Chance Národní Liga - ONLINE PŘENOS - Artis : Prostějov

Artis

Prostějov
3:1
- 13'Hais
Události zápasu:
Artis
Prostějov
- 13'Hais
- 26'Mirvald(žlutá karta)
- 77'Dziuba(žlutá karta)
Další informace:
- Rozhodčí
- Ondřej Pechanec – Jakub Hrabovský, Lucie Ratajová
- Stadion
- ShipEx Aréna, Brno
- Návštěvnost
- 1008 diváků
Q. Adediran
J. Beauguel
A. Al-Mušajfrí
D. Kosek
D. Samek
M. Pospíšil
Š. Harazim
C. Al-Brakí
M. Jeřábek
O. Čoudek
T. Holý
J. Koudelka
J. Matoušek I
V. Hranoš
J. Harušťák
D. Dziuba
D. Hais
M. Polášek
M. Šindelář
J. Habusta
P. Mirvald
P. Mikulec
![]() | ![]() |
|---|---|
| Základní sestava | |
| Náhradníci | |
| Trenéři | |
Jiří Chytrý | Jozef Weber |
| # | Tým | Z | Skóre | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | 16 | 40:13 | 41 |
| 2 | ![]() | 16 | 35:14 | 36 |
| 3 | ![]() | 15 | 26:15 | 30 |
| 4 | ![]() | 15 | 24:12 | 28 |
| 5 | ![]() | 16 | 26:23 | 24 |
| 6 | ![]() | 16 | 15:21 | 24 |
| 7 | ![]() | 16 | 27:18 | 23 |
| 8 | ![]() | 16 | 19:26 | 23 |
| 9 | ![]() | 16 | 30:30 | 21 |
| 10 | ![]() | 16 | 17:23 | 20 |
| 11 | ![]() | 16 | 17:20 | 16 |
| 12 | ![]() | 16 | 17:23 | 16 |
| 13 | ![]() | 16 | 19:32 | 16 |
| 14 | ![]() | 16 | 12:34 | 15 |
| 15 | ![]() | 16 | 22:23 | 13 |
| 16 | ![]() | 16 | 13:32 | 10 |
- Přímý postup
- Baráž o 1. ligu
- Sestup
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.





























A místo vyrovnání je na Srbské rozhodnuto. Vukadinovič zachytil přesný centr od Fomby, který z levé strany centroval, počkal si a nahrál na volného JEANA-DAVIDA BEAUGUELA. Takto zkušený hráč už jen v pohodě dopravil obálku do schránky – 3:1.
ze hřiště odchází Daniel Kosek, přichází Ondřej Hapal.
ze hřiště odchází Abdurrahmán Al-Mušajfrí, přichází Milan Lutonský.
ze hřiště odchází Jakub Matoušek I, přichází Lukáš Raab.
ze hřiště odchází Štěpán Harazim, přichází Vukadin Vukadinović,
ze hřiště odchází Quadri Adediran, přichází Issa Fomba.
ze hřiště odchází Jan Koudelka, přichází Lukáš Budínský,
ze hřiště odchází Vojtěch Hranoš, přichází Tibor Jáger,
ze hřiště odchází Petr Mirvald, přichází Šimon Polášek.
Všechno je ale jinak a obrat je na světě. Domácí šli do akce dva na tři, kterou výborně vyřešil Dahman. Hosté si vůbec nepohlídali u zadní tyče zaparkovaného QUADRI ADEDIRANA a ten zase jen lehce doklepl balon do prakticky prázdné brány – 2:1.
Teď už je v Brně srovnáno. Po rohu se dostal nejprve k míči Dahman, ale tomu se ještě zakončit nepodařilo. Hra však pokračovala a QUADRI ADEDIRAN stál ve správný čas na správném místě a v těsnosti brankové čáry doklepl patičkou balon do sítě – 1:1.
Hostům se v Brně evidentně daří, gól DANIELA HAISE je toho důkazem. Ten se dostal za obranu Artisu a rovnou z hranice velkého vápna napřáhl. Od tyče pak zaplul míč přesně do sítě bezmocného gólmana Holého – 0:1.
SK Artis Brno: Holý – Al-Brakí, Jeřábek (C), Čoudek – Kosek, Samek, Pospíšil, Harazim – Adediran, Beauguel, Al-Mušajfrí.
Náhradníci: Vajner – Fomba, Mach, Hapal, Sedlák, Lutonský, Vukadinović.
Trenér: Jiří Chytrý
1. SK Prostějov: Mikulec – M. Polášek, Šindelář, Habusta, Mirvald – Dziuba, Hais – Matoušek I, Hranoš, Harušťák – Koudelka (C).
Náhradníci: Vaňák – Holovackyj, Cissé, Hrdlička, M. Jaroň, Budínský, Jáger, Raab, Š. Polášek.
Trenér: Jozef Weber
Rozhodčí: Ondřej Pechanec – Jakub Hrabovský, Lucie Ratajová.
Jak kouč Chytrý hodnotil duel proti Liberci? „Zápas nabídl všechno, zápletku, drama, se šťastným koncem pro nás. Já jsem za to samozřejmě rád a musím pochválit celý mančaft, jako hráče, ale i členy realizačního týmu, protože to beru jako takovou velkou odměnu za tu práci, kterou všichni odvádí. Prodloužení bylo kvůli marodce přesně to co jsme si nepřáli, hrát 120 minut. Ale díky tomu, že se nám to podařilo zvládnout a postupujeme, tak chci věřit tomu, že vždycky ta psychika potom pracuje jinak, pozitivně, že nám to dodá tu energii, a že nám v sobotu chybět nebude. Ze začátku zápasu byl vidět ten rozdíl, že ta první liga je prostě rychlejší, intenzivnější, a nám chvilku trvalo než jsme chytili tempo. Na druhou stranu potom si myslím, že jsme se už potom s tím vypořádali a dokázali se s tím vyrovnat. Pohárové zápasy slouží mimo jiné k tomu, aby ti hráči, kteří nemají takové herní vytížení také dostávali svou minutáž. A jsem rád za kluky, že ukázali, že si to zaslouží a jsou plnohodnotnými členy toho kádru a my se nemusíme bát se na ně spolehnout když bude třeba někdo zraněný nebo nemocný.“
„Soupeř patří mezi spolufavority soutěže. Artis se postupně zvedá, vedení přivedlo výborné hráče s velkou kvalitou. Možná uděláme některé změny v sestavě, které by proti takovému soupeři mohly pomoci. Chceme podat maximální výkon, ten by mohl zajistit i nějaké body,“ míní na webu Prostějova před zápasem kouč prostějovského výběru Jozef Weber.