Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FC Swift : Domžale - 15. července 2021   20:00

FC Swift
FC Swift
31' Sene
1:1
(1:0)
Domžale
Domžale
60' Käit
FC Swift
Dupire – Prempeh, Schnell (C), Pierrard – Colella, Minolien, Garos, De Sousa Neves, Loua – Sene, Stolz
Czekanowicz, Malget, Benamra, Belameiri, Fall, Electeur, Sumbu, Avdusinovic, Zenadji, Shala
Davidov – Dojnov, Nikov
Domžale
Mulalič – Žinič, Vukliševič, Klemenčič, Karič – Jakupovič, Käit, Husmani, Pišek – Ibričič (C) – Kolobarič
Sorčan, Mihelak, Adamov, Hodžič, Markuš, Repas, Podlogar, Saitoski, Martinovič, Gorenc-Stankovič, Alič, Vuk

Ode mne je to již vše. Přeji pěkný večer.
Zápas končí. Domžale gólem z druhého poločasu dokázalo vyválčit postup do dalšího kola. Lucemburkové se v obou zápasech prezentovali sympaticky, k postupu to ale nakonec nestačilo.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Zenadji (FC Swift Hesperange).
90+2'
Žlutou kartu dostává Pišek (NK Domžale).
90+1'
Rozhodčí nastavuje tři minuty.
90'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Kolobarič, přichází Markuš.
88'
Swift ve druhém poločase ještě nezapsal ani jednu střelu mezi tři tyče. Nyní už je načase, aby se tak stalo. Druhá půle se totiž blíží ke konci.
86'
Střídání v týmu FC Swift Hesperange: ze hřiště odchází Loua, přichází Shala.
Střídání v týmu FC Swift Hesperange: ze hřiště odchází De Sousa Neves, přichází Electeur.
82'
Nyní se provinil i nedávno nastoupivší Podlogar. Nedovoleně si počínal proti Louaovi.
80'
Lucemburskému celku už pomalu začíná docházet čas, k prodloužení potřebuje ještě jednou skórovat. De Sousa Neves nyní zfauloval Piška.
78'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Käit, přichází Podlogar.
77'
Střídání v týmu FC Swift Hesperange: ze hřiště odchází Colella, přichází Avdusinovic.
76'
Kolobarič vystřelil, bránu Swiftu ale minul. Při následné akci soupeře je pak pískán ofsajd, ve kterém byl lapen Stolz.
75'
Další nedovolený zákrok domácích. Útočného faulu se dopustil Stolz na beka Žiniče.
72'
Karič nejprve fauloval Malgeta, vzápětí se ovšem týmové role vyměnily a domácí De Sousa Neves zfauloval Husmaniho. Domžale následně zahrávalo rohový kop, k ničemu to ale nevedlo.
69'
Střídání v týmu FC Swift Hesperange: ze hřiště odchází Garos, přichází Zenadji.
Střídání v týmu FC Swift Hesperange: ze hřiště odchází Minolien, přichází Malget.
68'
Po delší době nedovolený zákrok. Provinil se hostující fotbalista Pišek proti Garosovi.
65'
Tento výsledek by tak slovinskému týmu stačil, žádná paráda to však od Domžale není a ve zbytku zápasu to jistě bude ještě velký boj.
60'
Domžale právě vstřelilo branku!
Slovinský celek skóruje a vrací se tak v součtu do vedení. O gól se postaral přesnou střelou z levé strany pokutového území estonský fotbalista se zkušenostmi z mládeže Fulhamu MATTIAS KÄIT!
57'
Žlutou kartu dostává Loua (FC Swift Hesperange).
56'
Dominik Stolz se dokázal dostat ke střel, jeho pokus ale bránu Domžale netrefil.
53'
Klemenčič si míče v útoku moc dlouho neužil, protože je mu pískán ofsajd.
51'
Schnell poslal k zemi soupeře Käita, k míči se tak vrátí hráči slovinského týmu.
50'
Na nějaký rychlý zásah od Domžale to nevypadá, protože slovinský celek v druhé půli zatím ani jednou nevystřelil.
46'
Sene se snažil hned ohrozit bránu soupeře, místo toho ovšem jen fauloval gólmana Mulaliče.
46'
Rozhodčí nenastavil nad rámec ani minutu, první poločas tak nám už skončil. Swift překvapivě vede po gólu Seneho a v součtu s prvním vzájemným utkáním je tak vyrovnáno. Uvidíme, zda se favorit z Domžale v druhém poločase probere.
45'
44'
Garos poslal k zemi Žiniče, to ovšem hostům moc nepomůže, protože svůj náskok už ztratili a sami se do šancí nedostávají.
41'
Sene nejprve fauloval soupeře, nedlouho poté se ovšem dokázal dostat ke střele. Brankář Mulalič byl ale tentokrát úspěšnější a míč lapil.
37'
De Sousa se dopustil nedovoleného zákroku na útočníka soupeře Kolabariče. Stolz pak o chvíli později podruhé během několika málo minut v ofsajdu.
35'
Domácí Stolz naopak na druhé straně hřiště chycen v ofsajdu, akce Swiftu tak nemůže dál pokračovat.
34'
Pro Domžale, které je favoritem, je to ta celkem šok. Jeho hráči navíc nyní faulují. Nejprve se provinil Käit, zanedlouho pak Jakupovič.
31'
FC Swift právě vstřelil branku!
Máme tu překvapivý zásah a vedoucí gól domácích, který v součtu znamená vyrovnání. HAMIDOU SENE vystřelil na bránu a gólman Mulalič nedokázal zabránit tomu, aby míč skončil v síti.
31'
Hráči Swiftu po delší době v útoku a hned také zahrávali dva rohy v krátkém sledu. Stolz ovšem ani v jednom případě nikoho ze spoluhráčů nenašel a Colella se navíc dopustil útočného faulu.
27'
Z následného rohu pak Ibričič dokázal najít Jakupoviče, ten ovšem bránu soupeře minul.
26'
Sám Ibričič se postavil k exekuci volného kopu a svou střelou prověřil brankáře Dupireho. Ten dokázal zasáhnout a udržet tak bezbrankový stav.
25'
Loua je podobně jako v prvním zápase hodně agresivní a dnes již nasbíral tři fauly. Tentokrát jeho řádění odnesl Ibričič.
21'
Dva nedovolené zákroky Swiftu po sobě. Nejprve se provinil Stolz, o chvíli později pak Schnell.
19'
První střela, která mířila přímo mezi tři tyče. Postaral se o ni domácí Karič, brankář Dupire ovšem dokázal zasáhnout.
17'
Tentokrát naopak fauloval jeden z hostujících hráčů, konkrétně to byl Pišek. Faulovaný Colella byl ale vzápětí chycen v ofsajdu.
16'
O chvíli později zahrávali domácí další rohový kop, Zahrál jej opět Jakupoviče, ani tentokrát však Domžale úspěch neslavilo.
15'
A další faul hostujícího týmu. Znovu se provinil Loua, tentokrát poslal k zemi Ibričiče.
13'
Minolien si počínal nedovoleně, konkrétně zfauloval Kolobariče. K míče se tak vrátí hráči slovinského celku.
12'
Domžale zahrávalo rohový kop, k exekuci se postavil Jakupovič. Jeho tým však z této možnosti nic nebezpečného nevytěžil.
8'
Ibričič zahrál standardní situaci směrem k Jakupovičovi, ten ovšem bránu hostujcího celku minul.
7'
Dva nedovolené zákrok po jednom na každé straně. Nejprve domácí Pišek zfauloval De Sousu Nevese, o chvíli později pak hostující Loua Klemenčiče.
2'
Hostující fotbalista Käit byl hned v úvodu zápasu chycen v ofsajdové pasti. Píská se tak.
1'
Tým FC Swift se účastní evropských pohárů od sezóny 1990/91 teprve podruhé a proti Domžale se pokusí poprvé v historii klubu postoupit z prvního předkola. Lucemburský tým se účastnil před 30 lety prvního kola Poháru vítězů pohárů a Legií Varšavou prohrál dvakrát 3:0. Hosté vyhráli úvodní duel nejtěsnějším rozdílem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.