Fortuna liga Slovensko - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Trnava : Bratislava - 17. října 2021   17:00

Trnava
Takáč – Čurma, Škrtel (C), Kóša, Twardzik – Bukata, Grič – Savvidis, Saymon, Bamidele Isa – M. Ristovski.
Kamenár – Koštrna, Trajkovski, Tumma, Ramadan, Vlasko, Iván, Jones, Boateng.
Glova F
Štadión Antona Malatinského
Bratislava
Chovan – Medveděv, Kashia, Božikov (C), Pauschek – Zmrhal, Agbo, Kankava – Dražić, Mráz, Henty.
Šulla – Abena, Rabiu, De Marco, Da Silva, Čavrić, de Kamps, Lichý, Hrnčár.

45'
Tak před malou chvíli hlasatel obeznámil příznivce obou celků, že se zápas nebude dohrávat kvůli problémům s hostujícími fanoušky.
43'
I nadále se nachází fotbalisté obou družstev ve svých šatnách, ovšem na stadioně je již klid.
40'
Teď upřímně netuším, na co se čeká, situace se zdá být pod kontrolou, ale hráči zatím nenastupují na hrací plochu.
36'
Bohužel i nadále žádná změna, přesto doufáme, že se v blízké době vrátíme ke komentování fotbalu.
33'
Většina fanoušků byla z tohoto problémového sektoru vyhnána, uvidíme, zda se opět začne hrát.
30'
Priorita slovenského fotbalu je jednoznačně dohrát toto utkání, otázkou je, zda to bude vůbec možné.
27'
Před kotlem domácích fanoušků stojí asi padesátka policajtů, kteří se snaží udržet klid v tomto sektoru.
24'
Delegát tohoto utkání nyní sešel z hlavní tribuny a konzultuje vážnou situaci s rozhodčím, mezitím záchranáři spěchají k jednomu ze sektorů fanoušků.
21'
I nadále se nic nezměnilo, byť to vypadá, že za malou chvíli by se mohlo začít opět hrát.
17'
Několik fanoušků se objevilo také na hrací ploše, kde vše řeší policie společně s hasiči. Fotbalisté obou celků jasně dávají najevo, že nechtějí ukončení utkání.
15'
Fanoušci na stadioně hodili několik světlic na hrací plochu a sudí přerušuje utkání, hráči jdou do šaten.
14'
Na hrací ploše si nyní lehnul jeden z hráčů hostujícího celku, uvidíme, jestli bude v pořádku.
13'
Božikov byl faulován před hranicí vápna, domácí budou mít k dispozici standartku.
12'
Skvělým obranným zárokem se nyní prezentoval Medveděv, když se mu podařilo vystavit stopku Saymonovi.
11'
Postupnou kombinací cesta zřejmě nevede, hostující záložníci si zkušeně počkali na nepřesnost v rozehrávce domácího celku.
10'
Nadýchaný centr z pravé strany hřiště se snesl do pokutového území domácího celku, kde jej odhlavičkoval Škrtel.
9'
Dlouhý nákop na hostujícího Mráze k úspěchu nevedl, domácí jsou tedy opět na míči.
8'
Domácí se velmi těžko prosazují skrz zahušťěnou zálohu hostujícího celku, uvidíme, zda vymyslí nějakou kulišárnu.
7'
Bukata byl faulován domácím fotbalistou, sudí Glova vše vidí a signalizuje standartku pro hosty.
6'
Až nyní se povedlo domácícm fotbalistům dostat k míči, i oni si chtějí pohrát s tím "kulatým nesmyslem".
5'
Fotbalisté Slovanu Bratislava i nadále kombinují, nechtějí půjčit míč svému soupeři.
4'
Bamidele Isa se dokázal dostat přes bránicího Kashiu, nakonec ovšem nedokázal přejít před Božikova.
3'
Hostující fotbalisté drží míč na své vlastní polovině a snaží se nalézt skulinku v obranné formaci domácího celku.
2'
Tento šlágr kola si příznivci obou celků nenechali ujít, je dosti možné, že od hlasatale uslyšíme vyprodáno.
1'
Domácí fotbalisté se ujali úvodního výkopu.
1'

FC Spartak Trnava: Takáč – Čurma, Škrtel, Kóša, Twardzik, Cabral, Bukata, Savvidis, Grič, Yusuf, Ristovski
Náhradníci: Kamenár – Boateng, Ivan, Jones, Koštrna, Ramadan, Trajkovski, Tumma, Vlasko

ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Pauschek, Bozhikov, Kashia, Medveděv, Agbo, Kankava, Henty, Zmrhal, Dražić, Mráz
Náhradníci: Šulla – Abena, Čavrić, Da Silva, de Kamps, De Marco, Hrnčár, Lichý, Rabiu

1. místo, 10 zápasů, 23 bodů, skóre 25:8

Hosté drží první příčku, co jim síly stačí a rozhodně i po dnešním zápase by se rádi viděli na vrcholu. Slovan Bratislava je nejofenzivnějším celkem v průběžném ligovém ročníku, takže nás čeká opravdu zajímavá podívaná.

Fotbalisté hostujícího celku v posledním ligovém klání rozstříleli Pohronie, které si odneslo 5-gólový debakl (5:1). Hosté byli v každém ohledu lepší a zvýšili si seběvědomí.

Největší hvězdou hostujícího celku je bezpochyby trojnásobný mistr české ligy, Jaroslav Zmrhal, který se po nepovedeném angažmá z Mladé Boleslavi ocitl právě ve Slovanu Bratislava. Dříve Zmrhal působil také v italské lize, kde oblékal dres Brescii.
FC SPARTAK TRNAVA
2. místo, 10 zápasů, 23 bodů, skóre 18:4

Domácí celek se díky dnešnímu utkání může vyšvihnout do čela slovenské Tisport ligy. Pouze čtyři inkasované branky, to snad mluví za vše, obrana Trnavy je v tomto ohledu nejlepší v průběžném ligovém ročníku. Uvidíme, zda i dnes Dominik Takáč udrží čisté konto.

V posledním zápase měla Trnava ovšem na kahánku, s Trenčínem vyhrála nejtěsnějším možným výsledkem (1:0), kdy se trefil český obránce, Filip Twardzik z pokutového kopu.

Trnavu táhne hned trojice hráčů, jedná se o mladíčka, Jakuba Kadáka, který má na svém kontě hned 5 ligových branek (a 2 asistence), dále Milana Ristovského, ten se také trefil pětkrát. Nesmíme zapomenout na 34letého Erika Jendriška, který vstřelil o pouhou branku méně.
Zdravím všechny fanoušky fotbalu, dnes se podíváme na další kolo slovenské Fortuna ligy. ŠK Slovan Bratislava vyzve domácí FC Spartak Trnavu. Zápasem Vás bude provázet Vojtěch Adamek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.