Zápas přinesl pohledný fotbal, ve kterém padly čtyři branky. Tři z toho do sítě Osasuny a tak se domácí fotbalisté mohou radovat ze zisku tří bodů. Osasuna může litovat zbytečné branky, kterou obdržela na konci prvního poločasu a která určila ráz hry v poločase druhém.

S informací, že Zaragoza doma porazila Osasunu 3:1 se s Vámi loučím a znovu se přihlásim u utkání Celta de Vigo - Getafe.
90+3
Apono měl více prostoru na levém křídle, ale o nic zásadního se nepokusil.
90+2
Utkání se nám chílí ke svému konci a domácí fanoušci jsou evidentně spokojení s výkonem a hlavně výsledkem svého týmu.
90+1
Tři minuty se budou nastavovat ve druhém poločase!
89
Střela domácích skončila vysoko nad, ale to již hráčům Zaragozy nemusí vadit. Z tohoto utkání si odnesou do tabulky tři body!
88
Domácí fotbalisté vědomí si svého vedení začínají hrát na krásu a díky toho přišli o zajímavou příležitost.
86
Špatná rozehrávka Roberta nabídla hostům dobrou příležitost. Útočníci Osasuny se však ve vápně nedomluvili. Jeden se snažil zakončit akrobaticky nůžkami, ten druhý volil střelu z voleje - výsledkem byla další zmařená šance.
84
Žlutá karta pro domácího Paredese.
83
Přečíslení domácí obrany nedokázali hráči Osasuny využít, když svou velkou příležitost zkazili nepřesnou nahrávkou.
82
Domáci se již zatáhli na vlastní polovinu a budou se zřejmě snažit udržet vedení a hrozit z rychlých brejků.
80
Vzrušení na druhé straně! Z otočky pálil velice nebezpečně jeden z hostů, míč však letěl přesně do míst, kde stál připravený Roberto a ten míč dokázal nadvakrát ztlumit.
79
Zajímavá akce domácího týmu, míč se od fotbalistů v bílém odrážel jako od zdi a málem se takto dostali hráči Zaragozy až k zakončení. Hostům se však podařilo míč včas odkopnout do bezpečí.
78
Dobrý centr do pokutového území, na který vyskočil nejvýše Sola, jeho hlavička však skončila nad břevnem domácí svatyně.
77
Žlutou kartu vidí Armenteros a domácí fanoušci odměnili rozhodčího za toto rozhodnutí potleskem.
76
Oba trenéři již využili všechny možnosti ke střídání a tak by již hra měla plynout přece jenom plynuleji.
75
Poslední střídání předvedli i hosté. Prišel Loe místo Annana
73
Poslední změna v dresu Zaragozy. Přišel Zuculini místo Mari.
73
Z čista jasna faul v pokutovém území a hosté to tak budou mít velice těžké. Do konce utkání již moc času nezbývá a dvoubrankové manko již může být rozhodující.
71
Za předchozí faul viděl Loe žlutou kartu.
71
Zaragoza právě vstřelila branku!

Movilla se hezky uvolnil v pokutovém území a byl nemilosrdně sestřelen Loem. Naprosto správně nařízenou penaltu proměnil s přehledem APONO.
70
Byla nařízena penalta pro Real Zaragoza!
69
Kouskování hry kvalitě utkání rozhodně nepřidá. Na domácí straně odchází autor první branky Postiga, kterého nahradil Aranda
68
V zápětí hosté střídají. Nano odešel a na jeho místo přišel Nino.
67
První žlutá karta zápasu pro domácího Apona
65
Hosté stále aktivnější. Vysoký nakopávaný míč však ze vzduchu stáhl brankář Roberto.
63
Centr na zadní tyč dopadl na hlavu jednoho z hostí a ten hlavičkoval šikovně o zem, míč se však od země odrazil vysoko nad břevno.
62
Přímý kop odhlavičkoval Postiga, který jako útočník dopomohl obraně a odvrátil na roh.
61
První střídání i na straně Zaragozy, odchází Romaric a přichází Movilla.
60
Nakonec odmáván i odpískán ofsajd domácích.
58
Rohový kop hostí přinesl vzrušení před domácí bránou, ale to bylo zbytečné. Míč po hlavičce totiž nezamířil mezi tři tyče.
56
První střídání v zápase. V drese Osasuny odchází Sisi a na jeho místo se podívá Lamah.
54
Míč nyní přeskočil nečekaně kopačku jednoho z obránců Osasuny, jenže domácí fotbalisté byli sami překvapení a nabídnutou šancí tak pohdrli.
52
Pouze boční síť rozvonil Rodriguez! Hosté nepřesnou rozehrávkou nabídli soupeřům dobrou šanci, když v situaci tři na tři volil Rodriguez přímé ohrožení brány, jeho pokus těsně minul tyčku.
49
Míč na svých kopačkách mají nyní naopak hosté, ale ani oni se nedokáží probojovat přes obranný val Zaragozy. Druhý poločas je zatím plný nepřesností na obou stranách.
47
Domácí otevřeli výkopem druhou půli a zatím míč soupeři nepůjčili. Kombinují však stále na polovině hřiště.
46
Hosté nezačali utkání příliš dobře a rychle inkasovali, poté se však dokázali svému soupeři vyrovnat a přišlo zasloužené ovoce ve formě vyrovnávací branky na 1:1. V poslední minutě prvního poločasu si však do vlastní sitě srazil míč Timor a Zaragoza se tak dostala opět do vedení.

Co tento smolný okamžik udělá s týmem Osasuny se dozvíme ve druhém poločase.
45

Branka do šatny a k tomu ještě vlastní! Střelu José Mari si totiž srazil do brány hlavičkou DAVID TIMOR. Smolný konec první půle pro Osasunu.
45
Začala plynout poslední minuta prvního poločasu, uvidíme zda hlavní rozhodčí něco přidá.
42
Zpracování a okamžitá střela z voleje jednoho z hráčů Zaragozy - razance by byla, chyběla však přesnost.
41
Domácí obrana se nestíhá vracet a může být jenom ráda, že rychlé brejky Osasuny zatím nepřinesly ohrožení jejich brány. Rozhodně si však musí na tyto situace dát Zaragoza větší pozor.
38
Co nyní chybělo a Osasuna mohla vést! Přízemní centr z levé strany přilétl na kopačku Cejuda, který bombou po zemi jen těsně minul levou tyč. Domácí fanoušci si hodně hlasitě oddechli.
37
Hosté jsou stále více aktivnější a Zaragoza vypadá, že by nejradši do kabin na poločasovou přestávku.
35
Míč za obranu Zaragozy pohlídal Gonzalez a dostal ho mimo hřiště.
32
Domácí jsou nyní zaskočení a nepříjemný centr do šestnáctky domácích přiletěl z pravé strany. Míč však nenašel nikoho z hráčů Osasuny a tak si mohou domácí vydechnout.
29
Osasuna právě vstřelila branku!

Jako blesk z čistého neba přichází vyrovnávací branka. Osasuna se za celý poločas nedostala k žádné výraznější šanci, přesto dokázala vyrovnat. EMILIANO ARMENTEROS dostal chviličku prostoru a okamžitě vypálil, jeho přízemní střela zapadla přesně k levé tyči.
27
V závěru dvacáté sedmé minuty se opřel do míče levačkou Montanes, jeho pokus však minul levou tyč brány hostí.
26
Osasuna do utkání nevstoupila vůbec dobře. Vypadá to však, že se z vlažného úvodu dokázala oklepat a nyní je Zaragoze vyrovnaným soupeřem.
22
Jenom to tak zahučelo na stadionu La Romareda. Hezký centr na zadní tyč totiž doplachtil přesně na kopačku Rodrigueze, který však z voleje minul prostor mezi třemi tyčemi.
21
Ani jeden z týmů si nyní nedokáže vypracovat žádnou vážnější šanci.
16
První střelecký pokus pro Osasunu, z dálky vystřelil Timor.
15
Poprvé se míče dotkl i domácí brankář. Centrovaný míč z pravé strany však nemohl nijak ohrozit připraveného Roberta, který si ho ze vzduchu pohodlně stáhl.
12
Diváci se dožadují odpískání ruky v pokutovém území, ale hlavní rozhodčí je v klidu a má pravdu - obránce Osasuny rukou nehrál.
12
Útoky obou týmů jsou nyní přerušovány již v zárodcích.
10
Cejudo se vydal na výlet na útočnou polovinu Zaragozy, jeho snažení však nepřineslo ovoce.
8
Domácí mají míč stále častěji na kopačkách a trenér Manolo Jimenez může být prozatím spokojen, stejně jako fanoušci na stadionu.
7
Vstup do zápasu se Osasuně rozhodně nepovedl a nyní je čeká těžký úkol.
4

Tomu říkám panečku začátek! První větší šance a hned končí brankou. HÉIDER POSTIGA dostal míč krásně do běhu mezi obránce a přesnou střelou pod brankáře otevírá skóre dnešního zápasu.
3
První střelecký pokus z pětadvaceti metrů letěl těsně mimo levou tyč, Fernandez míč ale přesto raději ztlumil v rukavicích.
3
Domácí v úvodu utkání aktivnější a vybojovali si i první rohový kop, který však zlikvidoval brankář Osasuny Fernandez.
1
Zápas právě začal, jako první se dotkli míče hosté. Jejich úvodní akce však nedopadla nejlépe.
1

Real Zaragoza: Roberto - Sapunaru, Gonzalez, Paredes, Minero, Mari, Romaric, Rodriguez, Apono, Montanes, Postiga

CA Osasuna: Fernandez - Oier, Arribas, Nano, Lolo, Loe, Timor, Cejudo, Armenteros, Sisi, Sola

Rozhodčí: Miguel Pérez Lasa - Teodoro Sobrino Magán, Jacobo Martinez Segovia‎.
Krásný den při sledování pátého kola španělské Primera Division. V této onlajn reportáží budeme sledovat utkání Real Zaragoza - CA Osasuna.

Ani jeden z týmů nezačal soutěž nijak skvěle. Domácí Zaragoza uhrála tři body za jedinou výhru, hosté dokázali dokonce uhrát pouze bod a jsou poslední.

Zaragoza v posledním utkání podlehla San Sebastianu 2:0, hosté doma vyválčili bod za remízu 1:1 s Mallorcou.

V loňské sezóně se týmy střetly dvakrát. Na podzim doma Osasuna vyhrála rozdílem třídy 3:0, v jarní odvetě se na hřišti Zaragozy urodila remíza 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.