To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Domácí se naopak musí spokojit s faktem, že dnes o tři body přišli a tuto ztrátu se tak pokusit smazat na hřištích soupeřů.
Nakonec se tedy ze tří bodů radují hosté, které dnes poprvé vedl nový kouče Ernesto Valverde. A jsou to vůbec první tři body z venkovního hřiště pro Valencii!
Dnešní dobré utkání nakonec rozhodla jediná branka Roberta Soldada z 56. minuty. Úroveň zápasu utrpěla jistě tím, že branek nepadlo více, ale i přesto jsme byli svědky zajímavých šancí a nebýt skvělých zákroků brankářů, případně smůly v zakončení, skóre utkání mohlo vypadat jinak.
90+4
Závěrečné vteřiny dnešního utkání, ve hře domácího týmu je již hodně nervozity.
90+3
Výborná střela Soldada, která však končí v náruči dobře postaveného Fernandeze. Mohlo být rozhodnuto!
90+3
Předposlední minuta nastaveného času, Valencia se nyní dostává do přečíslení.
90+2
Dlouhý výkop Alvese končí až u jeho kolegy v bráně domácích, Fernandeze, který posílá okamžitě své spoluhráče dopředu.
90+1
Čtyři minuty nastaví hlavní sudí k řádné hrací době.
90
Běží poslední minuta řádné hrací doby, rozhodčí ale určitě nějakou tu minutu nastaví.
88
Dlouhý nákop na pravou stranu, kde se nabízí Pareja, je opět nepřesný a končí na kopačkách domácích hráčů.
87
Feghouli již nestihl míč na hrací ploše, domácí mohou rozehrát.
86
Za zdržování dostává žlutou kartu hostující gólman Alvés.
85
A následně další rohový kop domácích, hosté si zahrávají!
84
Daniel Parejo je posledním střídajícím hráčem, který nahrazuje Fernanda Gaga. Ten tak odstupuje po nějakých sedmi minutách poté, co přišel v 77. minutě na hřiště místo Banegy.
83
Hráči Valencie se nyní příliš do útoku neženou a pouze čekají na to, s čím na ně domácí v závěrečných minutách vyrukují.
82
Míč až u Fernandeze, který nyní plní spíše roli libera a snaží se tak podpořit útočnou snahu Osasuny.
81
Ale naložili s ní nedobře, míč končí hodně daleko od brány hostů.
80
A nakonec je z toho faul Albeldy, za nějž obránce Valencie dostává žlutou kartu. Domácí mají dobrou standartní situaci z blízkosti šestnáctky z pravé strany.
80
Domácí zahrávají rohový kop z pravé strany.
79
Lamah střílí ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů z levé strany, střela měla dobrou trajektorii, ale míč se nakonec zásluhou zákroku Alvese ocitá mimo bránu.
78
Damiá dostává žlutou kartu za faul na Feghouliho na vlastní polovině.
77
Střídání na straně Valencie, ze hřiště odchází Banega, kterého nahradí Fernando Gago.
74
Lamah fauluje Banegu v pokutovém území hostů. Rozehrávat bude Alves.
73
Banega byl "chycen" domácí obranou do ofsajdové pasti.
72
V pořadí již čtvrtý rohový kop však domácí opět nevyužívají a obrana Valencie odvrací.
72
Cejudo vybojoval rohový kop pro Osasunu.
71
Dvacet minut před koncem druhého poločasu je stav stále stejný, jako byl v 56. minutě, kdy se trefil Soldado. Valencia drží nadějné vedení 1:0.
70
Osasuna již vyčerpala všechny možnosti střídání, naproti tomu hosté mohou střídat ještě dvakrát.
69
Domácí Lolo potrestán žlutou kartou za tvrdý obranný faul zezadu na vlastní polovině.
69
Joseba Llorente opouští hřiště, dnešní utkání se mu příliš nepovedlo, v podstatě nebyl vůbec "vidět". Jeho místo zaujme Manuel Omwu Villafranca.
68
Armenteros je ale u míče později, než obránce hostů Guardado.
67
Míče se zmocňují domácí, kteří se ženou do útoku.
66
Banega faulován na polovině domácích, ti se sice rozčilují, verdikt rozhodčího tím ale již nezmění. Rozehrávají hosté z blízkosti středové čáry.
66
Ale míč končí vysoko nad bránou Valencie.
65
Albelda fauluje ve vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů od vlastní šedstnáctky, Lolo bude rozehrávat.
64
Feghouli v jednom ze soubojů inkasoval zřejmě úder loktem a nyní musí hrát s nepříjemným převazem své hlavy.
63
Banega se skácel k zemi na vlastní polovině, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
62
Míč končí v autu. Domácí vhazují, ale obrana hostů odvrací.
61
Armenteros střílí, míč ještě někdo z hráčů Valencie tečuje mimo bránu, bude z toho rohový kop pro Osasunu.
60
Hodina hry za námi, domácí prohrávají po brance Roberta Soldada z 56. minuty.
59
Střídají i domácí, ze hřiště odchází Ion Echaide, kterého na hřišti nahradí Alvaro Cejudo.
58
Hosté poprvé střídají, ze hřiště odchází Piatti, místo něho nastupují Jonathan Viera.
57
Uvidíme, jak se obdržený gól podepíše na výkonu domácího mužstva.
56
Valencia právě vstřelila branku!

ROBERTO SOLDADO dává první branku utkání poté, co se o zakončení střelou z levé strany pokoušel již Piatti, ale jeho (spíše centr) skončil na břevně. Pohotový Soldado ale z hranice malého vápna dokázal odražený míč dopravit do sítě a hosté jdou do vedení!
54
Domácí kombinují na polovině Valencie, ale Armenteros posílá nepřesný pas.
53
Vstup do druhé pětačtyřicetiminutovky mají oba týmy dobrý, věřme, že v tomto trendu budou pokračovat i v minutách příštích.
52
Vzápětí i Soldado nabíhá za obranu a z pravé strany postupuje až před Fernandeze, střílí a domácí gólman jen reflexivně vyráží! Gólovka i na druhé straně.
51
Na druhé straně se ke střele odhodlal z hranice pokutového území Banega, ale střela je nepřesná.
50
Armenteros poslal z pravé strany výborný míč do šedstnáctky, tam se k míči dostal obránce Arribas a jeho hlavičku vykopával z brankové čáry jeden z obránců Valencie! Největší šance utkání.
49
Rohový kop pro Osasunu.
48
Domácí vytlačují soupeře až před vlastní bránu.
47
Faul na polovině, rozehrávají hosté.
46
46
Flaňo je do druhého poločasu nahrazen Lolem.
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhý poločas začne přibližně ve 23:02 hodin.
Skončil první poločas, v němž jsme sice branku nezaznamenali, ale pár šancí na obou stranách přece jenom bylo. Nejvíce byli vidět hostující Feghouli a Soldado. Bohužel, na první gól si stále musíme počkat a věřme, že se ho ve druhém poločase dočkáme.
45+1
Ale dobře postavený Flano odvrací do autu.
45+1
A vzápětí rohový kop pro Valencii, z pravé strany rozehrává Ever Banega.
45
Běží poslední minuta řádné hrací doby, u míče jsou hosté, kteří siskutečně s kombinací hlavu nelámou a hrajou nakopávané míče, které však zatím k cíli nevedou.
44
Ale centr končí na kopačkách soupeře.
43
T. Costa faulje ve středovém kruhu Punala, domácí budou rozehrávat.
42
A kdo jiný, než Feghouli, se pokládá do míče a zády k bráně se efektními nůžkami pokouší překonat Fernandeze v bráně Osasuny. Míč však letí vysoko nad bránu.
41
Opět Feghouli, tentokrát z pravé strany centruje, ale Paxti Martinez Punal odvrací na roh.
40
Faghouli pálí z levé strany z hranice pokutového území domácích, ale míč končí zhruba dva metry vedle levé tyče.
39
Soldado vzal odpovědnost na sebe, po dlouhém sprinut s míčem se dostává z pravé strany do pokutového úzěmí a ač tísněn obráncem, dokázal vystřelit. Míč končí na boční síti.
38
Damiá zasahuje v poslední chvíli před Soldadem, kterému adresoval pěknou přihrávku z pravé strany Feghouli!
37
Míč se ale stěhuje až ke gólmanovi Alvésovi.
36
U míče opět Valencia, vhazování z prava v blízkosti středové čáry.
35
R. Costa přihrává Faghoulimu, ten Piattimu, který hned z první dává na Soldada, tomu míč odebírá obrana Osasuny.
34
Feghouli dostává pas na pravé straně, ale nakonec míč utíká za čáru, vhazují domácí.
33
Ale bohužel, stále sledujeme spoustu nepřesností, které zatím kazí úroveň hry.
32
Albelda faulován na vlastní polovině, Valencia bude rozehrávat.
31
Máme za sebou první půlhodinu utkání, více času mají míč na svých kopačkách hosté, ale nebezpečnější jsou zatím domácí fotbalisté. Přesto na vyloženou gólovou šanci stále čekáme.
30
Ofsajd končí útočnou snahu Soldada, který si přebral míč již za obranou Osasuny.
29
Arribas faulován Albeldou, faulů začíná nebezpečně přibývat. Domácí rozehrávají z blízkosti středové čáry.
28
Další tvrdý faul hostů, na polovině doslova zboural Andres Guardado domácího hráče, publikum si žádá potrestání, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
27
Domácí přebírají iniciativu, hráčům Valencie se nedaří vymanit z tlaku.
26
Standartní situaci domácí nevyužívají, centr do pokutového území z velké vzdálenosti nikdo netečuje. Alves bude vykopávát.
25
Faul R. Costy, který doslova vystoupal po zádech jednoho z domácích hráčů a dostává za tento faul žlutou kartu!
24
Hosté vhazují na polovině domácích, ale i hráči Osasuny nenechávají soupeřům čas na rozehrávku. Proto je ve hře tolik nepřesností.
23
Rami se dostává k hlavičce uvnitř pokutového území, ale míč končí nad bránou Osasuny.
22
I hosté si nyní zahrají první rohový kop.
21
D. Alves rozehrává. Soldado výborně zpracoval dlouhý nákop a nakonec Ferndandez musí zasahovat a odkopávat do zámezí! Dobrá individuální akce.
20
Roland Lamah mezitím na druhé straně střílí z pravé strany z hranice pokutového území a míč končí těsně vedle brány Valencie! Dobrý pokus.
19
Kolmicím Valencie zbývá více přesnosti a rychlosti. Moment překvapení chybí. Obrana domácích má tyto taktické plány dobře načtené.
18
Nyní se více snaží domácí, ale hosté rychle přistupují a nedávají jim dost času na kloudnou rozehrávku.
17
Feghouli odvrací, to nebyl dobře kopnutý roh.
17
První rohový kop utkání budou rozehrávat domácí.
16
Feghouli posílá opět nepřesný centr na osamoceného Soldada. Útok by bylo třeba podpořit více hráči, než pouze osamoceným útočníkem.
15
Míč se opět ocitá u Fernandeze, ten vykopává až na polovinu Valencie. Hosté budou kombinovat.
14
Další nepřesný centr na Soldada z levé strany, pro míč si jde Fernandez a bude rozehrávat od své brány.
13
Valencie před pokutovým územím Osasuny, Damiá nepouští Feghouliho z levé strany, bude to vhazování.
12
Nepřesnost na kopačkách fotbalistů obou týmů.
11
Je za námi první desetiminutovka, v níž byli o něco aktivnější hosté.
10
Rami dlouhým míčem vyzývá Feghouliho, tomu ale opět bere míč Damiá.
9
Nepřesný nákop domácích, Alves vykopává.
8
Damiá odebírá míč na levé straně pokutového území Feghoulimu, zatím ani jeden z týmů neohrozil bránu.
7
Valencia se snaží rychlými kolmicemi o vysunutí Soldada za obranu Osasuny, ale obrana domácích je pozorná.
6
Mate Sanjurju Oier si dobře naběhl za obranu Valencie, ale ještě se k němu stihl vrátit jeden z obránců a překazit dobrou příležitost.
5
Barragan ztrácí míč a hosté rychle postupují před šestnáctku domácích.
4
Valencia kombinuje na polovině domácích, ale finální přihrávka na R. Costu je nepřesná.
3
První nebezpečná situace po rozehrání standartní situace hostů, k míči se tam dostával Rami, ale srazil se při tom s gólmanem domácích Fernándezem.
2
Rami dlouhým nákopem zkouší najít Soldada, tomu míč uniká.
1
Brankář Alves musí poprvé zasahovat proti dalekému nákopu domácích, ale o ohrožení brány nešlo.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání začne každým okamžikem.

CA Osasuna: Fernandez - Echaide, Arribas, Flano, Damiá, Mertinez Punal, Oier, Lamah, Loe, Armenteros, Llorente

Valencia CF: D. Alves - Barragan, Rami, R. Costa, Guardado, Albelda, T. Costa, Feghouli, Banega, Piatti, Soldado

Rozhodčí: Ignacio Iglesias - Suárez, Cristian.
Vítejte u dnešního on-line přenosu patnáctého kola španělské Primera Division, v němž domácí Osasuna přivítá Valencii.
CA Osasuna
Domácí vstupují do dnešního utkání z šestnácté pozice Priméra Division, když v doposud odehraných čtrnácti zápasech třikrát vyhráli a čtyřikrát remízovali. V sedmi zápasech odešli poraženi a s třinácti body jsou jen s jednobodovým náskokem před první sestupovým místem, které v současné době "okupuje" Granada. Osasunu v této sezóně trápí zejména slabá útočná produktivita, když pouhých dvanáct branek řadí Pamplonu na předposlední místo v počtu vstřelených branek. O branku méně má právě Granada. Pro srovnání - Barcelona má již čtyřicetosm gólů!
Valencia CF
Hosté jsou na tom v tabulce Jupiler League o něco lépe, než domácí tým, když jsou s osmnácti body na místě dvanáctém, což pro tak slavný klub, jakým CF jsou, je hodně málo. Právě špatné výsledky zlomily vaz kouči Mauríciu Pellegrinimu, který byl odvolán po doslova šoující domácí prohře 2:5 s Realem Sociedad. Ernesto Valverde, který byl jmenován novým koučem, má před sebou jasný cíl - pozvednout Valencii zpět na nejvyšší pozice a zapracovat zejména na venkovních zápasech, kde je bilance CF doslova tristní. Pouze dva získané body a dva vstřelené góly.