Je tu konec dnešního utkání mezi Realem Valladolid a Sevillou. Viděli jsme vyrovnané utkání, a tak není překvapením, když zápas skončil spravedlivou remízou 1:1.
90+3
Na druhé straně byl v ofsajdu Óscar González.
90+3
Rakitić ale poslal centr přímo do rukavic brankáře.
90+3
Nyní Ebert fauloval a je tu v závěru ještě přímý kop pro hosty ze zajímavé pozice.
90+2
Do vápna chtěl z pravé strany centrovat Ebert, jeho pas ale mířil přímo do rukavic Palopa.
90+1
Míč se dostal až k brankáři Jaimemu, který bude odkopávat od vlastní brány.
90
Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.
89
Zápas se rychle blíží ke svému závěru, ani jedno z mužstev už nechce udělat zbytečnou chybu.
88
Hosté tedy vystřídali. Hrát nebude Reyes a nastupuje Puerto.
87
Reyes opouští hrací plochu na pojízdných nosítkách a nevypadá to s ním příliš dobře.
86
Faulu se nyní dopustil Javi Guerra a Reyes musí být dokonce ošetřovaný. Hra je přerušena.
85
Z pravé strany se snažil hru na levý kraj přenést Ebert, jeho pas byl ale tentokrát nepřesný.
85
Centr do vápna byl ale hodně přetažený a míč skončil až v zámezí.
84
Nyní se do šance dostali také hosté a hned je z toho rohový kop.
83
Bueno hledal ve středu hřiště Eberta, tomu ale tentokrát vzal míč Maduro.
82
Gól měl nyní na noze po pasu od Eberta útočník Javi Guerra, z gólové pozice ale poslal míč nad bránu!
81
Opět musel zasahovat Jaime. Tentokrát měl ale před Negredem celkem jednoduchou úlohu.
80
Sledujeme boj o každý metr hřiště. Domácí se hodně snaží, ale v posledních minutách jsou lepší hosté.
79
Závěr zápasu bude hodně zajímavý. Ani jedno z mužstev se nechce smířit s nerozhodným výsledkem a stále je na co koukat.
78
Navasovu ránu musel nyní jen před sebe vyrážet brankář Jaime.
77
Z pravé strany se k centru dostal Navas, gólman Jaime musel míč vyrážet mimo.
76
Domácí se snaží svého soupeře nyní zatlačit na jeho polovině, ten se ale dobře brání.
75
O chvilku později se ke střele z hranice vápna dostal Bueno, v pohodě zakročil gólman Palop.
74
Reyes trefil loktem protihráče, je pískaný faul.
73
Skvěle za obranu si po přihrávce Perottiho naběhl Negredo, šel sám na Jaimeho, jenže vystřelil mimo.
73
Na pravé straně hodně aktivní Ebert opět vymýšlel něco pro své spoluhráče, jeho přihrávka byla ale zblokovaná.
72
Na domácím celku je vidět, že nechce dnešní utkání prohrát. Tlačí se do útoku a rád by vstřelil vítěznou branku.
71
Po rohu Reyese se k hlavičce dostal Fazio, míč z jeho hlavy šel ale mimo.
69
O chvilku později se Ebert dostal k další střele, mířil ale jen mimo.
68
Domácí přeci jen zvedli hlavu a nyní mohli jít do vedení. Ránu Eberta ale zastavilo břevno!
68
Další střídání, tentokrát na straně domácího celku. Odešel Larsson a zahraje si Bueno.
67
Žlutou kartu nyní dostal domácí Ebert.
65
Hra se nyní trochu uklidnila. Hosté se již tolik nikam neženou.
64
Hosté střídali. Odešel Javi Hervás a nastupuje Perotti.
62
Sevilla právě vstřelila branku!
ÁLVARO NEGREDO vypálil tvrdě doprostřed brány a bez problémů srovnává na 1:1.
61
Marc Valiente navíc dostal žlutou kartu.
60
Marc Valiente zahrál ve vápně rukou a je tu penalta pro Sevillu!
59
Z rohu velkého vápna zkoušel střílet Rukavina, gólman Palop byl na místě.
58
Hosté vystřídali. Odešel Juan Cala a nastupuje Moreno.
58
Nyní zkusil Negredo přihrávat Navasovi, toho ale výborně pokryl Balenziaga.
57
Hra se nyní trochu uklidnila, u míče jsou opět ale hosté.
55
Následně u lajny fauloval Javi Hervás a dostává žlutou kartu.
54
Po centru Navase z pravé strany hlavičkoval Negredo, domácí gólman Jaime předvedl skvělý zákrok!
54
Domácí se z ničeho nic dostali k rychlému protiútoku, ten ale opět neskončil zakončením.
53
Hráči Sevilly se sami vytlačili až k brankáři Palopovi a musí opět začít s postupným útokem.
52
Do vápna soupeře pronikl Navas, jenže opět nedokázal vystřelit ani přihrát.
51
Hráči Sevilly stále více drží balon, přímou střelu na domácího gólmana ale stále nevyslali.
50
Hosté jsou v úvodu druhé půle zatím aktivnější, domácí se ale brání ve velké pohodě.
49
Centr mířící do vápna nedokázala domácí obrana pokrýt a nechybělo mnoho, aby se k zakončení dostal Negredu. Míče se ale dříve ujal Jaime.
48
Balon se nyní dostal až k domácímu brankáři, ten v poklidu rozehrál na své stopery.
47
Z levé strany centroval Óscar González a Ebertovi chyběl k zakončení jen malý kousek.
46
Hned po úvodním hvizdu se do šance dostával Negredo, včas proti němu ale vyběhl Jaime.
46
Je za námi první poločas zápasu mezi Realem Valladolid a Sevillou. Sledovali jsme hodně vyrovnaný fotbal, při kterém nebylo ani jedno z mužstev výrazně aktivnější. Šťastnější byli domácí, kteří se pět minut před přestávkou díky povedenému brejku dostali do vedení, když se trefil Javi Guerra.
45
Již se hraje poslední minuta první půle, u míče jsou domácí.
44
Po centru Navase hlavičkoval Rakitić, míč ale poslal hodně mimo.
44
Centr do vápna posílal Ebert, na malém vápně míč odhlavičkoval Negredo.
43
Po zákroku Cokeho tu je rohový kop pro domácí celek.
42
Domácí jsou při chuti a pokračují ve svém ofenzivním snažení.
41
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Domácí fotbalisté předvedli skvělý rychlý protiútok, při kterém skvěle mezi obránce nahrál Ebert a JAVI GUERRA pak v pohodě lehkým obloučkem přehodil vybíhajícího Palopa.
40
Další akci domácího celku zastavil nyní Maduro, i přes nevoli domácích fanoušků se nepíská faul.
39
Přímý kop chtěl rozehrávat sám Ebert, trefil ale prvního obránce před sebou.
38
Na pravé straně byl u balonu Ebert, nedovoleně ho ale zastavil Fernando Navarro.
36
Domácí chtěli odpovědět akcí po levé straně, tam ale zaúřadoval znovu Coke.
35
Pomalu se blíží závěr první půle. Ke střele se dostal Fazio, byl ale signalizovaný ofsajd a případný gól by neplatil.
33
Coke to přehnal s nasazením na polovině hřiště a po jeho faulu budou u míče domácí.
32
V posledních vteřinách sledujeme boj na polovině hostujícího celku. Domácí se hodně snaží a více drží balon.
31
Z pravé strany centroval Rukavina, hosté se ubránili.
30
Za obranu si nabíhal Negredo, byl mu ale mávaný a následně i pískaný ofsajd.
29
Hosté nyní trochu přidali a přenášejí hru rychle na polovinu soupeře.
28
K nebezpečné střele se dostal Jesús Navas, jeho ránu ale skvěle vyrazil gólman Jaime.
26
Mezi obránce si teď zkusil sběhnout domácí středopolař Larsson, zakončit ale nedokázal.
25
U míče byli nyní domácí, dobře ale zasáhl Coke.
24
K míči se dostal Óscar González, také po jeho centru ale končí míč jen v zámezí.
23
Následná akce domácích skončila až u brankáře Palopa, ten v poklidu rozehrál na své obránce.
22
Navas se dostal do souboje s Rukavinou. Hostující záložník sice u lajny padl k zemi, faul se ale nepíská.
21
Křížný pas na druhou stranu hřiště chtěl nyní posílat Balenziaga, míč ale skončil v autu a vhazovat budou hosté.
20
Centr z levé strany posílal do vápna Balenziaga, míč ale mířil přímo do rukavic brankáře Palopa.
19
Míč do vápna posílal Ebert, jeho centr byl ale příliš dlouhý a k přetaženému pasu se nikdo ze spoluhráčů nedostal.
18
Domácí nyní svého soupeře zatlačili a vybojovali dokonce rohový kop.
16
Domácí se přeci jen dostali na delší dobu na polovinu soupeře, jenže ani oni zatím nedokázali ohrozit bránu soupeře.
14
Až Rukavina dokázal míč odkopnout až na polovinu soupeře, míč mají ale stále hráči Sevilly.
13
Hra se pomalu přesouvá před domácí bránu. Hosté jsou ale zatím trochu nesmělí a do zakončení se nehrnou.
12
Úvod zápasu je zatím plný nepřesností. Ani jedno z mužstev není výrazně aktivnější.
11
Gólman Jaime měl plné ruce práce, aby dokázal vyrazit nebezpečný centr mířící na malé vápno.
11
Faulovaný byl nyní Reyes a přímý kop si zkusí také hosté.
10
Stále se hraje poblíž velkého vápna Realu Valladolid, hosté se ale zatím do dalšího zakončení nedostávají.
9
Hostující Coke nyní neudržel míč na hrací ploše a následovat bude aut pro domácí tým.
9
U míče jsou nyní opět hosté, kteří jsou v úvodu zápasu aktivnější.
7
Ebert hezky přestřelil zeď, jeho povedená rána šla těsně nad bránu.
7
Po nedovoleném zákroku Madura budou přímý kop rozehrávat domácí.
6
K zakončení se nyní dostal Jesús Navas, jeho rána byla ale nepovedená.
5
Reyes kopal nakonec rohové kopy dva, ani po jednom ale jeho spoluhráči nedokázali zakončit.
4
Po zákroku Balenziagy budou hosté kopat rohový kop.
3
Domácí měli následně možnost kopat přímý kop, centr do vápna ale neprošel na žádného hráče, který by mohl zakončit.
2
Hned v úvodu zápasu dostal po faulu u postranní čáry žlutou kartu hostující Juan Cala.
1
První minuta se zatím odehrává ve střelu pole. Brankáři obou týmů mohou být v klidu.
1

Real Valladolid: Jaime – Rukavina, Jesús Rueda, Marc Valiente, Balenziaga – Ebert, Álvaro Rubio, Óscar González, Víctor Pérez, Larsson – Javi Guerra

Sevilla FC: Palop – Coke, Fazio, Juan Cala, Fernando Navarro – Jesús Navas, Maduro, Rakitić, Javi Hervás, Reyes – Negredo

Rozhodčí: Undiano – Díaz, Sobrino.
Hosté ze Sevilly byli v posledních pěti zápasem o něco úspěšnější. Na konto si připsali sedm bodů za dvě výhry a jednu remízu. Sevilla by ráda dnes odčinila domácí porážku z minulého kola proti Atléticu Madrid (0:1).
Fotbalisté domácího Realu Valladolid jsou momentálně devět bodů od sestupových příčcek. V průběhu března se jim herně ani výsledkově nedařilo, v posledních dvou kolech ale zabrali a po výhře nad Getafe a remízou v Granadě získali důležité čtyři body. Na bodový zisk z posledních zápasů budou chtít navázat i dnes.
Šest kol před koncem sezony by ani jedno z mužstev nemělo mít problém se záchranou a zároveň ani jeden z klubů nemá ambice hrát evropské poháry.
Dobrý podvečer všem příznivcům španělské Primera División při sledování utkání 33. kola mezi Realem Valladolid a Sevillou. Čeká nás souboj dvou celků ze středu tabulky, domácí jsou třináctí a hosté jedenáctí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.