Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Srbsko : Francie - 12. října 2021   18:30

Srbsko
Srbsko
0:3
(0:2)
Francie
Francie
30' Adli   • 44' Gouiri   • 87' Cherki
Srbsko
Gordič – Bjekovič, Markovič, Kamenovič, Sehovič (64. Daničič) – Stuparevič, Topič, Miosavljevič (90+3 Djerlek) – Teržič, Tedič, Gavrič (64. Ilič)
Cestič, Daničič, Djerlek, Erakovič, Milojevič, Pavlovič
Francie
Meslier – Kalulu, Saliba, Badishile, Truffert (81. Gusto) – Adli (72. Antiste), Thuram (65. Chotard), Caqueret – Diop (65. Cherki), Kalimuendo, Gouiri
Antiste, Bade, Beka Beka, Dietsch, Gusto, Cherki, Cho, Chotard, Luakaba

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 0:5. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 13:11.
Je konec! Francie nakonec poráží Srbsko jednoznačně 3:0. e prosadil Adli. V závěru poločasu pak dal hostům klid na kopačky proměněnou penaltou Gouiri. Ve druhé půli favorizovaný celek sice lehce zvolnil, ale v samotném zvěru se prosadil ještě Cherki.
90+5'
90+3'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Milosavljevič, přichází Djerlek.
90'
Nastavují se dvě minuty!
89'
Závěr utkání už se pouze dohrává. Srbové jsou vývojem hodně frustrovaní a Francie si užívá svého náskoku.
87'
Francie právě vstřelila branku!
Francie v závěru přidává ještě třetí branku! Do pokutového území se s míčem dostal RAYAN CHERKI, který prostřelil bezmocného brankáře!
85'
Na opačné straně zakončoval Cho, ale neseřídil si svá mířidla a poslal míč nad břevno.
83'
Ilič se dostal do zakončení v pokutovém území, nicméně Meslier si s jeho pokusem hravě poradil.
81'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Truffert, přichází Gusto.
80'
Srbsko se dostalo do tlaku kolem pokutového území, ale nikdo z domácí se ne a ne dostat do zakončení.
78'
Bjekovič fauloval Trufferta v hlavičkovém souboji. Sudí jeho prohřešek viděl a odpískal faul.
76'
Antiste se dostal do zakončení z pravé strany pokutového území, ale jeho rána prolétla kolem zadní tyčky.
74'
Daničič si nepohlídal své postavení a byl lapen v ofsajdu.
72'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Adli, přichází Antiste.
71'
Kamenovič fauloval pro změnu Cherkiho. Srbové jsou průběhem souboje hodně frustrovaní.
69'
Bjekovič fauloval unikajícího Caquereta, kterého doslova hodil za postranní čáru.
67'
Domácí Ilič se dostal do zakončení z hranice velkého vápna, ale trefil prvního obránce.
65'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Diop, přichází Cherki.
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Thuram, přichází Chotard.
64'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Gavrič, přichází Ilič.
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Sehovič, přichází Daničič.
63'
Gouiri je v posledních minutách prakticky u všeho. Dalším faulem jej zastavil Markovič.
61'
Autor druhé branky Francie Amine Gouiri si navedl míč do blízkosti velkého vápna, ale nezamířil mezi tři tyče.
59'
Terzič zahrával rohový kop. Centrovaný míč se stáčel do branky, ale gólman Francie se nenechal zaskočit.
57'
Srbsko zahrávalo přímý kop z vlastní poloviny. Francie zatím po změně stran hraje v takovém úsporném režimu.
55'
Gavrič táhl míč středem hrací plochy, ale Kalulu jej nedovoleným zákrokem zastavil.
53'
Hostující brankář Meslier musel zasahovat. Bjekovićova rána ale mířila přímo do míst, kde stál gólman Leedsu.
51'
Žlutou kartu dostává Thuram (Francie).
51'
Francie v úvodu druhého poločasu hraje s míčem na kopačkách a soupeři balón prakticky nepůjčuje.
49'
Tedič se hnal do zajímavé pozice, mohl postupovat sám na brankáře, ale jeho únik zhatil odmávaný ofsajd.
47'
Francie obstarala výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Hosté mají utkání dobře rozehrané. Uvidíme, zda se Srbové vzchopí na odpor.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojenější Francie, která potvrdila roli favorita. Na úvodní branku však musela třicet minut čekat. Poté se prosadil Adli. V závěru poločasu pak dal hostům klid na kopačky proměněnou penaltou Gouiri.
45+2'
45'
44'
Francie těsně před přestávkou přidává i druhou branku a přibližuje se k vítězství! O další zásah se postaral AMINE GOUIRI, který proměnil penaltu.
43'
Žlutou kartu dostává Bjekovič (Srbsko).
42'
Truffert střílel z velké vzdálenosti. Proti jeho ráně vystoupil obránce, který střelu zblokoval.
40'
Adli poslal průnikovou přihrávku mezi obránce Srbska, ale na jeho pobídku nikdo ze spoluhráčů nedosáhl.
38'
Hostující Diop se hnal s míčem u nohy do pokutového území, ale radost mu pokazil asistent rozhodčího, který odmával ofsajd.
36'
Topič si skvěle pokryl míč ve středu hrací plochy. Domácí Gouiri pokračoval v jeho napadání a dopustil se faulu.
34'
Gordič musel znovu zasahovat. Gouiri tentokrát pálil do dolního rohu, ale domácí brankář byl na zemi včas.
32'
Adli je po vstřelení úvodní branky pořádně nabuzený. Hostující hráč se nyní tlačil do útoku po pravém křídle, ale už neodcentroval.
30'
Tak jsem to zakřikl! Francie se totiž dostává do vedení! O úvodní branku dnešního souboje se postaral AMINE ADLI!
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně opatrné utkání. Ani jeden z týmů se prakticky nedostává do šancí.
28'
Saliba se pustil do hlavičkového souboje, ve kterém pro změnu fauloval Milosavljeviče. Hra se nyní hodně kouskuje.
26'
Šehovič přidal další nedovolený zákrok. Srbové zatím využívají taktické fauly hojně.
25'
Tedič zatažením za dres poslal k zemi Badiashilleho přímo před očima rozhodčího, který mu odpískal faul.
23'
Gavrič zahrával rohový kop Srbska. Jeho centr přiletěl na malé vápno, kde kraloval hostující stoper Saliba.
21'
Stuparevič se po rohovém kopu dostal do zakončení hlavou, ale jeho pokus zablokoval hrudníkem první hráč Francie.
19'
Gouiri zahrával rohový kop. Jeho centr přiletěl na hranici velkého vápna, kde kralovala defenziva domácího Srbska.
17'
Kamenovič se hnal za centrem z pravé strany, ale ve snaze zakončit zboural francouzského brankáře.
15'
Gordič si dal pozor na ránu Kalimuenda z velké vzdálenosti. Domácí brankář v úvodu působí jistým dojmem.
13'
Hostující Adli se po průniku po levém křídle dostal až do zakončení, ale jeho ránu srazil obránce na roh.
11'
Topič podruhé během krátké chvíle skluzem doslova přejel jednoho z domácích hráčů. Na podobné zákroky by si měl dávat pozor.
9'
Žlutou kartu dostává Topič (Srbsko).
8'
Kalimuendo si naběhl na přihrávku za obranu, ale nepohlídal si své postavení. Ofsajd!
6'
Gouiri zahrával rohový kop Francie. Jeho pobídka skončila v rukavicích domácího brankáře.
4'
Gavrič si naběhl na zajímavou přihrávku za obranu Francie, ale nedal si pozor na své postavení. Ofsajd.
2'
Srbové obstarali výkop do dnešního souboje. Proti obrovskému favoritovi to ale budou mít hodně těžké.
1'

Srbsko: Gordič – Bjekovič, Markovič, Kamenovič, Sehovič – Stuparevič, Topič, Miosavljevič – Teržič, Tedič, Gavrič
Náhradníci: Cestič, Daničič, Djerlek, Erakovič, Milojevič, Pavlovič

Francie: Meslier – Kalulu, Saliba, Badishile, Truffert – Adli, Thuram, Caqueret – Diop, Kalimuendo, Gouiri
Náhradníci: Antiste, Bade, Beka Beka, Dietsch, Gusto, Cherki, Cho, Chotard, Luakaba.
Srbsko

Domácí Srbsko je na tom o něco hůře. Po třech odehraných zápasech má na svém kontě jen čtyři body a drží čtvrtou pozici. Stále se ale může dotáhnout na pozice zaručující alespoň účast v tabulce druhých týmů. V posledním duelu navíc zvítězilo vysoko 4:1 na půdě Arménie.
Francie

Hostující Francie zatím prožívá vynikající kvalifikaci o postup na malé Euro. Po třech duelech má na svém kontě sedm bodů a vládne tabulce skupiny H před Ukrajinou. Francie totiž přehrála právě Ukrajinu a Severní Makedonii. Jedinou ztrátou pro ni byla překvapivá remíza na půdě Faerských ostrovů.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání kvalifikace o postup na Euro hráčů do 21 let mezi Srbskem a Francií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.