Liga mistrů - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Manchester Utd. : Villarreal - 29. září 2021   21:00

Manchester Utd.
60' Telles (B. Fernandes) • 90+5' Ronaldo (Lingard)
2:1
(0:0)
Villarreal
53' Alcácer  (Danjuma)
de Gea – Dalot, Varane, Lindelöf, Telles (89. Fred) – P. Pogba (75. Cavani), McTominay – M. Greenwood (89. Lingard), B. Fernandes (C), Sancho (75. N. Matić) – Ronaldo.
Zwayer – Foltyn, Achmüller (všichni Německo)
Old Trafford, Manchester
Villarreal
Rulli – Foyth, Albiol (C) (73. Mándí), P. Torres, A. Moreno (73. Peña) – Parejo, Capoue, Trigueros (61. Estupiñán) – Pino (73. Moisés Gómez), Alcácer (58. Dia), Danjuma.
Asenjo, Jörgensen – M. Gaspar, Estupiñán, Iborra, Dia, Peña, Mándí, Moisés Gómez, Pedraza, Iosifov.

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:10.
Je dobojováno! Manchester dokázal otočit nepříznivý průběh tohoto utkání a nakonec získat všechny tři body za výhru 2:1. Tato výhra se nerodila snadno. Domácí tým zaspal úvod druhého poločasu a po brance Paca Alcácera musel dotahovat. Obrat v zápase začal po hodině hry, kdy se po skvělém signálu z přímého kopu trefil Alex Telles. Závěrečný tlak byl ve znamení domácího týmu, který dokázal z poslední akce vytěžit druhý gól. Kdo jiný ten gól mohl dát než Cristiano Ronaldo, který svůj 178. start v této soutěži ozdobil zaslouženou brankou.
90+7'
90+5'
Žlutou kartu dostává Cristiano Ronaldo (Manchester United).
90+5'
Manchester United právě vstřelil branku!
Tak to je obrovská smůla pro hosty ze Španělska. Centr z pravé strany dolétnul k Ronaldovi, který poprvé pouze sklepával na Lingarda. Ten se ke střele nedostal, a tak volil v pádu přihrávku zpět na CRISTIANA RONALDA, který se na druhý pokus nemýlil – 2:1. Asistence: Jesse Lingard.
90+4'
Villarreal je blízko k zisku důležitého bodu z tohoto utkání. Jenom hosté musí přežít finální tlak domácího favorita.
90+3'
Edinson Cavani by rád získal pro svůj tým výhodu standardní situace, ale tohle rozhodně nebyl faul na jeho osobu.
90+2'
Hostující brankář si v tomto utkání připsal čtyři zákroky.
90+2'
Domácí brankář si v tomto utkání připsal šest zákroků.
90+1'
Žlutou kartu dostává Rubén Peña (Villarreal CF).
90+1'
Německý rozhodčí nastavil pět minut nad rámec základní hrací doby.
90'
Běží nám poslední minuta základní hrací doby tohoto utkání. U míče jsou domácí hráči, kteří kombinují a dostávají se na útočnou polovinu.
89'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Mason Greenwood, přichází Jesse Lingard.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Alex Telles, přichází Fred.
88'
Domácí brankář bude pokračovat v zápase a hned musí být na pozoru, Villarreal je na dostřel jeho branky.
86'
Obrovská šance pro hostující tým, který si opět vylámal zuby na skvělém brankáři. Právě de Gea utrpěl při zákroku nějaké zranění a potřebuje ošetření.
85'
Domácí trenér za malý moment využije své zbylá střídání, které ještě má. Uvidíme, pro koho zápas skončí.
84'
Cristiano Ronaldo si pomohl nedovoleným zákrokem a rozhodčí jeho faul jednoduše musel odpískat.
83'
Manchester sice více útočí, ale nechává za sebou otevřené vrátka do obrany. Tohle by mohla být cesta pro hostující tým.
82'
Tohle nebyl centr, který by nějak měl ohrozit hostující branku. Míč skončil v zámezí, Rulli bude opět odkopávat.
81'
Hostující tým by rád nějak zahrozil, ale už to v posledních minutách není výkon jako ze začátku zápasu.
80'
První zajímavá šance pro Cavaniho, ale ten nezamířil přesně. Jeho hlavička skončila těsně vedle tyčky.
79'
Bruno Fernandes sice odcentroval, ale pouze do rukavic hostujícího brankáře, který míč s jistotou polapil.
78'
Ronaldo by rád získal rohový kop, ale rozhodčí byl jiného názoru. Rulli bude odkopávat od své branky.
77'
Villarreal opět brání na vlastní polovině v deseti lidech. Manchester je doslova nastěhován před jejich pokutovým územím.
76'
Manchester je odhodlaný držet míč co nejdelší dobu a postupem času si vypracovat i nějakou zajímavou příležitost ke skórování.
75'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Jadon Sancho, přichází Nemanja Matić.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Paul Pogba, přichází Edinson Cavani.
74'
Domácí fanoušci se za malou chvíli dočkají své miláčka. Cavani je připraven u postranní čáry nastoupit do zápasu.
73'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Raúl Albiol, přichází Ajsa Mándí.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Yeremi Pino, přichází Moisés Gómez.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alberto Moreno, přichází Rubén Peña.
72'
Zdá se, že hostující kapitán má nějaké zdravotní problémy. Rozhodčí v tuto chvíli přerušil zápas.
71'
Žlutou kartu dostává Alex Telles (Manchester United).
71'
Domácí tým utahuje šroubky, ale Villarreal nedá své pokutové území zadarmo a bojuje.
70'
Zdá se, že německý rozhodčí hraje ve druhém poločase karetní mariáš. Co nedovolený zákrok, to karta.
69'
Žlutou kartu dostává Raúl Albiol (Villarreal CF).
68'
Žlutou kartu dostává Mason Greenwood (Manchester United).
67'
Žlutou kartu dostává Yeremi Pino (Villarreal CF).
66'
Domácí tým se snaží přebrat otěže zápasu do svých rukou, ale Villarreal kontruje skvělou poziční hrou.
65'
Étienne Capoue byl pod enormním tlakem a musel hrát dozadu na brankáře. Manchester skvěle napadá, ale míč nemá.
64'
Boulaye Dia se prokličkoval pouze do zámezí, což znamená autové vhazování pro domácí celek.
63'
Pogba by rád odpískal nedovolený zákrok na jeho osobu. Jenže rozhodčí je jiného názoru a hru nechává pokračovat.
62'
Jako by vyrovnávací branka vlila domácím hráčům novou krev do žil. Takový Manchester jsme v prvním poločase neviděli.
61'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Pervis Estupiñán.
60'
K exekuci přímého kopu se postavil domácí kapitán, který netlačil míč do pokutového území, ale mimo něj, kde byl připraven ALEX TELLES, který svou volejí na zadní tyč překonal zatím pozorného Rulliho v brance Villarrealu – 1:1. Asistence: Bruno Fernandes.
59'
Žlutou kartu dostává Alberto Moreno (Villarreal CF).
58'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Boulaye Dia.
56'
Cristiano Ronaldo se málem skvěle uvolnil po přihrávce Pogby. Bohužel pro něj si posléze míč o něco předkopnul, což se mu vymstilo.
55'
Hostující tým se i nadále drží na dostřel domácí branky. Fanoušci anglického týmu začínají pomalu pískat.
53'
Villarreal právě vstřelil branku!
Tentokrát se přečíslení domácí obrany povedlo na jedničku s hvězdičkou. Domácí Dalot nezachytil přihrávku na rozběhnutého Danjumu, který vzápětí adresoval skvělý míč pro PACA ALCÁCERA, který se v takových příležitostech nemýlí – 0:1. Asistence: Arnaut Danjuma.
52'
Domácí trenér není spokojen s útočnou fázi svého týmu, a tak se začíná rozcvičovat Edinson Cavani.
51'
Druhý poločas zatím postrádá nějaké rychlejší tempo. Hráči obou týmů jsou zřejmě ještě v šatnách.
50'
Už se zdálo, že Scott McTominay bude potřebovat lékařské ošetření. Skot po chvilce na trávníku vstanul a chce pokračovat bez ošetření.
49'
I tohle se může stát, Alex Telles se při pokusu o centr ukopnul. Gerónimo Rulli se protáhne odkopem od branky.
48'
Manchester drží míč na svých kopačkách a přihrává si mezi svými obránci. Villarreal zlehka napadá jejich rozehrávku.
47'
Domácí tým se bude ve druhém poločase snažit napravit si reputaci z prvního poločasu, který se jim nevyvedl podle představ.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
Máme za sebou první poločas, který úvodní branku zápasu nepřinesl. Ovšem nikdo by se nemohl divit, kdyby Villarreal po tomto dějství vedl. Španělský klub je na Old Trafford nebezpečnějším týmem, jenže pálí jednu tutovku za druhou. Naopak Manchester pokračuje ve svých nevýrazných výkonech a za poločasovou remízu je vlastně rád.

Statistiky prvního poločasu

Držení míče: 55% – 45%
Střely na branku: 2 – 4
Rohové kopy. 4 – 3
Ofsajdy. 3 – 0
Fauly: 5 – 2
45+1'
45'
David de Gea je zatím nejlepším hráčem domácího týmu. Tento španělský brankář drží ambice svého klubu stále nad vodou.
44'
Danjuma byl v tuto chvíli skvěle ubráněn a odzbrojen. Míč opět putuje na domácí kopačky.
43'
Všichni svatí teď stáli u Alberta Morena při jeho obranném zákroku, který málem skončil vlastní brankou.
42'
Hostující tým se dokázal ubránit a později i přečíslit domácí obranu. Jak je zvykem v dnešním zápase, tak i tato jejich šance zůstala nevyužita.
41'
Yeremi Pino zazmatkoval a daroval soupeři výhodu rohového kopu. Villarreal se i nadále musí bránit.
40'
Domácí tým to opět zkusí, celá jejich akce začíná u jeho stoperů. Villarreal se radši zatáhnul v deseti lidech na vlastní polovinu.
39'
Bruno Fernandes sice našel Ronalda na zadní tyči, ale ten svou volej netrefil. Pro brankáře to byl opět jednoduchý úkol.
38'
Paul Pogba vyslal takový slušný pozdrav směrem k brankáři soupeře. Ten si se střelou nedělal žádnou práci a míč v pohodě chytil.
37'
Rozhodčí nechává výhodu a tímpádem domácí tým může pokračovat ve svém útočném snažení.
36'
Domácí tým by rád odpískání pokutového kopu po faulu na Greenwooda. Jenže domácí útočník byl ještě předtím nachytán v ofsajdovém postavení.
35'
Celé domácí snažení končí opět hvizdem rozhodčího, který viděl něco nedovoleného na počínání domácího kapitána.
34'
Juan Foyth neměl jinou možnost, než odehrát míč na rohový kop. Hráči Manchesteru se tedy stěhuji do pokutového území.
33'
Victor Lindelöf může být rád, že zákrok na jeho osobu posoudil rozhodčí jako nedovolený.
32'
Villarreal opět drží míč pod svou kontrolou a nikde nespěchá. Domácí hráči se sice snaží napadat, ale je to v malém počtu.
31'
Obrovská chyba v rozehrávce domácího týmu se snažil potrestat Paco Alcácer, ale ten trestuhodně minul domácí branku.
30'
Diogo Dalot opět prohrál souboj s Danjumou, který ale zazmatkoval a místo přihrávky zvolil střelu bodlem.
29'
Danjuma si teď ukousnul velké sousto, ale i tak zůstávají jeho spoluhráči na míči. Manchester opět jenom vyčkává.
28'
Celá domácí akce skončila u rozhodčího, který odpískal nedovolený zákrok jednoho z domácích hráčů.
27'
Victor Lindelöf se snažil o chytrou rozehrávku, ta mu ovšem nevyšla. Villarreal bude mít k dispozici autové vhazování.
26'
Yeremi Pino se na druhé straně dostal k míči a pohotově vystřelil. De Gea pouze kontroloval let míče, který byl vysoko nad jeho brankou.
25'
Mason Greenwood může být rád, že za svůj zákrok nebyl potrestán žlutou kartou. Villarreal bude rozehrávat standardní situaci z pravé strany.
24'
Manchester se postupnou kombinací dostává na dostřel španělské branky. Hosté by měli radši vysunout své napadání o něco výš.
23'
Hosté chtěli zrychlit svoji kombinaci, ale ta se ukázala jako nepřesná. Tohle je dárek pro domácí tým.
22'
Mason Greenwood si nepohlídal své postavení na útočné polovině a byl mu odpískán ofsajd.
21'
Arnaut Danjuma si z domácích obránců zatím dělá dobrý den. Villarreal bude po jeho inviduální akci rozehrávat rohový kop.
20'
Hostující začíná nabírat na odvaze a je čím dál drzejší na útočné polovině. Naopak Manchester se zatáhnul a brání.
19'
Domácí se ubránil a následně mohl i zaútočit. Jenže to by Ronaldo nemusel pokazit jednoduchou přihrávku na Fernandese.
18'
Parádní zákrok domácího brankáře proti hlavičce Alcácera z bezprostřední blízkosti. Villarreal bude rozehrávat další rohový kop.
17'
Na druhé straně to byl opět Danjuma, který skrytou přihrávkou za obranu hledal Daniho Pareja. Zasáhnout musel až svým skluzem domácí Varane.
16'
Kdyby to vyšlo, tak by to byla paráda! Jenže přihrávku Fernandese na rozběhnutého Pogbu zastavila pozorná obrana.
15'
Raphaël Varane viděl volného Sancha na pravé straně. Jenže domácí stoper dal do své přihrávky příliš razance.
14'
Manchester se opět nastěhoval na útočnou polovinu, hosté se zatáhli před branku a brání.
13'
Diogo Dalot našel svou diagonálou volného Pogbu, jenže tam byl v ofsajdu. Rozhodčímu nezbývalo nic jiného, než toto provinění odpískat.
12'
V hlavní roli opět hostující Danjuma, ale tentokrát ho zastavil rozhodčí. protoe při zpracování míče si pomohl rukou.
11'
Domácí tým se dokázal v tuto chvíli ubránit, ale tlak Villarrealu nekončí. Španělský tým je stále u míče.
10'
Na Arnauta Danjumu byli dva obránci a i přes to se dokázal hostující útočník dostat ke střele. Domácí brankář vyrazil míč na rohový kop.
9'
Snad poprvé v zápase je na delší dobu u míče Villarreal. Ten má ovšem usnadněnou práci, protože domácí tým vůbec nenapadá.
8'
Ronaldo se dostal po rohovém kopu ke zakončení, ale svou hlavičku poslal vysoko nad branku.
7'
Arnaut Danjuma si skvěle zaběhnul za domácí obranu a připsal si zajímavou střelu na domácí branku. De Gea byl připraven a míč vyrazil.
6'
Jadon Sancho se pokusil o centr, který byl vzápětí zblokován. Míč skončil v rukavicích hostujícího brankáře.
5'
Étienne Capoue se s míčem příliš nepáral a odpálil ho do bezpečí. Na míč se posléze stěhují opět domácí hráči.
4'
Hostující tým to přece jenom zkusil a zaútočil. Domácí defenzíva si ale s jejich útočným výpadem poradila.
3'
Zaregistrovali jsme první střelecké zakončení, které měl na svědomí Bruno Fernandes. Jeho střela skončila vysoko nad brankou.
2'
Manchester na nic nečeká a hned ve druhé minutě se usadil na útočné polovině. Villarrealu nic jiného nezbývá než se zatáhnout před vlastní branku.
1'
O úvodní výkop se postarali domácí hráči, kteří na nic nečekají a ihned se vrhají na útočnou polovinu.
1'

Manchester United: de Gea – Dalot, Varane, Lindelöf, Telles – P. Pogba, McTominay – M. Greenwood, B. Fernandes (C), Sancho – Ronaldo.
Náhradníci: Heaton, D. Henderson – Bailly, Mata, Martial, Lingard, Fred, Cavani, N. Matić, van de Beek, Elanga.

Villarreal CF: Rulli – Foyth, Albiol (C), P. Torres, A. Moreno – Parejo, Capoue, Trigueros – Pino, Alcácer, Danjuma.
Náhradníci: Asenjo, Jörgensen – M. Gaspar, Estupiñán, Iborra, Dia, Peña, Mándí, Moisés Gómez, Pedraza.

Rozhodčí: Zwayer – Foltyn, Achmüller (všichni Německo).

Villarreal CF

Villarreal je zatím králem remízových zápasů. Španělský klub zatím odehrál devět zápasů a z toho hned šest jich skončilo remízou. To platí i u prvního zápasu v této soutěži proti Atalantě, kde Villarreal zachraňoval remízový stav v posledních minutách. Povzbuzením do tohoto zápasu by mohla být víkendová remíza proti Realu Madrid.

Manchester United

Anglický tým vstoupil do letošní sezóny poměrně dobře, ale jejich poslední zápasy naznačují odliv dobré formy a tímpádem i spokojenosti. Dvě výhry z posledních pěti zápasů přidělávají trenérovi Solskjær vrásky na čele. Manchester bude v tomto zápase napravovat své zaváhání z prvního zápasu a bude doufat, že si připíše všechny tři body do tabulky.

25. září 2021 | Manchester United – Aston Villa 0:1
22. září 2021 (pohár) | Manchester United – West Ham 0:1
19. září 2021 | West Ham – Manchester United 1:2
14. září 2021 | Bern – Manchester Untied 2:1
11. září 2021 | Manchester United – Newcastle 4:1
Hezký středeční večer, Liga mistrů má na programu druhé kolo základních skupin a my u toho nemůžeme chybět. V tomto textovém on-line přenose se podíváme na zápas mezi Manchesterem United, který na svém trávníku přivítá výběr Villarrealu. Já vám u sledování tohoto zápasu přeju příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.