Já se s Vámi pro tuto chvíli loučím, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů.
A máme tu konečný hvizd rozhodčího. Byli jsme svědky vcelku bláznivého závěru utkání, kdy v posledních patnácti minutách padli hned čtyři góly. Barcelona vcelku jasně přehrála Getafe i díky střídajícímu Messimu, který se blýskl hned dvěma brankami.
90+4
A v poslední minutě utkání se ještě do šance dral Messi, na poslední chvíli mu míč ukopl Valera.
90+2
Další pokus o uvlonění Villy tentokrát nevyšel, u míče byl jako první Moya.
90
Rozhodčí nastavil 4 minuty.
89
Barcelona právě vstřelila branku!
Nádherný míč za obranu dostal DAVID VILLA, který si ho zpracoval a střelou podél brankáře zvyšuje již na 1:4!
85
Obrovská šance Barcelony a v ní Xavi! Ten se prokličkoval mezi obránci a na hranici vápna vystřelil, do jeho pumelenice ale stihl ještě strčit nohu Alexis a míč skončil jen těsně vedle svatyně domácího brankáře!
82
Xavi Torres si ve středu hřiště potáhl balon a z 30 metrů vystřelil, jeho střela byla ovšem hodně nepřesná.
80
Getafe právě vstřelilo branku!
Domácí se ještě nevzdávají a korigují skóre. Přízemní střela Sarabii byla tečována Mascheranem a skončila až za zády Valdése!
78
Nádherná kombinace Barcelony na jejímž konci byla přihrávka Montoyay na MESSIHO, který uklidil míč do prázdné branky.
75
Poslední změna v sestavě Barcelony, vcelku nevýrazného Tella střídá David Villa.
74
Míč si na značku pokutového kopu postavil MESSI a prudkou střelou doprostřed branky nedal Moyovi šanci! Barcelona vede už o rozdíl dvou branek!
73
Pedro zasekl ve vápně míč Valerovi, který mu nechal v cestě nohu a tentokrát se pokutový kop píská!
71
Barca se již nežene tolik dopředu, naopak drží míč převážně ve středu hřiště.
69
Druhou změnu v sestavě provádí i domácí lavička, hřiště opouští Michel, nahradí jej Lacen.
68
Následně se do šance dostal Pedro, střelou doprostřed branky ale nenadělal domácímu golmanovi problémy.
67
První velká šance Messiho! Obešl domácího obránce a pelášil sám na Moyu, těsně před zakončením ho ale o míč obral skluzem Torres a odvrátil míč na roh. Messi se marně požadoval odpískání pokutového kopu.
66
Alexis dobře přečetl přihrávku na Pedra a nepustil tak Barcelonu do další šance.
64
Centr Fabregase na Messiho odvrátil na rohový kop jeden z domácích obránců.
62
Hra se nám začíná velmi kouskovat, další žlutou kartu dostal Valera.
61
Žlutou kartu si vykledoval Michel za faul ve středu hřiště na Messiho.
59
Teď tu máme sérii střídání, svou první změnu v sestavě provádí i domácí trenér, Colugnu nahrazuje Vázquez.
59
Fanoušci v Getafe tleskají ve stoje, důvodem je střídání Thiaga, kterého nahrazuje Lionel Messi.
57
Zranění Puyola je zřejmě vážnějšího typu, na hřišti ho musí nahradit Mascherano.
56
Po rohovém kopu se do velké šance dostal Tello, který ránou k pravé tyči minul těsně branku.
55
Po dlouhé době se do šance dostali i hosté, Pedro pronikl do vápna, jeho centr zblokoval jeden z obránců na roh.
55
Centr z pravé strany se stal lahůdkou pro Valdése.
53
Z kraje druhého poločasu má Getafe menší převahu, průnik Barrada zastavil až Puyol, který se u toho ale zranil a je za postranní čarou ošetřován.
52
Polostřelou nebo spíš polocentrem se teď prezentoval Barrada, míče se ale s poklidem chopil Valdés.
51
Dlouhý pas na Pedra Leóna zastavil až Puyol, který míč odkopl.
48
Na druhé straně střílel nepřesně Castro.
47
Xavi zahrával kousek za půlkou standardní situaci, jeho centr do vápna jen tak tak netrefil před Moyou Fabregas.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 21:00.
Máme za sebou první poločas utkání španělské ligy mezi Getafe a Barcelonou. Po poločase je na tom dle předpokladů lépe Barca, kterou dostal ve 32. minutě do vedení Adriano.
44
Na centr Xaviho jen těsně nedosáhl Pedro a pro míč si v poklidu došel Moya.
41
Na konci dobře vyvíjející se akce se ocitl Fabregas v Offsidu.
39
Pedro León si postavil míč na místo prohřešku a nečekaně z úhlu střílel, střela nadělala Valdésovi značné problémy, ale vše nakonec s pomocí obrany zvládl.
38
Piqué dostává žlutou kartu za faul na Colugnu těsně před vápnem z pravé strany.
37
Barcelona svou hru poněkud sklidnila a kombinuje převážně jen ve středu hřiště.
34
A pro Getafe mohlo být ještě hůř! Míč se ve vápně dostal k úplně volnému Thiagovi, jeho střelu k tyči bravurně vyrazil Moya na roh!
32
Fabregas se přes tři hráče prokličkoval do vápna, kde přenechal míč ADRIANOVI, který vystřelil podél branáře a poslal Barcelonu do vedení!
30
Zhruba dvacetpět metrů před brankou se odhodlal Xavi ke střele, jeho jedovatou střelu ale ukryl Moya v náručí.
28
Odražený balon ve vápně z pravé strany zakončoval Adriano pouze do obránce, následuje rohový kop.
26
Obrovská šance na druhé straně, Thiago se dostal kousek před vápnem k míči, udělal si kličku doprava a nádhernou střelou trefil pouze břevno, od kterého se míč odrazil do zámezí!
24
K míči se postavil Barrada a mířil pouze doprostřed branky.
23
Za ošklivý zákrok ze zadu si Sergio Bosquets vykoledoval žlutou kartu, navíc je tu zajímavá standardní situace pro domácí celek.
22
Po dlouhé sérii přihrávek napřáhl Piqué ke střele, mířil ovšem velmi nepřesně.
20
Pro centr z pravé strany si pohotově došel Moya.
18
Další dlouhý pas na Fabregase málem skončil velkou šancí! Hostující útočník skvěle zpracoval balon a už to vypadalo, že bude zakončovat, jeho šanci ale zmařil Alexis.
17
Pedro se snažil projít kolem domácí obrany, ta ho ale nepustila a tak jeho dlouhá klička skončila za brankou.
15
Po špatně zahrané standardce se dostal Colugna do brejku, v klíčovém okamžiku ale neprošel přes Piquého a bylo po šanci.
12
Teď bylo kolem vápna Getafe pořádné rušno, nejprve jen o kousek neprošel centr Busquetsa na Pedra, posléze při zakončení trefil Fabregas pouze dobře postaveného obránce.
10
Centr Adriana ukryl ve svých rukavicích brankář Moya.
8
Barcelona kombinuje stále ve středu hřiště, nemohou se pořádně prosadit přes dobře postavenou obranu domácích.
6
Slibně vyvíjející akci Barcelony všas utl Alexis.
4
Fabregas dostal dlouhý míč za obranu a z úhlu střílel na zadní tyč, jeho pokus ale Moya vychytal!
2
Hned na začátku rozjela Barcelona svou kombinační hru, obrana Getafe je ale vytlačila až na půlící kruh.
1

Getafe CF: Moya - Valera, Abraham, Alexis, Torres M. - Torres X., Michel, León, Barrada, Castro - Colugna

FC Barcelona: Valdés - Alves, Piqué, Mascherano, Adriano - Song, Busquets, Xavi - Pedro, Messi, Fábregas

Rozhodčí: Fernando Teixeira Vitienes (Španělsko).
To hostující Barcelona načala sezonu přesvědčivou výhrou nad Realem Sociedad v poměru 5:1. I druhé kolo přineslo Katalancům 3 body po výhře nad Osasunou 2:1. Naposledy si připsali na Nou Campu hubené vítězství 1:0 nad Valencií, vítěznou branku vstřelil ve 23. minutě Adriano Correia. Barcelona je tak jediný celek, který po třech kolech neztratil ani bod. Uvidíme, jak si povedou v utkání s Getafe.
Domácí Getafe se po 3 odehraných kolech nachází přesně uprostřed tabulky, tedy na desáté pozici se ziskem 4 bodů. Poté, co sezonu nezahájili zrovna nejlépe, když podlehli Seville 1:2 se jim podařilo získat na domácím hřišti cennou výhru nad Realem Madrid 2:1. Naposledy ale jen remizovali s La Coruňou 1:1. Uvidíme, zda se jim podaří navázat na výkon z druhého kola a připsat si další skalp favorita.
Přeji příjemný den při sledování španělské Primera Division. V rámci 4. kola přivítá Getafe na svém hřišti atraktivní Barcelonu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.