To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Atlético si tak stále bude udržovat minimálně stejný bodový náskok před svým městským rivalem Realem, který je zatím třetí.
Je dobojováno, Atlético vydřelo vítězství 1:0, když jedinou branku utkání vstřelil v 77. minutě Adrián López. Hosté zanechali vcelku slušný dojem, nicméně směrem dopředu se nezmohli takřka na nic.
90+2
Šance hostů alespoň na bod se ztenčují každým okamžikem, hraje se na jejich polovině, Atlético si již hlídá náskok.
90+1
Právě vypršela základní hrací doba, rozhočí nastaví ještě tři minuty.
90
Turan se svíjí na trávníku po běžném kontaktu s protihráčem, rozhodčí je lhostejný, domácí hráč šetří cenné vteřinky.
89
A toté platí i pro Atlético, vhazovat v blízkosti poloviny budou hosté.
88
Faul i na druhé straně, domácí rozehrávají "na krátko", ale míč odehrává obrana Viga do autu.
87
Aspas má dobrou příležitost na ohrožení branky domácích, ale v posledních chvílích upadne a míč posílá hodně mimo bránu Atlética. Škoda, střela z hranice šestnáctky mohla být gólová!
86
Hrubá chyba Mirandy, hráč, který zahrál nespočetně krát rukama v osobních soubojích, doplatil opět na svou ruku, tentokrát jí zahrál míč a rozhodčí dává druhou žlutou, tedy červenou kartu!
86
Poslední střídání dnešního utkání, hosté stahují ze hry Fernándeze, kterého nahradí De Luca.
85
Ale obrana Atlética vše zvládla.
84
Aspas vybojoval pro Celtu Vigo rohový kop.
84
V ofsajdové pasti chycen domácí López.
83
Jonathan Vila dostává za nesrovnatelně lehčí faul na polovině hřiště, právě na Falcaa, také žlutou kartu.
82
Hodně tvrdý faul Falcaa v pokutovém území hostů, za tvrdý a razantní skluz zezadu by mohl dostat i červenou! Nakonec je z toho karta "jen" žlutá.
81
Aspas centruje do pokutového území domácích z pravé strany, Krohn-Dehli zpracovává v těžké pozici, nakonec mu ale míč utíká.
80
Začíná poslední desetiminutovka tohoto utkání.
79
Hosté zde na stadionu Vicente Calderon sahali po bodu, nyní ale prohrávají o gól a do konce utkání, dělali-li si zálusk na nějaký ten bod, již mnoho času nezbývá.
77
Atlético právě vstřelilo branku!

ADRIÁN LÓPEZ se prosazuje po pěti minutách pobytu na hřišti, když vystřídal Costu v 72. minutě! Nejprve se Adrián pokoušel o narážečku na hranici pravé strany šestnáctky hostů, ale když to nevyšlo, neváhal, vypálil skvělou střelu, která zaplula přesně k pravé tyči brány Celty Vigo!
76
A poslední střídání Atlética je tady, Raúl García střídá Cismu.
75
Druhé střídání v dresu hostů, hřiště opouští Nacho Insa a místo něho přichází Jonathan Vila.
74
Domácí opět před šestnáctkou hostů, ale je z toho pouze odkop od brány.
73
Celta měla dobrou šanci na brejk, ale Krohn-Dehli byl příliš rychlý a přihrávku zpracovával obtížně. Nakonec mu míč odebral obránce Atlética.
72
Další střídání v domácí sestavě, Adrián López přichází na hřiště místo Costy.
70
Aspas odhlavičkovává ven z pokutového území svého týmu, ani tuto příležitost domácí, kteří se na každý gól neskutečně nadřou, nevyužili.
69
Vzápětí další rohový kop, tentokrát z pravé strany.
68
Varas si nejlépe "došel" pro míč a bude rozehrávat.
67
Rohový kop pro Atlético po zblokované střele Kokeho z levé strany.
66
Falcao prohrává hlavičkový souboj ve vápně hostů.
65
Střídají i hosté, ze hřiště odchází Sanchez Alex Lopez a místo něho nastupuje Mario Bermejo.
64
Juanfran přihrává Turanovi, ten přenáší na levou stranu na Kokeho a nakonec je z toho autové vhazování pro Celtu Vigo.
63
A i v sestavě hostů se bude střídat, ješt předtím se ale musí Celta Vigo bránit útočným snahám domácích.
62
Insa nyní musí hodně zasprintovat před Falcaem, který se řítí za míčem. Hráč Celty je nakonec úspěšnější a míč vykopává Varas.
61
A co víc, hra je čím dál častěji přerušována pro drobné fauly, což její úrovni také nepřidá.
60
Je za námi hodina hry a stále, bohužel, na první branku čekáme.
59
Avizované střídání je tady, Cristian Rodriguez nahradí Gabi Fernándeze.
58
U postranní čáry je připraven Cristian Rodriguez, nyní zbývá již pouze odhalit, koho nahradí.
58
V dresu Atlética se připravuje střídání. Uvidíme, kdo bude vystřídán.
57
Krohn-Dehli posílá míč přímo do rukavic gólmana Varase.
56
Volný kop hostů odvrací Miranda na roh.
55
A nyní již žlutou kartu rozhodčí dává Mirandovi, který zase loktem fauluje do tváře Aspase.
55
Aspas inkasoval další tvrdý úder loktem od Mirandy, který může být rád, že rozhodčí nechává tyto evidentní fauly rukama bez povšimnutí.
54
Turan o sobě opět dává vědět, po prvních deseti, patnácti, minutách prvního poločasu jsme o něm takřka nevěděli.
53
Atlético nemá problém s tímto rohovým kopem.
52
Výborná přihrávka Lopeze na pravou stranu, kde si nabíhá Novegil Hugo Mallo, ten centruje ale míč sráží na roh obránce domácího týmu.
51
Opět sledujeme aktivní presing domácích, kteří nenchávají hostům ani centimetr prostoru.
50
To nebyl špatný úmysl, Koke centruje z levé strany, na pravé straně naskakuje Falcao, ale ten je již v ofsajdu.
49
Faul hostů v blízkosti půlící čáry, domácí rozehrávají.
48
Hraje se zatím opatrně, většinou na půli hřiště.
47
Věřme, že se branky ve druhém poločase dočkáme a budeme sledovat ještě lepší fotbal, než byl k vidění v poločase prvním.
46
Sledujte proto i dál náš on-line přenos, druhý poločas začne přibližně ve 23:03 hodin.
Více ze hry měli domácí, o čemž svědčí i převaha ve statistice držení míče, ale fotbal se hraje na góly a tam je to zatím stále nerozhodně.
Skončil první poločas, ve kterém jsme sice sledovali pěkný fotbal, zejména ze strany Atlética, které předvádělo velmi pěkné kombinace, na první branku si však stále musíme počkat.
45+1
Gabi Fernández nyní fauluje při napadání rozehrávky, hosté jsou u míče.
45
Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, na branku zatím stále čekáme a jak to tak vypadá, budeme si muset počkat až do druhého poločasu.
44
Další nepřesnost v rozehrávce hostů, naštěstí pro ně, míč končí v autu.
43
Noo, Gustavo Cabral zřejmě fauloval Costu v šestnáctce, to mohl být i pokutový kop pro Atlético, sudí je však jiného názoru a dává pokyn v pokračování hry.
42
Hra se znovu přesouvá před šestnáctku hostů, Juanfran dokázal ještě v tísni odcentrovat, ale obránce soupeře míč odkopává pryč.
41
O převaze Atlética svědčí statistika držení míče v prvním poločase - Atlético 55%, Celta Vigo 45%.
40
Během prvního poločasu jsme sledovali poměrně dost nepříjemných faulů, hodně údery loktem a dlaní při hlavičkových soubojích, rozhodčí tyto zákroky zatím netrestá.
39
Koke posílá dobrý centr do vápna, ale obrana hostů je zatím výborná a i s tímto míčem si poradila na jedničku.
38
Diego Costa vybojoval rohový kop pro Atlético.
37
Volný kop z blízkosti středového kruhu však domácí nezahrávají dle vlastních představ, k míč se dostávají hosté.
36
Další faul hostů a tentokrát dostává žlutou kartu Túňez v dresu Celty Vigo.
35
Koke rozehrává volný kop, do zakončení se ve vápně tlačí Falcao, ale tomu je odpískán ofsajd, u míče hosté.
34
Atlético by potřebovalo větší útočnou podporu, dva hráči ve vápně, to je opravdu málo na čtyř, místy pětičlenou obranu hostů.
33
Atlético opět vzápětí míč získává, Celta Vigo nedokáže zatím déle kombinovat.
32
Útočný faul Turana v blízkosti půlící čáry a je to první žlutá karta utkání!
31
Domácí kombinují před šestnáctkou hostů, míč putuje z kopaček Kokeho na Tiaga, na konci všeho je střela Turana z hranice šestnáctky, ale Varas chytá.
30
Je za námi první půlhodina hry, hosté zatím podávají sympatický výkon na hřišti druhého nejlepšího týmu Priméra Division!
29
Sanchez Alex Lopez se dostal k hlavičce v pokutovém území Atlética po předchozím dobrém centru z levé strany. Míč končí v náruči gólmana Courtouise.
28
Turan chycen v ofsajdové pasti, hosté rozehrávají.
27
Míč končí po hlavičce Turana těsně vedle pravé tyče!
26
Falcao faulován na pravé straně v blízkosti pokutového území hostů, to je dobrá příležitost na vstřelení první branky!
25
Ale po další pokažené přihrávce se k míči dostávají domácí.
24
Postupná kombinace hostů, domácí hráči nenapadají tak hluboko, čas na rozehrávku hosté mají.
23
Atlético vhazuje na polovině soupeře, Celta Vigo se soustředí hlavně na to, neudělat chybu.
22
Obrana Celty Vigo odvrací.
21
Rohový kop pro Atlético po dobrém obranném zákroku jednoho z obránců soupeře.
20
Kombinace hostů na polovině domácích, publikum píská, taková hra se jim nezamlouvá.
18
Nepřesný pas na Falcaa, míč má ve své moci gólman Varas.
16
Krohn-Dehli ztrácí míč na polovině, ale domácí se nedokáží prosadit před hustou obranu soupeře.
14
Hraje se převážně na polovině, Atlético vyčkává na chybu soupeře.
13
Atlético kombinuje na vlastní polovině, publikum píská.
12
Vzápětí střílí Koke, ale střela je nepřesná a neohrozila branku soupeře.
12
Falcao si nabíhá na dobrý nákop spoluhráče, ale je odpískán ofsajd.
11
Obrana hostů odvrací. Zatím Celta Vigo předvádí sympatický výkon na hřišti velkého favorita!
10
Rohový kop pro Atlético.
9
Juanfran centruje do pokutového území, na míč se snaží doskočit Turan, ale míč končí mimo hřiště.
8
Nakonec je z toho pěkná střela Koke, ale míč končí nad bránou Celty Vigo.
7
Celta se snaží o kombinaci na polovině domácích, ale míč získává Atlético, dlouhý pas na Falcaa, ten ztrácí.
5
Obrana hostů odvrací.
4
První rohový kop utkání budou zahrávat domácí.
2
První střelu na bránu si připisují domácí, gólman Celty pozorný.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.
Dnešnímu utkání bude přihlížet z tribuny i kouč Del Bosque.

Atlético Madrid: Courtois - Juanfran, Miranda, Godin, Cisma - Koke, Tiago, Gabi Fernández, Turan - Falcao, Costa

Real Club Celta de Vigo: Varas - Mallo, Cabral, Tunez Arceo, Bellvis - Oubina, Krohn-Dehli - Fernandez, Bermejo, de Lucas - Aspas

Rozhodčí: Pérez Montero - Caballero, Labella .
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání sedmnáctého kola španělské Primera Division, v němž domácí Atlético Madrid přivítá Celtu Vigo.
Atlético Madrid
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice druhého nejlepšího klubu Primera Division, když v doposud odehraných šestnácti zápasech dvanáctkrát vyhráli a jedenkrát remizovali. Pouze ve třech zápasech odešli poraženi. Na své konto si Atlético muselo v posledním ligovém kole připsat nepříjemný debakl ve šlágru kola, když na Nou Campu prohrálo s Barcelonou 1:4. Nepříjemný o to více, že Atlético šlo ve 31. minutě, díky přesné trefě největší hvězdy Falcaa, do vedení. Pak se však strhla doslova "lavina" a přibližně za dvacet minut domácí otočili skóre z 0:1 na 3:1!
Real Club Celta de Vigo
Hosté jsou na tom v tabulce Primera Divison mnohem hůře, když v doposud odehraných šestnácti zápasech pouze čtyřikrát vyhráli a třikrát remizovali. V devíti zápasech odešli poraženi a s pouze dvoubodovým náskokem před poslední La Coruňou, nemohou být v klidu. Leč, v dnešním utkání rozhodně k favoritům patřit nebudou, zvlášť, když v posledních třech ligových utkáních získali pouze bod.