Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Anderlecht : Fenerbahce - 25. října 2018   18:55

Anderlecht
Anderlecht
35' Bakkali (Kums) • 50' Bakkali (Kums)
2:2
(1:0)
Fenerbahce
Fenerbahce
53' Frey   • 57' Kaldırım  (Frey)
Anderlecht
Didillon – Saelemaekers (86. Najar), Bornauw, Sanneh, Lawrence – Gerkens (86. Dauda), Kums, Trebel, Saief – Bakkali, Santini.
Boeckx – Makarenko, Najar, Musona, Milić, Dhauholou, Dauda.
Kabakov – Margaritov, Balkov (vš. BUL)
Constant Vanden Stockstadion, Brusel
Fenerbahce
Tekin – Isla, Neustädter, Škrtel, Kaldırım – Benzia (74. Güçtekin), Jailson, D. Reyes, Elmaz (86. Potuk) – Frey, Slimani (74. A. Ayew).
Ersu – Köybaşı, Potuk, Özbayraklı, A. Ayew, Valbuena, Güçtekin.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí zaslouženou remízou. Anderlecht se sice díky dnes gólovému Bakkalimu dostal do dvoubrankového vedení, ale hosté dokázali dvakrát využít náběh za obranu, kdy evidentně Anderlechtu nezafungovala ofsajdová past a díky góly Freye a Ali Kaldirima dokázalo Fenerbahce vyrovnat na konečných 2:2.
90+3'
Zákroky brankáře Anderlechtu – 4.
Zákroky brankáře Fenerbahce 4.
90+2'
Žlutou kartu dostává Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahce Istanbul).
90'
Rozhodčí nastaví tři minuty.
88'
Andy Najar (Anderlecht) si šel nyní pro penaltu, ale sudí neodpískal, takže je z toho jen odkop od branky Fenerbahce.
87'
Fenerbahce se dostalo v posledních minutách pod tlak.
86'
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Pieter Gerkens, přichází Mohammed Dauda.
86'
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Alexis Saelemaekers, přichází Andy Najar.
86'
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází Eljif Elmaz, přichází Alper Potuk.
85'
Sven Kums (Anderlecht) poslal centr do vápna, kde vyboxovává Harun Tekin (Fenerbahce), takže ani z tohoto rohu se domácí dostat do zakončení nezvládli.
84'
Anderlecht získává rohový kop, který domácí rozehrají z pravé strany.
83'
Odkopem se nyní brání Fenerbahce, Anderlecht je ale bleskově zpět.
82'
Eljif Elmaz (Fenerbahce) opět na levé straně pláchl obraně domácích, jeho křížná střela ale nemíří do branky.
81'
Míč končí na kopačkách domácích, kteří se snaží něco vymyslet na polovině Fenerbahce.
80'
Míč zamířil do autu, André Ayew (Fenerbahce) se rozčiluje, pravděpodobně byl přistrčen, ale faul se nepíská.
78'
Žlutou kartu dostává Zakaria Bakkali (RSC Anderlecht).
78'
Michael Frey (Fenerbahce) vybojoval míč na své polovině a namířil si to směle středem hřiště na polovinu soupeře, ale to byla naivní snaha... záhy o míč přišel.
77'
Nyní se bojuje ve středu hřiště, kde se oba týmy vzájemně obírají o míč.
76'
Dlouhý centr míří do vápna Anderlechtu, tak dokázal míč hlavou zasáhnout André Ayew, ale již ho nedokázal nasměrovat mezi tři tyče.
75'
Volný kop pro Fenerbahce, je to sice na polovině RSC, ale daleko od branky Didillona.
74'
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází Yassine Benzia, přichází Oğuz Kağan Güçtekin.
74'
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází Islam Slimani, přichází André Ayew.
73'
Hned dvojí střídání připravují hosté.
71'
Rychlé autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře, celkem rychle ale domácí o míč zase přišli.
70'
Čeká nás poslední dvacetiminutovka utkání, v němž Fenerbahce dokázalo svou sílu, když stáhlo dvoubrankové manko, dočkáme se ještě nějaké rozhodující trefy?
69'
Faul domácích, u půlící čáry, hrají hosté.
68'
Žlutou kartu dostává Ivan Santini (RSC Anderlecht).
68'
Yassine Benzia (Fenerbahce) z dobré pozice netrefuje branku Anderlechtu, s touto situací se dalo naložit rozhodně lépe.
67'
Alexis Saelemaekers (Anderlecht) zahrál trochu školácky rukou, bylo to na hranici vápna, trochu štěstí pro domácí, že to není penalta.
66'
Adrien Trebel (Anderlecht) rozehrál z levé strany, míč ve vápně napálil z voleje Santini, který ale trefil jen záda bránícího Ali Kaldirima, takže j z toho roh.
65'
Domácím se nyní nabízí volný kop na polovině soupeře.
64'
Žlutou kartu dostává Eljif Elmaz (Fenerbahce Istanbul).
62'
Na druhé straně pohotová střela Santiniho, která však končí vedle branky.
61'
Michael Frey (Fenerbahce) to nyní zkouší zpoza vápna, ale střela mu vůbec nesedla, se slabým pokusem neměl Didillon sebemenší problém.
60'
Je za námi hodina hry, stav je opět nerozhodný, Fenerbahce dokázalo smazat dvougólovou ztrátu, to by mohla být velká vzpruha pro hostující tým.
59'
Střelecký pokus Jailsona, který ale branku soupeře přestřeluje.
57'
Fenerbahce právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! Dvojice hráčů Fenerbahce se dostala za obranu, HASAN ALI KALDIRIM si tam povodil dva obránce, trochu nevěděl, co s míčem, tak prostě vystřelil a je to gól.
55'
Hraje se ve středu hřiště, hosté poslali míč do autu, takže vhazovat budou domácí.
53'
Tentokrát to již ofsajd není a MICHAEL FREY se dostal za obranu v souladu s pravidly, zkouší křížnou střelu, která končí v brance.
52'
Žlutou kartu dostává Yassine Benzia (Fenerbahce Istanbul).
51'
Islam Slimani (Fenerbahce) se dostal za obranu a chtěl zakončit, ale je pískán ofsajd.
50'
Anderlecht právě vstřelil branku!
ZAKARIA BAKKALI si krásně navedl míč z pravé strany do vápna, efektně se vyhnul obránci a poté velmi pěkně vystřelil, i tentokrát byl Harun Tekin na jeho střelu krátký.
50'
Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahce) rozehrál, míč míří do vápna, kde ale míč získává Didillon.
49'
Rohový kop Fenerbahce, hosté rozehrají z pravé strany.
48'
Míč míří do autu, vhazovat budou domácí, z pravé strany, na vlastní polovině.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:58.
Sudí Kabakov ještě nechal hosty rozehrát přímý kop, hned poté ukončil první poločas. V něm byli přece jenom o něco aktivnější hosté, ale jako první inkasovali, to když se pohledná kombinace povedla domácím, na jejímž konci byl gól Bakkaliho. Fenerbahce mělo několik příležitostí, ale ani jednou hosté Didillona překonat nedokázali.
45+2'
45+1'
Žlutou kartu dostává Islam Slimani (Fenerbahce Istanbul).
45+1'
Žlutou kartu dostává Sven Kums (RSC Anderlecht).
45'
No vida, Sven Kums (Anderlecht) to zkusil přímo na branku a orazítkoval tyč hostující branky!
44'
Volný kop nyní rozehrají domácí, z celkem zajímavé pozice, odkud se přímo ohrozit branka.
43'
Žlutou kartu dostává Martin Škrtel (Fenerbahce Istanbul). Slovenský internacionál svalil zezadu na zem protihráče, pak opět pouštěl hrůzu na sudího a může být rád, že to nebyla červená...
43'
Míč míří opět k brance Fenerbahce, gólman Harun Tekin rozehrává po zemi, následuje nákop dopředu, pak ale hrají domácí.
42'
Adrien Trebel (Anderlecht) rozehrál roh z levé strany, míč poté zamířil vysoko nad branku.
41'
Velmi pohotová střela domácího Santiniho, taková překvapivá přes obránce, gólman Tekin ale stihl zareagovat a vyrazit na roh.
40'
Z rohu hosté branku Anderlechtu ohrozit nedokázali, domácí zkusili zaútočit, bez úspěchu.
39'
Hosté vybojovali vůbec první rohový kop v zápase, rozehrávat bude Hasan Ali Kaldırım.
38'
Sven Kums (Anderlecht) fauluje na polovině soupeře, domácí přichází o míč.
37'
Míč opět míří do autu, tentokrát budou ale vhazovat domácí.
36'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině soupeře.
35'
Ledová sprcha pro Fenerbahce! Hosté byli jasně aktivnější, nicméně domácí jdou do vedení poté, co Kums parádně našel nabíhajícího ZAKARIA BAKKALIHO, který střelou pod břevno překonal Tekina.
35'
Thomas Didillon (Anderlecht) předvedl další spolehlivý zákrok proti střele Benzii.
34'
Sebastiaan Bornauw (Anderlecht) fauluje Benziu na polovině Fenerbahce, tím útočná snaha domácích končí.
33'
Bojuje se na polovině Fenerbahce, které se zatím dobře brání.
32'
Pieter Gerkens (Anderlecht) zkouší střelu z pravé strany, branku Fenerbahce ale netrefuje.
31'
Statistika držení míče – 58% : 42%.
30'
Rychlá útočná akce hostů, kterou zakončil takovou slabší střelou Islam Slimani z levé strany, žádný problém pro Didillona.
29'
Adrien Trebel (Anderlecht) to zkusil přímo na branku, kterou ale přestřelil.
28'
Volný kop pro Anderlecht, rozehrávat bude Adrien Trebel.
27'
Žlutou kartu dostává Mauricio Isla (Fenerbahce Istanbul).
26'
Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahce) nyní nedokázal z levé strany odcentrovat, hosté přichází o míč.
25'
Hosté se přesto dostali do koncovky a byl to znovu nejnebezpečnější muž Fenerbahce, Yassine Benzia, který tentokrát těsně přestřeluje branku Anderlechtu.
24'
Hosté zkouší rychlý protiútok, ale vše záhy končí, když Benzia nezpracuje těžký pas na pravou stranu.
23'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.
22'
Je za námi prvních více, než dvacet minut, hra je zatím hodně vyrovnaná, ani jedno z mužstev nemá převahu, sledujeme zatím urputnou taktickou bitvu.
21'
Anderlecht opět u míče, ale domácí se nyní nemohou dostat na polovinu soupeře.
19'
Yassine Benzia (Fenerbahce) to opět zkouší z dálky, tentokrát branku soupeře nepřestřeluje, ale pro změnu jí vůbec netrefuje.
17'
Anderlecht se nyní snaží dostat na polovinu soupeře, ten vše řeší jednoduchým odkopem míče.
15'
Yassine Benzia (Fenerbahce) se odhodlal ke střele z nějakých třiceti metrů, ale branku Anderlechtu vysoko přestřelil.
14'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na vlastní polovině.
12'
Domácí se ubránili, nyní dostávají míč až na polovinu soupeře.
11'
Hosté vybojovali standardku u vápna Anderlechtu.
10'
Žlutou kartu dostává Jailson (Fenerbahce Istanbul).
10'
Je za námi prvních deset minut, které mnoho vzruchu nenabídly.
9'
Útočné manévry Fenerbahce končí odpískaným faulem, takže hrají domácí.
8'
Ale Fenerbahce udrželo míč na svých kopačkách a domácí se musí i nadále bránit.
7'
Yassine Benzia (Fenerbahce) odcentroval z levé strany, míč míří na pravé křídlo, ale domácím se povedlo soupeře vytlačit od vlastního vápna.
6'
Sven Kums (Anderlecht) fauluje u půlící čáry, míč získávají hosté.
5'
Harun Tekin (Fenerbahce) si nyní poradil se střelou domácího Gerkense, která měla zajímavé parametry.
4'
2'
Nepřesným nákopem končí akce domácích, Harun Tekin rozehrává.
1'

RSC Anderlecht: Didillon – Saelemaekers, Bornauw, Sanneh, Lawrence – Gerkens, Kums, Trebel, Saief – Bakkali, Santini.
Náhradníci: Boeckx – Makarenko, Najar, Musona, Milić, Dhauholou.

Fenerbahce Istanbul: Tekin – Isla, Neustädter, Škrtel, Kaldırım – Benzia, Jailson, D. Reyes, Elmaz – Frey, Slimani.
Náhradníci: Ersu – Köybaşı, Potuk, Özbayraklı, A. Ayew, Valbuena, Güçtekin.

Rozhodčí: Kabakov – Margaritov, Balkov (vš. BUL).
FENERBAHCE ISTANBUL
Fenerbahce v uplynulém ročníku turecké ligy prohrálo s městským rivalem Galatasarayem souboj o titul, který mu unikl o tři body. Na druhou stranu díky lepším vzájemným zápasům vybojovalo Fenerbahce druhé místo a tím pádem postup do play off Ligy mistrů, odkud se čekal postup do základní skupiny. Nicméně portugalská Benfika byla nad síly Fenerbahce. Letošní sezóna se nedaří dle představ, kromě nepostupu do Ligy mistrů musí příznivci Fenerbahce kousat i katastrofální výsledky v lize (15. místo, pouze 2 výhry z devíti zápasů) a debakl 1:4 na hřišti Záhřebu z úvodního duelu v Evropské lize! První tři body vybojovalo Fenerbahce ve druhém utkání doma proti Trnavě (výhra 2:0).
RSC ANDERLECHT
Druhý nejlepší belgický klub uplynulé sezóny neprožil úspěšný vstup do letošního ročníku Evropské ligy. Čtvrtfinalista EL ze sezóny 2016/2017 dostal dva nepříjemné direkty od Trnavy (prohra venku v prvním utkání zákl. skupiny 0:1) a poté doma od Dinama Záhřeb, které v Anderlechtu vyhrálo 2:0 a zatím tak zachraňuje pokaženou reputaci z nepostupu do Ligy mistrů. Slavný Anderlecht se tak krčí po dvou kolech na posledním místě bez bodů.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání Evropské ligy, v němž se v základní skupině D utkání RSC ANDERLECHT s FENERBAHCE ISTANBUL.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.