Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Lotyšsko : Anglie - 11. září 2018   16:00

Lotyšsko
Lotyšsko
28' Jurkovskis
1:2
(1:1)
Anglie
Anglie
40' Abraham   • 73' Mount
Lotyšsko
Kurakins – Soloveičkis, Gulbis, Strods, Kurtišs, Krušatins, Grinbergs
Peter Kralović – Erik Weiss, Miroslav Benko
Zemgale Olympic Center
Anglie
Gunn – Cook, Fry, Calvert-Lewin, Maddison, Sessegnon, Onomah

90+5'
Je dobojováno! Anglie si z Lotyšska odváží všechny tři body. Nicméně je nutno říct, že Lotyšsko po celých 90 minut kousalo, favorizovaná Anglie muselo utkání otáčet. To je pro dnešek vše. Díky za pozornost!
90+5'
Pravděpodobně poslední střelu Lotyšska blokuje jeden z obránců Anglie.
90+3'
Lotyšsko vyrazilo po rohu do protiútoku, vyloženou šanci si v útoku nevytvořili.
90+3'
Angličané rozehráli nakrátko, následná střela Daviese byla zblokována. Další rohový kop pro Anglii.
90+2'
Střelu Mounteho z pravé strany vyráží Zommers na roh!
90+1'
Lotyšsko vkládá všechny poslední síly do útoku.
90'
Rozhodčí nastavuje pět minut!
89'
Hra byla chvilku díky ošetřování přerušena a tak se bude pravděpodobně nastavovat.
89'
Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Calvert-Lewin, přichází Onomah.
86'
Ošetřování anglického hráče využívají ostatní hráči k občerstvení.
85'
Před pokutovým územím hostů leží Calvert-Lewin, který pravděpodobně dostal ránu loktem. Rozhodčí však faul neviděl.
84'
Na obranné polovině Anglie byl faulován hostující kapitán Clarker-Salter.
83'
Tobers se dostal k zakončení, jeho střelu chytá pozorný Henderson, který si po dlouhé době připisuje zákrok.
82'
Žlutou kartu dostává Tobers (Lotyšsko).
80'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Abraham, přichází Calvert-Lewin.
78'
Kigurs se snažil vysunout Emsise, pokus Lotyšska odvrací pozorná obrana Anglie.
76'
Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Ivanovs, přichází Kurtišs.
75'
Davies tvrdě fauloval uprostřed hřiště.
74'
Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Emsis, přichází Soloveičiks.
73'
Anglie otáčí utkání! Solanke šikovně ve středu pokutového území přihrál MASONU MOUNTOVI, který Anglii posílá do vedení!
70'
Domácí Emsis je odnášen na nosítkách a pravděpodobně do dnešního utkání již nezasáhne.
69'
Hra je přerušena. Na zemi leží zraněný Emsis, který je ošetřován.
67'
Lotyši faulují uprostřed hřiště. K míči se tak dostává Anglie, která se hodně snaží o otočení vývoje utkání.
66'
Útok hostů zastavil útočný faul Solankeho. Zommers bude odkopávat od domácí brány.
65'
Walker-Peters se uvolnil a jeho střela těsně minula pravou tyč Zommersovy brány!
64'
Na centr domácích si naběhl pozorný Henderson.
63'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Lookman, přichází Sessegnon.
62'
Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Kigurs, přichází Krušatins.
61'
A Zommers opět skvěle! Tentokrát se k odraženému míči dostal Abraham. Pozorný domácí brankář vyráží na roh!
60'
Obrovská šance Anglie! Solanke se ocitl sám před Zommersem, který chytá velkou šanci hostů! Následně se k dorážce dostal někdo z hostujících hráčů, a i tuto střelu Zommers vyrazil. Anglie tak bude zahrávat roh.
59'
Dowell ztratil uprostřed hřiště míč a tak se Lotyšsko dostává do útoku, záhy rychle ztrácí míč.
58'
Ke střele se po odraženém míči dostal Lookman, jeho střela trefila pouze obránce před sebou.
57'
Lotyšsko se po dlouhé době prokombinovalo na obrannou polovinu Anglie.
55'
Anglie se snažila vysunout Abrahama. Prozatím jediný střelec Anglie fauluje.
54'
Následně vybojoval míč Sorokins, k míči se tak dostávají po dlouhém čase Lotyši.
53'
Kenny bude vhazovat u pravého praporku na polovině Lotyšska.
52'
Ivanovs utíkal sám na bránu hostů, doběhl ho však rychlík Tomori, který čistě obírá o míč lotyšského útočníka.
50'
A angličané opět hledají způsob na zdolání obrany Lotyšska. V prvních minutách druhého poločasu doplácají na nepřesné rozehrávky.
49'
Pro dlouhý centr hostů si došel pozorný brankář Zommers.
48'
Útok Anglie zastavuje píšťalka hlavního rozhodčího. Kenny fauloval jednoho z obránců Lotyšska.
47'
Tobers fauluje útočícího Abrahama. Anglie bude rozehrávat.
46'
Anglický Kenny se po rozehrávce dostal k zajímavé střele. Jeho zakončení letělo vysoko nad domácí bránou.
46'
Hráči již nastupují na hrací plochu. Druhý poločas za malý moment začne.
Statistiky prvního poločasu:

Střely – 3:8
Střely na bránu – 2:3
Rohové kopy – 0:7
Ofsajdy – 1:0
45'
Rozhodčí nenastavil ani jednu minutu. První poločas končí. Druhý poločas začne přibližně v 17:01.
44'
Anglie posílá do pokutového území Lotyšska centr za centrem. Domácí obrana však odolává.
43'
Ivanovs se dostal při pokusu o rychlý protiútok do ofsajdové pasti.
41'
Lotyši ihned po rozehrávce ztratili míč a Solanke se ocitl v nebezpečné šanci, jeho střela našla pouze obránce před sebou.
40'
A je vyrovnáno! Mount šikovně přiklepl míč TAMMYMU ABRAHAMOVI a ten prudkou střelou k pravé tyči vyrovnává.
38'
Anglický centr z pravé strany hřiště odvrací lotyšská obrana. Anglie zůstává při míči a snaží se prokombinovat do pokutového území domácích.
37'
Anglie má jasnou převahu na míči, k nebezpečným akciím se však častěji dostávají domácí, a to především díky dobrým výpadům Jurkovskise (Lotyšsko).
35'
A opět Jurkovskis v akci. Domácí útočník vybojoval standardní situaci na pravém rohu pokutového území. Následný centr odhlavičkovala pozorná obrana Anglie do autu.
33'
Jurkovskis si pomohl při zpracování rukou. Anglie bude rozehrávat od svého pokutového území.
32'
Davies zbytečně přišel o míč na kraji hřiště, dopředu se tlačí domácí tým.
31'
Ivanovs při pokusu o útočný výpad fauloval jednoho z obránců Anglie.
30'
Tobers (Lotyšsko) bude vhazovat na pravé straně hřiště.
29'
Ihned po rozehrávce dostali k dispozici rohový kop hosté, žádnou šanci si z něho nevypracovali.
28'
Lotyšsko právě vstřelilo branku!
Tak to je velký šok pro Anglii, která opět doplatila na nepřesné zpracování jednoho z obránců. RAIVIS JURKOVSKIS využil zaváhání obrany a posílá domácí do nečekaného vedení!
27'
Tobers uprostřed hřiště tvrdě obral o míč Solankeho (Anglie).
26'
Walker-Peters se dostal k hlavičce, jeho pokus zastavil hlavní rozhodčí, který viděl faul na domácího brankáře.
25'
Mount bude zahrávat další rohový kop hostů, tentokrát z levé strany.
24'
Ivanovs přehnal napadání a fauloval jednoho z anglických obránců.
24'
Rohový kop zahráli angličané nakrátko, žádnou větší šanci si však nevypracovali.
23'
Sražený centr Anglie, hosté budou kopat první roh na pravé straně hřiště.
23'
Anglie se snaží kombinovat podél pokutového území Lotyšska.
21'
Kigurs využil špatné zpracování míče anglické obrany a sám utíkal na brankáře hostů,, Henderson ho šikovně vystínoval a tak bylo Kigurse zakončení nepřesné. Velké zaváhání obrany Anglie!
19'
Dowell se snažil najít jednoho z anglických útočníků, nikoho však nenašel a tak Zommers bude odkopávat od brány domácích.
17'
Kenny se snažil odcentrovat, jeho centr byl sražený a tak bude vhazovat na pravé straně hřiště.
15'
Abraham se uvolnil na pravé straně hřiště a už se objevil sám před domácím brankářem, jeho následné zakončení se mu nepovedlo, střela letěla vysoko nad branku hostů.
14'
Walker-Peters odkopává prudkou přihrávku domácích. Lotyši budou vhazovat na levé straně hřiště.
13'
Davies vystřelil na druhé straně, Zommersovi míč odskočil a k doražení se tlačil jeden z útočníků Anglie. K následné dorážce nedošlo.
12'
A právě faulovaný Jurkovskis se dostal k hlavičce! Pozorný Henderson chytá.
12'
Jurkovskis byl faulován při průniku podél levé lajny. Lotyši budou kopat standardní situaci.
11'
A další nebezpečný centr do pokutového území domácích, centr však žádného adresáta nenašel. Zommers bude odkopávat od brány domácích.
11'
V pokutovém území Lotyšska se dostal ke střele Solanke. Jeho střela byla zblokována jedním z lotyšských obránců.
10'
Dlouhý centr nezpracoval Lookman, už to vypadalo, že Lotyši půjdou do přečíslení, ale rychle ztrácejí míč.
7'
Pozorný Sorokins odkopává nebezpečný centr Anglie.
6'
Tobers vhazoval aut uprostřed hřiště, Lotyši však rychle ztratili míč.
5'
Saveljevs fauloval na levé straně postranní lajny Dowella. Anglie bude rozehrávat.
4'
Abraham (Anglie) si nabíhal na střílený centr jednoho z anglických obránců. Prudkou přihrávku vystihl pozorný Zommers.
3'
Lotyšům se dvakrát podařilo nebezpečně proniknout k anglické bráně.
2'
Davies vystřelil zpoza velkého vápna, jeho střela letěla vysoko nad branku Zommerse (Lotyšsko).
2'
Anglie kombinuje podél pokutového území Lotyšska.
1'
Lotyši se ihned po rozehrávce dostali do pokutového území Anglie, žádnou šanci si však nevypracovali.
1'

Lotyšsko: Zommers – Sorokins, Černomordijs (C), Saveljevs, Fjodorovs, Ivanovs, Jurkovskis, Kigurs, Kolesovs, Emsis, Tobers
Náhradníci: Kurakins – Soloveičkis, Gulbis, Strods, Kurtišs, Krušatins, Grinbergs

Anglie: Henderson – Dowell, Kenny, Clarker-Salter (C), Tomori, Davies, Walker-Peters, Mount, Solanke, Lookman, Abraham
Náhradníci: Gunn – Cook, Fry, Calvert-Lewin, Maddison, Sessegnon, Onomah

Rozhodčí: Peter Kralović – Erik Weiss, Miroslav Benko (všichni ze Slovenska)

Skotsko U21 – Anglie U21 1:3 – turnaj v Toulonu
Dobrý den, ve čtvrté kvalifikační skupině na Mistrovství Evropy do 21 let se utká lídr tabulky z Anglie s předposledním Lotyšskem. Utkání začne v úterý od 16:00 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.