Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Gżira United : Sant Juliá - 15. července 2021   20:00

Gżira United
52' Mentz
1:1
(0:1)

5:3 (PEN)

Sant Juliá
Sant Juliá
22' Gomis
Haber – Scerri, Borg, Bohrer, Thiaguinho – Menonza, Pisani, Muscat – Davis (70. Jefferson), Maxuell, Correa
Sant Juliá
Zabal – Tawaba, Echaide, Cendros (74. Ruiz), Begeorgi – Gomis, González, Ebongue – Rodríguez, Kambi, Checa
Bouekou, Cheri, Nimani, Rizzo, Ruiz

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 8:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 22:23.
Je hotovo! Domácí Gzira United nakonec zvládla penaltový rozstřel o něco lépe a postupuje do dalšího předkola! Hned v první sérii totiž neproměnil hostující Nimani, jehož dloubáček vyrazil domácí brankář. Všichni střelci celku z Malty naopak uspěli a mohou slavit.
Borg vymetl horní roh a posílá domácí do další fáze!
Echaide penaltou pod břevno drží hosty ve hře!
Mentz prudkou střelou uklidil míč k tyči mimo dosah brankáře.
Bubacar Kambi rovněž poslal míč pod břevno.
Pisani si počkal na pohyb brankáře a trefil odkrytou část.
Gomis uklidil míč z kroku pod břevno.
Jackson Mendoza zkušeně poslal brankáře na opačnou stranu než míč.
Nimaniho dloubáček domácí brankář vyrazil!
Maxuell první penaltu proměnil střelou k tyči!
Střílení penalt začíná.
Ani druhá část prodloužení o vítězi dnešního souboje nerozhodla! O postupujícím do dalšího předkola tak rozhodne penaltový rozstřel!
119'
Přímý kop se domácím moc nepovedl. Hostující obrana srazila nadýchaný centr na rohový kop.
118'
Thiaguinho na levé straně získal pro domácí přímý kop z nadějné pozice. Do vápna už míří všichni hlavičkáři. Tohle může být rozhodující moment.
117'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů zůstává ležet ve středovém kruhu a stěžuje si na křeče.
115'
Další obrovská šance! Jeden z domácích hráčů se na malém vápně hlavou opřel do centru z pravé strany, ale brankář vytáhl reflexivní zákrok!
114'
Gzira je ve druhé části prodloužení mnohem aktivnější a snaží se rozhodnout ještě před penaltovým rozstřelem.
113'
Domácí se hnali do zajímavého protiútoku, ale nepřesnou přihrávkou na pravou stranu se sami připravili o šanci na zakončení.
112'
Právě Correa se mohl stát hrdinou domácího celku, ale jeho zakončení z voleje o malý kousek minulo přední tyč!
111'
Correa si troufl na individuální průnik po levém křídle, jenže si v souboji pomohl faulem, což neuniklo očím hlavního arbitra.
110'
Echaide při jednom ze soubojů přivodil krvavý šrám na hlavě a nyní musí opustit hrací plochu, aby si krvácení nechal zastavit.
109'
Scerri se ujal rozehrávky přímého kopu. Jeho nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, ale nikdo v modrém se do zakončení nedostal.
108'
Tawaba fauloval domácího Maxuella na polovině hřiště. Sudí měl souboj přímo před očima a bez váhání odpískal přímý kop pro domácí.
107'
Muscat si navedl míč na hranici velkého vápna, odkud střílel levačkou, jenže jeho pokus prolétl kolem vzdálenější tyčky.
106'
Domácí Gzira obstarala výkop do druhého poločasu prodloužení. Uvidíme, zda se dočkáme nějaké šance nebo rozhodnou až penalty.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První poločas prodloužení skončil.
104'
Právě Bohrer si pro změnu troufl na individuální průnik po levém křídle, jenže nechal míč kousek za sebou a už se pro něj nestačil vrátit.
103'
Bohrer odcentroval z pravé strany na značku pokutového kopu. Do jeho centru se hlavou položil Correa, ale jeho zakončení nebylo razantní.
102'
Hostující brankář vystartoval až na hranici velkého vápna a před dobíhajícím soupeřem nakopl míč na polovinu hřiště.
101'
González se ujal rozehrávky přímého kopu. Jeho centr se snesl na značku pokutového kopu, kde zakročila defenziva celku z Malty.
100'
Rodríguez postupoval vpřed po pravém křídle, ale kousek před hranicí velkého vápna se mu do cesty postavil Scerri.
99'
Echaide si dal pozor na přihrávku na pravou stranu a jednoduše nakopl míč na polovinu soupeře. Ani jeden z týmů se během prodloužení nedostává do tlaku.
98'
Begeorgi vhazoval na pravé straně. Na jeho pobídku si naběhl Checa, který si míč krásně zpracoval, ale neoslovil spoluhráče.
96'
Tawaba chtěl rozehrát z levé strany na polovinu soupeře, ale Muscat se mu psotavil do cesty a sklepl míč do autu.
95'
Scerri opět dostal šanci na průnik po pravé straně, ale jeho akci přečetl Tawaba, který vybojoval míč pro Sant Juliu.
94'
Borg poslal přihrávku na pravou stranu, kde měl Scerriho, jenže jeho průnik skončil u prvního obránce v zeleném.
93'
Gomis si výborně pokryl míč na polovině hrací plochy a napadající soupeř jej faulem doslova složil na trávník.
92'
Tawaba si dal pozor na nákop na pravou stranu, nicméně zbytečně odhlavičkoval míč jen do zámezí. Domácí budou vhazovat.
91'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu prodloužení. Sant Juliá se vydala do útoku, ale nákop skončil v autu.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Domácí celek dokázal během druhého poločasu vyrovnat. Také v závěru duelu byla Gzira aktivnější, ale druhou branku už přidat nedokázala. O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo případný penaltový rozstřel.
90+6'
90+5'
Hosté ještě kombinovali kolem velkého vápna, jenže jejich kombinace vyústila nepřesnou přihrávkou. Vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení.
90+3'
Hosté se po standardní situaci dostali do zakončení, ale hlavička z těžké pozice prolétla kolem vzdálenější tyčky.
90+2'
Po dalším faulu domácích nyní budou zahrávat přímý kop z dobré pozice hosté. Do vápna už míří všichni vysocí hlavičkáři.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90+1'
Už během nastavení se po rohovém kopu Muscat ohnal po obránci a může být rád, že neby odměněn kartou žluté barvy.
89'
Domácí zahrávali rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, jenže nikdo v modrém nezakončil.
88'
Domácí se v závěru rozhodli zakončovat ze všech pozic. Agilní Jefferson si našel prostor, ale prudkou střelou branku netrefil.
87'
Maxuell si naběhl na nádherný centr z pravé strany, do kterého se položil hlavou, ale nezamířil mezi tři tyče.
86'
Žlutou kartu dostává Rizzo (UE Sant Juliá).
85'
Střídající Jefferson se dostal do zajímavé pozice, odkud dokonce zakončil, ale jeho projektil zablokoval dobře postavený obránce.
84'
I v závěru klasické hrací doby je na hřišti k vidění velké množství nedovolených zákroků. Rozehrávat budou opět hosté.
83'
Pisani chtěl zastavit rodící se akci soupeře, jenže se dopustil nedovoleného zákroku a nabídl rozehrávku týmu z Andorry.
81'
García zahrával další přímý kop hostujícího celku. Jeho nákop ale propadl až do autu.
80'
Do konce klasické hrací doby zbývá posledních deset minut. Připomínám, že před letošní sezónou došlo ke zrušení pravidla o venkovních gólech.
78'
Domácí se usadili na polovině soupeře, ale stále se nemohou dostat do zakončení.
76'
Žlutou kartu dostává García (UE Sant Juliá).
75'
Na hřišti opět začíná přibývat nedovolených zákroků. Duel se tak kouskuje a ani jeden z týmů si není schopen vytvořit nějaký tlak.
74'
Střídání v týmu Gżira United FC: ze hřiště odchází Cendrós, přichází Ruiz.
73'
Thiaguinho zahrával přímý kop pro změnu na straně domácích. Ani jeho pobídka do pokutového území nenašla spoluhráče.
72'
Oscar García zahrával přámý kop hostujícího celku. Pro jeho nadýchaný centr si s přehledem dokráčel domácí brankář.
70'
Střídání v týmu Gżira United FC: ze hřiště odchází Davis, přichází Jefferson.
69'
Domácí se usadili na polovině soupeře, ale nyní se jen těžko dostávají za obranu. Dá se čekat, že obě obrany budou hrát pozorněji.
67'
Domácí brankář Haber byl při výběhu ven z branky nedovoleným způsobem atakován. Sám se následně chopil rozehrávky.
65'
Se střeleckými pokusy se nám nyní roztrhl pytel. Na povedený centr z pravé strany si ve vápně naskočil Davis, ale jeho pokus byl nepřesný.
64'
Na opačné straně hrací plochy se do zakončení probil Echaide, jehož projektil z hranice velkého vápna prosvištěl nad břevnem.
63'
Po delší době se domácí celek dostal do zakončení. Correa střílel zpoza velkého vápna, ale Ignacio Zabal zasáhl bez větších problémů.
61'
Střídání v týmu UE Sant Juliá: ze hřiště odchází Makou, přichází Rizzo.
60'
Je za námi hodina hry a nadále trvá nerozhodný stav. Domácí Gzira je po změně stran aktivnější a chce strhnout vítězství na svou stranu.
59'
Borg uspěl v souboji hlavičkářů ve vlastním pokutovém území. Hostující Albert Makou jej navíc atakoval nedovoleně.
57'
Mendoza ostrým faulem sestřelil unikajícího Gomise a může být rád, že za zákrok na autora úvodní branky dnešního souboje nedostal žlutou kartu.
56'
Kambi se po rychlém brejku dostal do zakončení z hranice velkého vápna, jenže svou střelu nártem poslal daleko od branky.
54'
Domácím po vstřelení vyrovnávací branky pořádně narostla křídla. Hráči celku z Malty pokračují v útočení a chtějí dokonat obrat.
52'
Tým Gżira United právě vstřelil branku!
Domácí se krátce po změně stran dočkali vyrovnání! Gzira také udeřila po standardní situaci. Prosadil se GABRIEL MENTZ!
51'
Ignacio Zobal si dal pozor na zakončení Muscata a připsal si snadný zákrok. Rána z ostrého úhlu mu nemohla dělat problémy.
49'
Maxuell se po rohovém kopu domácího celku opřel zpoza hranice velkého vápna do odraženého míče, ale jeho ránu zablokoval obránce.
47'
Tawaba za předchozí zákrok ještě vidí žlutou kartu.
46'
Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu dnešního duelu. A ten začal přesně tam, kde skončil poločas první. Tawaba sestřelil unikajícího soupeře.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali poněkud překvapivý vývoj utkání. Domácí sice vstoupili do zápasu aktivněji, ale ve 21. minutě se prosadil hostující Gomis. Od té doby dění na trávníku připomínalo spíše jatka a duel byl hojně přerušován. Často muselo dojít k ošetřování. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
45+4'
45+3'
Domácí zahrávali přímý kop. Vysoký centr se snesl ke vzdálenější tyči, kde se odehrál podezřelý souboj, ale rozhodčí se rozhodl penaltu nepískat.
45+2'
Domácí v nastavení zahrávali přímý kop Exekuce přímého kopu se ujal Pisani, jehož krátký centr bez problémů odvrátila defenziva.
45+1'
Nastavují se tři minuty!
45'
Žlutou kartu dostává Rodríguez (UE Sant Juliá).
44'
Borg vyvezl míč na polovinu soupeře, jenže nikdo ze spoluhráčů se mu nenabídl do volného prostoru. Akce domácího celku jsou zatím hodně pomalé.
43'
Maxuell se po dalším centru natahoval po zakončení, jenže míč zasáhl jen špičkou kopačky, od které se balón odrazil daleko od branky.
42'
Domácí se rozhodli pro rozehrávku standardní situace do kombinace. Následný centr směřoval na přední tyč, kde kraloval obránce Tawaba.
41'
Tawaba sice bojoval ze všech sil, ale míč už u rohového praporku neudržel ve hře. Domácí celek tak bude zahrávat rohový kop.
39'
Po delší pauze se opět pokračuje ve hře. Domácí fotbalisté se vydali do útoku po levé straně, jenže zatím těžko hledají cestičku do vápna.
37'
Hra je přerušena! Jeden z hostů v tuto chvíli potřebuje delší ošetření.
36'
V posledních minutách se na hřišti prakticky pouze fauluje. Začínám mít pocit, že tady se klidně ještě během první půle může červenat.
35'
Thiaguinho si pokryl míč tělem na levé straně a napadající Begeorgi jej sestřelil za cenu žluté karty.
34'
Gzira má obrovské problémy s přechodem do útoku. Nákop za obranu Sant Juliá si pohlídal obránce Tawaba, který nechal míč propadnout do autu.
33'
Domácí obránce Borg měl i kus štěstí, když ve vlastním pokutovém území otálel s rozehrávkou a následně byl nedovoleným způsobem atakován.
32'
Rozhodčí nyní odpískal krátkou přestávku na občerstvení.
31'
Další nedovolený zákrok na straně domácích. Tawaba si skvěle pokryl míč u postranní čáry, jenže Muscar jej poslal faulem za lajnu.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a zatím sledujeme překvapivý průběh duelu. Hosté se po standardní situaci dostali do vedení a domácí se jen těžko dostávají do zakončení.
29'
Žlutou kartu dostává Kambi (UE Sant Juliá).
Žlutou kartu dostává Ebongue (Gżira United FC).
28'
Žlutou kartu dostává Maxuell (Gżira United FC).
27'
Na hřišti se v posledních minutách hodně přiostřilo! Další obětí nedovoleného zákroku se stal hostující Gomis.
26'
Hra je znovu přerušena! Hostující brankář byl faulován na malém vápně a nyní se drží za zátylek. Podle všeho ale bude schopen chytat i nadále.
25'
Gzira se usadila na polovině soupeře a postupnou kombinací se snaží otevřít skulinku v defenzivě soupeře. Hráči v zeleném se ale skvěle pohybují.
24'
Domácí celek se ihned vydal do útoku se snahou o rychlou odpověď, jenže kombinace je zatím plná nepřesností.
22'
Sant Juliá právě vstřelil branku!
Tak tohle je obrovské překvapení! Hostující celek se totiž po rohovém kopu dostává do vedení! Domácí brankář nedokázal centrovaný míč vyboxovat ven ze šestnáctky a BEDSENTE GOMIS jej akrobatickým způsobem napálil pod břevno!
21'
Domácí obránci mají problémy s prudkými centry ze stran. Obránce Borg si míč málem srazil směrem na vlastní branku. Zatím z toho je jen další roh.
20'
Hosté zahrávali rohový kop. Jeho exekuce se chopil Gomis, jehož centr přiletěl na malé vápno, kde opět zasáhla defenziva domácí Gziry.
19'
Domácí brankář Haber se musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Jeho nákop přiletěl na polovinu hřiště, kde sudí zaregistroval faul Pisaniho.
18'
Stopeři hostujícího celku uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v modrém dresu domácích rozehrávku soupeře nenapadá.
17'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů se po souboji se soupeřem drží za kotník a bude potřebovat menší ošetření.
16'
Pisani individuálním průnikem obešel hned dva soupeře, jenže se následně nedokázal odpoutat od svého strážce a přihrát.
15'
Pisani sklepl míč do pokutového území, jenže na jeho pobídku nedosáhl nikdo v modrém dresu celku z Malty. Domácí jsou ale o něco aktivnější.
14'
Maxuell sprintoval za nákopem za obranu soupeře, jenže jej opět zastavil pozorný brankář Zabal, který míč jednoduše odkopl do zámezí.
13'
Hosté zahrávali ještě jednu standardní situaci, jenže nadýchaný centr se tentokrát snesl přímo do rukavic pozorného brankáře.
12'
Hosté zahrávali přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč z levé strany směřoval na přední tyč, kde kralovala domácí defenziva.
11'
Kambi si pohybem řekl o přihrávku do protiútoku, jenže spoluhráč míč jeho směrem poslal příliš pozdě. Obrana domácího celku se stačila vrátit.
10'
Pisani prošel středem hrací plochy na hranici velkého vápna, ale do cesty se mu postavil obětavý stoper Cendros, který míč vypíchl mimo hřiště.
9'
Naopak hostující brankář Zabal je se svými výběhy stoprocentní. Gólman Sant Juliá vyběhl na značku pokutového kopu a schoval míč do rukavic.
8'
Borg nakopl míč na polovinu hostujícího celku, jenže nikdo z domácích hráčů jeho pobídku nepochopil. V úvodu sledujeme utkání plné nepřesností.
7'
Tawaba je v úvodních minutách dnešního souboje ústřední postavou dění na trávníku. Krajní obránce při snaze o výpomoc ofenzivě doslova zboural soupeře.
6'
Tawaba vhazoval na pravé straně. Na jeho pobídku si naběhl González, jenže středopolař hostujícího celku se nestačil otočit kolem obránce.
5'
Maxuell se po dlouhém autu dostal k zakončení hlavou v pokutovém území, ale mířil jen do míst, kde stál připravený brankář Zabal.
4'
Tawaba měl problém s napadajícím soupeřem a vůbec se mu nepovedl odkopl. Míč se krajnímu obránci svezl po holeni a skončil v autu.
2'
Domácí se také dostali ke své první ofenzivní akci v dnešním souboji. Útok vedený po pravé straně ale skončil nepřesnou přihrávkou, kterou přečetl soupeř.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního polořasu dnešního souboje. Celek z Andorry se ihned vydal do útoku, ale nákop skončil v autu.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí budou hrát v modrém, zatímco Sant Juliá oblékne zelenou sadu.

Gżira United FC: Haber – Scerri, Borg, Bohrer, Thiaguinho – enonza, Pisani, Muscat – Davis, Maxuell, Correa
Náhradníci: Curmi, Desira, Gauci, Jefferson, Judivan, Mbong, Portelli, Tabone, Taliana, Xuereb, Zammit

UE Sant Juliá: Zabal – Tawaba, Echaide, Cendros, Begeorgi – Gomis, González, Ebongue – Rodríguez, Kambi, Checa.
Úvodní duel

Po úvodním duelu vstupují oba týmy do odvety ve stejné pozici. První utkání se totiž odehrálo před týdnem na půdě moldavského celku. Pro celek z Malty je remíza na půdě soupeře obrovským úspěchem, na který dnes bude chtít určitě navázat. Gzira sice během utkání měla několik dobrých příležitostí, jenže brankář Haber předvedl dost možná životní výkon a vykouzlil několik veledůležitých zákroků. Do dnešního duelu už Gzira nastupuje jako favorit, který může pomýšlet na postup do další fáze.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z odvetného utkání 1. předkola Konferenční ligy mezi Gzira United FC a UE Sant Juliá.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.