Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga D -  ONLINE PŘENOS -  Malta : Andorra - 14. listopadu 2020   15:00

Malta
Malta
56' E. García(vl.)  • 58' Degabriele (Gambin) • 90+3' Dimech (Grech)
3:1
(0:1)
Andorra
Andorra
3' Rebés
Malta
Bonello – K. Micallef, Agius (C), Shaw – J. Mbong, Guillaumier (84. S. Pisani), Teuma, Camenzuli – Gambin (89. Dimech), Degabriele (89. Grech) – Montebello (76. Satariano).
Kralovič – Kováč, Weiss
Andorra
J. Gómes – San Nicolás, E. García, Alavedra, Cervós – C. Martínez (77. V. Bernat), M. Vieira (C), Rebés (77. Blanco), A. Martínez (69. L. San Nicolás) – Fernandez (69. Aarón Sánchez), Aláez.

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemný zbytek dne.

Fauly: 14:12
Zápas je u konce, domácí Malta se raduje z vítězství 3:1 nad Andorrou. Hosté šli překvapivě už ve třetí minutě do vedení, když se po standardní situaci prosadil Marc Rebés, jinak toho ale moc nepředvedli, většinu zápasu byli pod tlakem a museli se bránit. Malta se dočkala vyrovnání v 56. minutě, kdy si vstřelil po rohovém kopu vlastní gól Emili García a o dvě minuty později už dokonce vedla po zásahu Jurgena Degabrieleho. V nastavení pak ještě přidal gólem z dorážky pojistku na domácím vítězství střídající Shaun Dimech.
90+5'
90+3'
Malta právě vstřelila branku!
O vítězi je rozhodnuto, protože Malta se raduje z branky na 3:1! Domácí využili toho, že Andorra už v závěru zápasu moc nebránila a šli do rychlého brejku. Střelu Grecha ještě Gómes chytil, ale na dorážku SHAUNA DIMECHA už neměl nárok. Asistene: Jake Grech:
90+2'
Dopředu se hnal Jordi Aláez a po souboji s Micallefem sebou plácl na zem v pokutovém území, ale na penaltu to nebylo ani náhodou.
90+1'
Domácí rozehráli rohový kop na krátko, ale vůbec se jim to nepovedlo, o míč rychle přišli.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Andorra se dokázala ubránit standardní situaci, když míč odvrátil Emili García, ale pouze na rohový kop.
89'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Jurgen Degabriele, přichází Jake Grech.
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Luke Gambin, přichází Shaun Dimech.
88'
Andora kopala svůj první rohový kop v zápase. Míč ve vápně ale nikoho nenašel, takže Malta stále drží své těsné vedení.
86'
Andorra zahrávala standardní situaci, vysněného vyrovnání se však nedočkala, domácí se v pohodě ubránili.
85'
Hosté reklamují, že by měli kopat rohový kop, ale rozhodčí je jiného názoru a přiřkl míč domácícm.
84'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Matthew Guillaumier, přichází Steve Pisani.
83'
Joseph Mbong je dnes hodně aktivní, teď se rozhodl vystřelit levačkou zpoza vápna, ale nemířil přesně.
81'
Malťané si trochu zavařili v rozehrávce, měli štěstí, že brankář Henry Bonello a celou situaci uhasil tím, že byl u míče jako první.
80'
Na střely vedou domácí už 12:2, takže rozhodně vyhrávají zaslouženě.
79'
Z levé strany střílel Alexander Satariano, jeho přízemní pokus na zadní tyč byl ovšem nepřesný.
78'
Víctor Bernat se pokusil získat si výhodu lehkým přistrčením protihráče, což ale neuniklo rozhodčím.
77'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Marc Rebés, přichází Luis Emilio Blanco.
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Cristian Martínez, přichází Víctor Bernat.
76'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Luke Montebello, přichází Alexander Satariano.
75'
z pravé strany centroval Joseph Mbong. Gómes míč jen vyrazil k Guillaumiera, který dorážel vedle.
74'
San Nicolas se dopustil nedovoleného zákroku, takže rozehrávat budou domácí.
72'
Luke Montebello si zabíhal na přihrávku za andorskou obranu, ale byl přistižen v ofsajdu.
71'
Hosté se zkusili prosadit po dlouhém autu až do šestnáctky, ale míč skončil jen u brankáře Bonella.
70'
Do konce zápasu zbývá ještě dvacet minut a zatím je to otevřené na obě strany. V posledních minutách byla určitě lepší Malta, ale také Andořané se snaží útočit a vyrovnat.
69'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Alexandre Martínez, přichází Luigi San Nicolás.
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Ricard Fernandez, přichází Aarón Sánchez.
68'
Ryan Camenzuli předvedl z levé strany něco mezi střelou a prudkým centrem, míč ale skončil jen v zámezí.
67'
Joseph Mbong skončil na trávníku po faulu Martíneze, který se mu hned omlouvá.
66'
Josep Gómes šel sebevědomě z branky a dokázal míč vyboxovat mimo pokutové území.
65'
Emili García tentokrtá zvládl obranu centru ze strany lépe, místo do vlasntí branky odklidil míč na rohový kop.
63'
Malťané jsou i nadále při chuti a snaží se znovu dobývat obranu Andorry, která je nyní rozhodně zranitelná.
62'
Ve vzduchu byl nejvýš Luke Montebello a dokázal odhlavičkovat centr Andorry ze standardní situace.
62'
Joseph Mbong se v hlavičkovém souboji o míč dopustil nedovoleného zárkoku.
60'
Malta se nyní virtuálně dostává s osmi body na druhé místo skupiny a ještě tak bude živit šanci na vítězství, dva body ztrácí na Faerské ostrovy.
58'
Maltě se podařila doslova blesková otočka a už vede 2:1! Z pravé strany centroval Gambin a našel před brankou volného JURGENA DEGABRIELEHO, který hlavou překonal Gómese. Asistence: Luke Gambin.
58'
Malta se konečně dočkala vysněného vyrovnání a nyní bude mít ještě skoro celý poločas, aby dokonala obrat.
57'
Malťané znovu centrovali míč do vápna, tentokrát byl Josep Gómes připraven a míč si ze vzduchu stáhl pro sebe.
56'
Teuma rozehrál rohový kop na první tyč, kde se snažil míč odkopnout EMILI GARCÍA, ale místo toho si ho nešťastně srazil do vlastní sítě.
55'
Zase se chvílí hraje fotbal a domácí mají k dispozici rohový kop.
54'
Další velice tvrdý zákrok za hranou pravidel, tentokrát z dílny Cristiana Martíneze. Ten může být rád, že nedostal červenou kartu, přitom od rozhodčích vyšel zcela bez trestu. Sudí to zřejmě přehlédli.
53'
Márcio Vieira je trochu otřesený, ale už je na nohou a pokusí se v zápase pokračovat.
52'
Hra se z obou stran hodně přitvrzuje, nyní dostává žlutou kartu za faul loktem domácí Luke Montebello.
50'
Hosté se dokázali ubránit a odkopnout míč do bezpečí.
49'
Malta bude zahrávat standardní situaci z pravé strany po faulu Alavedry, který dostává i žlutou kartu.
48'
Alex Martínez se dostal do zakončení, ale náskok Andorry nezvýšil.
46'
Ani jeden z týmů neprovedl o poločase změnu v základní sestavě.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
První poločas je za námi, Andorra zatím překvapivě vede na maltské půdě 1:0. Hosté měli skvělý vstup do utkání a prosadili se už ve třetí minutě, když míč dostal do branky po standardní situaci Marc Rebés. Domácí byli od té doby rozhodně aktivnějším týmem, ale vyrovnání se zatím nedočkali. Nejblíž byli ve 29. minutě Kurt Shaw, který trefil střelou z dálky břevno.
45+2'
45+1'
Hosté se musí v závěru prvního poločasu bránit, zatím to zvládají.
45+1'
Nastavuje se pouhá jedna minuta.
44'
Jordi Aláez (Andorra) mohl zkusit hodit dlouhý míč až do vápna, ale nakonec zvolil krátou variantu, Andorra preferuje držení míče.
43'
Joan Cervós schytal úder míčem do citlivých partií z velké blízky a tohle bude jistě chvíli rozdýchávat.
42'
Matthew Guillaumier (Malta) byl chvíli volný v šestnáctce, ale nedostal přesnou přihrávku, takže míč skončil u brankáře Gómese.
41'
Rozhodčí je dnes hodně úzkostlivý a odpískal i faul Fernandeze. To bylo hodně přísné.
40'
Tentokrát byl faulovaný pro změnu Ricard Fernandez a hosté si tak mohou na chvíli od bránění oddechnout.
39'
Rozhodčí si všiml skrytého faulu Andorry ve středu pole a přiřkl míč domácím.
38'
Emili García (Andorra) skončil po jednou ze soubojů ve vápně na zemi a drží se za hlavu. Bude ale v pořádku.
37'
Nyní budou domácí fotbalisté zahrávat rohový kop.
36'
Malta se za každou cenu snaží ještě v prvním poločase vyrovnat, ale jejím akcím zatím něco chybí.
34'
Domácí byli blízko vyrovnání, poté co předvedl brnakář Josep Gómes hodně nejistý zákrok proti centru z levé strany. Následná střela Gambina ale byla zablokovaná.
33'
V ofsajdu byl přistižen Jordi Aláez, hrát tedy budou moci opět Malťané.
32'
Hosté vyrazili do brejku, ale Ricard Fernandez na to byl nakonec sám a nedokázal nic vymyslet.
31'
Malťané pokračují ve své aktivitě, z levé strany centroval Joseph Mbong, ale nebylo to z jeho strany povedené.
30'
Domácí mají 75% držení míče, přesto ale brankou už ze třetí minuty prohrávají.
29'
Z velké dálky se rozhodl vypálit Kurt Shaw (Malta) a nebylo to vůbec marné! Jeho dalekonosná rána se odrazila od břevna branky Andorry.
28'
Malťané zastavili akci Andorry a hned se sami hnali dopředu. Jejich akce byla zastavena faulem na polovině hřiště.
26'
Joseph Mbong (Malta) po zpracování přihrávky na pravé křídlo ztratil stabilitu a uklouzl, míč mu pochopitelně utekl.
25'
Jordi Aláez se přebíral míč ve viditelném ofsajdu, tohle nemohlo rozhodčímu uniknout.
23'
Andořané útočili do trochu otevřenější obrany Malty, ale svou akci nedosáhli do konce, proti byl kapitán domácích Andrei Agius, který se včas stihl vrátit.
22'
Malťané zahrávali standardní situaci z levé strany. Do vápna Andorry přilétl dobrý centr, ale hosté se ubránili.
21'
Jurgen Degabriele se pokusil vysunout kolmou přihrávkou za obranu svého spoluhráče, ale jeho pasu chyběla větší razance.
20'
Malta už se otřepala z nepovedeného vstupu do utkání a začíná trochu zatápět andorské obraně.
19'
Ryan Camenzuli už nestihl míč na hrací ploše a nemohl tak centrovat z levé strany.
18'
Domácí rozehráli standardní situaci na krátko a až pak centrovali do vápna. K zakončení se ale nedostali a navíc faulovali.
17'
První žlutou kartu utkání dostává Márcio Vieira (Andorra) za faul na Matthewa Guillaumiera.
15'
Albert Alavedra (Andorra) dobře pokryl míč tělem a nepustil Teumu k centru.
14'
Ricard Fernandez si pomohl útočný faulem, rozehrávky z místa přestupku se ujme brankář Malty Bonello.
13'
Mohlo být vyrovnáno! Joseph Mbong byl adresátem prudkého polovysokého centru na přední tyč, ale jeho zakončení z voleje bylo nepřesné.
11'
Jordi Aláez (Andorra) se hnal dopředu podél levé postranní čáry, ale míč mu utekl do autu.
10'
Dlouhé přenesení hry na pravé křídlo, kam si nabíhal Joseph Mbong, bylo nepřesné, vhazovat budou hosté.
9'
Andorra napadá rozehrávku Malty hodně vysoko, domácí hráči se dostávají pod velký tlak.
8'
Malťané jsou nepovedeným začátkem viditelně zaskočení. Nyní se pokusili zaútočit, ale ani se nepřiblížili pokutového území soupeře.
7'
Tentokrát se Malťané sice ubránili, ale poté znovu velice rychle přišli o míč.
6'
Andorra má další standardní situaci, po té první otevřela skóre zápasu.
5'
Emili García se sice divím, ale podle rozhodčího si v souboji pomohl faulem. Rozehrávat bude Malta.
4'
Hosté jsou při chuti a znovu se hned usazují na polovině soupeře.
3'
Andorra právě vstřelila branku!
Andorra využívá hned první šanci a jde bleskově do vedení! Po standardní situaci nedokázali domácí odkopnout míč do vedení, ve vápně si ho našel MARC REBÉS a napálil do brány. Bez asistence.
2'
Na trávníku skončil Ricard Fernandez, hosté budou rozehrávat standardní situaci.
1'
Hymny obou zemí už máme za sebou, utkání co nevidět začne.

Malta: Bonello – K. Micallef, Agius (C), Shaw – J. Mbong, Guillaumier, Teuma, Camenzuli – Gambin, Degabriele – Montebello.
Náhradníci: Calleja Cremona, Galea – Tabone, Grech, S. Pisani, R. Muscat, J. P. Farrugia, Corbalan, Kristensen, Dimech, Satariano, T. Caruana.

Andorra: J. Gómes – San Nicolás, E. García, Alavedra, Cervós – C. Martínez, M. Vieira (C), Rebés, A. Martínez – Fernandez, Aláez.
Náhradníci: Silveiro – Clemente, S. Moreno, L. San Nicolás, Sebastián Gómez, Rodrígues, Marc García, V. Bernat, Jordi Rubio, Aarón Sánchez, Blanco.

Rozhodčí: Kralovič – Kováč, Weiss.
Malta

Domácí Malta je na tom o něco lépe. Ve čtyřech utkáních vybojovala celkem pět bodů a zatím drží druhou pozici. V posledních pěti odehraných zápasech navíc nepoznala hořkost porážky, což tento celek nepamatuje. Naposledy doma zvítězila 3:0 s Lichtenštejnskem.
Andorra

Hostující Andorra dosud odehrála ve skupině dva zápasy, ve kterých nasbírala cenné dva body za remízu v Lotyšsku a domácí dělení bodů s Maltou. Od posledního duelu však Andorra prohrála na Faerských ostrovech a schytala debakl 0:7 v Portugalsku.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Ligy národů mezi Maltou a Andorrou. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.