Mistrovství Evropy U19 -  ONLINE PŘENOS -  Norsko : Anglie - 26. července 2018   12:00

Norsko
Norsko
75' Botheim  • 86' Markovič  • 89' Hauge
3:0
(0:0)
Anglie
Anglie
Norsko
Faye Lund – Mickelson, Oestigaard (C), Fredriksen, Kitolano (55. Borčgrevink) – Nordli (46. Markovič), Vetlesen, Svendsen, Borkeeiet – Botheim, Brynhildsen (82. Hauge)
Odegaard – Borčgrevink, Salte, Myhre, Christensen, Markovič, Hauge, Vinjor
Bartosz Frankowski (POL) – Alexandru Cerei (ROU), Bojan Zobenica (CRO)
Seinäjoki Stadium, Seinajoki
Anglie
Balcombe – Sterling (82. Kirby), Chalobah (C), Tanganga, Lewis – Embleton, Sanders – Brereton, Bayliss, Lamptey – Hirst (80. Ennis)
Cumming – Morris, Ennis, Gallagher, Watts, Kirby, Ferguson

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:12.
Je konec. Norové nakonec zvítězili jasně 3:0 a skončili na 5. místě. První poločas bylo Norsko lepším týmem, ovšem branka neskončila. Nakonec se ale v 75. minutě prosadil Botheim. Čtyři minuty před koncem se trefil i Markovič v 89. minutě skóroval Hauge.
90+4'
90+3'
Norové ještě získali rohový kop.
90+2'
Balcombe zlikvidoval další střelu Markoviče.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
89'
Norsko právě vstřelilo branku!
Hosté naprosto vůbec nezvládají koncovku tohoto utkání a Norsko dává třetí branku! Autor tohoto gólu je JENS HAUGE. Asistence: Borčgrevink.
86'
Žlutou kartu dostává Brynhildsen (Norsko).
86'
Pravděpodobně je rozhodnuto, jelikož Norsko dává druhou branku čtyři minuty před koncem! Autorem branky je EMAN MARKOVIČ.
85'
Norové se nyní provinili faulem.
82'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Brynhildsen, přichází Hauge.
82'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Sterling, přichází Kirby.
80'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Hirst, přichází Ennis.
80'
Hirst se dostal ke střele, ale tu zlikvidoval Faye Lund.
77'
Hosté získali rohový kop.
75'
Norové jdou patnáct minut před koncem základní hrací doby do vedení! Autorem branky je ERIK BOTHEIM.
73'
Embletonova střela byla zblokována.
71'
Markovič se provinil faulem, za který uviděl žlutou kartu.
68'
Børkeeietova střela byla zblokována.
62'
Nyní to byl Lewis, který sejmul protihráče k zemi.
60'
Svendsen se dopustil faulu na Baylisse.
59'
Nový hráč na hřišti Borčgrevink se dostal do zakončení, ale minulou soupeřovu bránu.
55'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Kitolano, přichází Borčgrevink.
52'
Brereton se dopustil faulu a následuje tak přímý kop pro Norsko.
51'
Brynhildsenova střela skončila jen vedle hostující brány.
49'
Lamptey dostal za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.
47'
Botheim se dostal ke střele, ale jeho ránu opět vyrazil Balcombe.
46'
Markovič vypálil pouze vedle brány soupeře.
46'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Nordli, přichází Markovič.
46'

Fauly: 9:7
První poločas je u konce a branky jsme se zatím nedočkali. Norsko sice má více ze hry, ovšem v bráně Anglie dnes perfektně chytá Balcombe.
45+2'
45+2'
Norsko získalo rohový kop ke konci první půle.
45+1'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
45'
Brynhildsen se dostal ke střele, ovšem Balcombe zneškodnil i tento pokus.
43'
Nordli poslal k zemi Chalobaha.
41'
Embleton se následně dopustil faulu.
40'
Norsko sice získalo přímý kop, ale následnou ránu Svendsena opět vyrazil brankář Balcombe.
39'
Chalobah se provinil faulem a rozhodčí Bartosz Frankowski poprvé v dnešním utkání vytáhl žlutou kartu.
38'
Hirst vypálil pouze vedle norské svatyně.
36'
Následně to byl opět Nordli, který vypálil, ale Balcombe stále drží čisté konto, když předvádí další zákrok.
35'
Následně byla Svendsenova střela zblokována.
34'
Nordli se dostal do zakončení, ale jeho pokus vyrazil brankář Balcombe.
33'
Tentokrát se nedovoleným zákrokem dopustil levá obránce Lewis.
31'
Hirst se nyní provinil faulem a u míče tak bude opět Norsko.
25'
Ovšem poté se faulem provinil Børkeeiet a z této standardní situace nic velkého není.
24'
Norové získali rohový kop, který bude zahrávat Vetlesen.
22'
K přímému kopu se postavil Brereton a jeho střela letěla na bránu, ovšem tu zneškodnil brankář Faye.
20'
Nordli se provinil dalším faulem, když tentokrát poslal k zemi Sterlinga.
17'
Rohový kop zahrál Embleton, ale nic většího z toho nakonec nebylo.
16'
Následně přišel další faul z domácí strany a posléze získala Anglie rohový kop.
14'
Svendsen zfauloval Baylisse a Anglie tak získala volný kop.
12'
Nordli se dostal ke střele, ovšem ta minula bránu Anglie.
9'
Norové se sice vydali dopředu a následně vybojovali opět rohový kop.
6'
Následný rohový kop ovšem nic nepřinesl a dopředu tak může jít opět soupeř.
4'
Norové se vydali dopředu a posléze vybojovali rohový kop z pravé strany.
2'
Hosté se sice vydali dopředu, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.
1'
O úvodní výkop se postarali hosté z Anglie.
1'

Norsko: Faye – Mickelson, Oestigaard (C), Fredriksen, Kitolano – Nordli, Vetlesen, Svendsen, Borkeeiet – Botheim, Brynhildsen
Náhradníci: Odegaard – Borčgrevink, Salte, Myhre, Christensen, Markovič, Hauge, Vinjor

Anglie: Balcombe – Sterling, Chalobah (C), Tanganga, Lewis – Embleton, Sanders – Brereton, Bayliss, Lamptey – Hirst
Náhradníci: Cumming – Morris, Ennis, Gallagher, Watts, Kirby, Ferguson

Rozhodčí: Bartosz Frankowski (POL) – Alexandru Cerei (ROU), Bojan Zobenica (CRO).
Anglie:

Anglie ve skupině B byla favoritem na postup, ale komplikace přišly už v prvním utkání, kdy nakonec ale dokázala zvítězit nad Tureckem těsně 3:2. Ve druhém zápase narazila na Ukrajinu, ale byla z toho jen remíza 1:1 a do posledního zápasu stačila Angličanů remíza s Francií. Ovšem Anglie hrála od začátku utkání velmi defenzivně a ve 28. minutě vstřelil gól francouz Alioui. Ve 41. minutě pak navýšil náskok Maolida. Anglie v první půli vystřelila pouze jednou a to mimo bránu. Do druhé půle tak šla s viděním, že musí vstřelit dvě branky, ale po další individuální chybě přišla branka Aliouiho. Následně se v 63. minutě trefil i Gouiri, který to zopakoval o šest minut později znovu a Anglie nakonec utrpěla velmi drtivý debakl, takzvané bůra, když prohrála s Francií vysoce 0:5.
Norsko:

Norsko ve skupině A nejprve narazilo na Portugalsko, se kterým ovšem prohrálo 1:3. Poté porazilo domácí Finsko 3:2 a v posledním utkání sehráli utkání s Itálii. Norové nakonec šli v 62. minutě překvapivě do vedení po brance Halanda z pokutového kopu. Nakonec ale v 83. minutě přišlo vyrovnání po gólu Keana. Norsko tak skončilo na třetím místě se čtyřmi body. Nejlepší a zároveň jediní střelci s jedním gólem jsou Dahle Borchgrevink, Botheim, Halanda, Hauge a Markovič.
O 5. a 6. místo na turnaji Mistrovství Evropy do 19 let se proti sobě utkají týmy Norsko a Anglie. Naposled se spolu tyto výběry utkaly v loňské kvalifikace na ME. Tehdy Anglie vyhrála jasně 3:0. Nyní se bude hrát na stadionu Seinäjoki. Ten nabídne kapacitu pro 6 000 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.