La Liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Barcelona : Villarreal - 24. září 2019   21:00

Barcelona
6' Griezmann (Messi) • 15' Arthur (Busquets)
2:1
(2:1)
Villarreal
44' Cazorla  (Iborra)
Barcelona
ter Stegen – N. Semedo, Piqué, Lenglet, Firpo – Roberto (63. F. de Jong), Busquets, Arthur – Messi (C) (46. O. Dembèlé), L. Suárez (78. Fati), Griezmann.
Neto – Aleñá, F. de Jong, O. Dembèlé, Fati, Todibo, Arturo Vidal.
R. Bengoetxea
Camp Nou (Barcelona)
70 316 diváků
Villarreal
Asenjo – Peña, Albiol, Francisco Torres, Quintilla – Anguissa, Iborra – Chukwueze, Cazorla (C) (77. Bacca), Ontiveros (57. Toko Ekambi) – G. Moreno (68. Moisés Gómez).

To je ode mne pro dnešek vše, díky za pozornost a zase někdy na počtenou
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 4:13.
Katalánci nakonec udrželi těsné vedení z prvního poločasu, i když mohli přidat i další branky. To se ale nedá říci o Villarrealu, který si ve druhé půli vůbec nic nevytvořil a tak tedy není překvapením, že na půdě úřadujícího mistra padl 1:2 a je dnes bez bodu. Barcelona napravuje předchozí zaváhání s Granadou, ale ani dnes ten výkon nebyl vůbec jistý.
90+4'
90+3'
Barcelona má míč stále pevně pod kontrolou, konec zápasu se navíc rychle blíží.
90+2'
Katalánci drží hru daleko od své brány, soupeřícímu brankáři navíc pořádně zatápí.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Sergio Busquets (FC Barcelona).
89'
Anssumane Fati chtěl najít nabíhajícího Antoina Griezmann, ale na hranici vápna byl nakonec faulován, takže tu bude standardní situace.
88'
Antoine Griezmann hledal nabíhajícího Ousmane Dembèlé, ale ten míč nedokázal zpracovat. Nakonec to stejně bylo irelevatní, protože byl v ofsajdu.
87'
Nélson Semedo nechá dojet míč až za brankovou čárou, takže Marc-André ter Stegen bude moci získat trochu času při odkopu.
86'
Villarreal nakonec vybojoval míč a dopředu spěchá pomocí přesné kombinace.
85'
Míč má u sebe Gerard Piqué, který ho raději vrací svému brankáři, protože hosté pochopitelně velmi aktivně napadají.
84'
Marc-André ter Stegen raději vybíhá proti dalšímu nákopu, jeho následná rozehra však dostala do problémů Frenkieho de Jonga, který nakonec ztratil míč.
83'
Po kontrole u videa to nakonec pokutový kop nebude a domácí stále drží jen těsný jednobrankový náskok.
82'
Penalta pro Barcelonu! Anssumane Fati se chtěl uvolnit, ale mezitím ho fauloval Rubén Peña!
82'
Žlutou kartu dostává Júnior Firpo (FC Barcelona).
81'
Žlutou kartu dostává Raúl Albiol (Villarreal CF).
81'
Dlouhý nákop hostů končí až u Marca-Andrého ter Stegena, který v klidu rozehrává.
80'
A opět se do zakončení dostal Anssumane Fati, který ale z hranice vápna mířil jen těsně vedlou pravou tyčku.
79'
Anssumane Fati si krásně narazil s Antoinem Griezmannem, ale ten mu následně posílal přihrávku jen do ofsajdu.
79'
Villarreal už pomalu začíná zrychlovat, přece jen konec zápasu se už docela rychle blíží.
78'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Luis Suárez, přichází Anssumane Fati.
77'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santi Cazorla, přichází Carlos Bacca.
76'
Ousmane Dembèlé se díky pěkným přešlapovačkám dostal k centru, který byl ale sražena na rohový hop. Ten také rozehrálo právé křídlo Barcelony, ale ani tato vzdušná přihrávka nebyla úspěšná.
75'
Luis Suárez měl balón ve vápnu, ale moc dlouho ho tam neudržel. Nakonec soupeři daroval autové vhazování.
74'
Barcelona klidně kombinuje na útočné polovině, čímž už pomaličku nahání nějaký ty sekundy.
73'
Domácí měli míč ve vápnu, ale k zakončení se nedostali, protože jim to obrana Villarrealu prostě nedovolila.
72'
Žlutou kartu dostává André Anguissa (Villarreal CF).
70'
Frenkie de Jong poslal pěkným nákopem dopředu Antoineho Griezmann, ale ten raději přihrál dozadu než aby riskoval ztrátu míče.
69'
Moisés Gómez zkusil štěstí z hranice pokutového území, ale s jeho přízemní střelou neměl Marc-André ter Stegen sebemenší problém.
68'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Moisés Gómez.
67'
Centr Santiho Cazorly byl moc vysoký, takže se žádný z jeho spoluhráčů nedokázal dostat k pořádné hlavičce.
66'
Santi Cazorla vysílá dopředu Gerarda Morena, který míč ještě posunul na dalšího spoluhráče. Ten už zkusil odcentrovat a vybojoval alespoň roh.
65'
Samuel Chukwueze dobíhal dlouhý nákop, ale Marc-André ter Stegen vyběhl až za hranici svého vápna a hlavičkou poslal míč do zámezí.
64'
Ousmane Dembèlé z první přihrával rovnou před branku, ale našel jen soupeřícího stopera, který míč uklidil do autu.
Dnešní utkání sleduje 70 316 diváků.
63'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergi Roberto, přichází Frenkie de Jong.
62'
Katalánci sice dobře napadali, ale Ousmane Dembèlé se následně provinil nedovoleným zákrokem, a to když fauloval Gerarda Morena.
61'
U průnikové přihrávky byl Nélson Semedo později, následně se navíc od něj míč odrazil za brankovou čáru, což znamená odkop pro brankáře Villarrealu.
60'
Míč má po delší době u sebe Marc-André ter Stegen, který se v tomto zápase pořádně nezapotil, ale už stihl inkasovat.
59'
Sergio Asenjo bude odkopávat od své brány. Gerard Moreno následně vyhrál souboj, ale Rubén Peña už míč neudržel.
58'
Villarreal se opět uchyluje ke klidné kombinaci na vlastní půlce, zatím nemá kam spěchat, na vyrovnání má ještě dost času.
57'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Javier Ontiveros, přichází Karl Toko Ekambi.
55'
Antoine Griezmann vyslal k levé tyči branky Villarrealu Júniora Firpa, který míč ještě vracel před bránu, ale napálil jen hostujícího beka, který míč srazil na roh.
54'
Samuel Chukwueze se z pravé strany individuálně dostal až na hranici vápna, odkud zkusil vystřelit, ale domácí obranny val neprostřelil.
53'
Brankář Villarrelu raději odkopne míč daleko od své brány, protože má neustálého tlaku už plné zuby.
52'
Ousmane Dembèlé je nyní nejaktivnějším hráčem Barcelona, skvěle našel ve vápnu Luise Suáreze, ale tomu se střela vůbec nepovedla, míč sotva dojel k Sergiu Asenjovi.
51'
Ousmane Dembèlé si krásnou kličkou málem obešel Javiera Ontiverose, ale ten si to nenechal líbit a docela zákeřně fauloval.
49'
Po ubráněném rohu se Barcelona okamžitě vydala do úniku, který sice vypadal nadějně, ale vše nakonec skončilo kvůli ofsajdu.
48'
Santi Cazorla se málem sám postaral o vyrovnání, ale jeho první střela mířila jen do středu brány a následná dorážku už vedle.
47'
Žlutou kartu dostává Antoine Griezmann (FC Barcelona).
47'
Velká šance Antoineho Griezmanna nekončí gólem! Do jasné tutovky ho poslal Ousmane Dembèlé, ale francouzskému forvardovi se vůbec nepovedla volej, míč nedoletěl ani k Segiu Asenjovi.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Lionel Messi, přichází Ousmane Dembèlé.
46'
V prvním poločase jsme nakonec viděli tři góly, ale nic moc dalšího se nestalo. Barcelona nejprve potvrdila formu na domácím hřišti a velmi rychle šla do dvoubrankového vedení zásluhou Antoineho Griezmanna a Arthura. Poté se skoro nic nedělo, tedy až do 44. minuty, kdy se do míče opřel Santi Cazorla, který propálil německého brankáře ve službách Barcelony. Druhá půle tak může být ještě hodně zajímavá, protože je Villarreal na dostřel jediného gólu.
Druhý poločas začne přibližně ve 22:02.
45'
44'
Villarreal právě vstřelil branku!
Marc-André ter Stegen neudrží čisté konto ani dnes, Villarreal navíc může zápas ještě zdramatizovat! SANTI CAZORLA nevěděl co s míčem a tak z hranice šestnáctky vypálil, míř letěl zhruba do středu brány, ale domácí brankář zachyboval a míč nevyrazil. Asistence. Vicente Iborra.
43'
Villarreal už opět hledá opatrně cestu k zakončení a stále nikam nespěchá.
42'
Oba týmy už pomalu začínají vyhlížet konec první půle, domácí nyní v klidu kombinují na své polovině.
41'
Centr od rohového praporku musek krotit Marc-André ter Stegen, který se po hodně dlouhé době zapojil do hry.
40'
Gerard Moreno sice našel před bránou hledal spoluhráče, ale ještě předtím do míče šáhl Gerard Piqué, který srazil míč na roh.
39'
Barcelona velmi aktivně napadá, ale hosté opravdu skvěle kombinují, díky čemuž se ženou do rychlého útoku-
38'
Po přihrávce Antoineho Griezmanna z první centroval Arthur, ale jeho vzdušný pas skončil na prvním bránícím hráči.
37'
Už docela dlouho se toho moc neděje. Villarreal už je smířený s porážkou, ale i přesto si Barcelona vítězství bedlivě střeží.
35'
Lionel Messi hledal z přímého kopu Gerarda Piquého, který byl ve vápnu připraven k hlavičce, ale proti několika soupeřím hráčům neměl šanci.
34'
Ke klidné kombinaci se po dlouhé době uchylují také Katalánci, kteří se po krátké chvíli konečně vydali do rychlého útoku.
33'
Hosté stále drží míč, konečně už trochu zariskovali. Nákop po pravé straně však neměl naději na úspěch a v klidu ho pokryl Júnior Firpo.
32'
Lionel Messi je zpátky na hřišti, dnes si určitě chce konečně připsat ligovou branku.
31'
Hosté rozehráli rohový kop nakrátko, následně se stáhli zpět na svou polovinu, odkud opět v klidu začínají další útočné snažení.
30'
Lionel Messi stále není úplně fit, nyní si vyžádal ošetření, Ousmane Dembèlé se navíc začíná rozcvičovat.
29'
Villarreal už zase kombinuje na útočné polovině, kde ale stále marně hledá nějakou střeleckou pozici.
27'
Jde vidět, že Lionel Messi se do toho potřebuje po dlouhé pauze dostat. Na útočné polovině držel míč a rozmýšlel se, co s ním udělá, ale mezitím mu ho vykopl Vicente Iborra.
26'
Sergi Roberto si při souboji pomohl docela tvrdým faulem, za což vidí první žlutou kartu utkání.
26'
Hosté docela rychle získali míč zpět a už zase se uchylují ke klidní kombinaci na útočné půlce.
25'
Domácí nakonec vytlačili soupeře zpět na jeho polovinu, kde už konečně získali také míč, budou vhazovat poblíž půlící čáry.
24'
Villarreal stále drží míč ve své moci a na útočné půlce hledá cestu k zakončení.
23'
Vicente Iborra se na pravé straně hrací plochy pěkně uvolnil, díky čemuž mohl odcentrovat, ale jeho vzdušnou přihrávku v klidu uklidil do bezpečí Clément Lenglet.
22'
Krásnou kombinaci na jeden dotyk teď předvedli Katalánci. Arthur na Luise Suáreze a ten rovnou vyslal do úniku Antoineho Griezmanna, ale u míče byl nakonec dříve rychlý Sergio Asenjo.
21'
Samuel Chukwueze dostal přihrávku do běhu, ale ta něho byla moc dlouhý, takže Clément Lenglet trochu zabral a byl u míče dřív.
20'
U míče nyní nejvíce času tráví Gerard Piqué společně s Clémentem Lengletem, protože oba hráči hledají nějakou příležitost k nákopu.
19'
Domácí nakonec soupeře z východního Španělska připravili o míč a sami pomalu směřují k soupeřícímu vápnu.
18'
Hosté se stále nevzdávají a s výsledkem se ještě cokoliv pokouší dělat, ale napadající soupeř drží Villarreal na jeho polovině.
15'
Barcelona právě vstřelila branku!
Neuvěřitelný gól, Barcelona už vede o dva góly! ARTHUR se chopil míče zhruba na středu útočné poloviny, bylo to tedy asi třicet metrů od brány. Z této vzdálenosti se napřáhnul a míč poslal do levého rohu brány, Sergio Asenjo se jen ohlížel. Asistence: Sergio Busquets.
15'
Pěknou kombinaci Katalánců zakončil tvrdou ránou Antoine Griezmann, ale ten nastřelil jen prvního bránícího hráče.
14'
Villarreal si na útočné půlce nyní dělal co chtěl, ale kolem Santiho Cazorly se seběhli hned čtyři domácí hráči, kteří ho míč připravili.
13'
Hosté následně trochu zpomalují tempo hry, dopředu se snaží dostat pomocí pomalé a přesné kombinace.
12'
Antoine Griezmann vyslal do vápna Arthura, který přízemní přihrávkou hledal před bránou nějakého spoluhráče. Míč šel sice na Luise Suáreze, ale ten balón pustil jen za sebe, kde byl stoper ve žlutém.
11'
Lionel Messi se nějakou chvíli prodíral čtyřmi obránci Villarrealu, ale ke střele se nakonec neodhodlal, přihrál dozadu svému spoluhráči.
10'
Barcelona se na útočné polovině tentokrát k ničemu nedostala. Následně ale velmi aktivně napadá a třeba Antoine Griezmann dost znepříjemňuje rozehru soupeři.
9'
Obrana aktuálního španělského mistra všek funguje naprosto bezchybně, míč získal Gerard Piqué, který okamžitě poslal své spoluhráče do protiútoku.
8'
Villarreal nakonec míč docela rychle vybojoval a snaží se založit akci, která by měla vyrovnat stav zápasu.
7'
Hosté po výkopu míč okamžitě ztratili, takže na kopačkách ho stále mají fotbalisté Barcelony, kteří samozřejmě nikam nespěchají.
6'
Katalánci prokazují skvělou formu na trávníku Camp Nou a bleskově jdou do vedení! Lionel Messi poslal od rohového praporku centr na bližší tyč, kde si skvěle naběhl ANTOINE GRIEZMANN, který přesnou hlavičkou zcela zaskočil Sergia Asenja. Asistence: Lionel Messi.
5'
Hosté napadají až u samotného Marca-Andrého ter Stegena, ale domácí rozehru v klidu zvládli a už se ženou do útoku.
4'
Na druhé straně hrací plochy roh rozehrál také Villarreal, Santi Cazorla dokonce našel svého spoluhráče ve vápně, ale ten zakončil jen hodně nepřesně.
3'
Lionel Messi se po svém návratu okamžitě pokoušel prosadit, dostal pěknou přihrávku od Clémenta Lengleta, ale z velkého úhlu zakončil jen do boční sítě branky hostů.
2'
Naopak ke kombinaci se uchylují domácí fotbalisté, nakonec se míče ujal Arthur, který získal pro svůj tým první roh v zápase.
1'
Úvodní výkop obstrala kapitán Villarrealu Santi Cazorla, který své spoluhráče vybídl ke klidné kombinaci, která se ale kvůli napadající Barceloně nekoná.
1'

FC Barcelona: ter Stegen – N. Semedo, Piqué, Lenglet, Firpo – Roberto, Busquets, Arthur – Messi (C), L. Suárez, Griezmann.
Náhradníci: Neto – Aleñá, F. de Jong, O. Dembèlé, Fati, Todibo, Arturo Vidal.

Villarreal CF: Asenjo – Peña, Albiol, Francisco Torres, Quintilla – Anguissa, Iborra – Chukwueze, Cazorla (C), Ontiveros – G. Moreno.
Náhradníci: Andrés Fernández – Bacca, Toko Ekambi, Moisés Gómez, Ra. Funes Mori, Morlanes, Ratiu.

Rozhodčí: R. Bengoetxea.
Villarreal CF
Villarreal je společně se svým dnešním soupeřem týmem, který vstřelil nejvíce gólů, určitě se tak může těšit na podívanou se spoustou gólů. Dnešní hosté jsou v tabulce dokonce před Barcelonou, ale mají jen jednobodový náskok. Villarreal navíc už tři zápasy v řadě neprohrál, remíza s Realem Madrid hráčům určitě zvedla sebevědomí, díky čemuž následně rozstříleli Leganés 3:0 a poté porazili také Valladolid. Klub z východu Španělska tak svému soupeři určitě nadělá nějaké problémy, dokonce by mohl zaútočit i na body. Uvidíme, jak to celé dopadne.

Poslední tři utkání
Villarreal vs. Valladolid – 2:0
Leganés vs. Villarreal vs. 0:3
Villarreal vs. Real Madrid – 2:2
FC Barcelona
Podle papírových prognóz je jasným favoritem dnešního duelu Barcelona, ale ta se v poslední době hodně trápí a výhra s Villarrealem tedy rozhodně není jistá. Katalánci například padli v posledním zápase, kde nováčkovi z Granady nevstřelili jedinou branku a prohráli 0:2. K výhře nepomohl ani uzdravený Lionel Messi, který nastoupil na celý druhý poločas. Barca neměla dobrý vstup ani do Ligy mistrů, kde s velkým štěstím remizovala na horké půdě Dortmundu, ter Stegen si připsal několik neuvěřitelných zásahů a nebýt něho, dnešní domácí by v Německu prohráli. Suma sumárum, Barcelona zažívá jeden z nejhorších vstupů do sezony v historii, v LaLize hájí až osmou pozici a v Lize mistrů na tom není o moc lépe. Katalánci jsou aspoň jedním ze dvou týmů, který vstřelil nejvíce gólů v soutěži.

Granada vs. Barcelona – 2:0
Barcelona vs. Valencia – 5:2
Osasuna vs. Barcelona – 2:2
Zdravím všechny fanoušky prvotřídního fotbalu. Dnes začíná 6. kola španělské LaLigy, večerní zápas nám nabídne atraktivní souboj mezi Barcelonou a Villarrealem. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.