.
88'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Kakrda, přichází Živný.
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Herzán, přichází Gašpar.
83'
A znovu střídající PETR ŠTĚPÁNEK! Za čtyři minuty střílí svůj druhý gól a tento duel už Živanice zvládnou.
80'
PETR ŠTĚPÁNEK se prosazuje hned po minutě na hřišti a je to 2:0!
79'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Ujec, přichází Štěpánek.
74'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Hundák, přichází Ptáček.
72'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Farkaš, přichází Studecký.
63'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Michalec, přichází Vlcek.
62'
Žlutou kartu dostává Buriánek (TJ Sokol Živanice).
60'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Pánek, přichází Petrus.
56'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Chukwuma, přichází Tichý.
51'
Žlutou kartu dostává Cibulka (Sokol Brozany).
46'
45+1'
45'
Žlutou kartu dostává (TJ Sokol Živanice).
40'
Žlutou
2'
Skvělý start pro Živanice, kterou jdou brzy do vedení! Autorem branky je TOMÁŠ KAKRDA.
1'
Z utkání vám budeme přinášet změny stavu.

TJ Sokol Živanice: Hrnčíř – Staněk, Herzán, Kakrda, Buriánek, Polák, Ujec, Pánek, Košťál, Motyčka, Hundák
Náhradníci: Volšík – Štěpánek, Gorol, Živný, Gašpar, Ptáček, Petrus

Sokol Brozany: Lipš – Stehlík, Šimral, Benda, Michalec, Cibulka, Marič, Farkaš, Šollar, Chukwuma, Eliáš
Náhradníci: Vávra – Mešič, Tichý, Studecký, Bubeníček, Vlček

Rozhodčí: Slavíček – Ježek, Erlebach.
Příjemné sobotní odpoledne. Fotbalisté Živanic dnes v rámci 10. kola ČFL přivítají na svém hřišti Brozany. V souboji dvou celků ze spodku tabulky budou papírovými favority domácí, kteří jsou se 12 body na šestnácté pozici. Brozany mají o dva body méně a jsou hned za Živanicemi na předposlední sedmnácté příčce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.