La Liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cádiz : Villarreal - 1. září 2023   19:30

Cádiz
18' Ramos  • 30' Machís  • 50' Machís
3:1
(2:1)
Villarreal
10' Sörloth
Cádiz
Ledesma – Carcelén (C), L. Hernández, Fali, J. Hernández – Alejo (57. Sobrino), Alcaraz (90+1. Mari), Escalante, Machís (78. Ma. Gómez) – Ramos (78. Á. Fernández), Martí (90+1. Negredo).
Gil – Pires, Zaldúa, Mbaye.
Pulido J.
Estadio Nuevo Mirandilla
Villarreal
Jörgensen – Foyth, Albiol (C), Cuenca, Pedraza – Pino (69. Brereton Díaz), Denis Suárez, Terrats (83. Capoue), Baena (69. Comesaña) – G. Moreno (83. Femenía), Sörloth (27. Morales).
Reina – Akhomach, Gabbia, Mándí, Parejo, Trigueros.

Po divokém prvním poločase, kdy Cádiz otočil během deseti minut vývoj celého zápasu. Ve druhém poločase navýšil vedení Cádizu krásnou ránou ze střední vzdálenosti Machís. Více šancí jsme už ve druhém poločase neviděli, a tak Cádiz udržel doma velmi cenné tři body.
90+4'
90+3'
Zápas se pomalu chýlí ke konci, Cádiz drží míč a kombinuje daleko od brány Ledesmy.
90+1'
Střídání v týmu Cádiz CF:
ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Álvaro Negredo,
ze hřiště odchází Rubén Alcaraz, přichází José Mari.
89'
Foythovi podjel míč pod nohou, na míči tak budou opět domácí hráči.
88'
Zápas už se převážně dohrává ve středu hřiště, ve druhém poločase nebylo k vidění tolik šancí.
86'
Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Rubén Alcaraz).
83'
Střídání v týmu Villarreal CF:
ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Kiko Femenía,
ze hřiště odchází Ramon Terrats, přichází Étienne Capoue.
82'
Přímý kop byl zblokován zdí, ale Fali vyběhl ze zdi dřív, než se smí. Rozhodčí mu tak udělil žlutou kartu a přímý kop se bude opakovat.
82'
Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Fali).
81'
Po faulu Hernándeze budou hosté kopat zajímavý přímý kop.
80'
Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Luis Hernández).
79'
Pro vysoký centr si došel brankář Jörgensen.
79'
Cádiz bude kopat roh.
78'
ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Maxi Gómez,
ze hřiště odchází Christopher Ramos, přichází Álex Fernández.
76'
Villarreal bude zahrávat rohový kop.
75'
Aktuální statistika držení míče je 55/45 ve prospěch Villarrealu, ten tak na míči dominuje i v deseti.
74'
Machís zazdil útočnou akci nepřesnou přihrávkou, následovat bude odkop od brány Villarrealu.
73'
Hosté budou po faulu ve středu pole zahrávat standardní situaci.
72'
Villarreal opět kombinuje na polovině soupeře, ale Cádiz má ve druhém poločase obranu opravdu vyřešenou.
70'
Juan Foyth se po rohovém kopu protlačil k hlavičce, jeho pokus však končí v rukavicích gólmana Ledesmy.
69'
ze hřiště odchází Yeremi Pino, přichází Ben Brereton Díaz,
ze hřiště odchází Alejandro Baena, přichází Santi Comesaña.
66'
65'
Hostující obrana si poradila s polovysokým centrem z levé strany.
63'
62'
Vysoký pressink Cádizu přinesl úspěch jen v podobě brzdění útoku.
61'
Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Alejandro Baena).
59'
Martí vyslal průnikovou přihrávku na Ramose, který těžký míč zpracovat nedokázal.
57'
ze hřiště odchází Iván Alejo, přichází Rubén Sobrino.
56'
Rychlý brejk Villarrealu zastavil zastavil za cenu nedovoleného zákroku Fali.
55'
Tečovaný přímý kop ztečoval jeden z hráčů Villarealu na rohový kop.
54'
Cádiz bude mít po ruce Cuency přímý kop.
53'
Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Jorge Cuenca).
50'
Cádiz právě vstřelil branku!
Krásný gól teď vstřelil DARWIN MACHÍS!
Cádizský útočník si navedl míč a ze střední vzdálenosti vypálil na zadní tyč, jeho střela se od tyče odrazila do brány.
48'
Velká šance Gerrarda Morena, který si ve vápně našel odražený míč a vypálil na zadní tyč, Ledesma předvedl pověřený zákrok.
47'
Dnešní utkání sleduje 15 619 diváků.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:41.
Divoký první poločas je u konce! Villareal vstoupil do zápasu velmi dobře, když velkou chybu soupeře potrestal Sörloth. Ovšem poté přišla pro hosty desetiminutovka hrůzy. Nejprve vyrovnal po rohovém kopu Ramos, následně se hloupě nechal vyloučit Pedroza. Ve 27.minutě se zranil a byl nucen vystřídat střelec jediné branky Villarealu Sörloth. Ve 29.minutě byla po zákroku Jörgensena nařízena penalta, kterou s přehledem proměnil Machís.
45+9'
45+8'
Cádiz aktuálně vyvíjel tlak na svého soupeře, ale celou akci zmařil zdvižený praporek pomezního rozhodčího signalizující ofsajd.
45+7'
Cádiz je aktuálně v plném počtu na polovině soupeře, Villareal zalezlý.
45+6'
Cádiz bude zahrávat rohový kop.
45+5'
Obrovská šance Villarealu! Morales si našel dlouhý míč za obranu, obhodil si míč kolem brankáře Ledesmy, ale nedokázal splnit ten poslední nejdůležitější krok a to vstřelit gól.
45+4'
Baena byl ve středu hřiště faulován.
45+1'
Morales si navedl míč do vápna, ale ztroskotal hned na prvním hráči ve žlutém dresu.
44'
Villareal teď kombinuje na polovině soupeře, Cádiz je však v defenzivní činnosti velmi kompaktní.
42'
Ofenzivní akce Villarealu končí nepřesnou přihrávkou Morena na Pina, následuje odkop od brány.
41'
Alejův centra pravé strany odvrátil hlavou Cuenca.
40'
Alejo opět končí na zemi, tentokrát si naběhl do lokte Baeny.
38'
Velkou chybu v rozehrávce nedokázal potrestat Martí, domácí hráč měl smůlu na odraz.
37'
Útočná akce Cádizu končí ofenzivním faulem.
36'
Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Raúl Albiol).
35'
Obrovskou chybu stopera Cádizu mohl potrestat Yeremy Piňo, ale kapitán Carcelén tentokrát při obranném zákroku exceloval.
34'
Velmi divoká pasáž hry se teď trošku uklidnila, domácí dokázali otočit zápas ve svůj prospěch a jsou najednou velkými favority na výhru v zápase.
32'
Cádiz vstřelil další branku, tentokrát po dlouhém autorem vhazování. Prosadil se MARTÍ, ale gólu předcházel dotek Machíse z ofsajdu.
30'
DARWIN MACHÍS bezpečně proměňuje pokutový kop! Brankář Jörgensen skákal na druhou stranu a útočník Cádizu poslal míč po zemi k levé tyči.
29'
Byla nařízena penalta. Brankář Jörgensen seslal k zemi Ramose.
27'
ze hřiště odchází Alexander Sörloth, přichází José Luis Morales.
26'
Aktuálně jsou na hřišti ošetřovatelé Villarealu, na zemi leží a za sval se drží Sørloth.
24'
Hostující hráči si poradili s centrem z pravé strany.
22'
Červená karta pro tým Villarreal CF (Alfonso Pedraza).
Po velmi tvrdém souboji šel do potyčky Alejo právě s Pedrazou, oba hráči byli čelo na čelo a Pedroza tuto situaci neustál a seslal svého protihráče k zemi. Po právu tak vidí přímou červenou kartu.
21'
Gerard Morena hasil faulem chybu Cuency, Cádiz bude zahrávat další standardku.
18'
Dlouhý roh na zadní tyč si našel na zadní tyči Alcaraz, míč si zpracoval a vypálil po zemi na přední tyč. Jörgensen střelu vyrazil před sebe, ale pouze do míst, kde se nacházel CHRISTOPHER RAMOS, který jen doklepl míč do odkryté brány.
18'
Cádiz se po zákroku Cuency dočká dalšího rohu.
17'
Suárez si v osobním souboji s Alcarazem počínal nedovoleně, sudí Pulido píská faul.
16'
Villareal se při kombinaci dopustil chyby, ale Martí nedokázal při rychlém brejku zužitkovat těžkou přihrávku.
14'
Terrats byl ve středu hřiště faulován, poté co si chytře píchnul míč kolem nohy protihráče.
13'
Fali se dokázal na levé straně krásně uvolnit, jeho následný centr však odvrátila obrana hostí.
12'
Domácí budou kopat roh.
10'
Villarreal právě vstřelil branku!
Obrovská chyba kapitána Cerceléna, který se snažil přihrát brankáři, ale ALEXANDER SÖRLOTH jeho myšlenku přečetl. Následně si norský kanonýr obhodil Ledesmu a zakončil do odkryté brány.
8'
Villareal teď kombinační hrou obléhá vápno soupeře.
6'
Dobrá šance Cádízu! Ramos hlavičkoval po nadýchaném centru, ale jeho pokus jen těsně míjí soupeřovu bránu.
5'
Po tečované střele z dálky, bude domácí tým zahrávat rohový kop.
4'
Machís nevyzrál v souboji jeden na jednoho na Foytha.
3'
Cádíz bude vhazovat na polovině soupeře, dá se očekávat dlouhý aut do pokutového území Villarealu.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše, za chvíli uvidíme los o strany a míč.

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén (C), L. Hernández, Fali, J. Hernández – Alejo, Alcaraz, Escalante, Machís – Ramos, Martí.
Náhradníci: Gil – Á. Fernández, Ma. Gómez, Mari, Pires, Zaldúa, Mbaye, Negredo, Sobrino.
Trenér: Sergio González Soriano

Villarreal CF: Jörgensen – Foyth, Albiol (C), Cuenca, Pedraza – Pino, Denis Suárez, Terrats, Baena – G. Moreno, Sörloth.
Náhradníci: Reina – Akhomach, Brereton Díaz, Morales, Capoue, Comesaña, Gabbia, Femenía, Mándí, Parejo, Trigueros.
Trenér: Quique Setién

Rozhodčí: Pulido J.
Cádiz se s Villarrealem utkal v historii 13x, vyhrát však dokázal pouze jednou.
Villarreal CF

"Žlutá ponorka" prozatím příliš nenavázala na minulou sezónu, v níž skončila na 5. místě a momentálně čeká na rozlosování Evropské ligy, které se v tomto roce bude účastnit. Pokud však nebude zvládat utkání jako doposud, nepřinese to velký úspěch. Výkony však nejsou vůbec špatné. S Realem Betis odehrál Villarreal vyrovnané utkání, ale v úplném závěru dostali gól a ztratili všechny body. Následně přišla těsná výhra na půdě Mallorcy. V posledním utkání, které muselo být pro nezaujaté fanoušky parádní podívanou, Villareal dokázal proti Barceloně otočit z 0:2 na 3:2, bohužel však na výhru nedosáhl a prohrál 3:4. V tuto chvíli se tedy nachází na 13. místě se třemi body.
Cádiz CF

Cádiz do ligové soutěže vstoupil poměrně dobře, když zvládl úvodní zápas na domácí půdě a porazil Alavés, následně však přišla prohra s Barcelonou a remíza s Almeríou. Co trenéra Sergia pravděpodobně netěší, je počet červených karet. Hráči Cádizu totiž v obou domácích utkáních obdržel červenou kartu. Obě byly sice uděleny až v závěru utkání, tudíž průběh zápasu příliš neovlivnily, ale trest hráče je pro trenéra vždy nepříjemností. Momentálně se nachází na 10. místě se čtyřmi body.
Krásný dobrý večer, čtvrté kolo španělské ligy otevře utkání mezi Cádizem a Villarrealem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.