Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga D -  ONLINE PŘENOS -  Malta : Lotyšsko - 6. září 2020   20:45

Malta
Malta
16' Nwoko (J. Mbong)
1:1
(1:1)
Lotyšsko
Lotyšsko
26' Guillaumier (vl.)
Malta
Bonello – Z. Muscat, S. Borg (C) (85. Agius), Pepe, Camenzuli – J. Mbong, Guillaumier (89. S. Pisani), Teuma, Gambin – Nwoko, Degabriele (61. Grech).
Frappart – Drouet, Berchebru (vš. FRA)
Lotyšsko
Šteinbors – Savalnieks (68. Rugins), Černomordijs, Dubra, Jurkovskis – Jaunzems, Zjuzins (86. Kārkliņš), Emsis, Ciganiks – Raimonds (62. D. Ikaunieks), J. Ikaunieks.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 7:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:17.
Je konec! Malta ubojovala s Lotyšskem remízu 1:1. Domácí Malta vlétla do zápasu jako velká voda. V první šanci sice Guillaumier střílel do brankáře, ale po čtvrthodině hry otevřel skóre Kyrian Nwoko! Lotyšsko poté zabralo. Ikaunieksův lob sice prolétl nad brankou, ale po rohovém kopu ve 26. minutě hosté vyrovnali, jelikož Matthew Guillaumier si vsítil vlastní branku. Po změně stran mohl rozhodnout Janis Ikaunieks, ale domácí brankář předvedl parádní zákrok!
90+5'
90+4'
Agius zahrával přímý kop domácího celku, jenže ani jeho nákop nepřinesl nebezpečí pro branku soupeře.
90+2'
Pāvels Šteinbors nakopl míč od vlastní branky na polovinu Malty, kde se do souboje pustil Davis Ikaunieks, který ale míč neudržel.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Lotyšsko se v závěru usadilo na polovině Malty, kde hosté po rychlé kombinaci přišli o míč. Domácí jsou blízko k zisku cenného bodu.
89'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Matthew Guillaumier, přichází Steve Pisani.
87'
Jake Grech si naběhl na oblouček za obranu soupeře, jenže v době přihrávky stál v ofsajdu.
86'
Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Artūrs Zjuzins, přichází Krišs Kārkliņš.
85'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Steve Borg, přichází Andrei Agius.
84'
Jānis Ikaunieks se dostal k zakončení z hranice pokutového území a mohl rozhodnout o triumfu Lotyšska! Henry Bonello předvedl skvělý zákrok!
83'
Ritvars Rugins zahrával přímý kop Lotyšska. Hostující fotbalista zvolil technické zakončení, jenže jeho rána postrádala přesnost.
82'
Ryan Camenzuli fauloval v hlavičkovém souboji na polovině soupeře Černomordijse a může být rád, že neviděl žlutou kartu.
81'
Gambin se ujal rozehrávky rohového kopu. Jeho centr byl ale příliš vysoký a prolétl velkým vápnem bez jakékoliv teče.
80'
Camenzuli se ujal rozehrávky přímého kopu domácího celku. Za jeho centrem znovu spěchal Borg, jenže tentokrát nedokázal hlavičkovat.
79'
Žlutou kartu dostává Antonijs Černomordijs (Lotyšsko).
78'
Steve Borg se po rohovém kopu probil v pokutovém území do zakončení, ale jeho hlavička ze záklonu prosvištěla kolem vzdálenější tyčky.
76'
Ritvars Rugins si při zpracování míče pomohl rukou a vysloužil si odpískání prohřešku.
75'
Nwoko si v pokutovém území naběhl na solidní centr z pravé strany hrací plochy, ale jeho hlavička prolétla nad břevnem.
74'
Bonello se ujal rozehrávky domácího celku. Malta chtěl rychle přenést hru na pravé křídlo, jenže Bonellův nákop byl příliš dlouhý a skončil v autu.
73'
Ritvars Rugins bojoval o odražený míč na polovině soupeře tak srdnatě, že si pomohl nedovoleným zákrokem. Malta si může oddechnout.
72'
Lotyšsko nadále pokračuje v aktivitě na polovině soupeře, jenže zakončení hostujících fotbalistů zatím míří mimo tři tyče.
70'
Davis Ikaunieks si naběhl na zpětnou přihrávku z levé strany a bez váhání zakončil. Jeho dělovka však prolétla kolem zadní tyčky.
68'
Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Roberts Savalnieks, přichází Ritvars Rugins.
67'
Davis Ikaunieks si naběhl na přihrávku za obranu domácí Malty, jenže si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdu.
66'
Eduards Emsis zahrával další přímý kop hostujícího celku. Jeho nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, kde kraloval domácí kapitán Steve Borg.
65'
Mbong byl pozdě v souboji s Dubrou a sáhl po lotyšském stoperovi rukou. Rozhodčí jeho prohřešek viděl a odpískal mu nedovolený zákrok.
64'
Střídající Davis Ikaunieks zahrával rohový kop hostujícího celku. Jeho nadýchaný centr přiletěl na značku pokutového kopu, kde zakročila obrana.
63'
Alvis Jaunzems zahrával přímý kop Lotyšska na polovině domácí Malty, jenže jeho pobídka byla příliš krátká a zadáci si s míčem poradili.
62'
Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Krollis Raimonds, přichází Davis Ikaunieks.
61'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Jurgen Degabriele, přichází Jake Grech.
60'
Je za námi hodina dnešního souboje a zatím sledujeme bojovný duel. Lotyšsko je po změně stran o něco aktivnější, ale nedostává se do zakončení.
59'
Lotyšsko se opět tlačilo do pokutového území, kde tentokrát kraloval obránce Borg, který míč bez váhání odkopl vysoko na tribunu.
58'
Antonijs Černomordijs dostal přihrávku na levou stranu, odkud se tlačil do pokutového území, ale vracející se Ryan Camenzuli mu zamezil v odcentrování.
57'
Žlutou kartu dostává Matthew Guillaumier (Malta).
56'
Žlutou kartu dostává Krollis Raimonds (Lotyšsko).
55'
Luke Gambin táhl akci Malty po levé straně, jenže nedokázal najít recept na dobře postaveného obránce. Lotyšsko bude vhazovat.
54'
Zadáci Malty uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Hráči v bílém jejich rozehrávku aktivně atakují. Je vidět, že Lotyšsko si přijelo pro tři body.
53'
Po rohovém kopu už se hosté dostali do zakončení. Z hranice velkého vápna to zkoušel Antonijs Černomordijs, jehož dělovka z voleje skončila nad břevnem.
52'
Alvis Jaunzems obral o míč jednoho z domácích hráčů, utekl s ním na hranici pokutového území, ale jeho prudký centr srazila obrana Malty na roh.
51'
Malta se pokusila dostat se z tlaku svého soupeře, ale nákop na rozběhnutého Mbonga skončil jen u zadáků v bílých dresech.
50'
Žlutou kartu dostává Joseph Mbong (Malta).
49'
Eduards Emsis si dal pozor na náběh domácího Mbonga, postavil mu do cesty své mužné tělo a fauloval. Malta bude zahrávat přímý kop na polovině Lotyšska.
48'
Hned tři hráči se u pomezní čáry pustili do menší potyčky. Rozhodčí měl souboj přímo před sebou a kohouty rychle rozehnal.
47'
Malta se usadila na polovině soupeře a snaží se předvádět rychlou kombinaci plnou krátkých přihrávek. Lotyši však brání v pevném bloku.
46'
Lotyšsko obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Hosté se ihned vydali do útoku, jenže vysoký nákop si domácí obrana pohlídala.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavý fotbal. Domácí Malta vlétla do zápasu jako velká voda. V první šanci sice Guillaumier střílel do brankáře, ale po čtvrthodině hry otevřel skóre Kyrian Nwoko! Lotyšsko poté zabralo. Ikaunieksův lob sice prolétl nad brankou, ale po rohovém kopu ve 26. minutě hosté vyrovnali, jelikož Matthew Guillaumier si vsítil vlastní branku. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává Artūrs Zjuzins (Lotyšsko).
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Steve Borg vhazoval na pravé straně, jenže nikdo ze spoluhráčů se mu nenabídl do volného prostoru. Lotyši po špatném vstupu do zápasu brání skvěle.
44'
Domácí Malta se v závěru prvního poločasu tlačí na polovinu Lotyšska ve snaze o vstřelení druhé branky. Lotyši ale skvěle dostupují neobsazené soupeře.
43'
Artūrs Zjuzins narýsoval kolmici mezi stopery domácího celku, jenže nikdo v bílém dresu jeho přihrávku nepochopil. Malta bude rozehrávat od branky.
42'
Kyrian Nwoko si v pokutovém území naběhl na centr z levé strany, jenže musel hlavičkovat v těžké pozici a jeho projektil skončil vedle zadní tyče.
41'
Hra je přerušena! Jeden z Lotyšů nyní zůstává ležet na trávníku a drží se za levou ruku. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
40'
Krollis Raimonds si naběhl na parádní průnikovou přihrávku za obranu soupeře, z pravé strany se hnal sám na brankáře, ale Henry Bonello vytáhl parádní zákrok!
39'
Kaspars Dubra se ujal rozehrávky Lotyšska na polovině soupeře. Hostující stoper chtěl přenést hru na pravou stranu, ale i další akce skončila ofsajdem.
38'
Lotyšsko znovu kombinuje na polovině soupeře, jenže nikdo v bílém dresu si zatím netroufl na zakončení. Domácí Malta brání v devíti lidech na hranici velkého vápna.
37'
Roberts Savalnieks táhl akci Lotyšska po pravé straně hrací plochy. Krajní obránce hostujícího celku poté odcentroval, jenže trefil jen prvního zadáka před sebou.
36'
Ikaunieks skvěle napadal rozehrávku Malty v jejím velkém vápně. Domácí fotbalisté zariskovali a troufli si na kombinaci ve vlastním vápně.
35'
Lotyšsko zahrávalo další rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kam si pro míč bez větších problémů dokráčel Henry Bonello.
34'
Jānis Ikaunieks tentokrát odcentroval z levé strany do velkého vápna, jenže tam neoslovil nikoho ze svých spoluhráčů. Malta ustála další slušnou akci Lotyšska.
33'
Joseph Mbong rozkmital své rychlé nohy po pravém křídle, dostal se k dlouhému nákopu, jenže si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku.
32'
Matthew Guillaumier poslal vysoký nákop do pokutového území, kam se hnali fotbalisté v červených dresech Malty, ale stoper Kaspars Dubra nebezpečí zažehnal.
31'
Joseph Mbong se znovu dostal k centru z hranice velkého vápna, jenže jeho pobídka byla moc prudká a skončila na kopačce prvního obránce.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme zajímavý duel. Domácí Malta sice vlétla do utkání jako velká voda, ale Lotyši už zvýšili tempo.
29'
Právě autor vyrovnávací branky Ikaunieks si naběhl na další přihrávku za obranu soupeře, ale tentokrát si nedal pozor na své postavení a byl lapen v ofsajdu.
28'
Lotyšsko je po vstřelení vyrovnávací branky pořádně nabuzené a nadále se tlačí do útoku. Obranu domácí Malty podle všeho čekají těžké časy.
26'
Lotyšsko právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Domácí Malta se ve vedení moc dlouho neohřála! Lotyšsko v posledních minutách převzalo aktivitu a zaslouženě se dočkalo vyrovnání! MATTHEW GUILLAUMIER si po rohovém kopu vstřelil vlastní branku.
25'
Andrejs Ciganiks odcentroval z pravé strany do pokutového území, ale na jeho pobídku si dal pozor domácí brankář, který schoval míč do rukavic.
24'
Joseph Mbong sice uspěl v hlavičkovém souboji, ale podle rozhodčího si v něm pomohl nedovoleným zákrokem. Rozehrávat tak bude Lotyšsko.
23'
Do rozehrávky Malty se musel zapojit také domácí brankář, který si dal pozor na napadajícího Ikauniekse a raději nakopl míč na polovinu soupeře.
22'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na trávníku a drží se za stehenní sval.
21'
Právě Steve Borg si dal znovu pozor na průnikovou přihrávku do pokutového území a před rozběhnutým Ikaunieksem včasným skluzem odehrál míč na aut.
20'
Steve Borg si skvěle splnil své defenzivní povinnosti a před napadajícím soupeřem z otočky odkopl míč daleko do autu. Vhazovat bude Lotyšsko.
19'
Mohlo být rychle vyrovnáno! Jānis Ikaunieks si naběhl na přihrávku za obranu, všiml si vyběhnutého brankáře, ale jeho pokus o lob skončil nad břevnem!
18'
Lotyšsko je po inkasování úvodní branky dnešního souboje naprosto zaskočené. Hostující celek se není schopen dostat na polovinu Malty.
16'
Malta právě vstřelila branku!
Domácí Malta se možná trošičku překvapivě dostává do vedení! Joseph Mbong utekl obráncům po pravé straně, poslal prudký centr na malé vápno a KYRIAN NWOKO dostal míč do sítě!
15'
Antonijs Černomordijs si naběhl na prudkou přihrávku z pravé strany a bez váhání prodloužil míč na rozběhnutého spoluhráče. Fotbalisté Malty ale druhou pobídku zastavili.
14'
Malta pokračuje v silném tlaku na polovině soupeře a prakticky nepouští Lotyše na svou polovinu. Hráči v bílém se zatím starají pouze o defenzivu.
13'
Matthew Guillaumier se krásnou kličkou zbavil svého strážce, jenže jeho pobídka do velkého vápna putovala pouze do ofsajdu.
12'
Malta znovu uklidňujehru kombinací v zadních řadách. Fotbalisté Lotyšska rozehrávku domácího celku sice atakují, ale nemohou se dostat k míči.
11'
Eduards Emsis získal míč na levé straně, jenže jeho přihrávka za domácí obranu byla moc pomalá a zadáci Malty bez problémů odehráli míč do bezpečí.
10'
Domácí celek vlétl do dnešního souboje hodně aktivně a od úvodních minut se snaží dostávat do zakončení. Lotyši nesmí podcenit defenzivní fázi.
9'
Malta si vypracovala první obrovskou šanci dnešního souboje! Matthew Guillaumier střílel v pokutovém území, ale hostující brankář jeho pokus skvěle vykopl!
8'
Ikaunieks uspěl v hlavičkovém souboji na polovině soupeře, jenže domácí obránci se dostali k odraženému míči a bez problémů jej odehráli do bezpečí.
7'
Joseph Mbong se z pravého křídla prosmýkl do pokutového území, kde si přehodil míč na pravačku, jenže jeho přízemní rána minula zadní tyč snad o čtyři metry.
6'
Matthew Guillaumier nakopl míč na polovinu soupeře, kam si naběhl Ryan Camenzuli, jenže druhý jmenovaný si míč zpracoval jen do prostoru, kde stál obránce.
5'
Domácí Malta nyní uklidňuje rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v bílém dresu hostujícího Lotyšska rozehrávku neatakuje.
4'
Kaspars Dubra si skvěle pokryl míč na polovině Malty a jeden z domácích fotbalistů jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Lotyšsko tak bude rozehrávat.
3'
Kyrian Nwoko dostal přihrávku na polovinu hřiště, ale Roberts Savalnieks se před něj skvěle natlačil a nechal míč propadnout do zámezí. Hosté vhazují.
2'
Lotyši rovněž předvedli svůj první útočný výpad v dnešním souboji. Nákop na polovinu Malty byl hodně vysoký a nikdo v bílém dresu na míč nedosáhl.
1'
Domácí Malta obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Fotbalový trpaslík se ihned vydal do útoku, ale zadáci Lotyšska si dali pozor.
1'
Ještě před úvodním výkopem zazní hymny obou zemí.
Oba týmy už jsou na hřišti. Malta bude hrát v červeném, zatímco Lotyši obléknou bílé dresy.

Malta: Bonello – Z. Muscat, J. Borg, Pepe, Camenzuli – J. Mbong, Guillaumier, Teuma, Gambin – Nwoko, Degabriele.
Náhradníci: Galea, A. Vella – Agius, S. Borg, T. Caruana, Corbalan, Dimech, Grech, P. Mbong, R. Muscat, S. Pisani, Tabone.

Lotyšsko: Šteinbors – Savalnieks, Černomordijs, Dubra, Jurkovskis – Jaunzems, Zjuzins, Emsis, Ciganiks – Uldriķis, J. Ikaunieks.
Náhradníci: D. Ošs, Ozols – Fjodorovs, D. Ikaunieks, Ķigurs, Kļuškins, Kārkliņš, M. Ošs, Rugins, Sorokins, Stuglis, Tarasovs..

Malta: Bonello – Z. Muscat, S. Borg (C), Pepe, Camenzuli – J. Mbong, Guillaumier, Teuma, Gambin – Nwoko, Degabriele.
Náhradníci: Galea, A. Vella – Agius, J. Borg, T. Caruana, Corbalan, Dimech, Grech, P. Mbong, R. Muscat, S. Pisani, Tabone.

Lotyšsko: Šteinbors – Savalnieks, Černomordijs, Dubra, Jurkovskis – Jaunzems, Zjuzins, Emsis, Ciganiks – Raimonds, J. Ikaunieks.

Rozhodčí: Frappart – Drouet, Berchebru (vš. FRA).
Malta

Také Malta si v úvodním vystoupení nového ročníku připsala porážku. Malta totiž zajížděla na hřiště Faerských ostrovů, kde předvedla srdnatý výkon a nakonec prohrála 2:3. Malta přesto nadále patří za fotbalového trpaslíka, který má ve svém kádru hráče, které fotbal neživí na plný úvazek.
Lotyšsko

Lotyšsko spadlo do nejnižší divize Ligy národů ze skupiny C. Mezi fotbalovými trpaslíky by však mělo hravě postoupit do vyšší úrovně. Jenže hned v prvním utkání na domácí půdě přišlo zklamání. Lotyši sice doma kopali proti Andoře penaltu, ale nezmohli se na vstřelení branky a duel nakonec skončil bez branek.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Ligy národů mezi Maltou a Lotyšskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.