Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga D -  ONLINE PŘENOS -  Gibraltar : San Marino - 5. září 2020   15:00

Gibraltar
Gibraltar
44' Torrilla (Walker)
1:0
(1:0)
San Marino
San Marino
Gibraltar
Coleing – Olivero, Mouelhi, Torrilla (82. Sergeant), Annesley (85. Ronan) – L. Casciaro (79. De Barr), R. Chipolina, Walker – Wiseman, Anthony Hernandez, Britto.
Anufrijevs – Ševčenko, Platonovs (vš. LAT)
San Marino
E. Benedettini – Brolli, D. Simoncini, Rossi (79. Hirsch) – Ma. Battistini (46. D'Addario), E. Golinucci, Zonzini (67. Ceccaroli), Mularoni, Palazzi – Nanni, F. Berardi.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 12:19.
Je konec! Gibraltar zvládl první zápas v novém ročníku Ligy národů a poráží San Marino 1:0. Domácí si první šanci vypracovali v šestnácté minutě, ale Walker střelou z úhlu přestřelil. Pět minut před přestávkou hlavičkoval z dobré pozice Britto, ale ani jeho pokus se mezi tři tyče nevlezl. Až ve 44. minutě se po přímém kopu trefil hlavou Dean Torrilla! Po změně stran mohlo San Marino vyrovnat, jenže Berardi trefil jen boční síť. Domácí si poté své vedení s přehledem pohlídali a připisují si první tři body.
90+3'
90+2'
Cristian Brolli se ujal rozehrávky přímého kopu hostujícího celku, jenže jeho dělovka prolétla vysoko nad břevnem.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Žlutou kartu dostává Liam Walker (Gibraltar).
89'
Luca Ceccaroli zahrál na vlastní polovině rukou, což neuniklo zraku rozhodčího.
88'
Po další přestávce vinou ošetřování se San Marino usadilo na polovině domácího celku, jenže akce hráčů v modrých nebyla úspěšná.
85'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Louie Annesley, přichází Kian Ronan.
84'
San Marino se po delší době vydalo na polovinu soupeře, jenže kombinace hráčů v modrých dresech neměla dlouhého trvání.
83'
Další obrovská šance Gibraltaru! Po přímém kopu se do zakončení na malém vápně dostal Liam Walker, ale hlavou líznul míč těsně vedle zadní tyče!
82'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Dean Torrilla, přichází Jack Sergeant.
81'
Dean Torrilla zůstává po dalším souboji ležet na trávníku a drží se za levé koleno. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
80'
Domácí Gibraltar zahrával rohový kop. Střídající De Barr se ihned zjevil u vzdálenější tyče a k zakončení do prázdné branky mu scházely jen centimetry.
79'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Lee Casciaro, přichází Tjan De Barr.
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Dante Rossi, přichází Jose Hirsch.
78'
Britto si naběhl na dlouhou přihrávku za obranu San Marina, dostal se do obrovské šance, jenže hostující brankář předvedl fantastický zákrok!
77'
Lee Casciaro dostal přihrávku na pravou stranu a bez problémů potáhl míč na polovinu soupeře. Gibraltar kombinuje s míčem na kopačkách a soupeři balón prakticky nepůjčuje.
76'
Další zranění na straně domácího Gibraltaru. Lee Casciaro zůstává po souboji ležet na pomezní čáře a drží se za levý kotník.
75'
Alessandro D'Addario si skvěle splnil své defenzivní povinnosti a odehrál do bezpečí centr z levé strany. Obrana San Marina má v posledních minutách plné ruce práce.
74'
Gibraltar zaútočil po levém křídle, jenže centr na malé vápno byl hodně pomalý a obránce v modrém dresu míč bez větších problémů odehrál do bezpečí.
73'
Domácí celek zahrával další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde kralovala pozorná a důrazná defenziva San Marina.
72'
Hra je znovu přerušena! Domácí Anthony Hernandez zůstává ležet na trávníku a stěžuje si na křeče. Uvidíme, zda bude nadále pokračovat.
71'
Cristian Brolli dostal přihrávku na pravou stranu, našel Palazziho, který se odhodlal ke střele z pětadvaceti metrů, ale trefil prvního soupeře v červeném.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a Gibraltar zatím předvádí zkušený výkon. San Marino se na polovinu soupeře podívá jen ojediněle.
69'
Domácí celek nyní uzamkl soupeře na hranici velkého vápna, jenže kombinace fotbalistů v červených dresech byla hodně nepřesná.
68'
Scott Wiseman dostal další přihrávku na levou stranu, kde jej fauloval Alessandro D'Addario. Domácí Gibraltar bude rozehrávat další přímý kop.
67'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Kevin Zonzini, přichází Luca Ceccaroli.
67'
Davide Simoncini trefil soupeře vysokou nohou a dostává žlutou kartu.
66'
San Marino se nastěhovalo na polovinu domácího Gibraltaru a postupnou kombinací si hledá pozici pro zakončení. Hráči v modrém ale mají problémy s přesností.
65'
Gibraltar zahrával další přímý kop ze slibné pozice. Walker nakonec zkusil překvapit hostujícího brankáře přímou střelou, jenže minul přední tyčku.
64'
Brolli dostal přihrávku na levé křídlo, krásnou kličkou ošálil svého strážce, ale následně si ukopl míč daleko před sebe a už jej nedohnal na hrací ploše.
63'
Domácí celek opět uklidňuje rozehrávku postupnou kombinací na své polovině. Hráči v červených dresech se nikam neženou.
62'
Gibraltar znovu zahrozil vysokým nákopem na levou stranu, ale podruhé během krátké chvíle se píská ofsajd.
61'
Scott Wiseman potáhl míč po pravém křídle na polovinu soupeře, nicméně jeho následná pobídka směřovala do ofsajdu, ve kterém byl lapen Louie Annesley.
60'
Je za námi hodina utkání a zatím sledujeme hodně zajímavý souboj. Domácí Gibraltar sice drží těsné vedení, ale musí si dávat pozor na zadní vrátka.
59'
San Marino v posledních minutách zvýšilo svou aktivitu, ale hosté se stále nemohou dostat k vyrovnání.
58'
Mirko Palazzi byl faulován na levé straně hrací plochy a zůstává ležet s bolestivou grimasou v obličeji. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
57'
Anthony Hernandez si navedl míč na hranici velkého vápna, kde si jej přehodil na pravačku, ale jeho zakončení trefilo jen prvního soupeře.
56'
Scott Wiseman si náběhem po pravém křídle řekl o přihrávku za obranu, jenže pobídka byla příliš dlouhá a skončila na kopačkách hostujících zadáků.
55'
San Marino mohlo vyrovnat! Berardi si naběhl na průnikovou přihrávku do pokutového území, ale jeho zakončení z ostrého úhlu trefilo jen boční síť.
54'
Do kombinace Gibraltaru se musel zapojit také domácí brankář, který si během dnešního souboje nemusel připsat ani jeden zákrok.
53'
Zadáci domácího mužstva uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v modrém dresu San Marina rozehrávku soupeře neatakuje.
52'
Gibraltar zahrával další přímý kop. Nadýchaný centr tentokrát přiletěl na malé vápno, jenže nikdo v červeném dresu domácího celku se do zakončení nedostal.
51'
Hra je přerušena! Lee Casciaro byl faulován na vlastní polovině a zůstává ležet na trávníku s bolestivou grimasou v obličeji. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
50'
Před branku San Marina přiletěl zajímavý centr z pravé strany hrací plochy, jenže na malém vápně kraloval Alessandro D'Addario, který míč odehrál ven ze šestnáctky.
49'
Po dalším centru do pokutového území se po míči natahoval Ethan Britto, který se snažil vypálit v pádu, ale jeho pokus trefil prvního hráče v modrém dresu.
48'
Gibraltar zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Walker se opět ujal exekuce standardní situace, ale jeho pobídka skončila na hlavě obránce.
47'
Domácí celek se ihned po změně stran vydal do útoku, jenže kombinace Gibraltaru neměla dlouhého trvání. Zadáci San Marina skvěle vystoupili.
46'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Manuel Battistini, přichází Alessandro D'Addario.
46'
Domácí Gibraltar obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Fotbalisté v červeném se v něm budou snažit o udržení svého náskoku.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté domácího Gibraltaru. Domácí si první šanci vypracovali v šestnácté minutě, ale Walker střelou z úhlu přestřelil. Pět minut před přestávkou hlavičkoval z dobré pozice Britto, ale ani jeho pokus se mezi tři tyče nevlezl. Až ve 44. minutě se po přímém kopu trefil hlavou Dean Torrilla! Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta!
44'
Gibraltar právě vstřelil branku!
Domácí celek se nakonec ještě před přestávkou dočkal úvodní branky dnešního souboje! Gibraltar zahrával přímý kop na polovině soupeře. Walker poslal prudký centr na malé vápno a DEAN TORRILLA svůj debut v reprezentaci vyšperkoval krásnou hlavičkou!
43'
Liam Walker dostal přihrávku na levou stranu, vyslal průnikovou pobídku na hranici velkého vápna, nicméně zadáci San Marina si znovu dali pozor na postavení.
42'
Zadáci San Marina vybojovali míč na hranici velkého vápna a ihned se po pravé straně dostali daleko ze své poloviny. Brolli byl navíc faulován.
41'
Nanni sprintoval za nákopem na polovinu domácího celku, nicméně domácí stoper Torilla si jeho náběh zkušeně pohlídal a nenechal jej dostat se do úniku.
40'
Scott Wiseman poslal prudkou přihrávku na pravou stranu, jenže Louie Annesley svým individuálním průnikem nedostal míč do nebezpečného prostoru.
39'
Ethan Britto si v pokutovém území naskočil na dobrý centr z pravé strany, hlavičkoval v tísni, jenže jeho pokus prolétl kolem vzdálenější tyčky!
38'
Domácí Gibraltar v závěru prvního poločasu stupňuje svůj tlak a tlačí se do útoku. Favorizovaný celek se před odchodem do kabin chce dostat do vedení.
37'
Davide Simoncini přenesl hru na levé křídlo, kde byl Mirko Palazzi, jenže druhý jmenovaný z těžké pozice neodcentroval do prostoru, kde byli jeho spoluhráči.
36'
Davide Simoncini si dal v pokutovém území pozor na centr z pravé strany hrací plochy a na poslední chvíli přizvedl míč hlavou mimo Annesleyho dosah.
35'
Hra je přerušena! Další z hráčů hostujícího celku zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za kotník. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
34'
Lee Casciaro si řekl o přihrávku na hranici velkého vápna, jenže z těžké pozice nakonec nedokázal zakončit. Obrana San Marina hraje obětavě.
33'
Lee Casciaro se krásnou kličkou udělal prostor na pravé straně a odcentroval do velkého vápna, kam si však nenaběhl nikdo z jeho spoluhráčů.
32'
Scott Wiseman poslal prudkou přihrávku na pravou stranu, jenže Louie Annesley si nepotykal se zpracováním a míč mu pod kopačkou utekl do autu.
31'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velkou aktivitu domácího Gibraltaru. Naopak hosté spoléhají na standardní situace.
29'
Rossi poslal kolmou přihrávku po levé straně na polovinu domácího Gibraltaru, jenže na jeho pobídku nedosáhl nikdo v modrém. Gibraltar bude vhazovat.
28'
Liam Walker si naběhl na přihrávku za obranu a hnal se sám na brankáře, jenže si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdu.
27'
Louie Annesley měl moře prostoru v blízkosti pokutového území, jenže si netroufl na zakončení a jeho přihrávku na levou stranu zadáci San Marina přečetli.
26'
Berardi fauloval na vlastní polovině a nabídl Gibraltaru rozehrávku přímého kopu. Rozhodčí tentokrát nechal žlutou kartu v kapse.
25'
Cristian Brolli poslal prudkou přihrávku mezi stopery domácího celku, jenže nikdo v modrém dresu San Marina jeho pobídku nepochopil a nerozběhl se za míčem.
24'
Lee Casciaro poslal prudkou přihrávku za obranu soupeře, jenže jeho pobídka skončila u dobře postaveného obránce v modrém dresu San Marina.
22'
Stopeři San Marina nyní uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Trpaslík přestál nástup favorizovaného Gibraltaru.
21'
Další akci domácího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal Hernandéz.
20'
Lee Casciaro se krásnou kličkou na pravé straně zbavil obránce a odcentroval do pokutového území. Jeho pobídku ale odkopl obránce do bezpečí.
19'
Battistini skvěle napadal rozehrávku domácího celku na jeho polovině, jenže nakonec se mu míč odrazil od nohy daleko do zámezí. Vhazuje Gibraltar.
18'
Domácí brankář si dal pozor na vysoký centr z levé strany, pohlídal si jeho trajektorii a bez problémů nechal míč propadnout do zámezí.
17'
Gibraltar zahrával přímý kop na polovině San Marina. Chipolina to zkusil prudkou střelou přímo na branku, ale Benedettini si připsal snadný zákrok.
16'
První zajímavá možnost dnešního souboje! Liam Walker si v pokutovém území naběhl na přetažený centr z pravé strany a střelou z ostrého úhlu poslal míč nad břevno!
15'
Domácí předvedli rychlou kombinaci na pravé straně hrací plochy, odkud následně přišel prudký centr, ale dobře postavení zadáci v modrém se hravě ubránili.
14'
Zadáci Gibraltaru znovu kombinují vysoko na polovině San Marina. Fotbalisté v modrém zalezli na hranici velkého vápna a vyčkávají na akci soupeřů.
13'
San Marino se sice dostalo do pokutového území, jenže asistent rozhodčího odmával ofsajd. Na své postavení si nedal dostatečný pozor Nanni.
12'
Žlutou kartu dostává Nicola Nanni (San Marino).
11'
Rossi diriguje rozehrávku San Marina na vlastní polovině. Fotbalisté v modrém sice chvíli hráli s míčem, ale nakonec se o něj nepřesnou přihrávkou připravili.
10'
Gibraltar znovu napadal rozehrávku San Marina až na hranici velkého vápna soupeře. Brolli si nechtěl komplikovat život a raději zakopl míč do zámezí.
9'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících fotbalistů schytal úder do obličeje a zůstává ležet na trávníku. Uvidíme, zda bude schopen duel dohrát.
8'
Hraje se prakticky jenom na polovině San Marina. Fotbalisté Gibraltaru si vyměňují rychlé přihrávky a soupeře prakticky nepouštějí k míči.
7'
Domácí zahrávali první rohový kop dnešního souboje. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, kde se do zakončení nedostal nikdo v červeném dresu.
6'
Gibraltar předvedl rychlou akci po pravé straně. Scott Wiseman nakonec centroval z pravé strany do velkého vápna, ale neoslovil nikoho v červeném.
5'
Scott Wiseman nakopl míč na hranici pokutového území, ale Enrico Golinucci si dal na jeho pobídku pozor a bez váhání odkopl míč na tribunu.
4'
Domácí Gibraltar podnikl další výpad po pravé straně, jenže Wiseman byl při napadání rozehrávky soupeře příliš důrazný a provinil se útočným faulem.
3'
Domácí stopeři uklidňují rozehrávku na vlastní polovině. Gibraltar se poté vydal do prvního útočného výpadu, ale akce po pravé straně skončila útočným faulem.
2'
San Marino rozjelo další útok po pravé straně, jenže Brolli si nepohlídal snadné zpracování a míč mu pod kopačkou utekl do zámezí.
1'
Hostující San Marino obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, jenže nákop na pravé křídlo skončil v autu.
1'
Ještě před úvodním výkopem zazní hymny obou zemí.
Oba týmy už nastupují na trávník. San Marino bude hrát v modrém, zatímco Gibraltar oblékne červené dresy.

Gibraltar: Coleing – Olivero, Mouelhi, Torrilla, Annesley – L. Casciaro, R. Chipolina, Walker – Wiseman, Anthony Hernandez, Britto.
Náhradníci: Banda, Goldwin – Ronan, Vinet, Styche, K. Chipolina, Sergeant, De Barr, K. Casciaro, Coombes, J.-C. Garcia.

San Marino: E. Benedettini – Brolli, D. Simoncini, Rossi – Ma. Battistini, E. Golinucci, Zonzini, Mularoni, Palazzi – Nanni, F. Berardi.
Náhradníci: Zavoli, S. Benedettini – Tomassini, Hirsch, Ceccaroli, M. Vitaioli, A. Golinucci, Lunadei, Tosi, Giardi, D'Addario, Grandoni..
Dnešní soupeři se spolu dosud nestřetli.
Dnes se společně podíváme na úvodní souboj skupiny D, kde se střetávají fotbaloví trpaslíci. Gibraltar i San Marino byli nalosování do skupiny k Lichtenštějnsku. Právě Lichtenštejnsko je největším favorizem na postup. San Marino čeká na první bod od roku 2014, kdy remizovalo bez branek s Estonskem. Gibraltar naposledy bodoval v říjnu roku 2018, kdy doma přehrál Lichtenštejnsko.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Ligy národů mezi Gibraltarem a San Marinem. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.