Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Anglie : Kosovo - 9. září 2019   20:45

Anglie
Anglie
25' Foden  • 90+3' Foden
2:0
(1:0)
Kosovo
Kosovo
Anglie
Ramsdale – Guehi, Chalobah, Godfrey (C) – Aarons (80. Justin), Gibbs-White (61. Cantwell), Davies, Foden, Sessegnon – Nketiah (77. Brewster), Nelson (61. Greenwood)
Balcombe – Brewster, Cantwell, Eze, Greenwood, Justin, Panzo, Richards, Skipp
Kristoffer Karlsson – Mikael Hallin, Andreas Söderqvist (vš.SWE)
KC Stadium, Hull
Kosovo
Smakiqi – Mema (34. Muja), Šemajli, Kolgeci (C) – Kastrati, Abedini, Hajrizi, Zekaj, Gaši (65. Baftiu) – Daku (46. Mustafa), Kastrati
Nika – Baftiu, Bislimi, Hasani, Muja, Mustafa, Sadiku, Sadriu, Vitija

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:13.
Je konec! Anglie zvítězila nad Kosovem 2:0.
Utkání nebylo nijak příliš atraktivní a domácí mužstvo bylo od úvodu zápasu lepším týmem. Ve 25. minutě jsme se dočkali první branky, kterou vstřelil z dorážky Phil Foden. Ke konci poločasu mohlo Kosovo srovnat, ale střela skončila pouze na horní tyči.
Do druhé půle Angličané vstoupili velice aktivně, ale Nketiah spálil velkou šanci. Posléze se v šancích ocitl Cantwell, ale také hostující Baftiu. Branku ale vstřelil v 90+3. minutě opět Phil Foden.
90+4'
90+3'
Anglie právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto, jelikož domácí dávají gól na 2:0! Brewster si navedl balón do vápna, kde se dostal do zakončení, které bylo zblokováno, ovšem k dorážce se opět dostal PHIL FODEN a i tentokrát úspěšně vstřelil gól.
90+2'
Sessegnon odhlavičkoval centr soupeře a hosté mají k dispozici další autové vhazování.
90+1'
Přihrávka domácího hráče byla nepřesná a skončila pouze v zámezí. Kosovo tak bude mít autové vhazování na své polovině.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
90'
Mustafa se sice snažil projít po pravé straně přes Chalobaha, ale to se mu nepovedlo a následuje tak odkop od brány Ramsdaleho.
89'
Máme tady jen další faul ze strany hostujícího celku a Anglie tak má k dispozici opět volný kop.
88'
Angličané dál dobývají svatyni hostujícího mužstva, ale Kosovo se skvěle brání.
87'
A další centr domácího hráče, který letěl do vápna, ale opět jej vyboxoval gólman Smakiqi.
86'
Nakonec přišla přímá střela domácího hráče, ale Smakiqi jí dokázal vyrazit. Konec zápasu tak bude ještě hodně dramatický.
85'
Kastrati nedovoleným zákrokem zastavil Justina a Anglie má k dispozici volný kop z pravé strany.
84'
Střela Mustafy ze standardní situace skončila jen vedle domácí svatyně.
83'
Godfrey uviděl za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu a Kosovo má k dispozici přímý kop.
82'
Hosté tentokrát získali autové vhazování na své polovině, ale zatím to směrem dopředu není nic velkého.
80'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Aarons, přichází Justin.
80'
Je před námi posledních deset minut plus nějaké nastavení a vše je ještě otevřené, jelikož Kosované ukázali, že umí také zaútočit.
79'
Nyní se Kosovo ocitlo ve velké šanci, ale Aarons dokázal vypíchnout míč těsně před Baftiuem!
78'
Hostující gólman Smakiqi se musel položit na zem, aby vyrazil nebezpečný centr z křídla.
77'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Nketiah, přichází Brewster.
76'
Po rohu se dostal do zakončení Šemajli, ale jeho pokus byl nepodařený a skončil daleko vedle domácí svatyně.
75'
Opět přišli Angličané o míč, když se snažili něco vymyslet směrem dopředu po pravé straně a posléze Kosovo získalo rohový kop.
73'
Tentokrát se útočník anglického mužstva dopustil nedovoleného zákroku a Kosovo může něco vymyslet.
71'
Mustafa skluzem poslal k zemi Daviese a uviděl tak žlutou kartu.
69'
Cantwell se dostal k odraženému míči, ale jeho tvrdou ránu vyrazil brankář Smakiqi těsně vedle levé tyče!
67'
Domácí se snažili dostat do rychlého protiútoku, ale hosté je zastavili a Anglie má k dispozici autové vhazování.
65'
Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Gaši, přichází Baftiu.
64'
Rána hostujícího hráče z dálky nepřinesla nic nebezpečného a skončila pouze vysoko nad svatyni Anglie.
63'
S rohem si Kosované opět poradili bez problémů a dostali balón do bezpečí a co nejdál od své svatyně.
62'
Domácí se málem ocitli v dobré šanci, ale nakonec byla přihrávka do vápna zblokována do zámezí a následuje rohový kop.
61'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Gibbs-White, přichází Cantwell.
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Nelson, přichází Greenwood.
60'
Hodina hry je u svého konce a Anglie pořád vede nad Kosovem 1:0.
58'
Angličané dál tlačí na svého soupeře, ale hosté si zatím s centry ze stran vědí skvěle.
56'
Godfrey se dostal dopředu po levé straně, ale následný pokus o centr nepřinesl nic vážnějšího, ovšem Anglie získala alespoň autové vhazování.
54'
Domácí celek je lepším týmem na hrací ploše a opět se snaží něco vymyslet, ale Kosovo je brání hluboko na své polovině.
52'
Centr z pravé strany sice letěl do vápna, ale nakonec skončil pouze bezpečně v rukou brankáře Smakiqiho.
51'
V obrovské šanci se po parádní kombinaci přihrávek ocitl Edward Nketiah, který mířil na zadní tyč, ale těsně jí minul!
49'
Muja se snažil najít na levé straně svého spoluhráče, ale balón končí pouze v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Angličany.
48'
Druhý poločas začíná zostra a Šemajli uviděl za svůj tvrdý faul skluzem žlutou kartu.
47'
Domácí získali autové vhazování na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet.
46'
Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Daku, přichází Mustafa.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:50.
První poločas je u svého konce a Anglie vede v domácím prostředí nad Kosovem 1:0. Utkání zatím není příliš atraktivní, ale nakonec jsme se gólu přece jenom dočkali, když se ve 25. minutě prosadil Foden. Ve 44. minutě byl velice blízko srovnání Muji, ale jeho pokus skončil na horní tyči.
45+6'
45+5'
Kosovo po faulu anglického hráče získalo volný kop ve středu hrací plochy.
45+4'
Přízemní centr Aaronse z pravé strany byl odvrácen do zámezí a následuje tak autové vhazování pro Anglii.
45+3'
Nyní už hra opět pokračuje. Anglie drží míč na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet.
45+2'
Ovšem tentokrát na hrací ploše leží Daku a potřebuje ošetření od lékařů. Hra je tak opět přerušena.
45+1'
Hosté nyní získali autové vhazování na své polovině hrací plochy a snaží se srovnat ještě před odchodem do šaten.
45'
44'
Tak tohle byla obrovská šance Kosova na srovnání! Domácí hráč přišel o balón a hostující Kastrati se tak dostal do vápna, kde poslal centr na hlavu Muji, ale jeho zakončení pouze orazítkovalo horní tyč!
43'
Pokus Gašiho z dálky nebyl příliš povedený a nakonec skončil pouze vedle levé tyče.
41'
Opět to domácí zkoušeli po levé straně, ale Kosované se dostali k balónu na své polovině a nakonec získali autové vhazování.
40'
Málem to bylo 2:0 pro Anglii! Nelson se dostal ke střele z voleje, ale brankář Smakiqi předvedl parádní zákrok!
39'
Kolgeci předvedl skvělý obranný zákrok, když zblokoval další pokus o centr z levé strany.
37'
Davies se dostal do zakončení hlavou po centru z levé strany, ale jeho pokus skončil pouze nad bránou Kosova.
36'
Nelson se snažil dostat do šestnáctky soupeře z levé strany, což se mu podařilo, ale následný centr byl zblokován a k vidění tak je rohový kop.
34'
Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Mema, přichází Muja.
32'
Mema už je z trávníku odnášen na nosítkách a Kosovo tak chvíli bude hrát v deseti hráčích.
31'
Hostující hráč Mema má problémy a zůstal ležet na hrací ploše. Vypadá to, že bude muset střídat.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a Anglie vede nad Kosovem 1:0.
28'
Domácí zkoušeli projít po pravé straně, ale nějaký centr do vápna nepřišel a u balónu tak je opět Kosovo.
27'
Nyní přišel pouze nedovolený zákrok hostujícího hráče na polovině Angličanů, kteří budou u balónu.
25'
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu, kterou dávají domácí a jdou tak do vedení! Sessegnon vystřelil z levé strany, ovšem jeho pokus vyrazil hostující hráč, ale z následné dorážky už se úspěšně prosadil PHIL FODEN. Anglie tak vede 1:0.
23'
Hostující hráč potřebuje ošetření a na hrací ploše tak jsou lékaři a hra je přerušená.
22'
Domácí to zatím zkouší především po pravé straně, ale zatím se jim moc nedaří a nevidíme nijak pěkné atraktivní utkání.
21'
Guehi si chtěl zpracovat centr na pravou stranu, ale balón mu utekl jen do zámezí a následuje tak autové vhazování pro Kosovo.
20'
Následný centr sice letěl do vápna, ale první hráč Kosova odkopl balón do bezpečí.
18'
Hostující hráč se dopustil faulu na hranici svého vápna, když skluzem poslal soupeře k zemi a Anglie tak získala standardní situaci.
16'
Hosté mají k dispozici autové vhazování na levé straně, ale stále není k vidění příliš aktraktivní zápas.
14'
Domácí se dopustili pouze útočného faulu a míč tam získalo na své polovině hrací plochy Kosovo.
12'
Kosované to zkoušeli středem hrací plochy, ale obrana Anglie opět získala míč na své kopačky.
10'
Nelson si sice sběhl za obranu, ale nakonec se pouze nachytal v ofsajdovém postavení.
9'
Začátek zápasu nám toho moc nepřináší, jelikož ani jeden tým se nijak necpe směrem dopředu.
7'
Centr domácího hráče na pravou stranu se příliš nepovedl a balón skončil pouze v zámezí. Smakiqi tak má odkop od své svatyně.
5'
Ovšem rohový kop hostujícího celku nepřinesl nic atraktivnějšího a u míče tak jsou Angličané.
3'
Tentokrát se ovšem dopředu dostali Kosované, kteří získali rohový kop z pravé strany.
2'
Domácí se pokoušeli něco vymyslet dopředu, ale nakonec získali alespoň autové vhazování.
1'

Anglie: Ramsdale – Guehi, Chalobah, Godfrey (C) – Aarons, Gibbs-White, Davies, Foden, Sessegnon – Nketiah, Nelson
Náhradníci: Balcombe – Brewster, Cantwell, Eze, Greenwood, Justin, Panzo, Richards, Skipp

Kosovo: Smakiqi – Mema, Šemajli, Kolgeci (C) – Kastrati, Abedini, Hajrizi, Zekaj, Gaši – Daku, Kastrati
Náhradníci: Nika – Baftiu, Bislimi, Hasani, Muja, Mustafa, Sadiku, Sadriu, Vitija

Rozhodčí: Kristoffer Karlsson – Mikael Hallin, Andreas Söderqvist (vš.SWE).
Kosovo:

Kosovo má za sebou už dvě zápasy a zatím si drží 100% bilanci. V úvodním zápase zavítalo do Andorry. Už po prvním poločase vedli hosté naprosto jasně 4:0, když se prosadili Gaši, Daku,Mema a Abedini. Druhá polovina zápasu gól nepřinesla. Ve druhém utkání se Kosované představili doma proti Turecku. Stav po prvním poločase byl 1:0, když se v nastavení trefil Šemajli. Hned na začátku druhé půle ale srovnal Dervisoglu, ovšem v 72. minutě vrátil vedení na stranu domácích Daku a výhru Kosova potvrdil v 90. minutě Kastrati. Kosovo tak vyhrálo 3:1.
Anglie

Anglie zatím odehrála ve skupině pouze jeden zápas a to v Turecku. Už ve 4. minutě poslal Angličany do vedení Nketiah, ale ve 25. minutě srovnal Sinik a do šaten se šlo za nerozhodného stavu 1:1. V 51. minutě šlo dokonce Turecko do vedení po trefě Muldura, ovšem v 74. minutě se podruhé trefil Nketiah a o minutu později přidal branku Nelson. Anglie tak během dvou minut otočila utkání a vyhrála 3:2.
V dnešním zápase kvalifikace na ME U21 ve skupině 3 se proti sobě utkají týmy Anglie a Kosovo. Tato mužstva se spolu ještě nestřetla a čeká je tak premiéra. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Kristoffer Karlsson a jeho asistenti Mikael Hallin a Andreas Söderqvist (vš.SWE). Hrát se bude na KC Stadium, Hull. Ten nabídne kapacitu pro 25 586 diváků. Úvodní výkop je naplánován na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.