Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga B -  ONLINE PŘENOS -  Srbsko : Rusko - 18. listopadu 2020   20:45

Srbsko
Srbsko
10' Radonjić  • 25' Jović (Mladenović) • 41' Vlahović (Jović) • 45+1' Jović (Mladenović) • 64' Mladenović (Vlahović)
5:0
(4:0)
Rusko
Rusko
Srbsko
P. Rajković – Milenković, S. Mitrović (90. Pavlović), Spajić – Radonjić (31. Vlahović), Ristić, Gudelj (90. Zdjelar), Nemanja Maksimović (46. Gaćinović), Mladenović (90. Randjelović) – Jović, A. Mitrović.
D. Petrović – Gaćinović, Maraš, Pavlović, Randjelović, Vlahović, Zdjelar.
Rusko
Guilherme (46. Džanajev) – V. Karavajev, Divejev (46. Jevgeněv), Džikija, Žirov – Kuzjajev, Ozdojev, Jerochin – An. Mirančuk (46. Obljakov), A. Zabolotnyj (72. Čeryšev), Al. Mirančuk (46. Mostovoj).
Džanajev – Z. Bakajev, Da. Fomin, Čeryšev, Jonov, Mostovoj, Obljakov, Jevgeněv, Kučajev, Sobolev, Žemaletdinov.

Srbský tým vyhrává tento zápas naprosto jednoznačně. Rusko si nějaké šance dokázalo vypracovat, ale ne proměnit. Srbsko vyhrává 5:0. Rusko končí ve skupině 3 druhé a Srbsko končí s šesti body třetí. Ani jeden tým nesestoupil ani nepostoupil. V této skupině vyhrálo Maďarsko, které jde do skupiny A a nejhorší Turecko jde do skupiny C.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 2:8. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:13.
90+3'
90+3'
Už se nic nestane.
90+1'
Tři minuty se budou nastavovat nad rámec druhého poločasu.
90'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Stefan Mitrović, přichází Strahinja Pavlović.
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Filip Mladenović, přichází Lazar Randjelović.
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Nemanja Gudelj, přichází Saša Zdjelar.
88'
Predrag Rajković (Srbsko) si nyní dokázal poradit se střelou soupeře, Ivan Obljakov neuspěl.
88'
Dostáváme se do finální fáze hry hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
86'
Rusko kombinuje na útočné polovině hrací plochy, ale zatím na nějakou výraznější šanci hosté čekají.
85'
Velkou šanci nyní měli domácí, ale prosadit se nedokázali. Záda byla zblokovaná.
83'
Rohový kop nyní bude rozehrávat domácí Srbsko. Filip Mladenović rozehrával, následně Uroš Spajić minul branku.
82'
Žlutou kartu dostává Aleksandar Mitrović (Srbsko).
82'
Žlutou kartu dostává Ivan Obljakov (Rusko).
80'
Denis Čeryšev to vzal na sebe, jeho rána rána končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
79'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, Srbsko míří za výhrou.
76'
Hostující celek měl zajímavou příležitost, ale Denis Čeryšev nedokázal vypálit přesněji. Jeho rána končí mimo branku.
75'
Čtvrthodiny hry zbývá do konce zápasu, domácí celek má výrazný náskok, Rusko doplácí na špatné finální přihrávky.
72'
Predrag Rajković si dokázal poradit s pokusem Dalera Kuzjajeva. Rohový kop bude následovat. Ale obrana si dokázala poradit.
72'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Anton Zabolotnyj, přichází Denis Čeryšev.
70'
Rusko pokračuje v aktivní hře, Srbsko se nyní musí bránit tlaku soupeře, ale domácí hrají zodpovědně.
69'
Soslan Džanajev (Rusko) si snadno dokázal poradit s pokusem, který vyslal Aleksandar Mitrović.
67'
Luka Jović (Srbsko) zakončoval z dobré pozice, výborně zasáhl brankář Soslan Džanajev, a tak je z toho rohový kop.
66'
O tom, kdo tento zápas vyhraje, není pravděpodobně žádný pochyb. Domácí celek vede o pět gólů, Rusko nějaké šance si zatím vypracovalo, ale nedokázalo je proměnit.
64'
Srbsko právě vstřelilo branku!
Krásně sehráno a domácí celek navyšuje své vedení na pět branek. Dušan Vlahović našel spoluhráče, tím byl FILIP MLADENOVIĆ. Jeho rána do protipohybu brankáře byla jen těžko chytatelná, Srbsko vede 5:0. Asistence: Dušan Vlahović.
63'
Aktivní hra Ruska pokračuje dál. Alexandr Jerochin hlavičkoval po centru spoluhráče a Predrag Rajković vyrazil na roh.
62'
Anton Zabolotnyj (Rusko) se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho pokus nyní snadno vyrazil domácí brankář. Predrag Rajković bez problémů vyrazil.
61'
Mijat Gaćinović (Srbsko) fauloval v souboji soupeře, rozehrávat tak budou fotbalisté Ruska. Alexandr Žirov se ujal rozehrávky.
60'
Georgij Džikija (Rusko) se dostal do střelecké pozice, jeho ránu z velké dálky zblokoval soupeř.
60'
Půlhodina hry zbývá do kocen zápasu, domácí vedou o čtyři branky.
59'
Hostující celek bude rozehrávat rohový kop, Ivan Obljakov centroval před branku, ale míč získal gólman. Akce Ruska tako končí.
58'
Dušan Vlahović (Srbsko) si nabíhal na přihrávku spoluhráče, ale dostal se do postavení mimo hru. Akce domácích nyní nebyla vůbec zakončená. Ke střele nedošlo.
56'
Aktuálně fotbalisté domácího Srbska hrají aktivněji, drží míc na svých kopačkách a hrají takticky velmi dobře.
55'
Domácí si ani díky rohovému kopu nevypracovali výraznější šanci, stále čekáme na gólovou příležitost v tomto poločase. Domácí celek výrazně kontroluje hru.
53'
Filip Mladenović (Srbsko) rozehrával, následně jeho spoluhráč vybojovali rohový kop.
52'
Aktivněji hrající domácí celek momentálně diktuje hru, Srbsko hraje aktivněji a Rusko se musí bránit.
50'
Srbsko vede o čtyři branky a hostující celek rozhodně není v dobré pozici. Výrazně prohrává a navíc na nějakou výraznější šanci momentálně čeká.
48'
Srbsko i přes početné střídání soupeřů pokračuje v aktivní hře soupeře.
47'
Žlutou kartu dostává Alexandr Žirov (Rusko).
47'
Alexandr Žirov (Rusko) fauloval v osobním souboji soupeře, a tak u míče budou hráči Srbska.
46'
Rohový kop rozehrával tým Ruska, následně pálil Alexandr Žirov. Jeho rána bez přípravy končí vysoko nad brankou.
46'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Igor Divejev, přichází Roman Jevgeněv.
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Guilherme, přichází Soslan Džanajev.
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Anton Mirančuk, přichází Ivan Obljakov.
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Alexej Mirančuk, přichází Andrej Mostovoj.
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Nemanja Maksimović, přichází Mijat Gaćinović.
46'
Po prvním poločase vede domácí celek o čtyři branky a je jasno, kdo tento zápas vyhraje. Rusko si vypracovalo jen dvě střely na branku.
45+3'
45+1'
Bleskové přenesení hry, centr se snesl před branku, a pak snadno zakončoval hlavičkující LUKA JOVIĆ. Znovu si nebyl hostující brankář s zákrokem příliš jistý. Asistence: Filip Mladenović.
45+1'
Tři minuty uvidíme navíc.
45'
Nemanja Maksimović (Srbsko) to je a podle gest lékařů to vypadá na střídání.
43'
Jeden z hráčů je ošetřovaný na hrací ploše, je to domácí hráč. Zdá se, že má nějaké problémy s nohou.
41'
Po delší pasáži se jeden z týmů odhodlal k zakončení. První střelu dokázal brankář vyrazit, ale na dorážku už neměl nárok. Prosazuje se DUŠAN VLAHOVIĆ a na Rusy nečeká rozhodně snadná práce ve zbytku zápasu.
40'
Luka Jović (Srbsko) vypálil dobrou ránu, pokus vyrazil brankář, ale na dorážku už nedosáhl.
37'
Srbsko rozehrávalo volný kop, následně ale územní převahu nedokázalo proměnit. Na druhou stranu se pak přesunula hra.
35'
Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, zatím vede domácí celek o dva góly.
33'
Rohový kop nebyl sehraný špatně, následně se do zakončení dostal dnes aktivně hrající Anton Zabolotnyj, ale tentokrát minul branku.
32'
Anton Zabolotnyj (Rusko) měl šanci, mohl snížit na rozdíl jediné branky, ale nechal vyniknout brankáře domácích. Predrag Rajković podržel své spoluhráče. Obrana odrazila míč na roh.
31'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Nemanja Radonjić, přichází Dušan Vlahović.
29'
Rusko drží míč na útočné polovině, kombinuje, přihrává si, přenáší hru ze strany na stranu, ale zatím na nějakou další výraznější šanci čeká. Pokud nepočítáme tu z první minuty.
27'
Hodně totožná pasáž jako po první brance domácích. Gól z ničeho nic, a pak šance na nějakou dobu utichly.
25'
Rychle sehraná akce a domácí celek vede o dva góly. Filip Mladenović centroval před branku, poslal dobrý míč a hlavou usměrnil míč do sítě LUKA JOVIĆ. Gólman se pokoušel zasáhnout, ale nedokázal balon zastavit. Asistence: Filip Mladenović.
24'
Alexandr Jerochin (Rusko) byl v osobním souboji se se soupeřem. Mihailo Ristić (Srbsko) byl lepší, a tak jej soupeř musel faulovat. Míč pro domácí.
22'
Domácí fotbalisté kombinují na polovině hrací plochy, Nemanja Maksimović (Srbsko) hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka postrádala přesnost.
20'
Po dobré akci spoluhráče dostal míč před branku Anton Zabolotnyj. Rána ruského hráče končí vedle branky. Predrag Rajković (Srbsko) vykopává.
20'
Hra se přelévá ze strany na stranu bez nějakých výraznějších šancí.
18'
Po faulu srbského hráče bude rozehrávat Igor Divejev volný kop na své obranné polovině.
17'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do střelecké pozice.
15'
Úvod zápasu patřil Rusku, to svou šanci neproměnilo, naopak první výraznější příležitost dokázali domácí využít. Proto vede Srbsko.
13'
Domácí budou rozehrávat další rohový kop, míč před branku poslal Nemanja Gudelj. K výraznější střele se domácí ale nedostali.
11'
Anton Zabolotnyj (Rusko) měl na noze míč, ale jeho rána končí výrazně mimo branku. Gólman Srbska ani zasahovat nemusel.
10'
Díky aktivní hře se domácí celek dostává do vedení. Po pěkné individuální akci se k zakončení dostal NEMANJA RADONJIĆ. Jeho rána zamířila na vzdálenější tyč. Brankář reagovat nemohl.
9'
Domácí celek hraje nyní aktivně, usadil se na útočné polovině.
7'
Po nevýrazném začátku hraje Srbsko nyní aktivně, tlačí se do zakončení a hostující obrana má problémy.
6'
Centr před branku byl hodně nepovedený, obrana si bez výraznějších potíží dokázala poradit.
5'
Nemanja Gudelj (Srbsko) rozehrával od rohového praporku, následně si obrana poradila jen za cenu dalšího rohu.
5'
Domácí mají možnost rozehrávky rohového kopu.
4'
Nikola Milenković (Srbsko) se dopustil falu na útočné polovině, a tak budou rozehrávat hosté.
3'
Jeden z domácích hráčů byl ošetřovaný po hlavičkovém souboji. Zdá se, že bude v zápase pokračovat. Měl by být v pořádku.
1'
Obrovská šance hned na úvod, Anton Zabolotnyj (Rusko) mohl poslat hostující celek do vedení, ale v obrovskou šanci zakončil jen ránou do střelu branky. Predrag Rajković byl řpipravený.
1'
Podle aktuální tabulky je Rusko na postup do Ligy A A naopak Srbsko na sestup do Ligy C.
V září oba kluby odehrály poslední vzájemný zápas a tehdy domácí Rusko vyhrálo 3:2.
Srbsko je aktuálně na posledním místě v tabulce této skupiny. Z posledních pěti zápasů ve skupině vyhrálo ani jeden. Srbskému týmu se v této lize rozhodně nedaří podle představ.
Rusko s osmi body aktuálně vede tabulku této skupiny. Z posledních pěti zápasů ve skupině vyhrálo dva. Další dva remizovalo a jen jednou prohrálo.
Zdravím všechny faninky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto zápase Ligy národů B proti sobě nastoupí Srbsko a Rusko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.