Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Runavík : Honka Espoo - 15. července 2021   19:00

Runavík
Runavík
70' Nielsen E.
1:3
(0:1)
Honka Espoo
Honka Espoo
8' Dongou   • 60' Dongou   • 64' Kaufmann
Runavík
Hansen K. – Hentze, Hojgaard, Jacobsen (80. Davidsen H.), Davidsen J. – Hansen B., Jensen, Nielsen R. – Trenskow, Olsen (C), Jakobsen (65. Nielsen J.)
Owen – Beckett, Bryant
Toftir Stadium, Toftir
Honka Espoo
Murray – Hatakka, Koski, Aalto (C) – Modesto, Pyyhtia, Ollikainen (90+1. Rasimus), Arko-Mensah (65. Levanen) – Kaufmann – Dongou (90. Alegria), Smith (65. Koskinen)

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 1:2. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:10.
Je konec. Honka Espoo vítězí na půdě Runavíku 3:1 a postupuje do 2. předkola Evropské konferenční ligy. Do zápasu hosté vstoupili velmi aktivně a v 8. minutě otevřel brankový účet Dongou. Následně se ale Honka stáhla Runavík tak měl místa pro kombinaci, ovšem nevytvořil si žádnou větší příležitost. Také ve druhém poločasu mělo více ze hry hostující mužstvo a v 60. minutě zvýšil vedení Dongou. V 64. minutě to bylo už 3:0 pro hosty po brance Kaufmanna. V 70. minutě sice dokázal snížit E. Nielsen, ale to bylo vše.
90+4'
90+4'
Následný centr nebyl špatný, ale hostující obrana si s ním poradila a odkopla míč do bezpečí.
90+3'
Opět se Runavíku nedaří něco vymyslet, ale nakonec ještě získal volný kop.
90+2'
Domácí mužstvo to zkoušelo po pravé straně, ale centr nebyl přesný.
90+1'
Střídání v týmu FC Honka Espoo: ze hřiště odchází Ollikainen, přichází Rasimus.
90'
Střídání v týmu FC Honka Espoo: ze hřiště odchází Dongou, přichází Alegria.
90'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.
88'
Opět nepovedená akce Runavíku a Honka má tak další odkop od své svatyně.
87'
Opět letěl míč pouze do zámezí a Murray má odkop od své svatyně.
85'
Přízemní centr z levé strany byl zblokován, ale Honka zůstává u míče i nadále.
84'
Pomalu to vypadá, že Runavíku se nepodaří srovnat stav utkání a dál tak postoupí Honka Espoo.
83'
Tentokrát přišel nedovolený zákrok ze strany hostů, ale standardní situace Honky nepřinesla nic.
81'
Kaufmann se snažil z pravého křídla dostat míč pod sebe, ale domácí obránce jej odkopl do bezpečí.
80'
Střídání v týmu NSÍ Runavík: ze hřiště odchází Jacobsen, přichází Davidsen H..
79'
Hansen se dostal ke střele zpoza vápna, ovšem ta byla zblokována do zámezí.
78'
Ovšem po centru z rohu přišel faul hostujícího hráče, který se navíc zranil a je ošetřován.
77'
Hostující celek tentokrát získal rohový kop z levé strany.
75'
Runavík drží míč ve středu hrací plochy, ale nemůže se nyní přiblížit brance finského celku.
73'
Opět se míč dostal k brankáři hostů, který poslal daleký odkop.
71'
J. Nielsen uviděl žlutou kartu za svůj nevybíravý faul.
70'
Runavík právě vstřelil branku!
Domácí snižují na 1:3 a možná se schyluje k dramatu. Klaemint Olsen se nejdříve dostal ke střele, kterou brankáře Murray zneškodnil, ale posléze posunul míč EGILSOFTU ROGVI NIELSENOVI a ten zakončil do prázdné. Asistence: Klaemint Olsen.
68'
R. Nielsen se provinil faulem na soupeře a Honka tak bude mít míč na své polovině.
66'
Jensen dostal kartu žluté barvy za svůj faul.
65'
Střídání v týmu NSÍ Runavík: ze hřiště odchází Jakobsen, přichází Nielsen J..
Střídání v týmu FC Honka Espoo: ze hřiště odchází Arko-Mensah, přichází Levanen.
Střídání v týmu FC Honka Espoo: ze hřiště odchází Smith, přichází Koskinen.
64'
Honka právě vstřelila branku!
Hosté utíkají do tříbrankového vedení! K exekuci přímého kopu se postavil LUCAS KAUFMANN, který zmátl brankáře, jelikož nestřílel přes zeď, ale kolem zdi ke vzdálenější pravé tyči do šibenice.
63'
Hentze ještě navíc uviděl žlutou kartu za nedovolený zákrok.
63'
Ollikainen byl tentokrát zfaulován na hranici vápna a Honka získala přímý kop z velmi dobré pozice.
62'
Honka má míč opět ve své moci na své polovině hrací plochy a je velmi blízko k postupu do 2. předkola.
60'
Hosté jdou po hodině utkání do dvoubrankového vedení! Otto Ollikainen fantastickou přihrávkou do běhu mezi dvěma stopery vyslal do velké šance JEANA MARIE DONGOUA a ten si zkušeně poradil, když obešel brankáře a zakončil do prázdné svatyně. Asistence: Otto Ollikainen.
57'
Znovu přišel centr domácího hráče z pravé strany, ale gólman Murray znovu připraven.
56'
Jacobsen držel Arko-Mensaha za dres a ten se po něm ohnal. Žlutou kartou je potrestaný právě hostující hráč.
55'
Kaufmann se dostal ke střele z hranice vápna, kterou mířil k levé tyči, ale gólman Hansen si poradil.
54'
Míč tentokrát skončil v rukou brankáře Murrayho, který si bez problémů poradil s nákopem soupeře.
52'
Hostující celek vstoupil do druhé půle zápasu velmi aktivně a chce tak navázat na první poločas.
50'
Následně přišel pokus o centr, ale ten byl zblokován.
49'
Hostující mužstvo drží míč na polovině soupeře a snaží se prodrat po pravé straně.
47'
Nielsen poslal soupeře k zemi nedovoleným zákrokem a Honka tak bude u míče.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
První poločas je u svého konce a Honka vede nad Runavíkem poměrem 1:0. Do zápasu hosté vstoupili velmi aktivně a v 8. minutě otevřel brankový účet Dongou. Následně se ale Honka stáhla Runavík tak měl místa pro kombinaci, ovšem nevytvořil si žádnou větší příležitost.
45+1'
45+1'
Centr do vápna odkopl hostující hráč do zámezí a Runavík získal autové vhazování.
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu navíc.
43'
Davidsen obdržel od sudího za svůj faul kartu žluté barvy.
40'
Ne, stále toho k vidění moc není. Runavík se snaží dobýt pevnou obranu Honky, která si ale ví rady a nepustila soupeře do žádné šance.
38'
Následně ale NSÍ Runavík získal autové vhazování blízko rohového praporku.
37'
Domácí se po pravé straně neprocpali dopředu, tak to zkouší po levé, ovšem tam také nebylo místo.
35'
Bohužel po vstřelené brance není k vidění příliš pohledný fotbal. Honka se stáhla na svou polovinu a Runavíku se nedaří nic moc vymyslet.
34'
Domácí se dostali dovnitř vápna soupeře, ale následné zakončení nakonec skončilo pouze vedle brány.
32'
Hostující celek získal na své polovině hrací plochy autové vhazování.
30'
Půl hodina tohoto utkání je minulostí, ovšem stále vede Honka po brance Dongoua.
28'
Domácí se opět celkem lehce dostali na nějakých dvacet metrů od vápna soupeře a poslední minuty dominují na hrací ploše.
26'
Arko-Mensah si poradil s nebezpečným pasem a následně přišel faul ze strany soupeře.
24'
Hojgaard se po centru z volného kopu dostal do zakončení, ale s tím neměl Murray žádnou velkou práci.
23'
Nielsen byl zfaulován ve středu hrací plochy a Runavík tak bude zahrávat volný kop.
22'
Hosté se po vstřelené brance trochu zatáhli a Runavík tak má více místa pro kombinaci.
21'
Následně už se ale domácí hráč ocitl pouze v ofsajdovém postavení a o rozehrávku se postará gólman Murray.
20'
Další nebezpečný centr domácího mužstva, ovšem hostující obránce míč odhlavičkoval do zámezí.
18'
Tentokrát už to pro Runavík vypadalo alespoň trochu nadějně, ale domácí hráč nedokázal zakončit.
17'
Ovšem směrem dopředu je to zatím od týmu z Faerských ostrovů nic moc.
16'
Zblokovaná přihrávka hostujícího hráče a Runavík tak získal míč na své polovině.
14'
Další nebezpečná šance Honky, ovšem tentokrát bylo zakončení Arko-Mensaha zblokováno. Nicméně hosté získali rohový kop.
13'
S nákopem na střed si hostující obrana poradila a získala tak balón pro novou akci.
11'
Centr domácího hráče Trenskowa z pravé strany byl zblokován do zámezí a následuje tak rohový kop.
10'
Posléze to domácí zkoušeli po pravé straně, ale nebylo z toho nic vážnějšího.
9'
Runavík začíná své akce velmi daleko od středového kruhu a obraná čtveřice je skoro až u svého vápna.
8'
Hosté dávají první branku v tomto dvojzápase a mají tak k postupu o něco blíž, než domácí! Po skvělé přihrávce na levou stranu vápna vrátil míč před bránu Arko-Mensah a následně zakončil z bezprostřední blízkosti do prázdné JEAN MARIE DONGOU. Asistence: Edmund Arko-Mensah.
6'
Posléze nastala komická situace, neboť hostující celek měl autové vhazování, ale neměl s čím hrát, protože nikde poblíž nebyl žádný balón.
5'
Po rohovém kopu hostů se dostal ke střele Ollikainen, ale jeho zakončení bylo zblokováno.
4'
Honka je zatím od začátku zápasu stále u míče a snaží se něco vymyslet po pravé straně.
2'
Pyyhtia to zkusil zpoza hranice vápna, ale jeho pokus skončil vedle brány.
1'

NSÍ Runavík: Hansen K. – Hentze, Hojgaard, Jacobsen, Davidsen – Hansen B., Jensen, Nielsen – Trenskow, Olsen (C), Jakobsen
Náhradníci: Danielsen – Davidsen, Egilsson, Geyti, Knudsen, Mortensen, Nielsen J., Nielsen S., Nolsoe, Petersen, Sigvardsen, Skipanes

FC Honka Espoo: Murray – Hatakka, Koski, Aalto (C) – Modesto, Pyyhtia, Ollikainen, Arko-Mensah – Kaufmann – Dongou, Smith
Náhradníci: Huuhtanen – Alegria, Banahene, Heikkila, Koskinen, Levanen, Rasimus, Voutilainen

Rozhodčí: Owen – Beckett, Bryant.
V odvetě 1. předkola Evropské konferenční ligy se proti sobě utkají týmy NSÍ Runavík a FC Honka Espoo. V prvním zápase toho na půdě Helsinek moc k vidění nebylo, jelikož nepadla žádná branka, či žlutá karta. Domácí Honka se dostala ke dvěma střelám na svatyni, zatímco soupeř ani jednou. Dnes se bude bojovat v Toftir Stadium, Toftir. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Owen a jeho asistenti Beckett a Bryant.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.