Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Škendija : Dudelange - 23. července 2019   17:55

Škendija
Škendija
7' A. Ibrajmi
1:2
(1:0)
Dudelange
Dudelange
64' Bettaieb   • 68' Sinani
Škendija
Redjepi – Murati, Bejtulaj, Musliu, Mici – Husmani (60. Totre), Alimi (C) – A. Ibrajmi, Felipe, Stênio – Radeski (62. B. Ibrajmi).
Zahov – B. Ibrajmi, Totre, Šefiti, Nafiu, Imeri, Češmedjiev.
Hansen – Haglund, Lundberg (všichni NOR)
Gradski Stadion, Tetovo
Dudelange
Kips – Schnell (C), Delgado, Kirch – Bouchouari, Garos (80. Morren), Bougrine (46. Bernier), Pokar, Stolz – Barbosa (64. Bettaieb), Sinani.
Moutha-Sebtaoui – Lesquoy, Bernier, Klapp, Bettaieb, Morren, Dramé.

Tímto se s Vámi loučím, za pozornost Vám děkuje Lukáš Mihal a přeji příjemný večer.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 7:1. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:21.
Domácí nakonec dobře rozehraný zápas ztrácejí a to kvůli čtyřem nepovedeným minutám, ve kterých dvakrát inkasovali. Dudelange poté do obrany dalo všechny své síly a těsné vedení udrželo. Dnešní hosté tak budou do odvety vstupovat ve skvělé pozici, postupovali by i tehdy, kdyby prohráli 0:1. Naopak Škendija musí vyhrát nejméně 2:0.
90+6'
90+5'
Žlutou kartu dostává Mario Pokar (F91 Dudelange).
90+4'
Ani dlouhý nákop ke skórování nepomohl. Domácí jsou navíc vzápětí zatlačeni zpět na svou půli.
90+3'
Dudelange se stále v klidu brání. Vítězství je velmi blízko.
90+1'
Žlutou kartu dostává Tim Kips (F91 Dudelange).
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
F91 je po delší době v útoku, kde se už jenom snaží získat co nejvíce času.
89'
Po chvíli získává odkop Kips, který míč samozřejmě odkopne co nejdál od své klece.
88'
Domácí centr z pravé strany přeletěl vápna bez jediného doteku, hosté díky tomu získávají autové vhazování.
87'
Až teď Tetovo získalo balón pod kontrolu, ale další ofenzivu musí začínat ze své půlky.
86'
Dudelange se snaží získvat co nejvíce času, což se jí zatím daří, protože Škendija nemůže při napadání míč vybojovat.
85'
Na druhé straně si důležitý zákrok připisuje také Kips, následovat bude rohový kop severomakedonského týmu.
84'
Hosté byli velmi blízko rozhodnutí možná celého předkola. Jeden z hostů byl totiž sám před Redjepim, ale šanci skvěle zlikvidoval domácí brankář.
82'
Tvrdý zákrok na středu hřiště byl čistý, ale hostující hráč bude určitě potřebovat ošetření.
81'
Nyní se hraje už jenom na jedné polovině. Domácí se totiž pokouší o vyrovnání a hosté betonují.
80'
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Mickael Garos, přichází Charles Morren.
79'
Centr byl opět neúspěšný, následovat bude odkop od Kipse.
78'
Domácí budou rozehrávat nadějnou standartní situaci, hosté si při bránění pomohli faulem.
77'
Dudelange se po delší době dostává na útočnou polovinu, kde se snaží hlavně získat co nejvíce času.
76'
Domácí chtějí opravdu hodně vyrovnat, ale přes soupeřící defenzivu stále nemohou najít efektivní cestu.
75'
Žlutou kartu dostává Mohamed Bouchouari (F91 Dudelange).
75'
Tetovo je při napadání moc důrazné, hlavní sudí píská nedovolený zákrok.
74'
Kips dlouhým nákopem uklidnil hru, domácí totiž musí začínat další útok ze své poloviny.
73'
F91 už by rádo udrželo aktuální stav, proto se nyní soustředí hlavně na defenzivu.
71'
Škendija se ihned pokouší o vyrovnání. Proti nebezpečnému nákopu proto musel vybíhat Kips, který po míči srazil k zemi protihráče. Penalta to nebude.
68'
Dudelange právě vstřelilo branku!
Hosté během chvíle otáčí vývoj utkání! DANEL SINANI pokutový kop v klidu proměňuje. Domácí brankář skákal na levou stranu, zatímco hostující forvard poslal míč na pravou stranu.
67'
Žlutou kartu dostává Bekim Redjepi (FK Škendija Tetovo).
67'
Penalta pro hosty!
66'
Žlutou kartu dostává Gledi Mici (FK Škendija Tetovo).
64'
Kvůli obrovské chybě domácího brankáře je vyrovnáno! Dlouhý nákop totiž Redjepiho přeskočil a ADEL BETTAIEB tak v klidu zakončil do odkryté klece.
64'
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Bertino Cabral Barbosa, přichází Adel Bettaieb.
64'
Dudelange stále moc nespěchá, i když pětadvacet minut už není úplně moc času.
62'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Marjan Radeski, přichází Besart Ibrajmi.
62'
Žlutou kartu dostává Marjan Radeski (FK Škendija Tetovo).
61'
Škendija se po úspěšné defenzivě okamžitě žene do protiútoku, který končí jen nepřesným centrem, který kryje Kips.
60'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Zeni Husmani, přichází Ennur Totre.
58'
Druhý poločas je zatím hodně opatrný, ani jeden tým nechce zbytečně inkasovat.
54'
Škendija také pořádně zahrozila, ale Kips zatím podruhé neinkasuje.
52'
Dudelange je ve druhé půli zatím aktivnější, ale k vyrovnání se stále nemůže dostat.
46'
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Sabir Bougrine, přichází Antoine Bernier.
46'
Větší část prvního poločasu byli mnohem aktivnější domácí, kteří se díky tomu poprvé prosadili, penaltu využil Agim Ibrajmi. Na závěr první půle se do zápasu pomalu vrátili hosté, kteří nakonec byli hodně nebezpeční. Druhý poločas proto bude určitě hodně zajímavý.
Druhý poločas začne přibližně v 18:56.
45+2'
45+1'
Ani roh ke skórování nepomohl, což už asi bude pro první půli definitivně vše.
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Lucemburský tým rozehraje ještě jednu standartku, která byla rozehrána nakrátko. Následovala střela, která byla ztečována na rohový kop.
44'
Po odkopu domácího brankáře míč končí až u jeho kolegy, který byl navíc faulován, takže může v klidu rozehrát.
43'
Dudelange stále hledá cestu k zakončení, což se nyní povedla, ale střela byla sražena přímo do rukavic Redjepiho.
42'
Hosté při útočném snažení faulují a budou se tak muset stahovat na svou půli.
41'
Škendija už v první půli nebude nic riskovat. Naopak hosté se do útoku snaží prodrat za každou cenu.
40'
Po přenesení hry se před Micim otevřel prostor. Ten poté nachystal střeleckou pozici pro svého spoluhráče, který provětral rukavice hostujícího brankáře.
39'
F91 je sice na závěr poločasu více času na útočné polovině, ale kvůli tomu se domácí dostávají do úniků, které jsou tedy hodně nebezpečné.
37'
Škendija mohla vézt 2:0, ale pěkný lob nakonec do brány nezapadl! Agim Ibrajmi zkoušel překvapit z otočky Kipse, ale míček se nakonec mezi tři tyče nevešel.
36'
Po delší době se mírně protáhl Kips, který kryl slabou střelu Alimiho.
35'
Z přímého kopu nic nebezpečného nepřišlo, Redjepi si připsal snadný zákrok.
34'
Po delší době se budou domácí muset bránit. Dudelange získává nadějnou standartku docela blízko domácí brány.
33'
Jeden z domácích hráčů si ještě vyžádal ošetření, takže hra byla na chvíli přerušena. Nyní už se opět hraje, u míče je lucemburský celek.
31'
V útoku jsou ale hosté stále bez šance, což však neplatí o jejich protivníkovi, který přišel o další nebezpečnou šanci kvůli ofsajdu.
30'
Domácí po delší době nenapadají a tak můžou hosté v klidu rozehrát.
29'
Dudelange se opět dostalo jen na půlící čáru, kde opět fauluje a bude se muset vracet ke svému gólmanovi.
28'
Centr byl opravdu hodně nebezpečný, ale nakonec skončil jen na hlavě hostujícího obránce, který ho uklidil do bezpečí.
27'
Hosté faulují na vlastní polovině a budou muset bránít další standartní situaci.
26'
Na nákop Redjepiho si skvěle naběhl jeden z domácích útočníků, ale následny lob mu vůbec nevyšel, Kips si připsal snadný zákrok.
25'
F91 odrazila další roh a tentokrát už získalo míč. Po delší době tak může zakládat ofenzivu, která však velmi rychle končí nepřesným nákopem.
24'
Obrana hostů má plné ruce práce, po penaltě zatím další chyba nepřichází.
23'
Dudelange špatně rozehrává autové vhazování, ihned potom aut získává Škendija.
22'
Po rohu sice přišla střela, ale ta letěla vysoko nad branku, takže míč putuje ke Kipsovi.
21'
Domácí pokračují v aktivním napadání, což se zase vyplatilo. Následoval nebezpečný centr, který museli hosté uklízet na roh.
20'
Škendija nechce své vedení ztratit a posledních deset minut je proto hodně opatrné. Zatím je ale jednoznačně aktivnější.
19'
Po úspěšném zákroku Kipse se lucemburský tým dostával k úniku, ale na poslední chvíli zasáhl domácí brankář.
18'
Tetovo docela dlouhou dobu drží míč. Přitom se pomalu tlačí k soupeřícímu vápnu.
17'
Hlavičkový souboj na středu hřiště sice vyhrál hostující záložník, ale míč poslal jen do autu.
15'
F91 nebylo daleko k vyrovnání, technická střela však nakonec skončila jen těsně vedle pravé tyčky.
14'
Dudelange následně uklidňuje hru na své polovině. Severimakedonci moc nenapadají, potřebují si trochu oddechnout.
13'
Sprinterský souboj za nákopem zvládl lépe hostující hráč, který tak získal odkop pro svého gólmana.
12'
Domácí brankář musí držet pozornost, nyní kryl dalekou střelu doprostřed brány.
11'
Škendija napadá hodně hluboko na soupeřící polovině, což se nevyplatilo. Hosté úspěšně rozehráli.
10'
Hraniční zákrok hostujícího hráče je dle rozhodčího čistý, ale hra následně musí být přerušena, protože na zemi zůstává ležet Mici.
9'
Dudelange se okamžitě pokouší o vyrovnání, ale na útočné polovině Redjepimu darovalo pouze odkop.
7'
Shkëndija právě vstřelila branku! Domácí jdou do vedení! Po zbytečném faulu si míč na penaltový puntík postavil AGIM IBRAJMI, který svou třetí penaltu v evropských pohárech bez problémů využil střelou k pravé tyči.
6'
Penalta pro domácí!
5'
Domácí faulují na polovině hřiště, míče se tak po dlouhé době ujmou hosté.
1'

FK Škendija Tetovo: Redjepi – Murati, Bejtulaj, Musliu, Mici – Husmani, Alimi (C) – A. Ibrajmi, Felipe, Stênio – Radeski.
Náhradníci: Zahov – B. Ibrajmi, Totre, Šefiti, Nafiu, Imeri, Češmedjiev.

F91 Dudelange: Kips – Schnell (C), Delgado, Kirch – Bouchouari, Garos, Bougrine, Pokar, Stolz – Barbosa, Sinani.
Náhradníci: Moutha-Sebtaoui – Lesquoy, Bernier, Klapp, Bettaieb, Morren, Dramé.

Rozhodčí: Hansen – Haglund, Lundberg (všichni NOR).
F91 Dudelange
Dudelange také začínálo v kvalifikaci o Ligu mistrů, ale přes 1. předkolo se nedostalo a to ještě těsněji než jeho dnešní soupeř. Oba zápasy totiž skončili remízou, ale na lucemburské půde padlo více branek. U Dudelangu to bylo 2:2, u maltské Valletty to bylo 1:1. Dnešní hosté mají celkově tři střelce, jedenkrát se prosadil Bettaieb, Stolz a Fontanella.
FK Škendija Tetovo
Škendija vyhrála severomakendonskou ligu, díky čemuž bojovala o Ligu mistrů. V 1. předkole však podlehla estonskému Kalju, propadla tedy do bojů o Evropskou ligu. Tetovo sice předkolo zahájilo výborně, na venkovním hřišti vyhrálo 1:0, jediným střelcem byl Agim Ibrajmi. Severomakedonský tým však následnou odvetu nezvládl, doma prohrál 1:2 a Kalju postupovala díky tomu, že vstřelilo více venkovních gólů. Za dnešní domácí se opět prosadil Ibrajmi, který stejně jako v prvním utkání využil penaltu.
Zdravím všechny fotbalové nadšence. Spolu se mnou dnes budete moct sledovat 2. předkola Evropské ligy, kde se utkájí severomakedonská Škendija a lucemburský Dudelange. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:55.