Je dobojováno! Druhý poločas příliš zajímavého nepřinesl, počáteční tlak Bilbaa rychle vyšuměl. Domácí si po celou dobu půle hlídali nabyté vedení, což se jim nakonec podařilo až do konce zápasu. La Coruňa tak zaslouženě zdolala Bilbao 1:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 4:4
90+3
90+3
Williams se velmi zlobí na hlavního sudího, který po ofsajdu nařídil rozehrávku pro Deportivo. Zdá se, že je dobojováno.
90+2
Bilbau se vůbec nic nedaří. Nyní navíc zahrozil Postiga, ovšem ránu portugalského útočníka Iraizoz vytěsnil.
90
Fabri si došel pro Iturraspeho centr, čímž zabránil další komplikacím. Poté se rozehrávkou přílši nepospíchal. K základní hrací době se budou nastavovat tři minuty.
89
Ze hřiště odchází střelec jediné branky utkání. Cavailera nahradí v ofenzivě WIlk.
88
Balenziaga naskočil na prudký centr, ovšem svou hlavičku umístil nad branku. Následovat bude odkop od domácí branky.
86
Bilbao se stále snaží pronikat kupředu, ovšem zatím marně. Uvidíme, co přinesou závěrečné minuty utkání.
85
Žlutit se bude také na domácí straně. Domínguez (DEP) zatáhl soupeře za dres, za což je patřičně potrestán.
84
Další nepovedná akce Bilbaa, balon končí opět v zámezí. Hostujícímu celku čas rozhodně do karet nehraje.
82
Domínguezova dělovka končí vysoko nad. Následovat bude odkop od hostující branky. To však Deportivu vůbec nevadí.
81
Pro oko fanouška je zatím utkání skutečně více než tristní. Ani jedno z mužstev si nevytváří šance, tempo hry je unylé.
80
Na druhé straně hrací plochy se o slovo přihlásil Domíngeuz. Nabídku defenzivně laděného středopolaře ale vyslyšel pouze připravený Iraizoz.
79
Opět se objevil v akci Iturraspe. Ani tentokráte však soupeři žádné nebezpečí nepřipravil.
77
Iturraspeho centr si ze vzduchu v poklidu stáhl domácí muž s rukavicemi, který zatím ve druhé půli neměl příliš práce.
76
Na trávníku je k vidění celá řada nepřesností. Pohledná akce nebyla k vidění již velice dlouhou dobu.
75
Postiga hledal dlouhým centrem spoluhráče, ovšem pas z levé strany hrací plochy procestoval pouze k hostujícímu obránci.
74
Bilbao naspoledy střídá. Lópeze nahradí Williams.
73
Domuácí zahrávali rohový kop z pravé strany hrací plochy, ovšem standardní situace se příliš nevydařila, balon skončil na hlavách hostí.
72
Nyní se hraje převážně v okolí středového kruhu, což pochopitelně vyhovuje Deportivu.
71
Výměna sil proběhne také v táboře Deportiva. Místo Tochého naskočí do utkání Postiga.
70
Toché si pomohl nedovoleným zákrokem, což neuniklo hlavnímu sudímu. Rozehrávat tak bude Bilbao.
69
Bilbao nadále marně dobývá skálopevnou obranu Deportiva. Utkání se pomalu, ale jistě chýlí ke svému závěru.
67
Hosté podruhé v utkání střídají. Místo Rica naskočí do hry Etxebarria. Jak se změní herní projev hostí?
66
Nikoliv, Iraolův centr odhlavičkovala obrana Deportiva. Ve druhém poločase se zatím nic zajímavého neudálo, sledujeme skutečně nudnou podívanou.
65
Tentokráte bude následovat volný kop pro Bilbao, provinil se Luisinho. Podaří se hostujícímu celku zahrozit?
64
Juanfranův centr končí v zámezí, následovat bude odkop od branky Athleticu. Hostujícímu celku se čas stále více krátí.
63
Volný kop poté doplachtil pouze na hlavu hostujícího zadáka, který jej poslal do klidných vod. Přesto Deportivo setrvá na útočné polovině.
62
Nedovolený zákrok hostí, za který dostává López Cabrera (ATB) karetní napomenutí.
61
Deprotivo se pokusilo o rychlý protiútok, ovšem dlouhý nákop skončil u Iraizoze. Hostující brankář jej ihned nakopl dopředu.
60
Nyní se o balon bojuje ve středu pole, kde si jej oba celky přehazují doslova jako horký brambor.
59
Na centr od rohového praporku naskočil Cavaleiro, ovšem letící balon nedokázal optimálně zasáhnout. Iraizoz poté bleskově rozehrál.
58
De Marcos reklamuje u sudího zasažení do obličeje, ovšem arbitr klání na tyto protesty nebere zřetel a ponechává vhazování Deportivu.
57
Příchozí fanoušci si zatím na své rozhodně nepřijdou, ani jedno z mužstev nikterak heroický výkon nepředvádí. Jedná se spíše o taktickou bitvu, ze strany Deportiva navíc podpořenou o soudržnou defenzivu.
55
Ve druhém poločase sledujeme velmi opatrný fotbal, a to z obou stran. O něco málo více ze hry však přece jenom má hostující Bilbao.
54
Domácí měli k dispozici rohový kop, který však příliš dobře nezahráli. Athletic se dlouhým odkopem ihned osvobodil.
53
Viguerovi přistál na hlavu přesný centr, který ale hostující forvard poslal pouze do Fabriho moci. La Coruňa stále odolává a drží těsný náskok.
52
Po delší době se Deportivo vymanilo z tlaku, ovšem ne na dlouho. Nyní je u balonu opět Bilbao.
51
Bilbao nadále bezúspěšně okupuje území Deportiva. Uvidíme, co přinesou následující minuty duelu.
50
Rico otestoval Fabriho pozornost dalekonosnou ranou, která však skončila v zámezí. Následovat bude odkop od domácí svatyně.
49
Hosté jsou ve druhém poločase jednoznačně lepším celkem, soupeře svírají, ovšem vážnější brankové příležitosti si zatím vytvořit nedokázali.
47
Balenziaga centroval z levé strany hrací plochy, ovšem Fabri si jeho centr v poklidu stáhl ze vzduchu.
46
Druhý poločas zahajují oba celky velmi opatrně ve středu pole. Balon na svých kopačkách vlastní Deportivo, které se dnes prezentuje v dobré formě.
46
Hosté posílají do druhé půle čerstvé síly. Susaetu nahradí Iraola.
46
Je za námi úvodní poločas nepříliš atraktivního duelu. Od samého začátku byli o něco lepším celkem hosté, dvě slibné šance spálil Viguera. Poté se ale prosadili zásluhou Ivana Cavaleira domácí. Jak se bude souboj vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 3:2
45+1
45+1
Toché sestřelil Rica, a tak budou hosté rozehrávat volný kop. Na přímé ohrožení branky se však jedná o příliš velkou vzdálenost. To se také projevilo, domácí obrana si poradila.
45
K základní hrací době prvního poločasu bude nastavena rovná minuta. Přinese ještě nějaké zajíamvé události?
44
Toché si nabíhal na dlouhý centr, který ale nezachytil. Míč tak získal do své moci Iraizoz. Hostující brankář zatím příliš práce neměl, přesto inkasoval.
43
První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému závěru. Domácí stále drží těsné, leč zasloužené vedení.
42
Po centru do velkého vápna nastal menší závar, který chtěl vyřešit Rico. Zakončit se mu ale nepodařilo, balon zamířil mimo.
41
Hosté byli zastaveni nedovoleným způsobem, následovat bude volný kop ze zhruba čtyřiceti metrů. Jak s ním Bilbao naloží?
40
Viguera nezachytil prudký pas, bude se kopat od branky. Závěr poločasu je opět poněkud pasivní. A to z obou stran.
39
Bilbao to zkusilo po pravé straně, ovšem s úspěchem se nesetkalo. Susaetovi utekl balon, a tak bude následovat autové vhazování.
38
Hosté velmi aktivně napadají, ovšem Deportivo si zatím počíná velmi jistě. Dnešní utkání zatím hosty nezastihlo v nejlepší formě.
37
Hru pozastavila série nepřesností v okolí středového kruhu. Kvalita utkání opět o něco málo upadla.
36
Susaeta se uvolnil na pravé straně hrací plochy, ovšem centr se mu poté příliš nepovedl. U balonu jsou tak opět domácí fotbalisté.
35
Je tomu skutečně tak. Fariña odchází ze hřiště, nahradí jej Cuenca.
34
Fariña zůstal po tvrdém souboji ležet na trávníku. Nakonec odchází po svých, ovšem nezdá se, že by byl schopen pokračovat v utkání.
32
Po kvalitním pasu se ke střele dostal Domínguez. Rána z hranice velkého vápna ale skončila vysoko nad. Následovat tak bude odkop od hostující svatyně.
31
Rico se zlobí, neboť se domnívá, že balon rukou nezasáhl. Opakovaný záběr však prokázal opak. Rozehrávat tak bude Deportivo.
30
Hostující centr z levé strany hrací plochy si stáhl pohotový Fabri. Domácí brankář poté pochopitelně s rozehrávkou příliš nepospíchá.
29
Hra se nyní poměrně uklidnila, ani jeden z celků se do žádných větších ofenzivních akcí nepouští.
28
Rico zastavil nedovoleným zákrokem protiútok domácích. K údivu všech ale nedosátáv žlutou kartu. Domácí budou pouze rozehrávat.
27
Bilbao má stále územní převahu, přičemž Deportivo spoléhá na rychlé protiútoky. Defenziva hostí se tak musí mít neustále na pozoru.
26
Toché si ve vzdušném souboji pomohl nedovoleným způsobem, což neuniklo hlavnímu arbitrovi. Ten nařizuje rozehrávku pro Bilbao.
24
La Coruňa právě vstřelila branku!
Domácí se ale nakonec dočkali branky! IVAN CAVALEIRO se ve správný čas odpoutal od obrany Bilbaa a získal vysoký centr. Poté neměl problém překonat bezmocného Iraizoze.
23
Z poměrně velké vzdálenosti to zkoušel Fariña. Ránu ale zlikvidoval pohotový Iraizoz. Hostující brankář zatím nemá s domácími pokusy starosti.
21
Volný kop domácích se snesl pouze do rukavic připraveného Iraizoze. Deportivo je zatím směrem dopředu bezzubé.
20
Susaeta chtěl vyslat Vigueru do úniku, ovšem hostující útočník se ocitl v ofsjadovém postavení. Rozehrávat tak budou domácí.
19
Toché se tlačil do zajímavé střelecké pozice, ovšem obrana Bilbaa nakonec byla na svém místě a optimální zakončení znemožnila. Následovat bude odkop od branky.
17
Opět Viguera. Hostující útočník získal centr z levé strany hrací plochy a ocitl se sám před Fabrim. Domácího brankáře sice přehodil, avšak balon poslal mimo tři tyče.
16
Hosté rozehrávali volný kop ze zhruba třiceti metrů, ovšem centr se jim vůbec nepovedl. Míč skončil v zámezí, což znamená odkop pro Deportivo.
15
Bilbao velice aktivně napadá, Deportivo se muselo vrátit až k vlastnímu brankáři a rozjet svou ofenzivní akci takříkajíc od píky.
14
Domácí chtěli ihned odpovědět, ovšem do výraznější šance se nedostali. Bilbao je zatím mírně lepším mužstvem.
13
Hosté mohli jít do vedení. Viguera dostal za obranu vynikající balon, načež se vydal sám na Fabriho. Hostující útočník ale zakončil pouze do padajícího brankáře, a tak přišla šance vniveč.
12
Další nedorozumění v řadách Bilbaa, kulatý nesmysl končí v zámezí. O výkop se tak postará opět domácí muž s rukavicemi.
11
Hosté se zkusili probít kupředu po pravé straně, načež vybojovali alespoň vhazování. Po něm se však k balonu dostal pouze Fabri, který dlouhým výhozem uvedl míč do hry.
10
Rodríguez se rozhodl zakončit akci ranou z hranice velkého vápna. Nesprávně si však seřídil mířidla, míč skončil v zámezí.
9
Iraizoz zastavil poměrně rychlou akci Deportiva dlouhým odkopem. La Coruňa tak zůstane na útočné polovině, kde nadále zaměstnává obranu Bilbaa.
8
Nyní zastavil Athletic pro změnu ofsajd. Balon uvede do hry opět Fabri. Úvodní minuty přináší spíše oťukávanou.
7
Viguera si pomohl nedovoleným zákrokem, což ukončilo ofenzivní akci Bilbaa. Hlavní sudí nařídil rozehrávku pro Deportivo. Zatím příliš atraktivní duel nesledujeme.
6
Bilbao poměrně dlouho kombinovalo na polovině soupeře, ovšem žádný větší závar zde nezpůsobilo. Oba celky se prezentují kvalitní defenzivní hrou.
5
Hraje se převážně v okolí středového kruhu, kde ani jednomu z celků žádné větší nebezpečí nehrozí.
4
Toché se dostal do zajímavého úniku ,který zakončil přesnou střelou k pravé tyči. Hru ale poté přerušil až hlavní sudí, který viděl ofsajd. Gól tak nemůže být uznán.
3
López Cabrera zkusil své štěstí ze zhruba třiceti metrů. Skákavý balon ale Fabrimu příliš starostí nepřidělal, domácí gólman si s ním poradil.
2
Balenziaga vyslal dlouhým centrem Vigueru, který se ale nacházel v ofsajdovém postavení. O rozehrávku se postará Iraizoz.
1
Hosté se ihned okusili vydat kupředu, avšak postup podél levé lajny nevyšel Bilbau dle představ. Špatně mířený centr skončil v zámezí, a tak bude následovat odkop od branky.
1
Oba celky již nastupují na hrací plochu, klání bude za malou chvíli zahájeno.

Deportivo La Coruňa: Fabri – Luisinho, Insua, Lopo, Moreno Juanfran – Domínguez (C), Bergantiños – Cavaleiro, Rodríguez, Fariña – Toché.
Náhradníci: Lux – Pablo, Cuenca, Medunjanin, Postiga, Wilk, Salomão.

Athletic Bilbao: Iraizoz (C) – de Marcos, San José, Laporte, Balenziaga – Iturraspe, M. Rico – Susaeta, López Cabrera, I. Gómez – Viguera.
Náhradníci: Herrerín – Bustinza, Etxebarria, Etxeita, Iraola, Morán, Williams.

Rozhodčí: Undiano – Martínez, Zancada.
Pohled do statistik

La Coruňa neprožívá příliš šťastné období, momentálně se nachází na sedmnácté příčce tabulky. Na svém kontě má 13 bodů. V posledním ligovém utkání navíc mužstvo neuspělo na půdě Villarrealu, prohrálo 0:3.

Bilbao je rozhodně v lepším rozpoložení. Důkazem budiž 19 bodů a klidný střed tabulky, konkrétně jedenácté místo. V předchozím soutěžním klání ale na domácí půdě podlehlo Atléticu Madrid jednoznačně 1:4.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera División má na programu své sedmnácté kolo. V jeho rámci změří síly celky Deportivo La Coruňa a Athletic Bilbao. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Estadio Riazor, tedy domovském stánku Deportiva, naplánován na 22:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.