To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji dobrou noc.
A je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které nakonec zvládla lépe Celta, která po velkém boji porazila Zaragozu 2:1.

Domácí začali utkání lépe, ale do vedení šli hosté. Po krásném centru se prosadil Săpunaru a Zaragoza vedla. Jenže o pouhých deset minut později se trefil López a bylo vyrovnáno.

Ve druhém poločase byli domácí aktivnější a nakonec se dočkali vedoucí branky. V 93. minutě se se štěstím prosadil Barmejo, který rozhodl o tom, že veledůležité 3 body získá Celta. Domácí tedy oživili naději na záchranu v soutěži.
90+5
Žlutou kartu uviděl domácí Park.
90+5
Domácí ale výborně brání a vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto.
90+4
Hosté to ještě zkouší.
90+3
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Tak domácí hráči i fanoušci se přeci jen dočkali. Na přihrávku z levé strany si naběhl MARIO BARMEJO, který se štěstím překonal Roberta a poslal Celtu do vedení!
90+2
Po hlavičce domácího hráče skončil míč nad hostující brankou.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Hosté pokračovali v akci, ale zastavil je další ofsajd.
88
Hosté střídají. Rodri nahradil Montañése.
87
Hraje se na polovině domácího celku.
86
Žlutou kartu uviděl i hostující Babovič.
85
Po rychlé akci hostů skončil míč v zámezí. Dopředu pospíchají domácí.
83
Jeden z hostujících obránců poslal malou domů a Roberto na poslední chvíli míč odkopl před dobíhajícím Barmejem.
82
Hostující Paredes zastavil rychlý útok domácího celku a uviděl za to žlutou kartu.
81
Ke střele se nakonec dostal jeden z domácích hráčů, ale napálil míč nad hostující branku.
76
Už je vše v pořádku a zápas může pokračovat.
75
Domácí brankář šel do souboje a zůstal ležet na trávníku. Chvíli se hrát určitě nebude!
74
Dalším potrestaným hráčem je domácí Insa.
72
Orellana to zkusil z úhlu, ale hostující branku vůbec netrefil. Hodně nepovedený pokus domácího hráče.
71
Domácí to zkoušeli centrem z pravé strany, ale ani tentokrát neohrozili hostujícího brankáře.
70
Hosté podruhé střídají. Movillu nahradil Babovič.
68
Další žlutou kartu uviděl domácí kapitán Oubiña.
66
Střídající Orellana utekl po pravé straně, ale nedokázal přesně přihrát.
65
Akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
64
Ale centrovaný míč pouze prolétl malým vápnem a skončil v zámezí.
63
Zajímavá standardní situace pro hosty. Z nějakých 25-ti metrů.
62
Střídají i hosté. Rochinu vystřídal Rodriguez.
61
Máme tu první střídání. Lópeze nahradil Orellana.
60
Z dálky zkusil své štěstí hostující Rochina, ale míč skončil vysoko nad domácí brankou.
59
Žlutou kartu uviděl hostující Movilla.
57
Ale rozehrávka tohoto rohu se hostům vůbec nepovedla.
56
Na druhé straně se dostal ve vápně ke střele Postiga, ale Varas ukázal skvělý postřeh a míč vyrazil na rohový kop!
55
Insa hledal Bermeja, ale ten se k míči nedostal.
54
Domácí stále diktují tempo hry a hosté v této fázi zápasu pouze brání.
53
Po hlavičce Túñeze skončil míč jen těsně vedle pravé tyče! To byla velká šance domácího celku.
52
52
Do velké šance se dostával domácí Insa, jenže tak dlouho si rovnal míč na střelu, až o něj přišel.
51
Na druhé straně pálil z dálky López, ale jeho přízemní střela nemířila mezi tři tyče.
50
Zaragoza to zkusila po levé straně, ale po špatné přihrávce skončil kulatý nesmysl v zámezí.
49
Ani tentokrát nedokázali hosté ohrozit domácí branku, přesto jsou stále u míče.
48
Další rohový kop pro hosty.
48
Domácí ale o míč přišli a Zaragoza vybojovala rohový kop.
47
Míč mají na svých kopačkách domácí borci, kteří s rozehrávkou příliš nepospíchají.
46
Druhá půle začne zhruba v 23:01.
První poločas tohoto zajímavého utkání je za námi. Začátek utkání patřil domácím, kteří diktovali tempo hry. První branku ale nakonec vstřelil hostující Săpunaru, který hlavičkou překonal domácího brankáře. O deset minut později si ale na přesný centr naskočil domácí López a bylo vyrovnáno. Žádná další branka nepadla a už nyní je tedy jasné, že druhý poločas bude hodně zajímavý.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Držení míče: 63 % – 37 %.
42
Ale už o míč přišli a dopředu pospíchají domácí.
41
Hosté v klidu kombinují na své polovině.
40
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Oba celky se tlačí dopředu, ale na hřišti teď dominují obránci.
38
Domácí hráči po vstřelené brance ožili a tlačí se před branku Zaragozy.
37
A je vyrovnáno. Na přesný centr z pravé strany si naskočil ÁLEX LÓPEZ, který poslal míč do břevna, od kterého se odrazil za brankovou čáru. Roberto byl bez šance.
36
Hosté šli do rychlého brejku, ale vše ukončila další nepřesná přihrávka.
35
Zatím sledujeme velmi pohledné utkání, které se hraje v obrovském nasazení. Jde vidět, že jde o hodně a hráči obou mužstev se nešetří a jak se říká, jezdí po zadku.
34
Na parádní centr z levé strany si nabíhal Rochina, ale na malém vápně mu ke kulatému nesmyslu chyběl krok!
32
Z dálky to zkusil López, ale hostující branku netrefil.
31
Ale Celtě se zatím v útočné fázi vůbec nedaří. I tentokrát rychlou akci ukončila nepřesná přihrávka uprostřed hrací plochy.
30
U kulatého nesmyslu jsou domácí, kteří se snaží něco vymyslet.
29
Kombinační akci hostů zastavil rozhodčí, podle kterého byl Postiga v ofsajdu.
28
Domácí hráči jsou z inkasované branky zaskočeni a neví, co mají hrát.
27
Zaragoza právě vstřelila branku!
A hosté jdou do vedení. Na centrovaný míč z levé strany si parádně naběhl CRISTIAN SAPUNARU, který hlavou z malého vápna překonal Varase.
26
Následnou akci hostů ukončila nepřesná přihrávka, kterou se prezentoval Montañés.
25
Dopředu se hnal domácí Bermejo, ale podle rozhodčího byl v ofsajdu.
24
K vidění bylo opět několik tvrdých zákroků a rozhodčí musel hráče uklidňovat.
22
Domácí to nakonec zkusili po pravé straně, ale Castro nedokázal odcentrovat.
21
Celta zatím stále kombinuje, ale daleko od branky Zaragozy.
20
Dopředu se tlačí domácí hráči, tak uvidíme, co vymyslí.
18
Hráči jsou hodně nervózní a rozhodčí to nemá lehké. Je to ale pochopitelné, protože se hraje o velmi důležité body.
17
Z ´voleje´ to zkusil domácí Insa, ale branku hostů vysoko přestřelil.
16
Celta se usadila na polovině svého soupeře.
15
Tak to byla tutovka domácích! Po rychlé akci zakončoval z malého vápna López, ale hostující brankář předvedl parádní zákrok a podržel svůj tým!
14
Hosté jsou zatím aktivnější a neustále se tlačí před branku Celty. Na první gól ale stále čekáme.
13
Další akci hostů zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
12
Z následného rohu nic nebylo. Hosté ale zůstávají u míče.
11
Ke střele z hranice velkého vápna se odhodlal Pintér, ale Varas předvedl parádní zákrok a míč vyrazil na rohový kop.
10
Dalším tvrdým faulem se provinil hostující Movilla, ale tentokrát za to žlutou kartu neviděl.
9
Ale z prvního rohu nic nebylo. U kulatého nesmyslu jsou domácí hráči.
8
Rohový kop pro Zaragozu.
8
Další žlutou kartu uviděl domácí obránce Castro.
7
Dopředu se opět vydali hosté, ale rychlou akci zastavil dobrým zákrokem kapitán Oubiña.
6
Po centru z pravé strany skončil míč v zámezí. Rozehrávat bude od své branky Varas.
5
Zatím se hraje ve velkém týmu a oba celky se tlačí dopředu. Tohle se musí divákům líbit.
4
K míči se postavil López, který to zkusil technicky, ale hostující branku o pár centimetrů přestřelil!
3
Zajímavá standardní situace pro domácí! Zhruba z dvaceti metrů.
2
Hostující Săpunaru uviděl za svůj faul žlutou kartu.
2
Dopředu se hned vydal útočník Postiga, ale podle rozhodčího byl v ofsajdu.
1
Hráči přicházejí na trávník. Utkání o veledůležité 3 body začne za malý okamžik.

Real Club Celta de Vigo: Varas – Cabral, Túñez, Lago, Johny, Oubiña, Fernández, Insa, López, Krohn-Dehli, Bermejo

Real Zaragoza: Jiménez – Paredes, Săpunaru, Loovens, Abraham, Movilla, Pintér, Apoño, Montañés, Postiga, Rochina

Rozhodčí: Del Cerro – Sobrino, Álvarez.
Podzimní zápas

Na podzim se hrálo na hřišti Zaragozy a tři body vybojovala Celta Vigo, která po velkém boji vyhrála nejtěsnějším možným rozdílem, tedy 1:0. Vítěznou branku tehdy vstřelil sedm minut před koncem Aspas.
Real Zaragoza

Hosté zatím nasbírali 27 bodů a nachází se na předposledním 19. místě. Dnes se tedy hraje o hodně důležité 3 body, které hodně napoví o tom, jak to bude vypadat na konci tabulky.

Zaragoza na hřištích soupeřů odehrála 16 zápasů. Dokázala 4x vyhrát a 2x remizovala, zbytek duelů prohrála, a to vše při skóre 13:29.

V Primera División tráví již 56. ročník, což ho řadí na 6. místo mezi španělskými kluby. S celkem šesti triumfy v Copa del Rey je na šestém místě v historické tabulce. Krom těchto šesti triumfů jsou největšími úspěchy klubu vítězství v Poháru veletržních měst z roku 1964 a vítězství v Poháru vítězů poháru ze sezony 1995/95.
Real Club Celta de Vigo

Domácí celek zatím vybojoval 24 bodů a nachází se na posledním 20. místě. Domácí borci tedy dnes neberou nic jiného, než vítězství.

Celta na svém hřišti zatím sehrála 15 zápasů. Bilanci má naprosto vyrovnanou, takže dokázala 5x vyhrát, 5x remizovala a 5x prohrála, to vše při skóre 18:16

Založen byl roku 1923. Dlouhá léta patřila k průměrným španělským klubům a pohybovala se buď ve spodní části tabulky 1. ligy nebo v lize druhé. Na konci 90. let však přišlo zlepšení výkonnosti, které sice nikdy nepřineslo lepší postavení v 1. lize než čtvrté místo, ale s tím přišla i pravidelná a úspěšná účast v evropských pohárech – Celta v krátké době hrála třikrát čtvrtfinále Poháru UEFA – 1998/99, 1999/00 a 2000/01. V sezóně 2003/04 však přišla znovu krize a sestup do 2. ligy. Za rok se sice klub vrátil mezi španělskou elitu, ale v sezóně 2006/07 sestoupil znovu. Tentokrát to trvalo pět sezón a mezi elitu se vrátil po sezóně 2011/12.
Zdravím všechny fanoušky kopané. Španělská Primera Division dnes uzavře 32. kolo a my budeme sledovat utkání mezi Celtou Vigo a Zaragozou. Mírným favoritem tohoto duelu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.