Je tu konec zápasu, který nakonec přinesl možná trochu překvapivou vysokou výhru domácího celku v poměru 4:1. Levante sice prohrávalo, jinak bylo ale v dnešním zápase lepším týmem a po zásluze se může radovat z toho, že se odlepilo ze samého dna ligové tabulky.
90+3
90+2
Camarasa ještě dostal žlutou kartu za gestikulace směrem k rozhodčímu.
90+1
Camacho byl kousek od vápna soupeře faulovaný a bude z toho standardka pro hostující celek.
90+1
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90
Už se zdálo, že se do šance dostane Samuel, dobře ale ve vápně skluzem zasáhl obránce Toňo.
88
Zápas spěje ke svému konci, u míče jsou opět domácí.
87
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází David Barral, přichází José Mari.
86
Do lehkého konfliktu s domácím brankářem se dostal Ricardo Horta, vše se ale dohrálo v klidu.
85
Přímý kop hostů zahrával Tissone a k hlavičce se dostal Camacho. Míč ale doputoval jen do rukavic brankáře Mariña.
84
Za obranu si zkoušel zaběhnout Rubén García, byl mu ale odmávaný a odpískaný ofsajd.
84
Konec zápasu se rychle blíží a sledujeme boj ve středu pole. Domácí nechtějí soupeři míč vůbec půjčovat.
82
Domácí fotbalisté stále hrají s velkou chutí a hosté naopak jakoby rezignovali.
81
Po rohovém kopu se hosté s vypětím všech sil ubránili.
80
Ve vápně soupeře se nyní k zakončení dostal Barral, z otočky ale v těžké pozici nezamířil přesně, bude z toho alespoň roh.
79
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Kalu Uche, přichází Víctor Casadesús.
78
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Samuel Castillejo, přichází Fernando Tissone.
77
Domácí si závěr zápasu užívají a v pohodě kráčí k překvapivě vysoké výhře.
75
Levante právě vstřelilo branku!
Toňo poslal do vápna soupeře přesný centru a ve skluzu zakončující KALU UCHE zvyšuje na 4:1 pro domácí!
72
Domácí kontrolují vývoj zápasu a tlačí se do zakončení.
70
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jordi Xumetra, přichází Rubén García.
68
Xumetra se nyní pokoušel prchnout po levé straně, jeho pas do vápna ale nebyl povedený a míč skončil v zámezí.
67
Lehký centr do pokutového území v pohodě lapil gólman Mariño.
66
Xumetra fauloval a bude z toho standardka pro hosty.
65
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Recio, přichází Ricardo Horta.
64
Nyní to budou mít hosté již velmi těžké. V posledních minutách sice více drželi balon, ale jejich převaha rozhodně nebyla nijak výrazná.
62
DAVID BARRAL nyní zamířil ze svého pohledu do pravého horního rohu a gólman Kameni neměl šanci zasáhnout – 3:1!
62
Sergio Sánchez navíc dostal žlutou kartu.
61
Další penalta pro domácí! Sergio Sánchez fauloval Xumetru a domácí mají šanci navýšit skóre!
60
Hosté přeci jen zvyšují své tempo a hraje se stále více blíže k bráně Mariña.
59
Stále se hraje spíše ve středu pole. Domácí v pohodě drží vedení 2:1.
57
Na druhé straně hřiště se nyní Xumetra dostal k centru do vápna, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.
56
U míče byl právě Amrabat, jeho centr do vápna ale odvrátil Xumetra.
55
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Javi Guerra, přichází Nordin Amrabat.
54
Zpoza vápna zkusil vystřelit Sergio Sánchez, míč ale poslal nad bránu a Mariño zasahovat nemusel.
52
Barral zkoušel dlouhým pasem na pravé křídlo najít Xumetra, míč ale skončil v zámezí.
52
Hosté si uvědomují, že jsou to nyní oni, kdo se musí tlačit do útoku.
50
Hraje se zatím hlavně ve středu pole. Ani jedno z mužstev se nikam moc nežene, nikdo nechce udělat chybu.
48
Druhý poločas začal tam, kde skončil ten první. Domácí fotbalisté jsou o něco aktivnější.
46
Máme za sebou první poločas zápasu mezi Levante a Málagou. Lépe začali hosté, kteří se ve 24. minutě dostali do vedení. Domácí ale inkasovaná branka dnes nezlomila a díky dvěma gólům Barrala stav zápasu otočili. I v dalším průběhu poločasu bylo Levante aktivnější a druhý poločas tak slibuje zajímavou podívanou.
45+1
45+1
Svou příležitost ale v šanci neproměnili a je tu konec první půle.
45+1
Hosté stihnou ještě jeden rohový kop.
45+1
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
45+1
Žlutou kartu za faul a následná gesta vůči rozhodčímu dostává domácí Ramis.
45
Toňo poslal do vápna dobrý centr na Moralese, ten se ale přes Rosalese neprosadil.
44
Z pravé strany centroval do vápna Rosales, domácí defenziva byla ale pozorná.
43
Hosté ještě zkoušejí se stavem zápasu v prvním poločase něco udělat. Hraje se na polovině Levante.
41
Poločas pomalu spěje ke svému konci, domácí drží vedení 2:1.
39
Domácí stadion rázem pěje oslavné chorály. Hráči Levante jsou v pohodě a již jsou opět nastěhovaní na polovině soupeře.
37
DAVID BARRAL zkušeně poslal míč ze svého pohledu k levé tyči a jelikož Kameni skočil na druhou stranu, domácí se mohou radovat z obratu v zápase!
36
Po centru do vápna Málagy padl divoce k zemi Barral a je tu pokutový kop pro Levante!
35
Nyní bylo pískáno proti bráně Levante, Uche podle rozhodčího fauloval Camacha.
34
Hosté kopali rohový kop, míč dobře odehrál ale Simão a domácí se ubránili.
33
Máme za sebou více než půl hodiny hry a stav je nadále nerozhodný 1:1.
31
Domácí se zatím neprezentují jako poslední tým tabulky. Sledujeme velmi zajímavou podívanou.
30
Po centru z levé strany se k hlavičce dostal Uche, jeho téměř gólové hlavička skončila po zákroku Kameniho na břevně!
29
Dlouhý nákop na hranici velkého vápna Levante nebyl nebezpečný.
28
Hosté se okamžitě tlačí znovu na polovinu soupeře. Hned po rozehrávce následoval faul a je tu standardka pro hosty. Je to ale prakticky z poloviny hřiště.
27
Morales lehce přiťukl míč DAVIDU BARRALOVI, jehož povedená tvrdá rána končí v bráně. Kameni si na balon sáhl, ale míč vytěsnit nedokázal.
26
David Barral se hodně ochotně poroučel k zemi po zákroku Sáncheze. Rozhodčí přesto viděl faul a bude z toho standardka.
24
Málaga právě vstřelila branku!
Samuel hodně nepovedeně přihrával do vápna, avšak důrazný JUANMI se dostal k balonu a z úhlu poslal míč do brány – 0:1!
22
Na hranici vápna Levante se odrazil balon k Samuelovi, než ale stihl vystřelit, byl čistě zablokovaný.
21
Hosté opět hodně krkolomně kombinovali na polovině hřiště, k vápnu soupeře se ale nepropracovali.
19
Po následném centru z rohového kopu se domácí k zakončení nedostali.
19
Po hezké kombinaci se ve vápně k míči dostával Toňo, po jeho přízemním pasu na Barrala ale zasáhla hostující defenziva.
17
Hosté byli s balonem na kopačkách na polovině soupeře, k zakončení se ale ani zdaleka nedostali.
16
Čas pomalu plyne a opět se hraje hlavně ve středu pole. Nedá se říci, že by jedno nebo druhé mužstvo mělo více ze hry.
14
Další pokus o útočnou akci domácího celku skončil rukou Moralese.
12
Z hranice vápna střílel Morales, jeho skákavý balon nenadělal brankáři Kamenimu problémy.
11
Nepřesný centr do vápna posílal López, hosté se dokázali ubránit.
11
Recio fauloval na polovině hřiště Simãa a míč budou mít domácí.
10
Zatím se hraje hlavně ve středu pole. Na nějakou zajímavější šanci čekáme.
8
Domácí jsou nadále o něco aktivnější. Hosté ale zatím v pohodě brání.
7
Na trávníku se ocitli hned dva hostující fotbalisté. Budou ale v pořádku a pokračuje se ve hře.
5
První útočná akce hostujícího celku k ničemu nevedla. Po centru z levé strany dobře zafungovala domácí defenziva.
4
A další střela domácího celku. Do šance se dostal Xumetra, míč ale také poslal mimo.
3
Barral se velmi lehko dostal přes Sáncheze až do vápna a hned vystřelil. Míč poslal mimo. Hodně nespokojený je hlavně Uche, který čekal na přihrávku.
2
Hosté rychle získali míč pod svou kontrolu a tlačí se do útoku.
1
O výkop se postarali domácí fotbalisté.
1
Domácím se letos nedaří a tomu také odpovídá zaplněnost stadionu.
Vše je již připraveno k úvodnímu výkopu, zápas může začít.
Hráči obou mužstev jsou již na trávníku, zápas za pár chvil začne.

Levante UD: Mariño – López, D. Navarro, Ramis Barrios, Toňo – Simão, Camarasa – Xumetra, Barral, Morales – Uche.
Náhradníci: J. Fernández – Vyntra, Rubén García, García Juanfran, V. Casadesús, Mari.

Málaga CF: Kameni – Rosales, Sergio Sánchez, Weligton, Boka – Camacho, Recio – Samuel, Juanmi, Castillejo – Guerra.
Náhradníci: Ochoa – Amrabat, Horta, Tissone, Angeleri, Miguel Torres, Añor Acosta.

Rozhodčí: Del Cerro – Yuste, Álvarez.
Hezký sobotní večer všem fotbalovým fanouškům při sledování online reportáže ze zápasu 22. kola Primera Division mezi Levante a Málagou. Čeká nás souboj dvou týmů, které v tabulce dělí třináct příček a devatenáct bodů. Zatímco domácí jsou až na posledním místě, hostům patří slušné sedmé místo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.