Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Wales : Trinidad a Tobago - 20. března 2019   20:45

Wales
Wales
90+2' Woodburn
1:0
(0:0)
Trinidad a Tobago
Wales
Ward (46. Davies) – Gunter, A. Williams (61. Lawrence), Dummett (62. John), Taylor – Evans, Vaulks – Hedges, Woodburn, Thomas – T. Roberts (71. Matondo)
C. Roberts, Wilson, Davies, Lawrense, Matondo, John, Smith
Phillip – David, Cyrus, Bateau, Hodge – Paul (82. Hackshaw) – George, Hyland, L. Garcia (60. Peltier), Lewis – Plaza (46. Cato)

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je za námi přátelské mezistátní utkání, v němž favorizovaný Wales nakonec přece jenom dokázal porazit Trinidad a Tobago. V podání Walesu to dnes nebyl špatný výkon, domácí hráli poměrně aktivně, zejména zhruba do šedesáté minuty. V dalším průběhu již ale byla znát nervozita, která domácím svazovala nohy a nakonec o výhře musel rozhodnout hodně vybojovaná branka. Hosté nepředvedli v podstatě vůbec nic, s výjimkou jediné akce, kdy mohli skórovat, ale domácí zachránil na brankové čáře Gunter.
90+5'
90+5'
Woodburn (Wales) to zkusil přímo na branku, kterou ale netrefil.
90+4'
Volný přímý kop se ještě nabízí domácím, kteří by tak mohli navýšit svůj náskok.
90+2'
Wales právě vstřelil branku!
No vida, tak přece jenom gól! Vaulks poslal z pravé strany míč před branku, kde ho zřejmě prsama dostal do branky důrazný BENJAMIN WOODBURN.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty, sledujeme autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, vypadá to, že Wales se dnes s Trinidadem a Tobagem rozejde bezbrankovou remízou...
88'
Kevan George (Trinidad a Tobago) musí být ošetřován přímo na trávníku.
87'
Phillip (Trinidad a Tobago) vykopává od své branky, při hlavičkovém souboji utrpěl nějaké zranění hostující George.
85'
Domácí stále drží míč u půlící čáry, je to trochu rozpačitý výkon Walesu v těchto minutách.
84'
Wales kombinuje u půlící čáry, ale nyní se domácím moc nedaří dostat se do nějaké šance.
82'
Střídání v týmu Trinidad a Tobago: ze hřiště odchází Leston Paul, přichází Neveal Hackshaw.
82'
Probíhá poslední zhruba desetiminutovka utkání, které je stále nerozhodné a stále se hraje bez gólů... tak snad se ještě nějakého gólu dočkáme.
81'
Žlutou kartu dostává Lee Evans (Wales).
79'
Míč má Phillip (Trinidad a Tobago), který bude moci rozehrát od své branky.
78'
Ryan Giggs (Wales) si nyní zavolal Evanse k lavičce a udílí mu nějaké taktické pokyny.
76'
Další centr domácích míří z levé strany do vápna soupeře, tentokrát na něj ale nikdo nedosáhl.
75'
Wales opět na útočné polovině, domácí mají k dispozici autové vhazování z pravé strany.
74'
Volný kop domácích, z pravé strany, na polovině soupeře... míč se nakonec ocitá v náruči Phillipa (Trinidad a Tobago), který vykopává.
73'
Převahu Walesu dokumentuje i počet střel – 15:2 celkově, 4:1 na branku.
72'
Centr domácích, z levé strany, míří do vápna, kde hlavičkuje nepřesně Benjamin Woodburn.
71'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Tyler Roberts, přichází Rabbi Matondo.
70'
A poté kombinační akce hostů pokračuje nákopem dopředu, celá akce končí odpískaným ofsajdem.
69'
Aubery David (Trinidad a Tobago) faulován na polovině Walesu, je to ale u půlící čáry, takže hosté rozehrávají dozadu, místo dopředu.
67'
Ve dvou chtěli nyní hosté zaútočit, ale to nemělo šanci na úspěch, míč získávají domácí.
66'
Wales dokázal konečně dostat míč do branky, ale předtím byl Thomas v jasném ofsajdu, takže gól neplatí.
65'
Z dalšího rohu se již Wales nedostal do zakončení, míč získávají hosté.
64'
Po rohovém kopu se dostal ke střele dvakrát Will Vaulks (Wales), jehož první pokus kdosi zablokoval, ten druhý skončil vedle branky.
63'
Kevan George (Trinidad a Tobago) nepustil Thomase do vápna, míč odehrál na roh.
62'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Paul Dummett, přichází Declan John.
61'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Ashley Williams, přichází Jamie Lawrence.
60'
Střídání v týmu Trinidad a Tobago: ze hřiště odchází Levi Garcia, přichází Lester Peltier.
60'
A registrujeme také první gólovou šanci hostů, kdy Levi Garcia posunul míč na volného Aubery Davida, který ve vápně Walesu vystřelil a jeho pokus, již za překonaným gólmanem Daviesem, zastavil na brankové čáře fantasticky Chris Gunter!
59'
A Trinidad je pod obrovským tlakem, první gól domácích doslova visí ve vzduchu! Tam skončil i nyní míč po střele Robertse (Wales), který branku soupeře vysoko přestřelil.
58'
Z rohového kopu se domácí prosadit nedokázali, míč má Phillip (Trinidad a Tobago), který bude rozehrávat od své branky.
57'
Vůbec první gólová šance zápasu, kdy se George Thomas (Wales) dostal ke střele z levé strany a gólman Phillip musel vyrážet střelu na roh.
56'
Diváci nesouhlasně pískají poté, co míč skončil v autu, nicméně Wales má autové vhazování z levé strany, na polovině soupeře.
55'
Vaulks (Wales) se otáčí s míčem na polovině Trinidadu a to jako by krásně dokumentovalo zatím nemohoucnost domácích něco vymyslet.
53'
Lee Evans (Wales) fauluje na útočné polovině, míč pro Trinidad.
52'
To je doslova házenkářský zámek v podání Walesu.
51'
Kouč domácích, legendární šplímachr Manchesteru United Ryan Giggs, nyní úpěnlivě sleduje svůj tým, který se snaží něco vymyslet na polovině Trinidadu.
50'
Pěkná kolmice domácích na nabíhajícího Robertse, který ale neustál souboj s vracejícím se obráncem Cyrusem.
48'
Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč na svých kopačkách.
46'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Daniel Ward, přichází Adam Davies.
46'
Střídání v týmu Trinidad a Tobago: ze hřiště odchází Willis Plaza, přichází Cordell Cato.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:49.
První poločas končí bezbrankovou remízou, což je skvělý výsledek pro Trinidad. Hosté jsou výrazně pasivnější, těžko se dostávají vůbec do blízkosti šestnáctky Walesu, který pro změnu největší potíže s koncovkou. Do dobrých pozic se domácí dostat dokáží, ale zakončit přesně nebo nějak nebezpečně vystřelit, to jsme v první půli u Walesu neviděli.
45+2'
45'
Žlutou kartu dostává Kevan George (Trinidad a Tobago).
45'
Wales již ale nikam nespěchá, míč se vrací až na polovinu domácích.
44'
Míč letí do autu, domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.
42'
A Wales je v napadání úspěšný, vidíme opět pouze bezhlavý odkop míče v podání hostů, kteří se ho tak zbytečně snadno zbavují.
41'
Trinidad s míčem na své polovině, domácí se snaží napadat.
40'
Je před námi posledních pět minut prvního poločasu, domácí stále hrají s Trinidadem nerozhodně 0:0, dočkáme se ještě gólu do poločasové přestávky?
38'
Znovu míč v držení hostujících borců, kteří ale jako by si nevěděli rady ve středu pole.
37'
Trinidad zkouší něco vymyslet, ale hosté se znovu pouze uchylují k nákopům na Plazu, který zatím nemá šanci se k nepřesným míčům vůbec dostat.
35'
Další neúspěšná útočná akce domácích, kteří se v útoku zatím hodně trápí.
33'
Roberts (Wales) to zkusil individuálně, z pravé strany i vystřelil, ale Phillip chytá.
31'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na vlastní polovině... míč získávají hosté.
30'
Je za námi první půle zápasu, který zatím patří jednoznačně Walesu, ten svého soupeře zatím přestřílel v poměru 6:1, ovšem na ukazateli skóre je to stále 0:0.
29'
No, zajímavá pozice to sice byla, Benhamin Woodburn to také zkusil přímo na branku Trinidadu, ale střela mu vůbec nesedla a míč letí vedle branky.
28'
Chris Gunter (Wales) faulován v souboji s bránícím Hodgem, v těsné blízkosti šestnáctky Trinidadu, zajímavá pozice pro přímý kop.
27'
Wales bojuje na polovině soupeře, Hedges svádí úspěšný souboj na pravém křídle.
25'
Trinidad získává míč u půlící čáry a hosté zkouší zakombinovat a dostat se na polovinu Walesu, což se ale vlastně hned v zárodku nedaří...
24'
Wales nyní zatlačen na vlastní polovině, domácí odkopávají míč k půlící čáře.
23'
Benjamin Woodburn (Wales) poslal centr na bližší tyč, přímo na hlavu prvního bránícího hráče Trinidadu, který odhlavičkovává míč mimo šestnáctku.
22'
Vůbec první roh v zápase vybojovali domácí, Woodburn bude rozehrávat z levé strany.
21'
A nakonec právě Phillip zasahuje, po hlavičce domácího Woodburna.
20'
Gólman Phillip (Trinidad a Tobago) se omlouvá svým spoluhráčům za nepovedený odkop, kdy míč poslal pouze do autu.
19'
Wales drží míč na polovině soupeře, ale zatím si domácí neví rady s pevnou obranou soupeře.
17'
Od brankáře Warda začíná další akce domácích.
16'
Ryan Hedges (Wales) to zkusil z voleje, ale střela mu tolik nesedla, Phillip v pohodě chytá.
15'
Hosté to zkouší nákopem dopředu, ale míč pouze odevzdávají soupeři.
13'
Po zákroku Vaulkse padá na trávník Leston Paul (Trinidad a Tobago), rozhodčí píská faul, hosté získávají míč.
11'
Khallem Hyland (Trinidad a Tobago) zkusil střelu zpoza vápna Walesu, Ward ale stál na správném místě.
10'
Prvních deset minut nenabídlo kdovíjakou fotbalovou podívanou, ale je zřejmé, že favorizovaní domácí mají přece jenom více ze hry.
8'
Gunter si nerozuměl s Robertsem a akce domácích končí ztrátou míče.
7'
Willis Plaza (Trinidad a Tobago) zkoušel obloučkem dostat míč do vápna Walesu, to se ale nepovedlo.
6'
Od gólmana Phillipa (Trinidad a Tobago) začíná další akce hostů.
5'
Trinidad se nyní dostává po pravé straně na polovinu soupeře, Aubrey David je tam ale až příliš osamocen a nakonec hosté míč ztrácejí.
4'
Tyler Roberts (Wales) hlavičkuje uvnitř šestnáctky soupeře, ale Phillip neměl starosti s tímto pokusem.
3'
Domácí kombinují u půlící čáry, George Thomas poté volí nákop dopředu, který obránce Trinidadu odhlavičkoval do autu.
2'
Nathan Lewis (Trinidad a Tobago) neuspěl na pravém křídle, míč získávají domácí.
1'
Oba týmy na trávníku, hrají hymny.

Wales: Ward – Gunter, A. Williams, Dummett, Taylor – Evans, Vaulks – Hedges, Woodburn, Thomas – T. Roberts
Náhradníci: C. Roberts, Wilson, Davies, Lawrense, Matondo, John, Smith

Trinidad a Tobago: Phillip – David, Cyrus, Bateau, Hodge – Paul – George, Hyland, L. Garcia, Lewis – Plaza
Náhradníci: Frenderup, Foncette, M. Williams, Humphrey, Cato, Hackshaw, Jones, Muckette, Mitchell, Peltier, Russell.
Wales odehrál poslední mezinárodní zápas v listopadu loňského roku, kdy překvapivě prohrál 0:1 v Albánii. Ještě předtím, v zápasech podzimní Ligy národů, uhrál ve tříčlenné skupině Ligy B druhé místo, za postupujícím Dánskem a před sestupujícím Irskem. Wales dva zápasy vyhrál a dva prohrál – pokaždé s Dánskem.
Trinidad a Tobago žádnou podobnou soutěž, jako je Liga národů, nehrál a na svém kontě má tak pouze tři podzimní přípravné zápasy – v tom prvním porazil SAE 2:0 a poté dvakrát prohrál – v říjnu 0:1 doma s Thajskem a poté stejným poměrem v Íránu.
Vítejte u online přenosu mezinárodního přípravného utkání, v němž WALES přivítá na domácím stadionu Racecourse Ground ve Wrexhamu TRINIDAD A TOBAGO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.