To je pro dnešní večer vše, pokud jdete spát, přeji dobrou noc a u dalších onlajn přenosů se budu těšit na shledanou.
Je za námi utkání plné nervozity, emocí a žlutých karet, vždyť hlavní rozhodčí jich udělil celkem ČTRNÁCT!!!I proto nezbylo moc času na fotbal, druhý poločas byl z velké části rozdroben častými přerušeními. Skóre tak zůstalo stejné a o jedinou branku utkání je tak už ve čtvrté minutě postaral Sola. Osasuna tak díky němu získala veledůležité tři body.
90+4
A aby se to nepletlo, tak za zdržování hry dostal kartičku i domácí gólman, Andrés Fernández
90+3
Přímý kop se samozřejmě opakuje. Apoño kroutil míč do šibenice, ale těsně minul!
90+2
Ještě jedna karta do mariáše - trest dostal Apoño.
90+2
Nino vyběhl předčasně ze zdi a dostává za to žlutou kartu.
90+2
Po Lolově faulu kopou hosté přímý kop.
90
Rozhodčí nastaví čtyři minuty.
90
Domácí už začínají šetřit čas u rohového praporku Zaragozy a získali roh.
87
Útočný Carmonův faul hatí další příležitost Zaragozy.
86
Rohový kop pro Zaragozu. Domácí jsou shromážděni ve vlastní šestnáctce a nedovolují hostům dostat se do zakončení.
84
Rozhodnutí měl na své kopačce Nino, který unikl ofsajdové pasti, poslal však svou střelu asi metr vedle branky!
82
Přímý kop pro Zaragozu, ve vápně vznikl velký závar, míč se odrážel, ale domácí nakonec s vypětím všech sil odvrátili.
80
Poslední střídání domácích, dnes skončil Abella Damià a zbytek zápasu si zahraje Alejandro Arribas.
78
Rohový kop pro Osasunu.
78
Další karta... Tentokrát pro domácího Oiera.
76
Hosté střídají, odchází Rubén Rochina a na jeho místo nastoupil Edu Oriol.
75
A další... Potrestaným plejerem je Adrià Carmona
74
Další "žluťásek" pro hostujícího hráče, dostal ho Paco Montañés.
72
Před jeho rozehráním proběhne střídání domácích. Odchází střelec jediné branky Enrique Sola a místo něj nastoupí Joseba Llorente.
72
Blízko gólu byl domácí Silva, který chtěl přehodit hostujícího gólmana, ten jeho úmysl ale vystihl a vyrazil na roh!
71
Apoño svým přímákem hledal Pintéra, ten se pokoušel o zakončení z úhlu, netrefil však prudký míč.
70
Zaragoze se krátí čas na srovnání, pokud chce ale být úspěšná, musí notně přidat ve finální fázi.
68
Další výměna v dresu Zaragozy. Ze hry odstoupil Henri Bienvenu a do ní naopak zasáhne Rodri.
67
Sola svedl souboj s Paredesem a i přes nevoli fanoušků se píská útočný faul domácích.
66
Velice těsný ofsajd domácího Armenterose zastavuje možnost na navýšení náskoku.
64
Hosté střídají, odešel José María Movilla a na trávník vyběhl Adrià Carmona.
62
Osmá žlutá karta zápasu a dostal ji hostující Minero Abraham.
61
Přímý kop domácích z levé strany. Osasuna se rozhodla ho rozehrát nakrátko a místo ohrožení branky z toho vznikl brejk hostů.
59
S velkými šancemi se teď roztrhl pytel, domácí Oier se dostal za obranu, scházel mu však půlkrok a gólman Realu pro jistotu uklidil míč na roh.
56
Rochina se dostal přes dva obránce a následně po zemi krásně vystřelil. Andrés Fernández by na tento pokus neměl nárok, naštěstí pro Osasunu skončil míč jen o pár centimetrů vedle!
54
Další žlutá karta - za úder loktem ve výskoku ji dostal hostující Ádám Pintér.
53
Moc nescházelo a domácí vedli o dvě branky. Sola se dostal k hlavičce, část diváků se už začínala radovat, ale míč nakonec skončil těsně vedle!
51
Hostující José Mari je dalším hráčem, který byl potrestán žlutou kartou.
50
Hostující Apoño dostal na vteřinku prostor pro střelu, svou levačkou však nezamířil přesně.
48
Úvod druhé půle je herně velmi opatrný.
46
Domácí provedli v půli jednu změnu, když už do hry nezasáhne Álvaro Cejudo a místo něj nastoupil Francisco Silva.
46
Druhý poločas začne přibližně v 23:01.
Je za námi trochu nervózní první poločas, ve kterém jsme viděli pět žlutých karet a jeden gól. Ten padl už ve čtvrté minutě z hlavy Soly a díky tomu má Osasuna blíže k vítězství a třem bodům.
45
Rozhodčí přidá jednu minutu.
45
Paco Montañés se chtěl dostat do střelecké pozice, dopustil se však u toho útočného faulu.
43
Cejudův centr sice Roberto Jiménez neudržel v rukavicích, domácím se však nepodařilo tuto situaci nikterak využít.
42
41
Pokračuje festival žlutých karet, tu další dostal domácí Marc Bertrán.
40
Movillův centr z pravého křídla byl sice přetažený, ale Zaragoza může pokračovat v útoku.
38
Na Andrése Fernándeze letěl další nebezpečný centr, ale Osasuna se ubránila a stále drží jednobrankový náskok.
38
A opět, tentokrát je to i s kartou, kterou dostal domácí Lolo.
36
Série přímých kopů na obou stranách, hra je plná faulů.
35
Na druhé straně se do zakončení dostával Sola a Paredes měl plno práce s tím, aby jej nepustil ke střele.
33
Hosté byli blízko vyrovnání, z levé strany poslal Abraham míč na střed, kde číhal Rochina a pouze reflexivní zákrok gólmana Andrése Fernándeze uchránil domácí od gólové pohromy.
31
Damià se dvakrát pokoušel dostat míč do pokutového území, obrana Zaragozy si vždy poradila.
29
Z následného přímého kopu trefil Apoño zeď.
28
Miguel Flaño musel zatáhnout za záchrannou brzdu při průniku Bienvenua a vidí za to žlutou kartu.
27
Sola dostával přihrávku za obranu, ta však byla příliš prudká a míč tak sebral gólman Zaragozy.
25
Paco Montañés to zkusil střelou po zemi, netrefil však míč ideálním způsobem a Andrés Fernández nemusel zasahovat.
24
Hostující tým vzal rozehrávku hodně zeširoka, nakonec vśak ani Sapunaru, ani Bienvenu míč do vápna nedostali.
21
Nino unikl po pravé straně svým strážcům, snažil se prostrčit na Solu, ten se ke střele nakonec ale nedostal.
19
Po velice ostrém začátku utkání dochází k uklidnění hry.
17
Ostrý centr Rochiny prolétl pokutovým územím Osasuny, ale bez jakéhokoliv zásahu hostujících hráčů.
14
Z hranice vápna se do míče opřel domácí Cejudo a trefil boční síť!
13
Z něj nic nebylo a hraje se u středu hřiště.
12
Paco Montañés odcentroval do pokutového území a Bienvenu byl velice blízko vyrovnávací brance. S pomocí obrany dostal domácí brankář míč mimo prostor branky na rohový kop.
11
Domácí se chtěli dostat do dalšího útoku, ale praporek asistenta rozhodčího letí vzhůru - ofsajd.
9
Hostující Rochina se pokoušel vymodlit si penaltu, ale mohl být rád, že nedostal žlutou kartu za filmování.
8
Další žlutá karta, tentokrát ji za faul dostal domácí Álvaro Cejudo.
7
Je tu první žlutá karta utkání a za loket ve výskoku ji vidí hostující Henri Bienvenu.
6
A domácí pokračují v náporu, z hranice penalty hlavičkoval Nino, ale o kus nad.
4
Osasuna právě vstřelila branku!
Perfektní vstup domácího celku do utkání. Z levé strany přiletěl do vápna centr, který vyslal Damià a ENRIQUE SOLA přesnou hlavičkou zamířil do protipohybu gólmana hostů.
3
Rohový kop pro Osasunu, ten hosté pohodlně odvrátili. U míče však zůstávají domácí fotbalisté.
1
Hosté se ihned dostali do útoku a Rochina jen těsně minul! Ostrý start do utkání.
1

CA Osasuna: Andrés Fernández - Bertrán, Rubén, Miguel Flaño, Damià - Lolo, Oier - Cejudo, Nino, Armenteros - Sola. Trenér: José Luis Mendilibar.

Real Zaragoza: Roberto Jimenéz - Sapunaru, Pintér, Paredes, Abraham - José Mari, Movilla - Bienvenu, Apoño, Paco Montañés - Rubén Rochina. Trenér: Manolo Jimenéz.

Rozhodčí: Carlos Velasco - Roberto Alonso, Juan Yuste.
Dobrý pozdní večer u fotbalu, čeká nás utkání 24. kola španělské La Ligy mezi CA Osasunou a Realem Zaragozou. Při pohledu do tabulky je jasné, že budeme sledovat souboj dvou týmů namočených do záchranářských problémů.

Sedmnáctá Osasuna zatím nasbírala 22 bodů a jeden z nich získala v minulém kole na trávníku Mallorky. Mohly být všechny tři, neboť hosté se v 77. minuté dostali do vedení - trefil se Lolo a už to vypadalo na výhru, když se v nastaveném čase prosadil Pedro Geromel a zařídil Mallorce alespoň bod.

Zaragoza je o příčku výše a má o dva body více, jenže minulý týden nepatřil k těm úspěšným. Na svém hřišti přivítala Real Sociedad a skončilo to prohrou 1:2. Už v 11. minutě se hosté dostali do vedení díky Griezmannovi a náskok ještě do poločasu navýšil Aqirretxe. Hosté na trávníku vládli a jediná radost domácího týmu přišla až v nastaveném čase, kdy na konečný stav snížil z penalty Apońo.

Kdo se alespoň trochu odpoutá ze spodních pater tabulky, to zjistíme od 22 hodin, kdy má zápas na Estadio El Sadar výkop. Jako hlavní sudí jej povede Carlos Velasco a na lajnách mu budou asistovat Roberto Alonso a Juan Yuste. Pokud Vás zajímá, kdo získá body, sledujte náš psaný onlajn.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.