Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Již. Korea : Bosna - 1. června 2018   13:00

Již. Korea
Již. Korea
30' Lee
1:3
(1:2)
Bosna
Bosna
28' Visca   • 45+1' Visca   • 79' Visca
Již. Korea
Seung- Gyu – Young-Sun (75. Seung-Hjun), Sung-Jong (87. Šin-Wook), Seok Oh (46. Kjung-Won) – Young, Ja-Cheol (75. Joon), Woo-Joung, Min-Woo – Lee (80. Seon-Min) – Hee-Čan (80. Lee), Heung-Min.
Jin-Hjun – Čul, Hjun-Soo, Joon, Seung-Hjun, Šin-Wook, Kim, Jo-Ham, Kjung-Won, Lee, Seon-Min, Joo-Ho
Bosna
Sehič – Todorovič (74. Bacakcič), Zukanovič, Sunjič, Civič, Cimirot (85. Loncar), Besič, Pjanič (57. Sarič), Visca (82. Miloševič), Duljevoč (67. Zakarič), Džeko (60. Bajič)
Kjosevski, Pirič – Bajič, Bicakcič, Kodro, Loncar, Miloševič, Nastič, Prevljak, Sarič Zakařič

Domácí celek nedokázal v tomto zápase přehrát soupeře. Bosna a Hercegovina byla aktivnější, dokázala vstřelit tři branky, o všechny se postaral Vica, díky němu vyhrává hostující tým 3:1.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 2:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:13.
90+5'
90+3'
Domácí brankář bude rozehrávat od své branky.
90+2'
Hosté drží míč na svých kopačkách, hrají aktivně a v poklidném tempu dohrávají zápas Sarič se zapojil do kombinace.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Bosna a Hercegovina bude rozehrával na polovině hrací plochy po faulu soupeře.
88'
Jihokorejský celek kombinuje na útočné polovině, ale do výraznější šance se nemůže propracovat.
87'
Son Heung-Min hledal spoluhráče před brankou, ale nikdo jeho centr nedokázal zpracovat.
86'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Sung-Yong Ki, přichází Shin-Wook Kim.
85'
Mnoho šancí k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene.
85'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Gojko Cimirot, přichází Stjepan Loncar.
82'
Poslední desetiminutovky se dohrává už jen z povinnosti, Jižní Korea se nemůže dostat do optimální střelecké pozice. Bosna hraje naprosto v klidu, čeká na rychlé kontry.
81'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Edin Visca, přichází Deni Milosevic.
79'
Bosna právě vstřelila branku!
Krásná rána EDINA VISCA znamená, že jeho tým vede již 3:1. Dostal dobrou přihrávku, vypálil z první a trefil horní část branky.
78'
Cimirot nedokázal přesněji rozehrát, a tak balon končí u domácího brankáře. Ten rozehrává dlouhým výkopem.
76'
Hodně důrazně si před svou brankou počínal hostující celek, uspěl, a tak hrají hosté. Vypálit ovšem nedokázali.
75'
Patnáct minut nás dělí od konce zápasu, Bosna stále drží jednobrankové vedení a její soupeř si nemůže vypracovat výraznější šanci.
74'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Koo Ja-Cheol, přichází Seung-Hyun Jung.
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Yun Young-Sun, přichází Se-Jong Ju.
73'
Bosna drží balon bezpečně daleko od své branky.
72'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene.
70'
Hlavička hostujícího Sunjiče končí nad brankou, gólman zasahovat nemusel.
69'
Kim Min-Woo centroval před branku, s jeho pokusem si snadno a bez námahy poradil brankář Sehič.
68'
Jihokorejský celek kombinuje na útočné polovině, ale nemůže se propracovat do výraznější střelecké pozice, obrana Bosny hraje takticky výborně.
67'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Haris Duljevič, přichází Goran Zakarič.
65'
Son Heung-Min se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho rána však byla zblokovaná.
63'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Elvis Sarič.
63'
Bosna rozehrává volný kop. Obrana domácích si dokázala poradit, následně ale aktivní hra Bosny pokračuje dál.
62'
Hraje se polovině hrací ploše, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
60'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Riad Bajič.
59'
Zakanovič to zkoušel technickou střelou, ale neuspěl.
57'
Volný kop pro hostující celek. Visca centroval před branku, tam ale byl domácí obránce i gólman. Právě on bude rozehrávat.
55'
Jižní Korea se dostala stabilněji před branku soupeře, Hee-Čan to vzal na sebe, jeho rána však byla zblokovaná.
54'
Bosna se dostala do vedení v závěru poločasu, od té doby si Korea mnoho šancí vypracovat nedokázala.
53'
Rohový kop pro Bosnu, centroval Pjanič, ale jeho pokus postrádal přesnost.
51'
49'
Kim Seung-Gyu rozehrává od své branky, následně se dostal domácí celek do šance, ale skvěle si poradil Sehič, který nedal soupeři možnost.
48'
Domácí celek rozehrává volný kop. Centr se snesl před branku, ale tam byla pozorná obrana Bosny, která si dokázala poradit.
47'
Korejci rozehrávali rohový kop, ale do střelecké pozice se nikdo v červeném nedostal.
46'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Beom-Seok Oh, přichází Kyung-Won Kwon.
46'
45+1'
45+1'
Bosna se dostává do vedení, po bleskovém dlouhém pasu se tvrdou ránou porosazuje EDIN VISCA. Na tohoto hráče obrana úplně zapomněla.
45+1'
Jednu z posledních akcí v tomto poločase nedokázal domácí celek zakončit.
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
45'
V poklidném tempu se dohrává první část hry.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
43'
Džeko to zkoušel samostatně, ale jeho akci zastavil obránce soupeře. Domácí celek se dostal do rychlého kontru a nechybělo mnoho, aby zcela volný Hee-Čan zakončoval. Balon má Sehič.
42'
Vhazování pro Bosnu na polovině hrací plochy. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
41'
Sehič rozehrává od své branky, následně jeho spoluhráči vybojovali faul, a tak bude hrát tým vedený jako hostující.
40'
Dlouhý míč našel Hee-Čana, který alespoň vybojoval autové vhazování pro svůj tým.
39'
Pomalu ale jistě se dostáváme do finální fáze hry v prvním poločase. Optickou i herní převahu mají Jihokorejci, ale stav zápasu je vyrovnaný.
38'
Balon po nepřesné domácí akci končí u brankáře Sehiče, který rychle rozehrává.
36'
Woo-Joung se dostal na polovině hrací plochy k balonu, ale nedokázal přesněji přihrát spoluhráči.
35'
Korea se pokouší získat vedení na svou stranu, ale naráží na dobře hrající obrannou řadu soupeře.
33'
Půlhodina hry je pryč, viděli jsme dvě rychlé branky, a tak platí nerozhodný stav.
30'
Jižní Korea právě vstřelila branku!
A jsme tam, kde jsme byli. Je vyrovnáno. Hee-Čan skvěle přiťukl míč spoluhráči, tím byl JAE-SUNG LEE. Počkal na vyběhnutí brankáře, a pak dobře poslal balon ke vzdálenější tyči.
28'
Hostující celek se dostává do vedení. Toni Sunjič výbornšě nacentroval, a tak mohl pohodově zakončovat EDIN VISCA.
27'
Civič přišel o balon, a tak hrají domácí. Výborně to udělala Heung-Min, které v jasné gólové pozici vychytal brankář Sehič. Je z toho rohový kop. Centr se snesl před branku, kde komibnuje Jong.
26'
Bosenčtí fotbalisté se usadili na útočné polovině a když to vypadalo, že vypálí, zmocnila se míče domácí obrana a odkopla jej.
25'
Woo-Joung hodně nepřesně nahrával spoluhráči, kterého tušil tam, kde nebyl.
24'
Hráči v červených dresech hrají velmi aktivně, ale nemohou se propracovat do střelecké pozice.
23'
Korejci rozehrávají od své branky, rychle se dostali do útočnou polovinu, kde vybojovali vhazování.
21'
Jižní Korea hraje aktivněji, ale musí dávat pozor na rychlé kontry soupeře. Bosna hraje spíše tento styl hry.
20'
Hosté kombinují na útočné polovině hrací plochy, ale nemohli se dostat před branku, a rak hru vrací.
19'
Centr se snesl před branku, ale Sehič v pohodě vyboxoval balon, následná rána pak postrádala přesnost, a tak se brankář Bosny pověsil na břevno a sledoval letící balon nad.
18'
Volný kop pro domácí. Rána ohrozila branku, byla tečovaná, a tak uvidíme rohový kop.
17'
Žlutou kartu dostává Toni Sunjič (Bosna a Hercegovina).
16'
Bosna a Hercegovina rozehrává od své branky, momentálně se hosté nemohou pracovat do výraznější střelecké pozice.
14'
Ki Sung-Gyu rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
13'
Do zajímavé střelecké pozice se dostal hostující Todorovič, jehož rána z první končí nad brankou. Rána to nebyla špatná, jen ta přesnost.
12'
Jong byl znovu volný a hlásil se o přihrávku. Míč se po centru spoluhráče k němu nedostal, neboť byl před ním soupeř.
11'
Deset minut hry je pryč, po úvodním tlaku hostů nyní sledujeme aktivní hru domácího celku, který se může spolehnout na podporu fanoušků, kteří málem viděli zakončení Jogna. Ten však na míč nedosáhl.
10'
Jong znovu aktivní po levé straně, nicméně se následně jeho spoluhráči faulovali.
9'
Lee Jong dostal balon na útočnou polovinu, následovala rána, který však postrádala přesnost.
8'
Počasí zde v Jeonju není vůbec špatné. Je něco málo po osmé hodině večer a teplota je třiadvacet stupňů.
7'
První výraznější šanci měl nyní domácí celek, jenomže Heung-Min nedokázal přesněji buď zakončit nebo najít spoluhráče. Jeho akce nebyla špatná.
6'
Fotbalisté v modrém mají převahu, snaží se něco vymyslet na útočné polovině, zatím je ale obrana jihokorejského celku byla pozorná.
5'
V úvodu zápasu má převahu možná v rozporu s papírovými předpoklady hostující celek.
4'
Korejský hráč Jacheol fauloval, rozehrávat tak bude Bosna na útočné polovině. Následně musel Seunggyu vyběhnout ze své branky, aby zneškodnil akci soupeře.
3'
Pjanič centroval před branku, ale jeho spoluhráč byl v postavení mimo hru, balon má tak gólman.
2'
Čivič hledá spoluhráče, nemyslel to vůbec špatně, ale jeho pokus o přihrávku zastavila obrana.
2'
Duljevič se pokoušel probojovat do výraznější šance, ale nepodařilo se mi to.
1'
Korea hraje v červeném, Bosna v modrém.
1'
Stadion Jeonju World Cup Stadium mající kapacitu 42 477 míst je velmi slušně zaplněný. Jdeme na to.
V tomto cyklu přípravných zápasů oba celky odehrály jeden. Jižní Korea porazila Honduras 2:0, Bosna a Hercegovina hrála s Černou Horou bez branek. Mírným favoritem je domácí tým.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí nastoupí Jižní Korea a Bosna a Hercegovina.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.