La Liga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : Real Sociedad - 11. dubna 2021   16:15

Valencia
61' Wass  • 74' Paulista (Guedes)
2:2
(0:2)
Real Sociedad
34' Guevara  (Oyarzabal) • 45' Isak  (Guevara)
Valencia
Doménech – T. Correia, Diakhaby, Paulista, Gayá – Wass (90+5. Ch. Oliva), Račić (63. Gameiro), Soler, Čeryšev (65. Musah) – Gómez, Guedes (87. Lato).
Pizzaro – Garrido, Masso
Estadio de Mestalla (Valencia)
Remiro – Gorosabel, A. Elustondo, Le Normand, Monreal – Portugués (68. Januzaj), González (46. Sagnan), Guevara, Oyarzabal (90. Bautista) – Isak, C. Fernández (81. Roberto López).
Ayesa – Barrenetxea, Bautista, J. Pacheco, Sagnan, Zaldúa, Roberto López, Merquelanz, Januzaj.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 11:17.
Je konec! Valencia nakonec uhrála s Realem Sociedad remízu 2:2. Valencia přitom mohla jít do vedení po půlhodině hry, ale Soler z penalty netrefil branku. Na opačné straně poté udeřil Guevara. V závěru prvního poločasu pak potrestal chybnou rozehrávku domácích Isak. Po změně stran zahrávala další penaltu Valencia a Daniel Wass snížil. O vyrovnání se poté postaral Gabriel Paulista.
90+6'
90+5'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Christian Oliva.
90+4'
Jaume Doménech musel ještě jednou zasahovat! V závěru nastavení se do odraženého míče opřel Jon Bautista, ale střílel doprostřed branky.
90+3'
Valencia se dostala na polovinu soupeře, jenže nikdo v bílém se nedostává do blízkosti velkého vápna soupeře.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Jon Bautista.
89'
Mikel Oyarzabal se dostal do pokutového území, přehodil si míč na pravačku, ale přízemním zakončením trefil jen prvního stopera.
88'
Robin Le Normand poslal prudkou přihrávku na levou stranu, jenže Modibo Sagnan si nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil do autu.
87'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gonçalo Guedes, přichází Toni Lato.
86'
Aritz Elustondo se jako stoper vysunul do blízkosti velkého vápna, přehodil si míč na levačku, jenže jeho projektil skončil vedle branky.
85'
Valencia se i v deseti dostala do zakončení, jenže povyk před brankou Realu Sociedad zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího.
84'
Alexander Isak sprintoval za přihrávkou na polovinu soupeře, nicméně si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdové pasti.
83'
Alexander Isak zcela zbytečně dohrál domácího brankáře a také vidí žlutou kartu.
82'
Gonçalo Guedes si dal pozor na rychlý protiútok soupeře a všechno zvládl na jedničku. Domácí fotbalista odkopl míč vysoko na tribunu.
81'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Carlos Fernández, přichází Roberto López.
80'
Tak pozor! Maxi Gómez následně viděl i druhou žlutou kartu a musí do sprch!
80'
Na hřišti navíc přibývá nedovolených karet! Maxi Goméz ji dostává za loket v obličeji soupeře.
79'
Real Sociedad zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Centrovaný míč si pohlídal Doménech, který míč lapil do rukavic.
78'
Daniel Wass dohrál soupeře šlapákem a vidí žlutou kartu.
77'
Yunus Musah si pokryl míč na polovině hřiště a napadající soupeř jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
76'
Nacho Monreal nyní předvedl hodně nešikovný zákrok a může být rád, že nevyfasoval druhou žlutou kartu. Nahoře jsou nyní rozhodně domácí.
74'
Valencia právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Valencia se dočkala vytouženého zásahu! Domácí se opět nastěhovali do blízkosti velkého vápna, kam přiletěl centr z levé strany a GABRIEL PAULISTA hlavou vymetl roh branky!
73'
Adnan Januzaj spěchal za nákopem na levou stranu, ale jeden z domácích obránců si dal na belgického šikulu dobrý pozor a pomohl si malou domů.
72'
Alexander Isak si podle rozhodčího pomohl v souboji útočným faulem. Švédský útočník se nikterak nezlobil. Valencia může pokračovat v kombinaci.
71'
Valencia zahrávala rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, kam si pro míč bez větších problémů dokráčel brankář Álex Remiro.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a hosté stále drží těsné vedení. V posledních minutách se Realu podařilo hru rozkouskovat.
69'
Další žlutou kartu vidí za šlapák na Monreala Musah.
68'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Cristian Portugués, přichází Adnan Januzaj.
67'
Nacho Monreal sáhl za záchrannou brzdu a vidí žlutou kartu.
66'
Real Sociedad zahrával přímý kop z blízkosti velkého vápna. Do pokutového území přiletěl střílený centr, který musel brankář boxovat.
65'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Denis Čeryšev, přichází Yunus Musah.
64'
Hosté zahrávali další rohový kop. Po zaváhání jednoho z obránců hlavičkoval z těžké pozice Alexander Isak, jenže z ostrého úhlu poslal míč nad břevno.
63'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Uroš Račić, přichází Kévin Gameiro.
62'
Alexander Isak se v pokutovém území tlačil za nadýchaným centrem z pravé strany, jenže v krkolomné pozici zakončit nedokázal.
61'
Je sníženo! K exekuci pokutového kopu se tentokrát postavil DANIEL WASS a s velkým přehledem uklidil míč do sítě!
59'
Další pokutový kop pro Valencii! Carlos Fernández fauloval ve vápně a sudí neváhal!
59'
Žlutou kartu dostává Carlos Fernández (Real Sociedad San Sebastian).
58'
Gabriel Paulista si dal pozor na další útok soupeře a bez váhání zakopl míč daleko od velkého vápna. Valencia by ale potřebovala hrát spíše s míčem.
57'
Real Sociedad zahrával další rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl na přední tyč, jenže tam se do zakončení nedostal nikdo v tmavém dresu.
56'
Carlos Fernández si navedl míč na hranici velkého vápna a vyslal zajímavou střelu pravačkou. Jeho pokus však prolétl kolem zadní tyčky.
55'
Robin Le Normand diriguje rozehrávku baskického celku na polovině soupeře. Nikdo v bílém dresu domácí Valencie rozehrávku soupeře neatakuje.
54'
Hosté kombinovali v blízkosti pokutového území Valencie, jenže nikdo v tmavém dresu nepochopil dloubáček za obranu domácího mužstva.
53'
Aritz Elustondo se jako stoper vydal na výlet na polovinu soupeře, jenže nákopem na levou stranu poslal míč do autu. Druhá půle je zatím plná nepřesností.
52'
Real Sociedad se po delší době dostal do pokutového území, jenže akce hostů skončila zblokovaným centrem z levé strany.
51'
Pokračuje bojovný obraz hry z prvního poločasu. Valencia se zatím snaží kombinovat, ale obrana Realu Sociedad soupeři moc prostoru nedává.
50'
Álex Remiro se musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Brankář Realu Sociedad nákopem na levou stranu nenašel spoluhráče.
49'
Real Sociedad zahrával přímý kop v blízkosti velkého vápna soupeře. Centr z levé strany přiletěl na zadní tyč, ale Aritz Elustondo v krkolomné pozici nezakončil.
48'
Gabriel Paulista trefil soupeře loktem a vidí žlutou kartu.
47'
Daniel Wass dostal přihrávku na pravou stranu, kde se skvěle otočil kolem obránce a poslal přihrávku vpřed. Jeho pobídka skončila jen u stoperů.
46'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Urko González, přichází Modibo Sagnan.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté Realu Sociedad. Valencia přitom mohla jít do vedení po půlhodině hry, ale Soler z penalty netrefil branku. Na opačné straně poté udeřil Guevara. V závěru prvního poločasu pak potrestal chybnou rozehrávku domácích Isak. Do kabin se proto odchází za stavu 0:2.
45+3'
45+3'
Hosté ještě v závěru nastavení zahrávali rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, ale Guevara v záklonu hlavičkoval nepřesně.
45+1'
Nastavují se tři minuty!
45'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Hostující celek ještě před přestávkou přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k vítězství v dnešním souboji! ALEXANDER ISAK potrestal chybu v rozehrávce Valencie, dostal se do vápna a levačkou uklidil míč k zadní tyči!
45'
Cristian Portugués poslal k zemi unikajícího Cerreiu a vidí žlutou kartu.
44'
Další útok Valencie končí zdviženým praporkem asistenta rozhodčího. Pozor si na své postavení nedal Carlos Soler. Ofsajd!
43'
Čeryšev zastavil rodící se akci soupeře faulem a vidí žlutou kartu.
42'
Gonçalo Guedes si naběhl na přihrávku na hranici velkého vápna, posunul si míč do pokutového území, jenže zakončením z voleje trefil obránce.
41'
Předchozí zákrok ještě zkoumal VAR, ale na videu se nenašlo nic škodlivého. Podle všeho se řešila možnost červené karty, nicméně zákrok zůstává zcela bez trestu.
40'
Ander Guevara zariskoval ve skluzu na vlastní polovině. Autor dosud jediné branky sice zasáhl míč, ale podle rozhodčího s ním vzal i kotník soupeře.
39'
Cristian Portugués si došel pro přihrávku na polovinu hřiště, poslal nákop na levé křídlo, jenže Isak si nepotykal se zpracováním.
38'
Jaume Doménech vyrazil za hranice velkého vápna a pomohl spoluhráčům zrychlit rozehrávku. Valencia se nyní spíše trápí při přechodu vpřed.
37'
Álex Remiro se musel zapojit do rozehrávky hostujícího celku. Brankář Realu Sociedad poslal přihrávku na levou stranu, ale tam neměl spoluhráče.
36'
Valencia se ihned po obdržení úvodní branky dnešního souboje vydala do útoku se snahou o rychlou odpověď. Nákop na pravou stranu ale skončil v autu.
34'
Hostující celek se dostává do vedení! Real Sociedad přežil penaltu Valencie a sám udeřil. Hosté se nastěhovali do blízkosti pokutového území soupeře. ANDER GUEVARA si navedl míč na levačku a přízemní střelou zpoza velkého vápna otevřel skóre!
33'
Na opačnou stranu pro změnu sprintoval Aritz Elustondo, jenže přihrávka byla příliš prudká a gólman Jaume Doménech si dokráčel pro míč.
32'
Denis Čeryšev narýsoval kolmici mezi stopery Realu Sociedad, jenže nikdo v bílém dresu Valencie jeho pobídku nepochopil.
31'
Carlos Soler se pro změnu zapojil do dění na vlastní polovině, kde jej napadající soupeř zatažením za dres poslal k zemi. Valencia bude rozehrávat.
30'
Jenže skóre se měnit nebude! K exekuci pokutového kopu se postavil Carlos Soler, který vůbec netrefil branku!
29'
Pokutový kop pro domácí! Jeden z obránců Realu Sociedad zahrál rukou a sudí neváhal!
28'
Denis Čeryšev si řekl o přihrávku do blízkosti velkého vápna, jenže jeho pokus levačkou minul branku Realu Sociedad snad o šest metrů.
27'
Mouctar Diakhaby se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku. Hosté rozehrávali velmi rychle, ale ve stejném tempu o míč přišli.
26'
Valencia znovu kombinuje na vlastní polovině. Domácí jsou zatím v průběhu prvního poločasu o něco aktivnější, ale jen těžko hledají recept na obranu soupeře.
25'
Carlos Fernández si našel prostor v blízkosti velkého vápna, jenže nedokázal najít mezírku mezi obránci domácího celku. Pokračuje boj o každý metr.
24'
Jaume Doménech hodně zariskoval při rozehrávce v pokutovém území. Domácí gólman před napadajícím Oyarzabalem odkopl míč na poslední chvíli.
23'
Mouctar Diakhaby se skvěle vrátil do prostoru před domácí svatyní a hlavou přizvedl do bezpečí prudký centr z levé strany hrací plochy.
22'
Aritz Elustondo poslal prudkou přihrávku na levé křídlo, kam si naběhl Cristian Portugués, jenže s jeho nadýchaným centrem si věděl rady Gabriel Paulista.
21'
Maxi Gómez si všiml vysokého postavení hostujícího brankáře a pokusil se jej přelobovat. Pokus záložníka Valencie však prolétl nad břevnem.
20'
Thierry Correia dostal kousek prostoru na pravé straně, odkud poslal přízemní centr do pokutového území, ale jeho pobídku si obránci pohlídali a odkopli míč do autu.
19'
Carlos Fernández se vrátil na vlastní polovinu, kde se dobře natlačil před soupeře a pomohl si malou domů. Remiro následně rozehrál na pravé křídlo.
18'
Ani další přímý kop domácího celku nepřinesl pro branku Realu Sociedad nějaké nebezpečí. Přatažený centr vyboxoval hostující brankář.
17'
Maxi Gómez se vrhl na polovinu soupeře, kde se postavil do cesty Portuguésovi a hostující hráč jej fauloval. Valencia bude zahrávat další standardku.
16'
Andoni Gorosabel si na pravé straně výborně pokryl míč tělem a napadající Denis Čeryšev jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
15'
Uroš Račić uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy, jenže k odraženému míči se dostali pouze hráči Realu Sociedad.
14'
Také hosté nyní zahrávali přímý kop z dobré pozice. Do míče se takřka z hranice velkého vápna opřel Mikel Oyarzabal, ale jeho přízemní pokus minul zadní tyč.
13'
Gonçalo Guedes se pustil do souboje s Elustondem. Oba fotbalisté skončili na zemi, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře. Rozehrávky se ujal hostující brankář.
12'
Andoni Gorosabel dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže jeho centr skončil v rukavicích domácího brankáře. Doménech je zatím hodně pozorný.
11'
Jaume Doménech si dal pozor na prudkou přihrávku za obranu Valencie, vyběhl ven z branky a schoval míč do svých rukavic.
10'
Thierry Correia spěchal s míčem vpřed po pravém křídle, jenže přízemním centrem trefil jen prvního obránce v tmavém dresu Realu Sociedad.
9'
Domácí celek pokračuje v aktivitě. Valencia se usadila kolem pokutového území soupeře, jenže domácí se jen velmi těžko probíjejí do zakončení.
8'
Valencia zahrávala další přímý kop z nadějné pozice. Jeho rozehrávky se tentokrát chopil Daniel Wass, ale pravačkou trefil jen obránce ve zdi.
7'
Gabriel Paulista přenesl hru na pravou stranu hrací plochy, odkud následně odcentroval Thierry Correia, ale jeho pobídka skončila u obránců.
6'
Alexander Isak si na hranici velkého vápna přehodil míč na levačku a dostal se do zakončení. Jeho velmi slabou střelu si Jaume Doménech pohlídal.
5'
Carlos Soler odcentroval z pravé strany do pokutového území, kam spěchali hned tři hráči domácí Valencie, ale ani jeden z nich se do zakončení nedostal.
4'
Cristian Portugués si na polovině hřiště skvěle pokryl míč tělem a napadající Gabriel Paulista jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
3'
Aritz Elustondo se hnal za nákopem na levou stranu, jenže přihrávka byla příliš vysoká a míč propadl až do zámezí. Vhazovat budou domácí.
2'
Urko González dohrál jednoho z domácích hráčů ostrým skluzem a nabídl Valencii přímý kop z dobré pozice. Do vápna už míří vysocí hlavičkáři.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Real Sociedad se ihned vydal do útoku, ale nákop skončil u obránců soupeře.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Valencia bude hrát v bílém, zatímco Real Sociedad oblékne černé dresy.

Valencia CF: Doménech – T. Correia, Diakhaby, Paulista, Gayá – Wass, Račić, Soler, Čeryšev – Gómez, Guedes.
Náhradníci: Rivero – Guillamón, Musah, Ch. Oliva, Lee Kang-in, M. Vallejo, Gameiro, Lato, Cutrone, Ferro, Jason, A. Blanco.

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Gorosabel, A. Elustondo, Le Normand, Monreal – Portugués, González, Guevara, Oyarzabal – Isak, C. Fernández.
Náhradníci: Ayesa – Barrenetxea, Bautista, J. Pacheco, Sagnan, Zaldúa, Roberto López, Merquelanz.

Rozhodčí: Pizzaro – Garrido, Masso.
Vzájemný zápas

V podzimním měření sil zvítězila Valencia na hřišti Realu Sociedad 1:0.
Valencia CF

Hostující celek je na tom mnohem hůře. Valencia po špatném vstupu do sezóny dosud získala třicet tři bodů a drží dvanáctou pozici ligové tabulky. Na sestupové vody má v tuto chvíli k dobru náskok devíti bodů. V případě vítězství se Valencia pomalu může posunout k elitní desítce. Poslední čtyři domácí duely navíc dokázala zvládnout. Naposledy ale padla 1:2 na hřišti Cádizu.

Baskický celek letos prožívá parádní sezónu. Real Sociedad zatím v lize odehrál dvacet devět zápasů a získal v nich čtyřicet šest bodů. S tímto ziskem mu zatím patří pátá pozice ligové tabulky. Na čtvrtou Sevillu už má ale obrovskou ztrátu. Ze zadních pozic se na něj naopak tlačí Real Betis a Villarreal. Real Sociedad navíc minulý týden triumfoval v dohrávaném finále Copa del Rey 2020. V týdnu pak v dohrávce s Bilbaem remizoval 1:1.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi Valencií a Realem Sociedad. Výkop je stanoven na 16:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.