To je vše. Přeji příjemný zbytek dne a zase někdy na počtenou.
Máme za sebou utkání, které začalo velice vyrovnaně a s minimem šancí. Tento průběh vydržel do konce prvního poločasu. S příchodem druhé půle se však hra mnohem více zrychlila a začaly vznikat šance. Poté se dokázal dvakrát prosadit Třinec a utkání vypadalo, že skončí jasným výsledkem. Nicméně v 80. minutě ještě snížili Bohemians a utkání zdramatizovali. Třinec si však závěr pohlídal a odváží si tři body.
Je konec. Třinec se dokázal ubránit a vítězí 1:2.
90
90
Centr z přímého kopu, na který přišel i brankář Dočekal, byl příliš dlouhý.
90
Přímý kop pro domácí.
89
Střídání hostů. Odchází Zimka, přichází Lasota.
89
Střela Martynka z přímého kopu letěla vedle.
88
Přímý kop pro hosty.
88
Střídání Třince. Odešel Gajdošík, přišel Puczok.
86
Na zemi teď leží gólman Třince, ale vypadá to, že bude v pořádku.
83
Pěkná střela Kaliny. Brankář Rohel s ní měl plno práce.
80
Bohemians právě vstřelili branku!
Bohemians snižují a dramatizují utkání. Po centru Cicmana se balón odrazil k JAKUBU ŘEZNÍČKOVI, který míč dorazil do brány.
78
Na druhé straně se do šance dral Kalina, ale nakonec z toho bude jenom odkop od branky.
75
Králíček střílel z dálky, tentokrát Dočekal zasáhl.
73
Domácí odvrátili a budou vhazovat.
72
Rohový kop pro Třinec
71
Třinec právě vstřelil branku!
Třinec vede už 0:2. MAREK GAJDOŠÍK dokázal protlačit míč až do branky a dává svůj druhý gól.
70
Kalina teď našel Řezníčka, jenž svou střelou orazítkoval břevno!
69
Střídání domácích. Odešel Koštíř, přišel Lukáš
66
Třinec ubránil roh a šel do protiútoku, který zakončil střelou k tyči MAREK GAJDOŠÍK a hosté jdou do vedení.
64
Kalina teď dobře nacentroval do vápna, obrana hostů odvrátila na roh.
61
Odkop od brány Třince.
60
Domácí se teď snažili vymyslet něco v útoku, ale hosté se dobře brání a Bohemians nic nedovolili.
57
Střídání Bohemians. Odešel Martin Hejno, přišel Daniel Kubec.
54
Ze situace nic nebylo a nyní drží Třinec míč na půlce domácích.
50
Rohový kop pro domácí.
49
Krásná střela Malíře, ale Dočekal se znovu zaskvěl a střelu vyrazil.
47
Velká šance Třince. Po centru z pravé strany hlavičkoval Minařík a Dočekal vytáhl výborný zákrok.
46
Druhý poločas začne přibližně v 14:05
Po prvním poločase můžeme konstatovat, že se hraje vyrovnaný fotbal, avšak velkou šanci jsme neviděli téměř žádnou. Uvidíme, zdali se obraz hry ve druhém poločase změní.
45
45
Řezníček se objevil v šanci, ale svoji technickou střelu zamířil vedle branky.
45
Tak možná poslední šance pro domácí v tomto poločase, přímý kop.
43
Malíř se pokusil o střelu, kterou však Dočekal bez problémů chytil.
41
Rohový kop pro Třinec.
40
Na druhé straně hlavičkoval domácí obránce vysoko nad.
38
Míč se teď šťastně odrazil k Zimkovi, který však byl evidentně překvapen a s naskytnutou příležitostí si nedokázal poradit.
35
Králíček fauloval unikajícího Hubínka a dostává žlutou kartu.
32
Po půlhodině hry zatím sledujeme spíše vyrovnané utkání s minimem šancí.
29
Rychlá akce pražského týmu. Havel potáhl balón po levé straně a nacentroval do vápna, kde Hejno ve skluzu minul o kousek branku.
27
Pokus o signál Bohemians nevyšel.
26
22
Ofsajd Třince, odkop od branky domácích.
19
Krejčí hlavičkoval vedle, Bohemians budou rozehrávat.
18
Další rychlou akci vymyslel Třinec. Domácí měli co dělat, aby balón odvrátili na roh.
16
I domácí se ubránili a jsou u míče.
14
Hosté roh odvrátili a šli do protiútoku, který skončil rohovým kopem na druhé straně.
13
Rohový kop pro pražský tým.
11
Útočný faul Třince, balón mají domácí.
10
Kučera se pokusil o střelu z dálky, která však mířila doprostřed brány a brankář Dočekal si s ní poradil.
7
Nepřesná rozehrávka domácích a míč mají hosté.
5
Kalina se pokusil o střelu zpoza vápna, ale jeho pokus byl zablokován.
5
A nyní mají možnost rohového kopu.
4
Bohemians kombinují na půlce hostů.
1
Oba týmy už přichází na hrací plochu a zápas bude každou chvíli zahájen.

Bohemians Praha 1905: Dočekal – Kalina, Žaloudek, Košata, Cicman – Pechr, Hubínek, Koštíř, Havel – Hejno, Řezníček
Náhradníci: Lukáš, Kubec, Šrámek

FK Fotbal Třinec: Rohel – Malíř, Minařík, Čelůstka, Kučera, Ferenc, Krejčí, Zimka, Králíček, Martynek, Gajdošík
Náhradníci: Lasota, Gomola, Puczok, Vršanský, Brych

Rozhodčí: Šimáček – Hrabovský, Vnuk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.