Rajković – Maffeo, G. González, Valjent, Van der Heyden, Lato (69. J. Costa) – D. Rodríguez (69. Morlanes), S. Costa, Darder (84. Prats) – Larin (56. Llabrés), Muriqi.
Cuéllar, Greif – Ant. Sánchez, Copete, Ndiaye, Mascarell, Nastasić, Quintanilla.
Simón – Lekue (60. Prados), Vivian, Paredes, Berchiche – de Galarreta, Vesga (78. D. García) – I. Williams (84. Raúl García), Sancet (60. Muniain), N. Williams (78. Berenguer) – Guruzeta.
Agirrezabala – Ares, U. Gómez, Villalibre, A. Herrera, I. García de Albéniz II, Egiluz.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:8. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 12:17.
Utkání končí nerozhodným výsledkem, kdy jsme sice sledovali poměrně zajímavý fotbal, jemuž ale scházely branky...
Blíže ke gólu měli rozhodně hosté, kteří byli aktivnější, ale Mallorca zase dnešní duel zvládla v defenzivě, takže výsledkem je zisk bodu pro oba týmy, což je jistě lepší zpráva pro příznivce Bilbaa, než domácího mužstva.
90+5'
90+5'
Je tu poslední nastavená minuta a vypadá to, že dnes se branky nedočkáme a body se budou dělit.
90+2'
Bilbao zkouší zaútočit středem, ale ztrácí míč a hosté se bleskově stahují zpět na svou polovinu.
90'
Centr Muniaina dopadl na hlavu Raúla Garcíi, který ho ale nedokázal lépe umístit a poslal míč pouze mimo branku.
89'
Rohový kop pro Bilbao, z pravé strany bude rozehrávat Iker Muniain.
88'
Statistika střel celkem – 6 : 9, střely na branku – 0 : 3.
87'
Na druhé straně Gorka Guruzeta (Ath. Bilbao) přeběhl přihrávku spoluhráče, míč dokázal odehrát obránce Mallorky.
86'
Po autovém vhazování domácích končí míč v náruči gólmana Bilbaa.
84'
Střídání v týmu RCD Mallorca:
ze hřiště odchází Sergi Darder, přichází Abdón Prats.
84'
Střídání v týmu Athletic Bilbao:
ze hřiště odchází Iñaki Williams, přichází Raúl García.
83'
Pablo Maffeo (Mallorca) nakonec musí za postranní čáru, aby se mohlo pokračovat dál, míč mají hosté.
82'
Pablo Maffeo (Mallorca) končí na trávníku, po souboji s brankářem Simónem.
81'
Predrag Rajković (Mallorca) stahuje míč ze vzduchu, po centru soupeře, tím celé útočné snažení hostů končí.
80'
Bilbao se po nějaké době opět dostává do blízkosti šestnáctky Mallorky.
78'
ze hřiště odchází Nico Williams, přichází Álex Berenguer,
ze hřiště odchází Mikel Vesga, přichází Dani García.
78'
Jenže Mallorca to opět nezvládla a znovu s touto standardkou naložila tak, že ani branku neohrozila.
77'
Bránící Yuri Berchiche (Ath. Bilbao) fauluje, na levé straně, u postranní čáry, odkud nařizuje sudí exekuci volného kopu.
76'
Jaume Costa (Mallorca) si bere míč a vhazuje z levé strany, na útočné polovině.
75'
Míč letěl od pravého rohového praporku k Muriqimu, který ale upadl a následně skončil míč v náruči hostujícího brankáře.
74'
Rohový kop pro domácí, z pravé strany... domácí již rozehráli, je z toho další roh, opět z pravé strany.
73'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině.
71'
Poslední dvacetiminutovka utkání, které je stále nerozhodné a stále čekáme na nějaké ty čisté gólové šance anebo přímo góly.
69'
ze hřiště odchází Toni Lato, přichází Jaume Costa,
ze hřiště odchází Dani Rodríguez, přichází Manu Morlanes.
68'
Hned dva útočící hráči hostů se ocitají na trávníku, sudí odpískal faul, takže Bilbao získává standardku ze střední vzdálenosti.
67'
Bilbao znovu na útočné polovině, hostům patří poslední minuty.
65'
Iñaki Williams (Ath. Bilbao) znovu v akci, zkouší vyskočit na centr z levé strany, ve vápně Mallorky, ale i tentokrát dobře zasáhl obránce domácího týmu.
64'
Iñaki Williams (Ath. Bilbao) se nedostal k míči, po pasu Muniaina, byl odstaven obráncem.
63'
Mallorca před vlastním vápnem, hosté útočí.
62'
Hraje se u půlící čáry, hosté mají míč a pokouší se najít cestu k brance soupeře.
60'
ze hřiště odchází Iñigo Lekue, přichází Beňat Prados,
ze hřiště odchází Oihan Sancet, přichází Iker Muniain.
59'
Dani Rodríguez (Mallorca) si bere míč a bude moci rozehrát ze středového kruhu, po nedovoleném zákroku jednoho z hostů.
57'
Giovanni González (Mallorca) faulován na vlastní polovině, takže domácí mohou rozehrávat.
56'
ze hřiště odchází Cyle Larin, přichází Javier Llabrés.
56'
Rohový kop hosté rozehráli z pravé strany, míč ale končí mimo pokutové území.
55'
Iñaki Williams (Ath. Bilbao) nepřešel přes bránícího hráče do vápna, ale vybojoval roh.
54'
Ofsajdem končí útoční akce hostů, kdy se za nedovolenou linií ocitá Nico Williams.
52'
Unai Simón (Ath. Bilbao) se dostal pod tlak, kdy k němu mířil míč, za nímž sprintoval domácí útočník, zvládl to a míč odehrál do bezpečí.
51'
Dlouhý výkop Predraga Rajkoviće (Mallorca), kdy míč ale končí u soupeře.
Dnešní utkání sleduje 17 043 diváků.
50'
Mallorca vstoupila aktivně do druhé půle a nyní se domácí opět ženou dopředu.
49'
Domácí dokázali dostat míč do branky, ale gól neplatí pro ofsajd.
48'
Iñigo Ruiz de Galarreta (Ath. Bilbao) končí na trávníku, hra přerušena, ale není to nic vážného.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:17.
První poločas začal ve slušném tempu, hra měla spád a neustále se na trávníku něco dělo. Pokles tempa přišel po půl hodině hry, kdy hráči viditelně ubrali a spoléhali se již na případné brejky či náběhy za obranu. To se však tak úplně nedařilo, k vidění tak za celý poločas bylo jen pár zajímavých střel, ale čistá gólová šance ani jedna.
45+1'
45'
Velice dobře zahraný volný kop v podání domácích, kdy míč končí mimo branku soupeře, ale bylo to zhruba tak o metr.
44'
Žlutá karta pro tým Athletic Bilbao (Iñigo Lekue).
43'
Nepřesný nákop v podání hostů, míč odkopává do bezpečí jeden z obránců Mallorky.
42'
Mallorca má míč a rozehrává z místa nedovoleného zákroku na Larina.
41'
Cyle Larin (Mallorca) stažen na trávník, ve středovém kruhu, dožaduje se karetního trestu pro faulujícího hráče soupeře, ale sudí je jiného názoru.
40'
Je před námi poslední pětiminutovka první půle, dočkáme se ještě do poločasové přestávky gólu?
39'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na vlastní polovině.
37'
Série nepřesností na obou stranách, utkání ztratilo velmi dobré tempo, které mělo zhruba ještě do 30. minuty.
35'
Bilbao získává zajímavou standardku nedaleko vápna domácích.
33'
Predrag Rajković (Mallorca) vykopává, ale hodně nepovedeně, míč končí u jeho protějšku, takže se rozehrává zase z druhé strany.
32'
Statistika držení míče – 44% : 56%.
31'
Hosté znovu útočí a do zakončení se prodral Nico Williams, který střelou uvnitř vápna, z levé strany, míjí vzdálenější tyč.
29'
Iñaki Williams (Ath. Bilbao) si naběhl na pas za obranu domácích, ale byl to ofsajd.
27'
Jenže míč byl tečován některým z bránících hráčů, takže je z toho rohový kop pro Bilbao.
26'
Nico Williams (Ath. Bilbao) centruje z levé strany do vápna Mallorky, opět hledá svého jmenovce Iñakiho, který ale vůbec nevyskočil.
25'
Hráči obou týmů toho využili k tomu, aby se vydali k lavičkám a občerstvili se.
24'
Nyní se na chvíli nehraje, jeden z domácích hráčů končí na trávníku.
23'
A po rohovém kopu končí míč opět mimo hrací plochu.
22'
Iñaki Williams (Ath. Bilbao) zakombinoval se svým jmenovcem, Nicem, je z toho „pouze“ roh.
20'
Iñaki Williams (Ath. Bilbao) se nedočkal míče na pravém křídle, ten končí mimo hrací plochu, Predrag Rajković rozehrává.
19'
Rohový kop Bilbao v pohodě ubránilo a samo jde do útoku.
18'
Rohový kop pro domácí, ti budou rozehrávat z pravé strany.
17'
Siebe Van der Heyden (Mallorca) šel odvážně do hlavičkového souboje s Vivianem, který ho fauluje.
16'
Toni Lato (Mallorca) neudržel míč na levém křídle, ten končí v autu, hrají tak hosté.
14'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na útočné polovině, vhazuje Yuri Berchiche, jenže hosté rychle o míč přicházejí.
13'
Hraje se svižný fotbal, ze strany na stranu.
11'
Rohový kop pro Bilbao, hosté rozehráli z levé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.
10'
Oihan Sancet (Ath. Bilbao) si navedl míč na střelu zpoza vápna, branku ale zhruba o metr minul.
9'
Míč se vrací k brance domácího týmu, Rajković tentokrát vykopává a posílá míč až na soupeřovo polovinu.
8'
Gorka Guruzeta (Ath. Bilbao) se diví rozhodnutí sudího, který zastavil útočnou akci hostů kvůli ofsajdu, ale nic s tím nezmůže, odkop Rajkoviće.
7'
Pouze boční síť trefuje Toni Lato (Mallorca) při svém průniku po levé straně.
6'
Mallorca s míčem na vlastní polovině, zatím domácí moc nepůjčují míč svému dnešnímu soupeři.
4'
Na druhé straně Unai Simón (Ath. Bilbao) chytá míč před dobíhajícím útočníkem Mallorky.
3'
Nedovoleným zákrokem končí útočná akce hostů, rozehrávat tak může domácí gólman Predrag Rajković.
2'
Cyle Larin (Mallorca) se octil v ofsajdu, při pokusu o náběh za obranu.
1'

RCD Mallorca: Rajković – Maffeo, G. González, Valjent, Van der Heyden, Lato – D. Rodríguez, S. Costa, Darder – Larin, Muriqi.
Náhradníci: Cuéllar, Greif – Llabrés, Ant. Sánchez, Copete, Ndiaye, J. Costa, Mascarell, Nastasić, Prats, Quintanilla, Morlanes.
Trenér: J. Aguirre

Athletic Bilbao: Simón – Lekue, Vivian, Paredes, Berchiche – de Galarreta, Vesga – I. Williams, Sancet, N. Williams – Guruzeta.
Náhradníci: Agirrezabala – Muniain, Ares, U. Gómez, D. García, Berenguer, Raúl García, Villalibre, A. Herrera, I. García de Albéniz II, Egiluz, Prados.
Trenér: E. Valverde

Rozhodčí: Figueroa – Granel, Porras.
ATHLETIC BILBAO
Bilbao nastartovalo novou sezónu mnohem lépe, než jeho dnešní hostitel. Na svém kontě mají Baskové již 6 bodů a v neúplné tabulce jim patří sedmé místo, s minimálním odstupem na 2. místo!
V 1. kole padlo Bilbao doma s Realem Madrid 0:2, chuť si však spravilo v dalším kole, kdy vyhrálo v Pamploně nad Osasunou 2:0 a v zatím posledním kole rozstřílelo doma Real Betis 4:2. Přiveze si body i z Mallorcy?
RCD MALLORCA
V minulém ročníku skončila Mallorca na osmém místě a rozhodně mohla být spokojena s výsledky, které měla. Novou sezónu však nezačala ideálně, ve třech zápasech dokázala vybojovat jediný bod, který vybojovala hned v 1. kole na hřišti Las Palmas za remízu 1:1. Blízko alespoň bodu byla také v dalších dvou kolech, kdy však nakonec doma padla 0:1 s Villarrealem a v zatím posledním kole prohrála v Grenadě 2:3.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 4. kola španělské LaLigy, v němž RCD MALLORCA přivítá na svém stadionu ATHLETIC BILBAO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.