Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Lichtenštejnsko : Německo - 2. září 2021   20:45

Lichtenštejnsko
0:2
(0:1)
Německo
Německo
41' Werner  (Musiala) • 77' Sané  (Goretzka)
B. Büchel – S. Wolfinger (83. Yildiz), Malin (83. Kollmann), Kaufmann, Hofer, Göppel – N. Frick (71. Grünenfelder), Frommelt, Hasler (C) – Sele (61. F. Wolfinger), Y. Frick (71. Kardesoglu).
Německo
Leno – Baku (60. J. Hofmann), Süle, Kehrer, Gosens – Gündoğan (73. Goretzka), Kimmich (C) (82. Wirtz) – Musiala (60. Reus), Havertz (60. Gnabry), Sané – Werner.

Od první do poslední minuty dominovali fotbalisté Německa tomuto zápasu. Naprosto zaslouženě získávají další body do tabulky skupiny J. Domácí hráči dnes ani jednou nevystřelili na branku, jen jeden pokus vyslali vedle. Držení míče jednoznačně dokazuje převahu Německa.
Držení míče: 18 % : 82 %.
Střely na branku: 0:8. Střely mimo: 1:13. Rohy: 0:15. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 3:11.
90+3'
90+3'
Brankář domácích rozehrává od své branky. Jedna z posledních akcí v tomto zápase.
90+3'
To se už dostáváme do poslední nastavené minuty, prakticky celý zápas dominuje tým Německa.
90+2'
Německo v poklidu tento zápas dohrává kombinační hrou na útočné polovině. Lichtenštejnsko se tak tak brání.
90+1'
Tři minuty uvidíme navíc.
90'
Pokus o ránu z druhé vlny byl zblokovaný domácí obranou na autové vhazování.
90'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Německo má další roh.
89'
Znovu má míč Německo, které rychle otočilo směr hry.
88'
Ridvan Kardesoglu se dostal k zakončení a jeho rána o malý kousek minula branku. Domácí to nesehráli vůbec špatně.
88'
Lichtenštejnsko vybojovalo volný kop na útočné polovině, jeden z mála v tomto zápase.
87'
Lze předpokládat, že se tento zápas bude v poklidném tempu dohrávat. Po delší době mají míč pod kontrolou domácí fotbalisté.
86'
Robin Gosens je ošetřovaný na hrací ploše a vypadá to, že je docela otřesený.
85'
Niklas Süle se propracoval do zajímavé šance, ale nepodařilo se mu přesněji poslat míč na branku.
85'
Benjamin Büchel vykopává od své branky a nutno poznamenat, že se nikam nežene.
84'
Obrázek hry je stále stejný a domácí fotbalisté mohou být vzhledem k obrazu hry rádi, že neprohrávají větším rozdílem.
83'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Andreas Malin, přichází Nicola Kollmann.
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Sandro Wolfinger, přichází Seyhan Yildiz.
82'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Joshua Kimmich, přichází Florian Wirtz.
80'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu, podle předpokladů plní Německo roli favorita, vede o dvě branky a pokračuje v trpělivé útočné aktivní hře.
80'
Rohový kop pro Německo, centr se snesl před branku, ale následné zakončení končí vysoko nad.
77'
Německo právě vstřelilo branku!
Zaslouženě navyšuje hostující celek své vedení. Po dlouhém tlaku dokázal vypálit a poslat přesně míč ke vzdálenější tyči LEROY SANÉ. Asistence: Leon Goretzka.
77'
Fotbalisté v bílém jsou usazení na polovině soupeře a domácí k míči prakticky nepouští.
76'
Serge Gnabry měl co dělat, aby stačil odehrát míč ještě na hrací ploše. Dokázal to, a tak akce Německa pokračuje dál.
75'
Timo Werner se dostal do zajímavé pozice pro zakončení. Jeho rána hlavou končí vedle branky.
74'
Obrázek hry je stále stejný. Domácí fotbalisté se brání aktivní hře soupeře. Německo pokračuje v důrazné a aktivní hře.
73'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Ilkay Gündoğan, přichází Leon Goretzka.
73'
Jens Hofer odehrál míč do zámezí, uvidíme, rohový kop, ale nejprve střídání Německa.
72'
Německo dál pokračuje v aktivní hře, tlačí se do zakončení a kombinuje před brankou soupeře.
72'
Leon Goretzka by také mohl zasáhnout do tohoto zápasu, před malou chvílí se radil s trenérem.
71'
Leroy Sané odcentroval před branku, následně si dobře vyskočil Thilo Kehrer. Jeho zakončení hlavou a zády k brance končí vedle.
71'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Yannick Frick, přichází Ridvan Kardesoglu.
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Noah Frick, přichází Rafael Grünenfelder.
70'
Marco Reus hledal dobrou přihrávkou Sanného, ale do přihrávky vložili nohu obránci. Uvidíme roh, ale také střídání.
70'
Andreas Malin míří mimo hrací plochu, kde bude v poklidu neošetřen. Jeho tým zatím bude hrát v početním oslabení.
69'
Andreas Malin si vyžádal ošetření lékařem přímo na hrací ploše.
69'
Yannick Frick po souboji se soupeřem zůstává ležet na hrací ploše. Ani Andreas Malin na tom není příliš dobře.
68'
Hosté nenavyšují své vedení, protože Robin Gosens z osy hrací plochy z nějakých dvaadvaceti metrů netrefil. Jeho rána byla ale tečovaná na roh.
67'
Robin Gosens našel spoluhráče, ale Niklas Süle minul branku, přesněji jeho zakončení končí vysoko nad brankou.
66'
Mnoho fotbalové krásy tento zápas zatím nenabízí. Sledujeme optickou i střeleckou dominanci Německa, ale to se zatím prosadilo jen jednou.
64'
Rychle se Německo dostalo znovu na útočnou polovinu. Leroy Sané zakončoval po centru spoluhráče hlavou, ale jeho rána končí vedle.
63'
Benjamin Büchel se rozhodl pro dlouhý výkop od své branky, míč se dostal až na polovinu hrací plochy, kde mohou hrát jeho spoluhráči. Ti ovšem o balon rychle přišli.
62'
I po trojitém střídání pokračuje Německo v aktivní hře a domácí fotbalisté se musí bránít.
61'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Aron Sele, přichází Fabio Wolfinger.
60'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Jamal Musiala, přichází Marco Reus.
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Bote Baku, přichází Jonas Hofmann.
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Kai Havertz, přichází Serge Gnabry.
59'
Zdá se, že uvidíme střídání hostujícího celku.
58'
Akce pokračovala dál a stejný hráč se dostal do zakončení. Nadvakrát si poradil domácí brankář, a pak třetí rána už mířila mimo. Ale byl to míč tečovaný. Následný roh nebyl povedený. Německo navíc faulovalo.
57'
Dobrá akce Německa, po zpětné přihrávce pálil Ilkay Gündoğan. Jeho ránu zblokoval před brankou stojící obránce na rohový kop.
55'
Deset minut hry z druhého poločasu je pryč a obrázek hry je velmi podobný tomu, co jsme sledovali v prvním poločase. Německá převaha je velmi výrazná.
54'
Po rychlé akci se zakončením hostům nepovedlo podle představ. Vykopávat od své branky bude brankář Benjamin Büchel.
53'
Domácí obrana se nyní pokouší držet hru co nejdál od vlastní branky, což se zatím daří. Německo je ale výrazně lepší.
51'
Leroy Sané skvěle centroval před branku, kde tušil spoluhráče. Werner, střelec první branky, nyní zakončit nedokázal. Obrana mu odehrála míč.
51'
Německo rozehrávalo rohový kop. Centr se snesl před branku, ale Lichtenštejnsko si dokázalo poměrně snadno poradit.
50'
Robin Gosens měl co dělat, aby doběhl míč na útočné polovině. To se mu podařilo a následně akci také zakončil. Jeho rána postrádala přesnost.
49'
Hostující celek je prakticky od první minuty do té aktuální jednoznačně lepším týmem. Domácí se do šancí nedostávají.
48'
Benjamin Büchel vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhou rozehrávku až na polovinu hrací plochy.
48'
Obrázek hry zůstává stejný, hosté hrají aktivně. Nyní však Robin Gosens nedokázal zakončit po těžké přihrávce od spoluhráče.
47'
Zápas pokračuje druhým poločasem dál a zdá se, že ani jeden celek neprovedl změnu v sestavě.
46'
Zaslouženě vede po prvním poločase hostující celek. Německo bylo jednoznačně aktivnější, mělo převahu a diktovalo tempo hry. Zatím jediným střelcem je Werner.
45'
45'
Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, zda se bude nastavovat.
44'
Aktivně hraje Německo, pokus o další zakončení byl zblokovaný.
41'
Zaslouženě se hostující celek dostává do vedení. Tentokrát to už Německu vyšlo a na konci rychlé a přesné akce byl TIMO WERNER. Z bezprostřední blízkosti uspěl. Asistence: Jamal Musiala.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, sledujeme aktivní hru Německa, které stále čeká na gól.
39'
Jeden z německých hráčů důrazně dohrál soupeře. Robin Gosens si počínal nedovoleně, míč pro domácí.
38'
Ilkay Gündoğan chtěl využít nepřehledné situace před brankou, domácí gólman byl hodně vyběhnnutý, ale zakončující hráč minul.
38'
Hostující celek znovu kombinuje před brankou. Leroy Sané to zkoušel individuálně, ale do zakončení se přes obránce nedostal.
36'
Německo nakrátko rozehrálo rohový kop. Akce pokračuje dál. Následné zakončení Gosense ale končí mimo branku.
35'
Jeden z německých hráčů hodně důrazně dohrál soupeře, situaci sudí řeší domluvou. Kartu zatím udělovat nebude.
34'
Obrázek hry je pořád stejný. Německo se pokouší překonat dobře hrající zatažený domácí tým.
32'
Bote Baku hledal nabíhajícího hráče před brankou, ale na poslední chvíli si domácí obrana dokázala se zajímavou akcí poradit.
31'
Timo Werner se pokoušel získal míč v souboji před brankou, ale úspěšnější byl domácí brankář.
30'
Benjamin Büchel rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Aron Sele neměl komu rozehrát, a tak zkoušel trefit branku, ve které vyběhnutý brankář nebyl. Mí končí výrazně mimo.
29'
Andreas Malin dobře odehrál míč do bezpečí, Německo však na útočné polovině zůstane, autové vhazování. Následně ale míč končí mimo hrací plochu.
29'
Zajímavá hostující akce, ale centr, který vyslal Ilkay Gündoğan, v pohodě kryje brankář.
28'
Němečtí hráči hrají dál na útočné části hrací plochy a trpělivě čekají na příležitost se propracovat k zakončení.
27'
Leroy Sané se hodně zlobí, ale byl to právě on, kdo fauloval soupeře. Sudí byl blízko k situaci a dobře ji posoudil.
26'
Domácí Andreas Malin tak tak odehrál míč do zámezí, uvidíme autové vhazování Německa. Poprvé se také ozývají výrazněji a hlasitěji fanoušci.
25'
Individuální akce německého kapitána k zakončení nevedla. Joshua Kimmich vypálit nedokázal. Následně se jeho spoluhráč Sané dopustil útočného faulu.
24'
Florian Neuhaus se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale k zakončení se nedostal, protože mu obránce odkopl míč.
24'
Obrázek hry je stále stejný domácí hrají pasivně na své polovině. Robin Gosens a Ilkay Gündoğan kombinovali na útočné části hrací plochy.
22'
Po nepřesné hostující akci bude vykopávat od své branky domácí brankář. S rozehrávkou rozhodně ne pospíchá, Chce obraně dopřát klid a chvilku na vydechnutí.
21'
Robin Gosens se propracoval do zakončení. S jeho nepříliš povedenou střelou neměl brankář.
21'
Sandro Wolfinger dobře odehrál míč do bezpečí a překazil zajímavě vypadající akci soupeře. Následně se ale dopustil faulu. Míč pro Německo.
20'
Gesto je jasné, ruka byla u těla, pokutový kop pro Německo se nyní pískat nebude ani náhodou.
19'
Robin Gosens trefil zakončením hlavou tyč. Brankář se jen ohlédl za míčem, který ale v brance nekončí. Domácím pomohla tyč.
18'
Leroy Sané bude rozehrávat rohový kop. Centr se snesl před branku, ale gólman si poradil.
17'
Bote Baku centroval ze strany před branku, ale tam byl pouze Benjamin Büchel, který kryje míč a rychle rozehrává.
17'
Lichtenštejnsko se zatím úspěšně brání tlaku soupeře, hraje hodně zataženě a čeká na nějakou šanci.
15'
Ilkay Gündoğan se dostal k zakončení jeho rána z velké dálky končí výrazně mimo branku. Vykopávat bude brankář Benjamin Büchel.
14'
Florian Neuhaus neuspěl po individuální akci, uvidíme výkop od branky domácího týmu.
13'
Sledujeme aktivní hru Německa, které vstoupilo do zápasu velmi dobře, ale zatím na nějakou výraznější šanci čeká.
11'
Robin Gosens vede zajímavou akci Německa, ale zakončit nedokázal. Míč končí mimo hrací plochu, rozehrávat bude brankář.
8'
Další rohový kop pro reprezentaci Německa. Timo Werner centroval před branku, ale brankář vyboxoval míč.
8'
Maximilian Göppel odehrát míč do bezpečné vzdálenosti, ale končí mimo hrací plochu, vhazovat bude Německo.
7'
Obrovské šance Německa, první ránu vytáhl brankář, následně Bote Baku zakončoval a trefil soupeře. Balon končí v zámezí.
6'
Niklas Süle Niklas Süle zkoušel před brankou najít spoluhráče, ale balon získal domácí brankář. Benjamin Büchel rozehrává rychle na obránce, směr hry se otáčí, ale na půlce míč získali hosté.
5'
Domácí vstoupili do zápasu aktivně, potvrzují roli favorita, dál hrají aktivně a domácí se musí bránit.
4'
Kai Havertz pokračoval v akci, následně Joshua Kimmich to vzal na sebe. Jeho ránu výborně vytáhl brankář domácích.
3'
Německo vybojovalo rohový kop, první v zápase. Joshua Kimmich centroval před branku, ale jeho centr byl hodně přetažený.
2'
Aron Sele si počínal hodně nedovoleně, ale kartu za tvrdý souboj neuvidí.
2'
Leroy Sané zkoušel přihrávat spoluhráči, ale obrana si celkem snadno poradila. Následně byl Robin Gosens hodně důrazně dohraný.
1'
Lichtenštejnsko hraje v modrém, hosté z Německa oblékli tradiční bílé dresy.
1'
Utkání začalo, míč mají hráči domácího celku, kteří hrají v modrém.
1'

Lichtenštejnsko: B. Büchel – S. Wolfinger, Malin, Kaufmann, Hofer, Göppel – N. Frick, Frommelt, Hasler (C) – Sele, Y. Frick.
Náhradníci: Hobi, Lo Russo – Grünenfelder, Spirig, Kardesoglu, Koller, Martin Büchel, Kollmann, Yildiz, F. Wolfinger, P. Ospelt.

Německo: Leno – Baku, Süle, Kehrer, Gosens – Gündoğan, Kimmich (C) – Neuhaus, Havertz, Sané – Werner.
Náhradníci: Trapp – Rüdiger, Goretzka, Gnabry, Wirtz, J. Hofmann, Adeyemi, Dahoud, Reus, Raum, N. Schlotterbeck..
Ve skupině J je kromě těchto dvou týmů také Arménie, Severní Makedonie, Rumunsko a Island.
Jasným favoritem je Německo. Domácí fotbalisté půjdou do zápasu v roli outsidera.
Tento mač se bude hrát v Kybunparku v St. Gallenu.
Lichtenštejnsko na první výhru v této kvalifikační skupině čeká. Všechny tři zápasy zatím prohrálo. Arménii podlehlo 0:1, Severní Makedonii 0:5 a Islandu 1:4.
Německo je po třech odehraných zápasech ve skupině J na třetí, první nepostupové pozici. Na úvod porazilo Island 3:0, Rumunsko 1:0, a pak nestačilo na Severní Makedonii 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí Lichtenštejnsko a Německo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.