Hr. Králové - Příbram | ONLINE | 25.9.2017 17:00 | Fotbalová národní liga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Fotbalová národní liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hr. Králové : Příbram - 25. září 2017   17:00

Ukončeno
Hr. Králové
Hr. Králové
0:2
(0:2)
Příbram
Příbram
7' Ayong   • 19' Kodr  
Hr. Králové
Sestavy:
Ottmar (C) – Pajer, Čech, Plašil (46. Nosek), Knejzlík – Šípek, Zorvan, Schwarz (77. Shejbal), Martan – Žondra (46. M. Černý), Pázler.
Náhradníci:
Vízek – Nosek, Vlkanova, Shejbal, Krátký, M. Černý, Jirsák.
Rozhodčí
Mikyska – Ratajová, Vlasjuk.
Všesportovní stadion, Hradec Králové
Příbram
Sestavy:
Boháč – Skácel, Tregler, Zápotočný, Kodr – Květ, Danoski (59. Tarczal) – Grajciar, Jandera (85. Kilián), Fantiš – Ayong (77. Černý).
Náhradníci:
Kočí – Černý, Januška, Kvída, Tarczal, Kilián, Vávra.
Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě pro dnešek vše, díky za pozornost a příště zase na počtenou!
Je konec, hostům jejich dvě branky z prvního poločasu bezpečně stačily ke třem bodům z východních Čech. Hradec Králové naopak utrpěl první domácí prohru v ročníku a propadl se tak tabulkou na šesté místo.
90+3'
Konec zápasu.
90+3'
Na nic vážnějšího to nevypadá, hosté bezpečně drží dvoubrankové vedení až do posledních chvilek utkání.
90+1'
Už běží první nastavená minuta ze tří, dokáže se ještě Hradec dostat alespoň ke snížení?
90'
Příbram takticky drží hru hodně daleko od své branky a snaží se navíc nepouštět míč vůbec už svých kopaček.
88'
Hradec by se pochopitelně rád dostal do nějakého souvislého tlaku, jenomže k tomu dnes asi nedojde, i když se hra v posledních chvílích odehrává opět pouze na polovině hostů.
86'
Za žlutou kartu fauloval v útoku Martan, který si navíc přivodil zřejmě snad zlomeninu prstu na ruce...
85'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Rostislav Jandera, přichází David Kilián.
84'
Standardní situace se Hradci málem vymstila! Příbram totiž šla do rychlého brejku, který musel zachraňovat Martan, jenž zachytil míč jako první a bezpečně ho přihrál na Ottmara.
83'
A roh bude zahrávat také domácí celek, kterému už moc času na případné dvě branky nezbývá...
81'
Balon skončil po chvilce v zázemí, hosté se ještě dožadovali, aby se kopalo znovu, nikdo z domácích hráčů ale míč netečoval, takže bude vykopávat Ottmar.
80'
Posledních deset minut základní hrací doby bude začínat rohovým kopem Středočechů.
79'
Dnešnímu utkání přihlíží necelí tisícovka diváků, přesněji 934.
78'
A hned vzápětí se málem prosadil Černý v domácím dresu, který vyslal z vápna prudký projektil, k jeho smůle ale jen doprostřed branky, kde si to bezpečně pohlídat brankář Boháč!
77'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Karsten Ayong, přichází Daniel Černý.
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Petr Schwarz, přichází Jan Shejbal.
74'
Jinak toho však nyní zápas příliš nenabízí, o balon se na podmáčeném terénu hodně bojuje a od obou celků přichází taktéž hodně nepřesností...
72'
Poslední chvíle se stále odehrávají i nadále na polovině hřiště, nepatrně více se teď daří hostům, kteří se zase po nějaké odmlce dokázali vrátit k útočné hře a snaží se tak vymyslet další práci pro brankáře Ottmara.
69'
Hradec se drží s míčem na útočné polovině, Příbram nyní spíše vyčkává na chybnou rozehrávku domácích, než že by napadala. Stále však drží dvoubrankové vedení, které ji dává při bránění dostatečný klid na kopačky.
67'
Votroci drží hru co nejblíže k brance Příbrami, stále se ale čeká na příležitosti, ze kterých by se zapotil také trochu i brankář Boháč, ne jenom jeho obrana...
66'
Z dobrých osmadvaceti metrů natáhl k prudké ráně směrem na branku hostů Černý a jeho povedená rána končí kousek vedle pravé tyčky!
64'
Následovala už trochu fotbalovější situace, kdy se do značné příležitost ve vápně dostal Šípek se Zorvanem, vůbec se ale nedohodli, kdo bude zakončovat, takže si nakonec vadili a pokazili si navzájem šanci na snížení.
63'
A ve stejném místě fauloval o minutu později také hostující Květ, který si taktéž zblízka prohlédl, jak vypadá žlutý kartónek...
62'
Šípek znovu skluzoval uprostřed hřiště a tentokrát už za to domácí hráč obdrží žlutou kartu.
61'
Hra se na chvilku přesunula k brance domácích, Ottmar se ale vůbec nemusel dotknout míče a navíc hosté faulovali.
59'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Zoran Danoski, přichází Daniel Tarczal.
58'
Danoski byl po ošetření puštěn zpět do hry, ovšem bude za malý moment střídat.
57'
Hra s přerušuje, na trávníku leží Danoski, který se žádá ošetření.
56'
Další značná příležitost pro domácí! Ve vápně byl s míčem na kopačce Černý, jenž se ještě snažil naslepo nahrávat na svého spoluhráče, ke kterému se ale míč nedostal. Hradec přidává na obrátkách!
54'
Pajer vyslal směrem k hostující brance dobrý přízemní pokus, na který nejprve nedosáhl Pázler a ve skluzu poté ani Šípek. Toto byla velká příležitost Východočechů!
53'
Hraje se ve středu pole, kde se teď párkrát hra musela přerušit, protože nejprve domácí špatně hodili aut a poté byl faulován Zorvan.
51'
A po chvilce přichází také dobrá příležitost od Hradeckých! Z pravé strany poslal do malého vápna nadýchaný centr Martan a ve vzduchu se snažil zakončit Šípek. Copak o to, ono se mu to povedlo, proti přesile hostujících hráčů nemířil ale přesně a bude to jenom odkop od branky Boháče.
49'
Ovšem nebezpečí bylo na druhé straně! Na roh vápna si navedl míč Danoski a tvrdá rána skončila v rukavicích Ottmara!
48'
Aktivita zůstává i nadále na straně Hradce, na druhou stranu, Boháč ještě nemusel ve druhé půli zasahovat...
47'
Domácí začali druhý poločas hodně aktivně, první balon sice ještě skončil v zázemí, s druhou akcí se ale už Hradec udržel u vápna, kde však nakonec přeci jenom nic nevymyslel.
46'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Libor Žondra, přichází Milan Černý.
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Marek Plašil, přichází Martin Nosek.
46'
Začal druhý poločas.
Je za námi první poločas, který byl jednoznačně v režii hostujících fotbalistů, kteří dokázali využít své dvě brankové příležitost a shodně tak odcházejí do kabin ve vedení 2:0. Pokud Hradec dnes na své hře něco zásadně nezmění, dnes bodově rozhodně neuspěje.
45'
První poločas skončil.
45'
Nastavovat se nebude, takže až hosté rozehrají rohový kop, bude to znamenat pravděpodobně konec prvních pětačtyřiceti minut.
44'
Středočeši se ještě snaží ovládnout závěr prvního poločas a drží hru nedaleko branky domácích.
43'
Tato varianta se ale Hradci taktéž příliš nepovedla a míč Příbram odklízí už na přední tyči, jsou to tak Votroci, kteří musí nyní bránit.
42'
První roh byl nepovedený a srazili ho hosté do zázemí, při druhém pokusu se to domácím také nepovedlo, jenomže míč znovu tečoval někdo z hostí a tak budou mít Východočeši ještě jednu příležitost.
41'
Jednačtyřicátá minuta končí rohovým kopem Votroků.
40'
Knejzlík uprostřed hřiště skočil na zem a trochu nebezpečným skluzem se snažil trefit balonu, to se mu nepovedlo a naštěstí pro něho nezasáhl ani nikoho z protihráčů...
38'
Nakonec střílel z nějakých pětadvaceti metrů Fantiš a mokrý trávník jeho střelu hodně zrychlil. Ottmar měl ale dobrý výhled a tak ji dokázal bez větších problémů zachytit do náruče.
37'
Východočeši vředu zase ztratili trochu zbytečně balón a nebýt rychle se vracejícího se Martana po pravém křídle, domácí by si to hodně zavařili a možná potřetí inkasovali.
35'
Faulovaný byl Žondra, který chtěl hned rozehrát. V tom mu ale za cenu žluté karty zamezil Tregler.
33'
Votroci pokračovali dalším rohovým kopem, který se jim ale už vůbec nepovedl rozehrát, takže se musí domácí rychle vrátit a bránit protiútok Příbrami.
32'
Nebylo to špatné! Na přední tyči tečoval hlavou balonu zřejmě Plašil, jenomže u zadní tyče stál Čech, který si proti o hlavu většímu spoluhráči nemohl poradit.
31'
Na hranici pokutového území se míč dostal na Žondru, který ho lobem poslal za obranu na nabíhající dvojici svých spoluhráčů. Končí to však rohovým kopem, dokáže z něho něco domácí celek vytěžit?
29'
Trošku se začíná hrát na horu dolů, jelikož nyní jsou v útoku zase domácí, ovšem těm to zatím směrem na branku skoro vůbec neklape.
28'
Ve vápně domácích to nyní byl dvakrát po sobě velký závar, při tom druhém se míč odrazil na hranici vápna, odkud pálil po zemi hodně prudce těsně vedle tyčky Květ. Tohle by Ottmar jednoznačně nemohl mít!
26'
Šípek poměrně nešetrně fauloval jednoho z hostů a může být rád, že neobdržel žlutou kartu. Každopádně hostům minutky navíc vyhovují a s přímým kopem pochopitelně nemusí spěchat.
26'
Už se opět začíná hrát na polovině Hradce Králové, ten nyní musí vyčkávat, co předvedou hosté, jelikož ti kombinují a rozhodně ne nechtějí vzdát balonu.
24'
Po další nepovedené přihrávce se alespoň ze střední vzdálenosti snažil vystřelit Schwarz, který mířil také hodně nepřesně.
23'
Hradečtí měli rohový kop, ale ani z toho se nedostal k nějakému vážnějšímu zakončení.
22'
Prudká přeháňka už opět skončila a Hradec se drží u branky Příbrami, více se toho nyní skutečně neděje, domácí se příliš směrem dopředu nedaří.
20'
Hned po druhém gólu Příbrami se v Hradci spustil prudký déšť, pomůže to obrazu hry ze strany Hradce nebo bude svižnější hra vyhovovat spíše opět hostům?
19'
Příbram právě vstřelila branku!
Skvěle zahraný rohový kop posílá hosty do dvoubrankového trháku! K míči se u rohového praporku postavil Rudolf Skácel a ve vápně se nejvýše vyšplhal MAREK KODR, jenž neměl problémy prudce zakončit, protože byl zcela nehlídaný – 0:2!
18'
Hosté budou zahrávat další rohový kop.
17'
Větší aktivita začíná být v této fázi hry zase na straně Příbrami, která se začíná nebezpečně držet kolem domácího vápna.
15'
Standardní situaci si hosté zopakovali a opět zakončoval Ayong, se kterým mají domácí dnes tedy velké problémy. Tentokrát byl hostující hráč proti přesile hned dvou bránících hráčů a Hradec to se štěstím zvládl.
14'
A opět z toho bylo nebezpečí! Ayong totiž vystřelil i tentokrát hodně kvalitně a nebýt zákroku jednoho z obránců, Ottmar by měl hodně práce. Takto to bude rohový kop.
13'
Hra se po pár chvilkách přesouvá zase blíže k brance Ottmara, co tady hosté vymyslí?
12'
Domácí se hnali do rychlého přečíslení, na jehož konci obdržel do vápna balon Martan. Ten se rychle snažil zaseknout hráče, jenž jeho pokus vystihl a tak zakončoval z druhé vlny Pajer. Jeho utažená střela na zadní tyč však zamířila vedle branky.
11'
Hradečtí se i nadále drží v útoku a snaží se probojovat přes obranný val hostů, který zatím menší nápor domácích bezpečně zvládá.
9'
Votroci se snažili přispěchat s rychlou odpovědí a ta se jim málem povedla! Knejzlík byl jedním ze svých spoluhráčů vysunut na levé křídlo, odkud rychle nacentroval do malého vápna. Tady trkl do balonu rychle Šípek, ten ovšem přestřeluje!
7'
Příbram právě vstřelila branku!
Po jednom náznaku na obou stranách se však přeci jenom dočkáváme brzké branky! Dobrou přihrávku mírně na pravou stranu velkého vápna obdržel KARSTEN AYONG, jenž se rychle odpoutal od dvou bránících hráčů a zakončil ke vzdálenější tyči – 0:1!
6'
A i tady to mohlo dopadnout dobře! Z pravé strany centroval Šípek a na zadní tyči si vyskakoval Martan, míč mu však prolétl těsně kolem kopačky, takže zakončit nedokázal!
5'
Na míči se prvních pět minut zápasu drží však rozhodně více domácích, kteří se snaží prokombinovat k první střelecké pozici naopak na branku Středočechů.
3'
A tohle nebylo od hostů vůbec špatné! Před vápnem totiž natáhl Fantiš a jeho prudký projektil šel mezi tři tyče, ovšem, jenom do náruče Ottmara, který neměl problém zasáhnout.
2'
Hra se přesouvá poprvé blíže k brance domácích, domácí se tak musí rychle vrátit aby nepustili Příbram k první brankové příležitosti.
1'
První útočná akce přišla ze strany domácích, kdy centroval ze středu hřiště Schwarz, na pravém křídle však jeho přihrávku nikdo nezachytil.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FC Hradec Králové: Ottmar (C) – Pajer, Čech, Plašil, Knejzlík – Šípek, Zorvan, Schwarz, Martan – Žondra, Pázler.
Náhradníci: Vízek – Nosek, Vlkanova, Shejbal, Krátký, M. Černý, Jirsák.

1.FK Příbram: Boháč – Skácel, Tregler, Zápotočný, Kodr – Květ, Danoski – Grajciar, Jandera, Fantiš – Ayong.
Náhradníci: Kočí – Černý, Januška, Kvída, Tarczal, Kilián, Vávra.

Rozhodčí: Mikyska – Ratajová, Vlasjuk..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.


Články odjinud