Fortuna liga Slovensko - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  L. Mikuláš : Žilina - 15. srpna 2021   20:00

L. Mikuláš
L. Mikuláš
68' Bartoš  • 76' Bartoš
2:1
(0:1)
Žilina
Žilina
35' Myslovič
L. Mikuláš
Sváček – Krčík, Krčík, Hranáč, Flak (90+10. Kotora) – Filinský, Gerát (46. Chan-Soo), Staš – Káčerík (90+15. Švec), Bartoš (C), Pinte.
Luksch – Švec, Laura, Janec, Chan-Soo, Voško, Kotora.
Žilina
Belko – Suľa (81. Anang), Nemčík, Kopas, Sluka (C) – Myslovič (56. Bičachčjan), Fazlagić (56. Gono), Slebodník – Rusnák (56. Ďuriš), Jambor (77. Jibril), Goljan.
Volešák, Petráš – Gono, Jibril, Bičachčjan, Kiwior, Minárik, Anang, Ďuriš.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 1:7. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:13.
Je konec! Tatran Liptovský Mikuláš se postaral o překvapení a poráží Žilinu 1:0. Hosté totiž domácí k ničemu nepustili a hrozili jen oni. Ve 34. minutě byl ve vápně faulován Rusnák a nařízenou penaltu proměnil Patrik Myslovič. Další šanci měl právě Rusnák, ale Sváček efektním zákrokem další míč za záda nepustil. Krátce po změně stran domácí vyrovnali, ale branka pro ofsajd neplatila. Vyrovnání přišlo až v 68. minutě, kdy se prosadil Richard Bartoš. Stejný hráč o osm minut později rozhodl o vítězství.
90+15'
90+15'
Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Adriáín Káčerík, přichází Jakub Švec.
90+13'
Žlutou kartu dostává Ivan Kotora (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).
90+11'
Situaci ještě zkoumal VAR, ale hráč Žiliny nakonec skutečně musí do sprch.
90+10'
Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Kristián Flak, přichází Ivan Kotora.
90+9'
Flak je po předchozím zákroku zraněný a potřebuje ošetření za postranní čárou. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
90+8'
Bičachčjan si za své chování vysloužil druhou žlutou kartu a musí do sprch!
90+7'
Ze strany Žiliny už je to spíše taková křeč. Hosté si v kombinaci poblíž velkého vápna zatím moc nerozumí a obírají se o čas.
90+6'
Sváček se pustil do potyčky s jedním z hráčů Žiliny. Sudí oba kohouty rychle odtrhl.
90+5'
Po chybě hostů v rozehrávce mohl Richard Bartoš zkompletovat hattrick! Domácí útočník měl dostatek času, ale křížnou střelou trefil zadní tyč!
90+4'
Domácí i v nastavení pokračují v parádním defenzivním výkonu a sbírají jeden odražený míč za druhým.
90+3'
Na stadionu panuje skutečně fantastická atmosféra! Domácí fanoušci stále ženou Tatran k překvapivému vítězství.
90+2'
Pinte doslova sestřelil jednoho ze soupeřů a nabídl Žilině přímý kop ze zajímavé pozice.
90'
Nastavuje se poctivá porce dvanácti minut!
88'
Liptovský Mikuláš navíc žene vpřed dav domácích fanoušků, kteří si na duel s Žilinou našli cestu v hojném počtu.
87'
Žilina stále kombinuje kolem velkého vápna, nicméně nikdo z hostů se nedostává do zakončení. Domácí jsou blízko k velkému překvapení.
86'
Žlutou kartu dostává Richard Bartoš (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).
85'
Žlutou kartu dostává Adriáín Káčerík (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).
84'
Žilina se opět dostala na polovinu soupeře, jenže nikdo z hostů se zatím nedostává do zakončení. Domácí brání skutečně skvěle.
83'
Žlutou kartu dostává Vahan Bičachčjan (MŠK Žilina).
82'
Domácí střelec Bartoš hraje opravdu fantasticky. Ve středu pole si poradil s napadajím soupeřem a ještě se nechal faulovat.
81'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Samuel Suľa, přichází Benson Anang.
80'
Opět se k odcentrování do velkého vápna dostal domácí Bartoš, nicméně jeho pobídka skončila na hlavě obránce ve žlutém.
79'
Domácí jsou průběhem duelu pořádně nabuzení. Po další přihrávce na levou stranu se k odcentrování dostal Bartoš, ale spoluhráče nenašel.
77'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Timotej Jambor, přichází Taofiq Jibril.
76'
Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!
Domácí celek otáčí vývoj dnešního suboje! To je pro Žilinu opravdu šok! Po centru od rohového praporku se u přední tyče odpoutal RICHARD BARTOŠ a hlavou vsítil svou druhou branku v utkání!
75'
Do vedení se vzápětí mohl dostat také Tatran! Staš střelou z druhé vlny trefil brankáře!
74'
Žilina si mohla vzít ztracené vedení zpět! Po nádherné kombinaci zakončoval Adam Goljan, ale domácí zadák míč na poslední chvíli tečoval na roh!
73'
Žilina kombinuje s míčem na polovině hřiště, jenže domácí braní v pevném bloku a nenechávají soupeři moc prostoru.
72'
Do dalšího zakončení se dostal také Adam Goljan, jenže ani jeho projektil nenašel cestičku do sítě. Žilina si chce vzít ztracené vedení zpět.
71'
Timotej Jambor napřáhl ke střele zpoza velkého vápna, ale jeho rána levačkou prosvištěla vysoko nad břevnem domácí svatyně.
70'
Do konce dnešního utkání zbývá posledních dvacet minut a duel před chvíli dostal novou zápletku. Liptovský Mikuláš se po vyrovnání navíc nadále tlačí vpřed.
68'
Je vyrovnáno! Tentokrát už se domácí skutečně mohou radovat! Po rychlé akci si na krásný centr z pravé strany naběhl RICHARD BARTOŠ a z voleje placírkou vyrovnal!
67'
Tomáš Staš se na polovině hřiště položil pod nohy jednoho z obránců a včasným skluzem odehrál míč do autu. Vhazovat bude hostující Žilina.
66'
Richard Bartoš se dostal na hranici velkého vápna, kde upadl po souboji s obráncem. Podle rozhodčího se ale o nedovolený zákrok nejednalo.
65'
Hostující brankář chtěl urychlit přechod Žiliny do útoku, jenže jeho nákop na levou stranu byl příliš dlouhý a skončil v moci obránců.
64'
Domácí obránci si zatím bez problémů hlídají snahu Žiliny o rychlé protiútoky. Ve druhé půli je zatím aktivnější právě Liptovský Mikuláš.
63'
Ďuriš se dostal do blízkosti velkého vápna, odkud zakončil pravačkou, jenže jeho rána skončila vedle pravé tyčky.
62'
Adriáín Káčerík pro změnu vhazoval na levé straně. Za jeho pobídkou spěchal Richard Bartoš, ale proti přesile hráčů ve žlutém neměl šanci na úspěch.
61'
Adriáín Káčerík spěchal za nákopem na levou stranu hrací plochy, ale předkopl si míč daleko před sebe a už jej nedohnal před zadákem.
60'
Je za námi hodina hry a Žilina stále drží těsné vedení. Po předchozím zásahu videa se dá předpokládat, že se bude nastahovat opravdu vydatně.
59'
Domácí si prudkou a nepřesnou přihrávkou sami zavařili na vlastní polovině. Celou situaci musel nakonec řešit brankář Sváček odkopem do autu.
58'
Po dlouhém zkoumání došel VAR k názoru, že brance předcházel ofsajd! Žilina tak nadále vede 1:0.
56'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Enis Fazlagić, přichází Miroslav Gono.
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Matúš Rusnák, přichází Dávid Ďuriš.
55'
O verdiktu stále není jasno! Zřejmě půjde o centimetry.
53'
Brankovou situaci ještě zkoumá VAR! Řeší se, zda tam náhodou nebyl ofsajd.
52'
Po následném rohovém kopu už se domácí vytoužené vyrovnávací branky dočkali! Po prudkém centru přišlo hned několik zakončení z malého vápna. Dvakrát zasáhl brankář, ale PATRIK PINTE nakonec dorazil míč do sítě!
52'
Mohlo být vyrovnáno! Do zakončení z hranice velkého vápna se dostal Pinte, ale hostující brankář jeho ránu se štěstím vyškrábl na rohový kop!
51'
Adriáín Káčerík si dal pozor na napadajícího soupeře a snadnou kličkou si míč posunul na levou stranu. Následnou přihrávkou ale oslovil soupeře.
50'
Žilina kombinovala kolem velkého vápna. Na přihrávku do šestnáctky si nakonec naběhl Slebodník, ale toho ubránil Krčík.
49'
Adam Krčík si dal pozor na napadajícího soupeře a jednoduše si před ním pomohl malou domů. Hráči Liptovského Mikuláše nechtějí vzadu riskovat.
48'
Myslovič dostal přihrávku na pravou stranu, odkud chtěl odcentrovat do vápna, ale jeho pomalý centr zastavil hned první zadák v červeném dresu.
47'
Žilina chce v úvodu druhého poločasu navázat na výkon z první půle. Hosté se usadili na polovině domácího celku a hledají cestičku do zakončení.
46'
Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Tomáš Gerát, přichází Kim Chan-Soo.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojenější favorizovaná Žilina. Hosté totiž domácí k ničemu nepustili a hrozili jen oni. Ve 34. minutě byl ve vápně faulován Rusnák a nařízenou penaltu proměnil Patrik Myslovič. Další šanci měl právě Rusnák, ale Sváček efektním zákrokem další míč za záda nepustil. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Matúš Rusnák se rychlým naznačením uvolnil na střed pokutového území, ale jeho technický pokus Sváček efektním zákrokem vyškrábl na rohový kop!
44'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů musel opustit hrací plochu, aby mohl být ošetřen. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
43'
Dominik Sváček se musel opět zapojit do rozehrávky domácího mužstva. Jeho nákop tentokrát našel Geráta na pravé straně hřiště.
42'
Domácí brankář si dal znovu pozor na nákop za obranu, vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic. Brankář Liptovského Mikuláše navíc rychle rozehrál na pravou stranu.
41'
Adam Goljan se individuálním průnikem z pravé strany dostal na hranici velkého vápna, odkud pálil levačkou, ale jeho ránu brankář skvěle vyrazil!
40'
Na světě je první žlutá karta dnešního souboje. Viděl ji právě domácí Staš.
39'
Tomáš Staš zahrával rohový kop Liptovského Mikuláše. Jeho centr přiletěl na malé vápno, kde zasáhli pozorní zadáci Žiliny.
38'
Autor úvodní branky Patrik Myslovič dostal přihrávku na levou stranu, jenže to uspěchal s rozehrávkou za obranu a odevzdal míč domácím zadákům.
37'
Domácí se ihned vydali do útoku se snahou o rychlou odpověď, jenže přihrávka za obranu směřovala pouze do ofsajdu. Rozehrávat bude Žilina.
35'
Žilina právě vstřelila branku!
Žilina se deset minut před přestávkou dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil PATRIK MYSLOVIČ a střelou pod břevno nedal brankáři šanci!
34'
Pokutový kop pro Žilinu! Do velkého vápna se dostal Matúš Rusnák, který byl sražen k zemi a sudí neváhal!
33'
Tomáš Gerát se na hranici velkého vápna dostal k odraženému míči a pohotově zakončil. Jeho prudké zakončení ale schoval brankář do rukavic.
32'
Timotej Jambor se z levé strany probil do pokutového území, kde si míč přehodil na pravačku, ale jeho zakončení zablokoval první obránce.
31'
Tomáš Gerát uspěl v souboji na polovině hrací plochy, jenže jeho spoluhráčům chyběl rychlejší pohyb. Defenziva Žiliny situaci ustála.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím čekáme na úvodní branku. Ani jeden z týmů se navíc zrovna nedostává do šancí.
29'
Adriáín Káčerík se z pravé strany dostal na polovinu soupeře, rozehrál na pravou stranu, ale jeho přihrávka mířila na paty spoluhráče. Pokračuje duel plný nepřesností.
28'
Richard Bartoš to při napadání rozehrávky soupeře na polovině hřiště přehnal s agresivitou a dopustil se nedovoleného zákroku.
27'
Branislav Sluka se z pravé strany probil do pokutového území, kde ustál souboj s domácím obráncem, ale střelou levačkou trefil prvního soupeře.
26'
Richard Bartoš si dal pozor na odražený míč a před napadajícím soupeřem jej odkopl na polovinu soupeře. Hraje se hodně opatrně.
25'
Žilina se vydala do útoku středem hrací plochy, nicméně pobídka směřující na pravou stranu skončila až v zámezí. Rozehrávat bude Liptovský Mikuláš.
24'
Adriáín Káčerík dostal přihrávku na polovinu hrací plochy, kde se dobře otočil kolem obránce, ale už nedokázal přihrát na někoho v červeném dresu.
23'
Adam Kopas si připravil míč v blízkosti pokutového území a pohotově zakončil pravačkou. Rána mu ale vůbec nesedla a skončila vysoko nad břevnem.
22'
Adriáín Káčerík spěchal za nákopem na levou stranu, jenže míč se svezl po mokrém trávníku a skončil v autu. Domácí jsou v předfinální fázi poněkud zbrklí.
21'
Žilina se usadila v blízkosti pokutového území soupeře, jenže hráči ve žlutém zatím pouze kombinují takovým házenkářským způsobem.
19'
Domácí brankář Sváček tentokrát vystartoval až na hranici velkého vápna, kde ukryl do rukavic nákop z levé strany. Brankář Liptovského Mikuláše poté rozehrál výhozem na levou stranu.
18'
Timotej Jambor vyzkoušel své střelecké štěstí zakončením z velké vzdálenosti. Jeho rána přímým nártem ve vzduchu zaplavala a skončila nad břevnem.
17'
Sváček si dal pozor na napadajícího soupeře a raději před ním odkopl míč do zámezí. Vhazovat tak bude hostující Žilina.
16'
Žilina v posledních minutách převzala otěže dnešního souboje a tlačí se na polovinu Liptovského Mikuláše. Domácí ale brání v pevném bloku.
15'
Adam Kopas poslal nákop na pravou stranu, odkud následně přiletěl centr do pokutového území, ale brankář domácího celku schoval míč do rukavic.
14'
Patrik Myslovič se hnal za přihrávkou na hranici vekého vápna, jenže si jej v těžké pozici nedokázal zpracovat. Pokračuje opatrný úvod duelu.
13'
Richard Bartoš dostal přihrávku na levou stranu, ale míč mu přes špičku kopačky přeskočil do autu. Vhazovat bude hostující celek.
12'
Žilina se opět usadila na polovině soupeře a postupnou kombinací si hledá cestičku do zakončení. Nikdo ve žlutém ale zrovna nehýří aktivitou.
11'
Také domácí se nyní dostali do zajímavé situace. Na přetažený centr si zabíhal Robin Hranáč, ale ve skluzu míč do branky neprotlačil.
10'
Sváček se ujal rozehrávky domácího celku. Gólman Liptovského Mikuláše poslal nákop na levou stranu, ale neoslovil nikoho v červeném.
9'
Žilina měla k dispozici přímý kop a byla z toho i první šance! Adam Kopas vystřelil kolem zdi, ale jeho padající ránu vyškrábl brankář mimo tři tyče!
8'
Rusnák přišlápl soupeři v souboji na polovině hrací plochy nohu a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
7'
Hostující Žilina se vydala do útoku po pravé straně. Patrik Myslovič centroval ve skluzu, ale jeho pobídka skončila v zámezí.
6'
Tomáš Gerát dostal přihrávku na levou stranu, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu pod kopačkou uskočil do autu.
4'
Gembický se z levého křídla dostal do pokutového území, jenže jeho centr skončil v rukavicích připraveného brankáře.
3'
Hranáč si dal pozor na rozběhnutého soupeře, postavil se mu do cesty tělem a nenechal jej projít do zakončení.
2'
Hostující Žilina se vydala do útoku po pravé straně, jenže centr na přední tyč skončil v rukavicích brankáře.
1'

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Sváček – Krčík, Krčík, Hranáč, Flak, Filinský, Gerát, Staš, Káčerík, Bartoš, Pinte.

MŠK Žilina: Belko – Suľa, Nemčík, Kopas, Sluka – Myslovič, Fazlagić, Slebodník – Rusnák, Jambor, Goljan.
Náhradníci: Volešák, Petráš – Gono, Jibril, Bičachčjan, Kiwior, Minárik, Anang, Ďuriš..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.