Máme za sebou velice zajímavé utkání španělské nejvyšší soutěže. Domácí Vallecano dokázalo udolat svého soupeře 2:1, když všechny branky padly v prvním poločase. V tom druhém předváděli lepší fotbal hráči Deportiva, ale Vallecano dokázalo všechny postupné útoky soupeře ubránit a může se tak radovat ze zisku tří bodů.

Z mé strany je to pro dnešek vše a budu se těšit u dalších onlajn reportáží.
90+4
Míč na útočné polovině domácích.
90+4
Začala plynout poslední minuta nastavení a míč má brankář domácích Ruben.
90+3
Carrilho netrefil v dobré pozici bránu a poté zůstal ležet v pokutovém území. Rozhodčí si toho však nevšímá a tak se domácí fotbalista postavil a pokračuje ve hře.
90+2
Závěrečný tlak hostí se prozatím nekoná a Vallecano může být v naprostém klidu.
90+1
Hlavní rozhodčí nastaví 4 minuty! Plyne první z nich.
90
Domácí Bille dostal žlutou kartu.
89
Velmi chytře zahráno od domácích. Casado napálil míč do Pizziho a získal tím autové vhazování na útočné polovině.
87
Z velkého úhlu přiletěla střela na Rubena, ten si však dával pozor u své přední tyče a míč zachytil. Hostům již nezbývá moc času.
84
Jeden z rychlých protiútoků se Vallecanu málem vydařil. K dokonalosti chybělo pouze lepší zakončení. V situaci dva na brankáře volil Carlos kličku, ale brankář Aranzubla vystihl jeho záměř a míč mu ukradl rovnou z pod nohy.
83
Špatné zpracování Aguilara zmařilo dobrou příležitost Deportiva.
82
Domácí hráč Jordi Amat vidí žlutou kartu.
80
Domácí se již v podstatě jenom brání a maximálně se pokouší zakládat rychlé brejky.
77
Žlutou kartu uviděl domácí Casado, který skluzem atakoval protihráče.
77
Nedorozumění mezi obráncem a brankářem Aranzublou neskončilo pro Deportivo špatně.
75
Opravdu milimetry chyběly hostům ke srovnání. Nejdříve skvělým zákrokem zblokoval obránce nebezpečenou střelu, aby následně míč pouze proletěl kolem brankové čáry domácí brány.
73
Lass z těžké pozice zkusil vystřelit a jeho pokus nevypadal vůbec špatně, teč obránce však míč poslala mimo tři tyče.
71
Za potlesku tribun opouští hřiště Delibasic, místo něj si zahraje Bille.
62
Domácí střídají, odejde Alejandro Dominguez, nahradí jej Adrian.
69
Opět trochu delší míč než by bylo potřeba. La Coruňa však hraje aktivně a domácí se až příliš snaží držet výsledek a to by se jim mohlo stát osudným.
68
Nepřesná přihrávka na Pizziho zmařila postup Deportiva.
64
Ze hřiště odchází autor jedné z domácích branek Piti, kterého nahradí Lass.
63
Domácí brankář Ruben si nebyl příliš jistý zákrokem, ale dokázal míč vyboxovat.
59
Hosté střídájí. Valeron pouští na hřiště Camunase.
55
Hlavička po rohovém kopu hostí skončila nad břevnem brány Vallecana.
53
V úvodních minutách druhého poločasu mají míč častěji na kopačkách hosté, jenže k žádné výraznější šanci se nemohou dostat.
49
Z otočky pálil střídající Oliveira, ale jeho pokusu chyběla přesnost.
47
První střídání v zápase. Odchází Evaldo, kterého v drese hostů nahradí Oliveira.
47
Druhý poločas nám začal žlutou kartu, kterou viděl hostující Riki.
46
První poločas tohoto zápasu přinesl hned tři góly. Domácí se zaslouženě dostali do vedení 2:0. Před koncem poločasu však dostali hosté možnost zahrávat pokutový kop a ten s přehledem proměnil Pizzi a snížil na 2:1.

Před druhým poločasem je tak vše otevřené a my se můžeme těšit na zajímavou bitvu.
45+1
Jedna minuta se bude nastavovat a ta již začala plynout.
45
Již plyne poslední minuta prvního poločasu, uvidíme kolik hlavní rozhodčí nastaví.
40
Fuego byl hráčem, který fauloval v pokutovém území a ve 40. minutě za to viděl žlutou kartu.
43
Hostům odpískaný pokutový kop hodně pomohl, byli zakřiknutí a museli se bránit a rázem z ničeho nic jsou nadostřel Vallecana.
41
La Coruňa právě vstřelila branku!

Hlavní rozhodčí rozhodl, že souboj v pokutovém území nebyl čistý a odpískal penaltu proti domácím. Tu s naprostým klidem proměnil PIZZI a snižuje.
40
Byla nařízena penalta pro hostující celek!
38
Domácí dokáží míč podržet na svých kopačkách a to jim za tohoto stavu vyhovuje.
35
... tak toto bylo hodně nepodařené zahrání rohu. Snaha o signál skončila tak, že míč získali zadarmo domácí.
35
Hosté vybojovali rohový kop ...
33
La Coruňa bude mít co dělat, dvě velké okna v obraně a domácí celek je na koni.
29
Vallecano právě vstřelilo branku!

Další zaváhání hostující obrany je již potrestáno. Příliš prostoru dostal na pravé straně Delibasic, který našel volného JOSÉ CARLOSE a ten už věděl co s míčem. Poslal ho přesně ke vzdálenější tyči a posílá svůj tým do dvoubrankového vedení
29
Velice hezká individuální akce domácích. Průnik středem hřiště byl zakončen dělovkou do rukavic brankáře Aranzubla! Ten opět svůj tým podržel.
27
Rozehrávka se hostům dvakrát nepodařila, míč vždy skončil až u brankáře Rubena, který mohl v klidu rozehrávat.
25
Carrilho zkusil štěstí z dálky, ale napálil pouze dobře postaveného obrnáce.
23
Casado si chystal míč na pravačku, ale zpracování bylo pomalé a obrana Deportiva rychle zakročila.
20
Jsem opravdu zvědav co udělá inkasovaná branka s vývojem zápasu. La Coruňa bude muset trošičku otevřít hru a to by mohlo domácím vyhovovat. Do kompaktní obrany se jim útočilo dost těžce.
13
Mikel Labaka viděl ve 13. minutě žlutou kartu.
18

Podívejme se! Z čista jasna proběhl po pravé straně jeden z útočníků Vallecana a přesným centrem našel PITIHO, který otevírá skóre dnešního zápasu.
17
Nepřesnosti kazí případné šance na obou stranách.
13
Vallecano je mírně aktivnější a první pořádný střelecký pokus musel krýt Aranzubla, jeho zákrok však byl výborný a nebezpečí zničil.
10
Hostující brankář Aranzubla musel poprvé ukázat své umění - nemusel sice řešit žádný velký problém, ale centr na zadní tyč dokázal s přehledem zachytit do rukou.
9
Rohový kop Deportiva doletěl na prvního bránícího hráče.
7
Sledujeme utkání týmů ze spodní části tabulky a zatím je to bohužel na trávníku znát. Celky jsou svázány taktikou a ani jeden z týmů si nedokáže vypracovat zajímavější šanci.
5
Míč si domácí posílají středem hřiště, dál se nedostávají díky dobře pracující obraně hostů.
3
Úvod utkání je z obou stran opatrný.
1
Utkání zahájili výkopem hosté.

Rayo Vallecano: Ruben - Casado, Amat, Labaka, Tito - Fuego, Carlos, Dominguez, Carrilho, Piti - Delibasic

Deportivo La Coruňa: Aranzubla - Machena, Laure, Castro, Evaldo - Aguilar, Bergantinos, Gama, Valeron, Pizzi - Riki

Rozhodčí: Izquierdo - Garcia, Trejo.
1
-3
Stadion je velice hezky zaplněn, oba celky jsou již připraveny a za malý okamžik příjdou na stadion.
Hezký den, vítám Vás při sledování onlajn reportáže z utkání 7. kola Španělské Primera Division. V této onlajn reportáži budeme sledovat zápas Rayo Vallecano - Deportivo La Coruňa.

Oba týmy se pohybují ve spodní části tabulky, Vallecano je 14. se sedmi body, hosté jsou s šesti body o dvě příčky níže. V posledním zápase Vallecano dostalo neuvěřitelný výprask na hřišti Valladolidu (6:1) a určitě bude chtít na tento duel co nejrychleji zapomenout.

La Coruňa na tom není o moc lépe, v minulém kole se představila na stadionu Santiaga Bernabéa, kde podlehla Realu Madrid 5:1.

Obě družstva tak mají co napravovat, komu se podaří lépe toto utkání budeme sledovat od 16:00, kdy je naplánován úvodní výkop.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.