Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga A -  ONLINE PŘENOS -  Maďarsko : Německo - 11. června 2022   20:45

Ukončeno
Maďarsko
Maďarsko
7' Z. Nagy 
1:1
(1:1)
Německo
Německo
10' Hofmann  (Schlotterbeck)
Maďarsko
Sestavy:
Gulácsi – Á. Lang, Orbán, A. Szalai – Fiola, Á. Nagy, Styles (88. Vécsei), Z. Nagy (72. Négo) – Sallai (77. Gazdag), Szoboszlai – Á. Szalai (71. Ádám).
Náhradníci:
Dibusz, Szappanos – Baráth, Bolla, Kecskés, Sallói, Schön, Vancsa.
Německo
Sestavy:
Neuer – Kehrer, Süle, Schlotterbeck – Hofmann (86. Nmecha), Goretzka (71. Gündoğan), Kimmich, Raum – Havertz (86. Adeyemi), Musiala (80. Brandt) – Werner (80. Müller).
Náhradníci:
Baumann, Trapp – Henrichs, Klostermann, Sané, Stach, Tah.
Přenos se aktualizuje automaticky

Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 0:7. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 6:13.
Je konec! Maďarsko nakonec uhrálo s Německem remízu 1:1 a obralo o body dalšího favorita. Maďarsko vlétlo do zápasu jako velká voda a hned v úvodu se prosadil Zsolt Nagy. Na jeho zásah ale o tři minuty později odpověděl Jonas Hofmann. Následně bylo Německo o něco aktivnější, ale své náznaky v branky nepřetavilo. Ve druhém poločase bylo Německo opět o něco aktivnější, ale kompaktní domácí obrana soupeře nepouštěla do vyložených šancí a před zaplněným stadionem vyválčila bod.
90+5'
Konec zápasu.
90+4'
Karim Adeyemi táhl akci Německa po pravé straně, ale nemohl obejít důrazného Ádama. Maďarsko navíc získalo vhazování.
90+3'
Joshua Kimmich zahrával přímý kop, jenže po krátkém rozběhu nevyslal do šestnáctky nebezpečný centr.
90+2'
Německo se v úvodu nastavení usadilo v blízkosti velkého vápna domácích, ale nedostává se k nebezpečným situacím.
90'
Žlutá karta pro tým Maďarsko (Martin Ádám).
90'
Dominik Szoboszlai zahrával přímý kop z levé strany. Na jeho nákop si brousili zuby všichni hlavičkáři, ale maďarský šikula si vybral slabší moment.
89'
Střídající Karim Adeyemi dostal přihrávku na pravou stranu, jenže si nedokázal obhodit soupeře. Obrana Maďarska ustála další hrozbu.
88'
Střídání v týmu Maďarsko:
ze hřiště odchází Callum Styles, přichází Bálint Vécsei.
87'
Žlutá karta pro tým Maďarsko (Péter Gulácsi).
86'
Střídání v týmu Německo:
ze hřiště odchází Jonas Hofmann, přichází Lucas Nmecha.
ze hřiště odchází Kai Havertz, přichází Karim Adeyemi.
85'
Pět minut před koncem si na prudký centr z pravé strany naběhl Martin Ádám, který hlavičkoval odrazem o zem, ale našel Neuerovy rukavice.
84'
Julian Brandt si v pokutovém území naběhl na vysoký přetažený centr z pravé strany, ale levačkou už nevrátil míč do nebezpečného prostoru.
83'
Kai Havertz si znovu při založení protiútoku pomohl nedovoleným zákrokem.
82'
Attila Szalai poslal vysokou přihrávku dopředu, kam si naběhl střídající Nego. Na pravém křídle ale neměl podporu spoluhráčů a balón neudržel.
81'
Kehrer poslal dlouhý aut až do pokutového území. Za jeho pobídkou se hnal Kai Havertz, ale obránce před ním odklidil míč do rukavic gólmana.
80'
Střídání v týmu Německo:
ze hřiště odchází Jamal Musiala, přichází Julian Brandt.
ze hřiště odchází Timo Werner, přichází Thomas Müller.
79'
Tlak Německa v posledních minutách opadl. Maďarsko cítí, že dnes může bodovat proti dalšímu silnému výběru.
77'
Střídání v týmu Maďarsko:
ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Daniel Gazdag.
76'
Roland Sallai vystihl nepřesnou rozehrávků Němců a dostal se ke střele levačkou. Manuel Neuer proti němu včas vyběhl a zasáhl!
75'
Ani po následném rohovém kopu Německo branku Maďarska neohrozilo. Centr přiletěl na malé vápno, ale akci následně zastavil ofsajd.
74'
Hned dva Němci se hnali na domácího brankáře! Hofmann situaci natolik zbrzdil, že se vrátil Orbán a přihrávku před prázdnou branku uklidil na roh.
73'
Kai Havertz dostal přihrávku na hranici velkého vápna, kde si míč přehodil na levačku a hledal dobíhající spoluhráče. Na jeho pobídku si nikdo v bílém nenaběhl.
72'
Střídání v týmu Maďarsko:
ze hřiště odchází Zsolt Nagy, přichází Loïc Négo.
71'
Střídání v týmu Maďarsko:
ze hřiště odchází Ádám Szalai, přichází Martin Ádám.

Střídání v týmu Německo:
ze hřiště odchází Leon Goretzka, přichází Ilkay Gündoğan.
70'
Německo dvacet minut před koncem zahrávalo rohový kop. Jeho exekuce se ujal Raum, ale krátkým centrem hlavu spoluhráče nenašel.
69'
Timo Werner dohnal přihrávku na pravou stranu, odkud poslal míč do pokutového území. Jeho pobídku srazil na rohový kop dobře postavený Fiola.
68'
Stopeři Německa se vysunuli na polovinu Maďarska, ale jejich kombinace je zatím hodně kostrbatá. Naopak obrana soupeře hraje důrazně.
67'
Pokračující ofenzivní snahu Německa zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Postavení si na levé straně nepohlídal Raum.
66'
Kai Havertz si došel pro přihrávku na polovinu hřiště, ale také u něj ihned hlídkoval jeden ze soupeřů v červeném dresu Maďarska.
65'
Zsolt Nagy uspěl v souboji na polovině hřiště a rozehrál na levou stranu. K míči se sice dostal jeden ze spoluhráčů, ale scházela mu podpora dalších Maďarů.
64'
Německo se vysunulo na polovinu Maďarska, nicméně obrana domácích už znovu stojí blízko u sebe a zahušťuje prostor kolem velkého vápna.
63'
Raum nedovoleným zákrokem poslal k zemi jednoho z maďarských fotbalistů. Německý hráč ze souboje odkráčel bez karetního trestu.
62'
Defenzivní řada Německa hraje s míčem na kopačkách a nepouští k němu soupeře. Němci mají ale obrovské problémy s tím, aby si našli cestu do zakončení.
61'
Thilo Kehrer poslal přihrávku na hranici velkého vápna, kam si nenaběhl nikdo v bílém dresu Německa. Maďarsko získalo míč a může nasbírat cenné sekundy.
60'
Je za námi hodina hry a Maďarsko stále drží remízový výsledek proti velkému favoritovi. Maďaři potvrzují svou domácí sílu.
59'
Stopeři Maďarska kombinují s míčem na kopačkách a nikam se neženou. Soupeři v bílém se po hřišti skvěle pohybují.
58'
Attila Szalai poslal přihrávku na levou stranu, jenže svého spoluhráče nepřesnou pobídkou vyhnal mimo hrací plochu.
57'
Oba týmy využili krátké přerušení k osvěžení. Maďaři následně sportovně odevzdali míč soupeři.
56'
Hra je přerušena! Po souboji v pokutovém území zůstává na trávníku ležet Schlotterbeck, který bude potřebovat ošetření.
55'
Kai Havertz se hnal na polovinu Maďarska za nákopem z levé strany. Rychlonohý německý fotbalista si ale nepotykal se zpracováním, scházel mu snad krok.
54'
Niklas Süle si znovu splnil defenzivní úkoly na výbornou a nepustil domácí fotbalisty do pokutového území. Německo navíc získalo vhazování.
53'
Thilo Kehrer poslal přihrávku na levou stranu, jenže tam neměl nikoho v bílém dresu Německa. Zadáci Maďarska si rozehrávku pohlídali.
52'
Maďaři našli cestu za obranu Německa, ale přihrávka se po trávníku svezla k dobře postavenému Schlotterbeckovi.
51'
Další přihrávku za obranu si zadáci Maďarska s přehledem pohlídali a zapojili do rozehrávky brankáře Gulácsiho.
50'
Exekuce rohového kopu se ujal Joshua Kimmich. Na jeho pobídku si naběhl Niklas Süle, jenže hlavou vůbec netrefil branku.
49'
Kehrer si znovu došel pro přihrávku na vlastní polovinu, přihrávkou po čáře našel Wernera, ale jeho pobídku do vápna Maďaři srazili na další roh.
48'
Němci zahrávali svůj první rohový kop po změně stran. Joshua Kimmich poslal centr na značku pokutového kopu, ale tam byl jen soupeř.
47'
Kimmich poslal přihrávku na pravou stranu, kam si naběhl osamocený Kehrer. Krajní hráč Německa si ale netroufl na postup vpřed a zapojil do kombinace stopery.
46'
Německo obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Uvidíme, zda favorizovaný výběr po změně stran dokoná obrat.
46'
Začal druhý poločas.
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavou podívanou. Maďarsko vlétlo do zápasu jako velká voda a hned v úvodu se prosadil Zsolt Nagy. Na jeho zásah ale o tři minuty později odpověděl Jonas Hofmann. Následně bylo Německo o něco aktivnější, ale své náznaky v branky nepřetavilo.
45+1'
První poločas skončil.
45'
V závěru prvního poločasu si na přihrávku mezi obránce naběhl Timo Werner, který zakončil bez přípravy, ale poslal míč vysoko nad břevno.
44'
Lang vhazoval na pravé straně hrací plochy. Na jeho pobídku si naběhl Dominik Szoboszlai, který si obhodil obránce a táhl útok Maďarska. Domácí kapitán ale nestačil odcentrovat.
43'
Leon Goretzka si ve středu hřiště skvěle pokryl míč a rozehrál na levou stranu. K jeho pobídce se nikdo v bílém dresu nedostal včas.
42'
Musiala se parádní kličkovanou dostal do vápna, jenže se nedostal do zakončení. Nakonec sklepl míč na Rauma, jehož technický projektil těsně minul zadní tyč!
41'
Schlotterbeck si dal pozor na vysoký nákop a hlavou přizvedl míč do rukavic Neuera. Gólman Německa rozehrál výhozem na pravou stranu.
40'
Německo kombinuje s míčem na vlastní polovině a zbytečně předržuje rozehrávku. Maďaři skvěle napadají a znepříjemňují soupeři postup vpřed.
39'
Ani po následném rohovém kopu se domácí Maďarsko nedostalo do šance. Centr směřoval na přední tyč, kde se k zakončení nedostal nikdo v bílém.
38'
Maďarsko zahrávalo přímý kop v pokutovém území soupeře. Jeho exekuce se ujal Dominik Szoboszlai, ale jeho ránu přizvedl hráč ve zdi na roh.
37'
Žlutá karta pro tým Německo (Nico Schlotterbeck).
36'
Joshua Kimmich dloubl míč na levé křídlo, kde se k němu dostal rozběhnutý Timo Werner. Útočník Německa nestačil přesně přihrát.
35'
Německo se opět vysunulo na polovinu Maďarska a trpělivou kombinací si hledá cestičku za obranu soupeře. Maďaři nadále drží blok.
34'
Callum Styles chtěl zrychlit útočnou akci Maďarska přihrávkou na levou stranu, ale zadáci Německa jeho rozehrávku skvěle přečetli.
33'
Nagy odcentroval z levé strany, ale jeho centr opustil hrací plochu, aniž by se míče někdo z hráčů v pokutovém území stačil dotknout.
32'
Před branku Maďarska přiletěl prudký přízemní centr z pravé strany. Za míčem se na malém vápno hnal Timo Werner, ale Orbán opět stačil odehrát do bezpečí.
31'
Nico Schlotterbeck dostal přihrávku na polovinu hřiště, dobře se s míčem otočil a rozehrál. Němce ale zatím brzdí mírné nepřesnosti.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velký boj. Německo je sice mnohem aktivnější, ale musí dávat pozor na výpady domácích.
29'
Attila Fiola dohnal přihrávku na pravou stranu, krásně si míč přehodil na pravačku a odcentroval. Jeho přízemní centr skončil v Neuerových rukavicích.
28'
Stopeři Německa uklidňují hru postupnou rozehrávkou na vlastní polovině. Domácí hráči napadají soupeře až do půlící čáry.
27'
Kai Havertz se snažil udržet míč ve hře na levé straně, ale balón nakonec opustil hrací plochu celým objemem. Vhazovat bude Maďarsko.
26'
Attila Fiola se hnal středem hřišttě do pokutového území, ale důrazný Nico Schlotterbeck se před něj dostal tělem a nenechal maďarského hráče zakončit.
25'
Jamal Musiala neustál souboj na polovině hřiště a chytil se za obličej. Sudí dal jasným gestem najevo, ať se rychle zvedá.
24'
Timo Werner si hledal prostor v pokutovém území, ale důrazní obránci Maďarska jej nenechali zakončit.
23'
Kimmich diriguje rozehrávku Německa na polovině hřiště. Maďaři ale hrají nesmírně fyzicky náročný fotbal a snaží se soupeře napadat.
22'
Roland Sallai na polovině hřiště sklepával míč hrudí na pravou stranu, kam si nabíhal Ádám Szalai, ale jeden z německých hráčů jej nepustil k míči.
21'
Na vysoký centr z levé strany si v pokutovém území naskočil Kai Havertz, ale hlavou míč líznul jen mimo branku.
20'
Musiala to při napadání rozehrávky soupeře přehnal s agresivitou a fauloval. Obrana Maďarska může rozehrávkou uklidnit hru.
19'
Německo se usadilo kolem velkého vápna soupeře, jenže Kehrerův centr z pravé strany skončil v rukavicích připraveného brankáře.
18'
Žlutá karta pro tým Maďarsko (Roland Sallai).
17'
Timo Werner zatím na hrotu německého útoku hýří pohybem, jenže mu nefunguje zpracování. Navíc u Wernera neustále hlídkuje urostlý Orbán.
16'
Německo po vstřelení vyrovnávací branky převzalo dirigentskou taktovku a postupně se tlačí do útoku. Maďarsko ale drží kompaktní blok.
15'
Kai Havertz byl pozdě v souboji s jedním z domácích hráčů a dopustil se faulu přímo před očima hlavního rozhodčího. Rozehrávat budou Maďaři.
14'
Do dalšího zakončení se v pokutovém území dostal Timo Werner, ale radost mu pokazil zdvižený praporek. Ofsajd.
13'
Sallai si pohybem řekl o přihrávku za obranu Německa, ale pohotový míč za obranu byl příliš prudká a svezl se až do rukavic Manuela Neuera.
12'
Thilo Kehrer na pravé straně dojel domácího hráče ostrým skluzem a může být rád, že ze souboje odkráčel bez žluté karty.
10'
Německo právě vstřelilo branku! Německo našlo opravdu bleskovou odpověď na domácí vedení! JONAS HOFMANN si naběhl na parádní přihrávku za obranu, prvním dotykem si obhodil vyběhnutého brankáře a poslal míč do odkryté branky!
9'
Maďarsko je po vstřelení úvodní branky dnešního souboje pořádně nabuzené a pokračuje ve vysokém napadání. Němce dnes v Budapešti nečeká nic snadného.
7'
Maďarsko právě vstřelilo branku! Maďarsko se hned v úvodu utkání dostává do vedení! Fiola odcentroval z pravé strany do pokutového území. K prvnímu zakončení se dostal Ádám Szalai, ale Neuer jeho hlavičku skvěle vyrazil. Odražený míč si však našel ZSOLT NAGY a nekompromisně jej uklidil pod břevno!
7'
Roland Sallai na pravé straně zahrál na housle napadajícímu Raumovi. Zaplněný stadion v Budapešti jeho technickou finesu ocenil potleskem.
6'
Timo Werner si v souboji na polovině Maďarska pomohl nedovoleným zákrokem, když poslal k zemi stopera Orbána.
5'
Attila Szalai vhazoval na levé straně hřiště. Na jeho pobídku si naběhl Dominik Szoboszlai, nicméně ten si nepotykal se zpracováním.
4'
Neuer vyrazil za hranici velkého vápna a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Němci od úvodu rozjíždějí postupnou kombinaci.
3'
Německo se poprvé dostalo ke své kombinaci a vysunulo se na polovinu hřiště. Fotbalisté v bílém v úvodu nikam nespěchají a spíše se snaží hrát s míčem na kopačkách.
2'
Němci se hned v úvodu utkání musí bránit. Domácí Maďarsko se totiž vydalo vpřed po pravé straně. Attila Fiola dokonce odcentroval a získal rohový kop.
1'
Domácí Maďarsko obstaralo výkop do dnešního souboje. Uvidíme, zda se domácímu celku podaří zaskočit dalšího favorita.
1'
Utkání právě začalo.
Ještě před úvodním výkopem zazní hymny obou zemí.
Oba týmy už nastupují na trávník. Maďarsko bude hrát v červeném, zatímco Němci obléknou bílou sadu.
Úvodní sestavy:

Maďarsko: Gulácsi – Á. Lang, Orbán, A. Szalai – Fiola, Á. Nagy, Styles, Z. Nagy – Sallai, Szoboszlai – Á. Szalai.
Náhradníci: Dibusz, Szappanos – Ádám, Baráth, Bolla, Kecskés, Négo, Gazdag, Sallói, Schön, Vécsei, Vancsa.

Německo: Neuer – Kehrer, Süle, Schlotterbeck – Hofmann, Goretzka, Kimmich, Raum – Havertz, Musiala – Werner.
Náhradníci: Baumann, Trapp – Adeyemi, Brandt, Gündoğan, Henrichs, Klostermann, Müller, Nmecha, Sané, Stach, Tah.
Maďarsko

Domácí Maďarsko naopak po dvou odehraných kolech drží druhou pozici v silné konkurenci Německa, Anglie a Itálie. Jediný bod ztrácí Maďarsko právě na vedoucí Itálii, na jejíž půdě Maďarsko padlo 1:2. V úvodním utkání Ligy národů navíc Maďarsko doma překvapivě přehrálo těsně 1:0 Anglii. V březnu navíc v přátelském souboji přehrálo Maďarsko Severní Irsko na jeho půdě.
Německo

Německo po skvělém vstupu do angažmá nového kouče Flicka nemůže být spokojené s poklesem formy v rámci Ligy národů. Až do konce března Němci pod novým kormidelníkem pouze vítězili. Na konci března ale remizovali 1:1 v Nizozemsku. Na úvod Ligy národů navíc Kimmich zachraňoval remízu v Itálii. V domácím souboji s Anglií pak Německo přišlo o vítězství brankou v závěru utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.


Články odjinud