Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga D -  ONLINE PŘENOS -  Malta : Faerské ostrovy - 17. listopadu 2020   20:45

Malta
Malta
54' Guillaumier
1:1
(0:0)
Faerské ostrovy
69' Jónsson  (S. Vatnhamar)
Malta
Bonello – Shaw, Agius (C) (84. Dimech), S. Borg – J. Mbong, Guillaumier, Teuma (78. S. Pisani), Camenzuli – Gambin, Degabriele (84. Satariano) – Montebello (75. Nwoko).
Tohver – Koiv, Klaasen
National Stadium, Ta' Qali
Gestsson – Rólantsson, Faerö, G. Vatnhamar, V. Davidsen – S. Vatnhamar, Hansson (C) (88. Wardum), B. Olsen, Bjartalid (61. Jónsson) – K. Olsen (81. H. L. Jakobsen), M. Olsen (88. Hansen).

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 9:14.
Je konec. Faerské ostrovy remizovaly na půdě Malty 1:1 a postupují do Ligy C! První poločas nic moc nepřinesl, ale ve 54. minutě šli domácí do vedení, když se trefil Guillaumier. Ovšem v 69. minutě srovnal Jónsson. Ke konci si Malta vytvořila tlak, ale ten nevyužila.
90+4'
90+4'
Málem už přišla definitivní branka hostů, ale Malta se dokázala ubránit a dostala se dopředu, kde vybojovala autové vhazování a tohle je poslední šance na gól.
90+3'
Ovšem nepřesný nákop domácího hráče skončil pouze v zámezí a následuje tak odkop od brány Faerských ostrovů.
90+3'
Faerské ostrovy po získání míče jej okamžitě odkopli a Malta začíná od svého brankáře.
90+2'
Posléze ale hosté dokázali odkopnout míč pryč a následný pokus z dálky byl zblokován.
90+1'
Malta získala rohový kop z levé strany a tohle je jedna z posledních možností na vstřelení gólu.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
90'
Také s centrem z pravé strany si hostující celek opět poradil a Malta se stále nemůže procpat do nějakého zakončení.
89'
Domácí mužstvo se snaží něco vymyslet, ale zatím se jim to moc nedaří a Faerské ostrovy získaly balón na své polovině.
88'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Hallur Hansson, přichází Bartal Wardum.
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Meinhard Olsen, přichází Hedin Hansen.
86'
Matthew Guillaumier se sice dostal ke střele, ale Teitur Gestsson si s jeho pokusem poradil.
85'
Viljormur Davidsen byl u míče pozdě a dopustil se tak pouze nedovoleného zákroku.
84'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Jurgen Degabriele, přichází Alexander Satariano.
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Andrei Agius, přichází Shaun Dimech.
83'
Posléze se ale domácí dostali dopředu z pravé strany, kdy dával míč do vápna Luke Gambin, ovšem ani teď ani posléze Malta nedokázala zakončit.
82'
Malta opět začíná se svou útočnou akcí od své svatyně, ale Faerské ostrovy jsou celkem vysunuté a rychle napadají soupeře.
81'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Klaemint Olsen, přichází Hilmar Leon Jakobsen.
80'
Hallur Hansson deset minut před koncem základní hrací doby uviděl žlutou kartu.
79'
Míč tentokrát skončil pouze v zámezí a Malta má k dispozici autové vhazování.
78'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Teddy Teuma, přichází Steve Pisani.
77'
Domácí hráč sice upadl ve vápně soupeře, ale sudí nechal hru hrát, neboť neviděl důvod pro zapískání penalty.
76'
Joseph Mbong mohl poslat Maltu zpět do vedení, ovšem jeho zakončení uvnitř vápna letělo přímo do připravených rukou gólmana Teitura Gestssona!
75'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Luke Montebello, přichází Kyrian Nwoko.
74'
Centr z pravé strany ale nepřinesl nic nebezpečného a obrana Malty dokázala získat míč na své kopačky.
73'
Malta nyní musí riskovat, což hostům vyhovuje a znovu se tak dostávají do vápna soupeře.
72'
Tentokrát se ale Brandur Olsen dopustil faulu na soupeře a oba hráči zůstávají ležet.
71'
Málem šly Faerské ostrovy dokonce do vedení, ale Henry Bonello předvedl skvělý zákrok!
69'
Faerské ostrovy právě vstřelily branku!
Karty se obrací, jelikož momentálně postupují hosté, kteří srovnali na 1:1! Sölvi Vatnhamar poslal z pravé strany skvělou přihrávku na zadní tyč, kde byl připraven ÁRI JÓNSSON a zakončil do zcela prázdné svatyně. Asistence: Sölvi Vatnhamar.
68'
Domácí brankář Henry Bonello se dostal do úzkých, ale nakonec si poradil a odkopl míč před dvěma útočníky soupeře.
67'
Ovšem střela Hendrikssona letěla daleko vedle domácí svatyně.
66'
Teuma se dopustil nedovoleného zákroku na soupeře a Faerské ostrovy získaly další volný kop a šanci na srovnání.
64'
Hosté po obdržené brance jsou častěji u míče, ale tentokrát skončil balón jen v zámezí a Malta má k dispozici autové vhazování.
63'
Ovšem posléze se Vatnhamar nachytal pouze v ofsajdovém postavení.
62'
Nyní přišel faul Malty a hosté mají k dispozici volný kop z levé strany.
61'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Jóannes Bjartalid, přichází Ári Jónsson.
60'
Hodina hry je u svého konce a Malta stále vede nad Faerskými ostrovy poměrem 1:0.
59'
Domácí obrana tentokrát musela odhlavičkovat centr soupeře z pravé strany, což se jí povedlo.
58'
Faerské ostrovy nyní začínají se svou kombinací od brankáře Gestssona, ale mají to velmi těžké.
56'
Malta ale je ve druhém poločase stále lepším mužstvem a nyní má k dispozici autové vhazování.
55'
Nyní se Faerské ostrovy snažily rychle odpovědět, ovšem to se jim tentokrát nepovedlo.
54'
Malta právě vstřelila branku!
Tentokrát už domácí dávají úvodní branku tohoto utkání a momentálně postupují do Ligy C! Centr na zadní tyč skončil u domácího hráče, který dával míč před bránu, kde ho trochu odkopl hostující hráč, ovšem pouze k nohám MATTHEWA GUILLAUMIERA, který fantasticky zakončil k levé tyči.
54'
Vatnhamar se tentokrát provinil faulem na domácího hráče a Malta nyní je v tlaku.
52'
Faerské ostrovy se tentokrát snaží něco vymyslet po pravé straně, ovšem celý protiútok byl přibržděn.
51'
Luke Gambin sice dává gól, ale radost mu netrvala dlouho, jelikož se nacházel v těsném ofsajdu, což pomezní rozhodčí viděl a Malta si bude muset na první branku počkat!
49'
Faerö ještě uviděl žlutou kartu za svůj faul.
49'
Faul Faerských ostrovů znamená volný kop z levé strany a to je šance na vstřelení úvodní branky.
48'
Ovšem standardní situace hostů nepřinesla žádnou větší šanci a Malta je u míče.
47'
Nyní přišel faul ze strany Malty a hostující celek tak získal volný kop na pravé straně.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
Máme za sebou první poločas tohoto utkání mezi Maltou a Faerskými ostrovy. Branky jsme se ale bohužel zatím nedočkali. Hosté ale byli o něco lepším týmem a největší šanci si vytvořili ve 34. minutě, ovšem střela Brandura Olsena skončila na skvělém zákroku Bonelleho. Doufejme, že druhá polovina zápasu bude zajímává, jelikož Malta musí vstřelit branku, aby se přiblížila k postupu.
45'
44'
Ovšem standardní situace se hostům vůbec nepovedla a Henry Bonello bude mít odkop od své brány.
43'
Meinhard Olsen byl odzbrojen čistým skluzem soupeře, ale ostrovy mají k dispozici alespoň rohový kop.
42'
Joseph Mbong se ocitl ve velké šanci, ovšem nakonec se odpískal ofsajd.
41'
Luke Montebello se snažil něco vymyslet a nejlépe zakončit, ovšem proti početné obraně soupeře neměl šanci.
40'
Na konci celé akce se ke střele procpal Jóannes Bjartalid, ale jeho pokus mířil vedle.
39'
Teddy Teuma se provinil faulem na Hansona a Faerské ostrovy mají k dispozici volný kop z levé strany.
37'
Hráči Malty jsou nyní na míči a snaží se něco pomalou kombinací vymyslet.
36'
Tentokrát se Malta snažila projít dopředu z levé strany, ovšem Faerské ostrovy si znovu poradily a získaly aut.
34'
Brandur Olsen se opřel do míče zpoza vápna, ale jeho pumelici skvěle vychytal gólman Henry Bonello! První vážnější šance zápasu tak gólem neskončila.
33'
Steve Borg odkopl míč před Meinhardem Olsenem do zámezí a Faerské ostrovy tak získaly rohový kop z pravé strany.
32'
Domácí měli problémy s rozehrávkou na své polovině a po nepřesné přihrávce Matthewa Guillaumiera skončil míč v zámezí.
31'
Kurt Shaw se ovšem posléze dopustil faulu, když přerušil brejk soupeře a uviděl od sudího žlutou kartu.
31'
Malta sehrála tuto situaci na signál, kdy si Joseph Mbong sběhl na levou stranu a snažil se odcentrovat do vápna, ovšem to se mu nepovedlo a upadl.
31'
Nyní přišel faul ze strany hostů a Malta tak získala standardní situaci z levé strany.
30'
Máme za sebou půl hodiny utkání, ve kterém jsme se nedočkali žádné branky ani větší šance na vstřelení gólu.
29'
Tentokrát už ale míč skončil v rukou gólmana Henry Bonello, který měl menší problémy, ale nakonec chytil balón.
28'
Roh se bude opakovat, jelikož obrana Malty znovu dokázala dostat míč do bezpečí.
27'
Klaemint Olsen pokoušel lehkým lobem dostat míč do vápna soupeře, ale obrana Malty jeho pokus zblokovala a následuje tak rohový kop Faerských ostrovů.
26'
Tentokrát byl také na druhé straně pozorný Henry Bonello, jenž chytil do rukou centr Meinharda Olsena z pravé strany.
25'
Nyní to už málem vypadalo, že se Jurgen Degabriele dostane do šance, ale gólman Teitur Gestsson včas vyběhl.
24'
Bohužel utkání toho moc nenabízí, jelikož ani jedno mužstvo nechce udělat chybu a spíše se můžeme těšit až na druhý poločas, kdy Malta bude muset vstřelit branku pokud bude stav stále bezbrankový.
22'
Nyní jsou ale u balónu znovu hráči hostujícího mužstva, kteří to zkouší po pravé straně.
21'
Faerské ostrovy se sice dostaly z pravé strany před bránu soupeře, ale Malta se dokázala ubránit.
19'
Hostující gólman Teitur Gestsson musel jít ven z brány, aby dokázal odhlavičkovat míč před domácím útočníkem.
18'
Luke Montebello se ocitl za obranou soupeře příliš brzy a byl mu tak odmáván a následně odpískán ofsajd.
17'
Míč skončil opět pouze v zámezí, ale tentokrát se o aut postará domácí Malta.
16'
Nyní tempo hry trochu opadlo a Faerské ostrovy získaly autové vhazování na polovině svého soupeře.
14'
Jóannes Bjartalid se z pravé strany dostal do vápna, ovšem následně nestačil zakončit, neboť mu balón odkopl domácí obránce. Útok Faerských ostrovů se navíc dopustil faulu.
12'
Ovšem Faerské ostrovy dostaly míč ze svého vápna, každopádně tlak Malty trvá i nadále.
11'
Domácí přečkali začátek zápasu a nyní jsou lepším týmem na hrací ploše a získali autové vhazování.
10'
Malta už má balón na svých kopačkách, ale tentokrát se domácí po pravé straně nedostali k žádnému centru.
8'
Nyní se ale hosté dostali s míčem pouze do zámezí a Malta tak bude mít autové vhazování na své polovině.
7'
Faerské ostrovy vstoupily do tohoto utkání velice odvážně a nebojácně a rozhodně chtějí vstřelit úvodní gól, který by je velice uklidnil k cestě na postup.
6'
Hostující celek už ale jde znova dopředu, ovšem tentokrát přišel nedovolený zákrok Viljormura Davidsena.
5'
Malta se posléze snažili projít středem hrací plochy, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.
4'
Znovu přišle velice nebezpečný útok Faerských ostrovů z pravé strany, ale ten dokázal v těžké situaci vyboxovat gólman Henry Bonello.
2'
Hosté se sice snažili něco vymyslet z pravé strany, ale obrana Malty si poradila a odkopla míč do bezpečí.
1'

Malta: Bonello – Shaw, Agius (C), S. Borg – J. Mbong, Guillaumier, Teuma, Camenzuli – Gambin, Degabriele – Montebello.
Náhradníci: Calleja Cremona, Galea – T. Caruana, Corbalan, Grech, Dimech, Kristensen, K. Micallef, R. Muscat, Nwoko, S. Pisani, Satariano.

Faerské ostrovy: Gestsson – Rólantsson, Faerö, G. Vatnhamar, V. Davidsen – S. Vatnhamar, Hansson (C), B. Olsen, Bjartalid – K. Olsen, M. Olsen.
Náhradníci: K. Joensen, Nielsen – Baldvinsson, Bartalsstovu, Danielsen, Hansen, H. L. Jakobsen, Jónsson, Justinussen, Soylu, Wardum, Jacobsen.

Rozhodčí: Tohver – Koiv, Klaasen.
Malta je momentálně ve skupině na 2. místě s 8 body a skóre 7:5. V dnešním utkání tak k postupu musí vyhrát 2:1, 1:0 nebo s rozdílem dvou gólů, aby měla lepší vzájemnou bilanci. V posledním zápase Malta porazila na domácí půdě Andorru 3:1.

Faerské ostrovy jsou na 1. pozici s 11 body a skóre 8:4. Jsou tak velmi blízko k postupu, na který jim stačí výhra, remíza nebo prohra 3:4 a více, ovšem pouze s jednogólovou ztrátou.
V 6. kole Ligy národů se proti sobě v Lize D utkají Malta a Faerské Ostrovy. Naposled se spolu tato mužstva utkala v září na půdě Faerských Ostrovů, které zvítězily poměrem 3:2. Dnes se ale bude hrát na National Stadium, Ta' Qali. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Tohver a jeho asistenti Koiv a Klaasen. Úvodní výkop je naplánován na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.