Fotbalová národní liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : MFK Vyškov - 5. srpna 2023   17:00

Vlašim
Vlašim
3' Singhateh
1:1
(1:0)
MFK Vyškov
MFK Vyškov
90+4' Metsoko
Vlašim
Vágner – Heppner, Kričfaluši, Breda, Labík – Beran (39. Tavares), Onije, Šubert (58. Toula), Nogha – Singhateh (78. Biegon), Šmiga.
M. Kolář – F. Dostál, Šimeček, Janda.
Trska – Machač, Pečenka
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
MFK Vyškov
Jícha – F. Štěpánek (80. Červeň), Lahodný (C) (70. Lacík), Němeček (78. Ilko), Mafwenta – Souaré, Kanakimana (46. Touré), Vintr, Diallo (46. Eneme) – Bayo, Metsoko.
Borek – Traoré.

Dnešní utkání je u konce. Dlouhou dobu to vypadalo, že domácí udrží svůj náskok, ale v posledních vteřinách utkání vyrovnal Metsoko z poslední možné akce.
90+4'
90+4'
MFK Vyškov právě vstřelil branku! Tak to je pro Vlašim velmi studená sprcha v posledních okamžicích zápasu. Hosté rozehráli standardní situaci a po několika odrazech přišel centr na malé vápno, kde byl YETHRO IDJESSI METSOKO a vystřelil hostům bod!
90+3'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Erik Biegon).
90+2'
Souaré má zalepený dres a vrací se na hřiště.
90+2'
Žlutá karta pro tým MFK Vyškov (Ondřej Vintr).
90'
Souaré je vykázán z hrací plochy.
90'
Nastavují se 4 minuty.
89'
Souaré hraje po souboji s Toulou s roztrženým dresem.
89'
Onije zkusil překvapit Jíchu, který byl daleko ze své branky, ale nakonec jen kontroloval dráhu míče, který skončil nad brankou.
88'
Toula byl faulován a je tu přímý kop pro domácí.
87'
Hosté zahráli rukou a odkopávat se bude od domácí branky. Vlašim pochopitelně nikam nespěchá.
86'
Vyškov vrhá většinu svých sil do útoku a Vlašim se musí nyní bránit rohovému kopu.
85'
Hosté to zkoušejí znovu, ale tentokrát celou akci překombinovali a míč získal Nogha.
83'
Vyškov se nyní vrhl do útoku, ale dlouhá přihrávka nakonec končí až u Vágnera.
82'
Martin Hyský nyní komentoval rozhodnutí sudích a fasuje žlutou kartu.
80'
Střídání v týmu MFK Vyškov:
ze hřiště odchází Filip Štěpánek, přichází Adam Červeň.
79'
Hra je opět přerušena. Na hřišti leží jeden z hostujících hráčů.
78'
ze hřiště odchází David Němeček, přichází Pavol Ilko.
78'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
ze hřiště odchází Ebrima Singhateh, přichází Erik Biegon.
75'
Vlašim opět mohla pojistit své vedení, ale po kličkované ve vápně opět domácí trefují dobře postaveného obránce Vyškova!
73'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Ebrima Singhateh).
72'
Domácí opět pronikli do vápna, ale k zakončení se tentokrát nedostali.
70'
ze hřiště odchází Lukáš Lahodný, přichází Barnabáš Lacík.
69'
Krásné akce Vlašimi mohla opět skončit gólem! Singhateh výborně převzal míč, poslal jej na Heppnera, který dokázal ještě najít Tavarese, ale domácí hráč trefil v dobré pozici pouze obránce!
67'
Ve druhém poločase byli především v úvodu aktivnější hosté, ale udeřit mohli paradoxně domácí, ale Singhateh v zakončení selhal.
66'
Na druhé straně si centr Metsoka pohlídal Vágner.
63'
A udeřit mohli domácí! Toula položil míč přímo na hlavu Singhateha, ale ten svou hlavičkou trefil pouze Jíchu!
62'
Dnešní utkání sleduje 335 diváků.
60'
Vlašim přišla na polovině hřiště o míč, ale nepřesný centr do vápna ukončil i akci vyškovských fotbalistů.
58'
ze hřiště odchází Martin Šubert, přichází Adam Toula.
57'
Nepřesný centr ukončil snahu hostí.
56'
Na druhé straně si o míč říkal Heppner a nakonec jej dostal, ale vystřelit z hranice vápna se mu nakonec díky včasnému zásahu hostující obrany nepovedlo.
54'
Nyní si musel poradit s lehce tečovaným míčem Vágner. Domácí brankář si poradil.
53'
Vlašim se dokázala vymanit z úvodního tlaku a srovnala tempo hry.
50'
Roh domácí ubránili a v brejku si nedokázal míč zpracovat Šubert.
49'
Nicméně hosté se opět dostávají k míči a je tu další pokus, který vyráží Vágner na roh.
48'
Hosté v úvodu poločasu přimáčkli Vlašim u jejich vápna a nyní zkusil zakončit patičkou Touré, ale míč zamířil vedle.
46'
ze hřiště odchází Amidou Diallo, přichází Santiago Eneme,
ze hřiště odchází Bienvenue Kanakimana, přichází Fandje Djibril Touré.
46'
První poločas utkání nabídl ve Vlašimi zajímavou podívanou se šancemi na obou stranách. Vlašim se dostala do vedení díky pokutovému kopu, který proměnil Singhateh. Oba brankáři pak následně své celky podržely a stav se tak již neměnil.
45+2'
45+2'
V nastaveném čase se ve vyložené šanci ocitl Tavares, ale domácí hráč si vylámal zuby na výborném Jíchovi, který drží naděje svého týmu!
45'
Nastavují se 2 minuty.
43'
Heppner dokázal vyskočit na centr, ale míč zamířil nad branku Jíchy, který nyní bude vykopávat od své branky.
42'
V dresu Vlašimi si velmi aktivně počíná Daniel Šmiga a nyní vybojoval pro svůj tým rohový kop.
39'
ze hřiště odchází Štěpán Beran, přichází Rafael Tavares.
38'
Žlutá karta pro tým MFK Vyškov (Lukáš Lahodný).
38'
Vlašim hraje o deseti a po menších zmatcích v obraně mohl vyrovnat Kanakimana, ale proti byl včas vyběhnuvší Vágner!
37'
Štěpán Beran na polovině hřiště podstoupil nepříjemný souboj a drží se za rameno. Domácí masér jasně ukazuje na střídačku, že Vlašim bude muset střídat.
35'
Šmiga předložil míč na Berana, který byl ve vápně a svou střelou protáhl brankáře. Odražený míč mohl ještě na druhé straně uklidit do sítě jeden z dobíhajících hráčů Vlašimi, ale trefil pouze obránce Vyškova. Velká škoda pro domácí!
34'
Kričfaluši nyní odvedl dobrou práci směrem dozadu, když dokázal čistě obrat o míč unikajícího Metsoka.
32'
Rohový kop Jícha vyrazil, ale po chvilce se domácí opět ženou k rohovému praporku, ale ani na podruhé se nepodařilo ohrozit branku soupeře.
31'
Zajímavou situaci vytvořil domácí Šmiga, který vystřelil z velkého vápna a tečovaný míč od Němečka tak tak Jícha vyrazil na rohový kop!
30'
Rohový kop domácí ubránili a další snahu hostí hatí faul na Bredu.
29'
Mohlo to být i nakonec zajímavé pro Vyškov. Metsoko se dostal za vápnem k zakončení a Vágner plachtil vzdchem a míč vyrazil na roh!
28'
Vlašim dokázala nyní potrápit hostující obranu, která měla dostatek práce a nakonec si i poradila.
25'
Na druhé straně se nyní domácí dožadovali odpískání další penalty po ruce v pokutovém území, ale sudí zůstal klidný a hra pokračovala. Těžit z toho Singhateh, který vystřelil zpoza vápna, ale míč končí na zahradě jednoho z přilehlých domů.
24'
Centr na zadní tyč směřoval na Lahodného, který byl však pokrytý a následně se míč odrazil k volnému Diallovi. Jeho střela však vůbec nešla na branku, ale domácí budou vhazovat aut.
23'
Zajímavá standardka na straně Vyškova. Uvidíme, co z toho hosté vytěží.
22'
Po úvodní celkem zajímavé podívané se hra uklidnila a hraje se především mezi vápny. Oba brankáři mají nyní minimum práce.
20'
Metsoko si nabíhal na přihrávku, ale byl včas obestoupen dvojicí protihráčů a hosté o míč přicházejí.
19'
Tentokrát se domácím povedl centr z přímého kopu, ale Šmiga mířil vedle branky.
17'
Centr na zadní tyč se nepovedl a rohový kop tak pro vyškovskou obranu neznamenal větší nebezpečí.
17'
Vlašim vybojovala rohový kop.
15'
Vyškov se však daleko nedostal a domácí vhazují na polovině hřiště.
14'
Na středu hřiště přišel faul, ale domácí rozehrávka nebyla z nejpovedenějších a opět se mohou do útoku zapojit i hosté.
13'
Hodně nepřesný pas končí za brankou Vlašimi. Vágner rozehraje směrem k vyškovské brance.
12'
Faul na polovině hřiště a hosté opět mohou rozehrát.
11'
Hosté měli výhodu přímého kopu, ale domácí obrana nebezpečí odvrátila.
10'
Na druhé straně se dostal do zakončení Heppner, ale jeho pokus Jíchu vůbec neohrozil.
8'
Na pravé straně zaspal Onije a ve velké šanci byl Amidou Diallo, ale Vágner pohotově dokázal jeho šanci zneškodnit!
7'
Vlašim opět v akci, ale tentokrát byla přihrávka nepřesná a své štěstí zkusí hosté.
5'
Po pravé straně unikl Onije a dokázal poslat krásný centr na zadní tyč, kde byl Singhateh, ale domácí útočník tentokrát síť rozvlnit nedokázal a jeho zakončení lapil Jícha!
4'
Domácí jsou při chuti a dobrý pas opět dostal Šmiga, ale v těžké pozici střílel pouze do boční sítě.
3'
Vlašim právě vstřelila branku! EBRIMA SINGHATEH poslal míč brankáře na opačnou stranu a pokutový kop proměnil!
2'
Po zákroku hostujícího obránce ve vápně je nařízena penalta pro domácí tým. Její rozehrávky se ujme Ebrima Singhateh.
2'
Byla nařízena penalta pro Vlašim.
1'
Šmiga dostal poměrně dobrý pas mezi obránce, ale následně nedokázal ideálně přihrát a Vlašim o míč přišla.
1'
Hráči nastupují na hrací plochu. Domácí Vlašim dnes bude v modrém, hosté mají bílé dresy.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Heppner, Kričfaluši, Breda, Labík – Beran, Onije, Šubert, Nogha – Singhateh, Šmiga.
Náhradníci: M. Kolář – F. Dostál, Biegon, Šimeček, Janda, Toula, Tavares.
Trenér: Hyský

MFK Vyškov: Jícha – F. Štěpánek, Ramathan, Němeček, Mafwenta – Souaré, Kanakimana, Vintr, Diallo – Bayo, Metsoko.
Náhradníci: Borek – Červeň, Ilko, Lacík, Traoré, Touré, Eneme.
Trenér: Kameník

Rozhodčí: Trska – Machač, Pečenka.
Od rána ve Vlašimi celkem intenzivně prší, ale hrací plocha vypadá vzhledem k okolnostem v dobré kondici.
Ze vzájemných duelů mají zítřejší soupeři vyrovnanou bilanci. Jedenkrát vyhrála Vlašim, dva zápasy skončily nerozhodně a jednou se radovali svěřenci trenéra Kameníka.
Po třech zápasech má tedy Vlašim na svém kontě tři body a na první výhru tedy tým od bájné hory Blaník stále čeká. Může přijít již nyní a před domácí publikem. Ovšem soupeřem bude ambiciózní a aktuálně vedoucí tým soutěže – MFK Vyškov. Jihomoravský celek v úvodních třech zápasech získal maximum bodů. Na úvod přišla výhra 2:1 s Příbramí, pokračováním výhra na Julisce 4:2 a ve středečním vloženém kole doma deklasoval Vyškov Kroměříž vysoko 5:1.
Po třech odehraných utkáních je Vlašim zatím remízovým králem soutěže. Po dvou shodných remízách 1:1 s Brnem a Chrudimí tým Martina Hyského i z třetího utkání bral bod po remíze 3:3 na půdě severočeského Varnsdorfu. „Sice jsme dali ve čtvrté minutě gól, ale pak jsme byli hrozní. Domácí hráli výborně na míči, My jsme akorát vyhazovali,“ hodnotil pro regionální deník utkání ve Varnsdorfu Albert Labík, který se svými spoluhráči dvakrát dotahoval náskok soupeře. „Hodně jsme chtěli. Věděli jsme, že můžeme utkání zvrátit. Říkali jsme si, že do nich musíme chodit hlavně důrazně, protože Varnsdorf byl silnější v soubojích a v nich vše začíná. Pomohla nám i střídání a vše šlo lépe,“ dodal střelec vyrovnávacího gólu na 3:3.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.