Studený – Vejvoda (C), Rajnoha, Hladík, R. Vasiljev, Komenda, Binar, Krayzel, Koutek, Krč, Dostál.

Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Jan Hladík, přichází Jan Šléška.
90'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Erik Sedláček, přichází Šimon Vyhlíd.
88'
Jeden z hostujících hráčů si všiml náběhu nepokrytého Jana Hladíka, jenž běžel sám na vybíhajícího Kofroňě, ale ten jeho zakončení z hranice vápna vyrazil!
87'
Ofsajd a v něm hostující útočník Aleš Krč.
85'
Utkání se v poklidném duchu dostalo do své poslední pětiminutovky. Stále více je pravděpodobný remízový výsledek 1:1.
83'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Roman Vejvoda, přichází Paris Purzitidis.
83'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Daniel Stratil, přichází Jakub Navrátil.
82'
Uničov se teď na několik desítek sekund usadil na útočné polovině, jenomže Hladík po kolotoči přihrávek odcentroval jen do náruče Zdeňka Kofroně.
80'
Domácí narážečka z rohu velkého vápna skončila na Studeném. Jeho kolegové však u balónu vydrželi jen pár sekund.
78'
Jeden z domácích se odvážil napřáhnout z dvaadvaceti metrů, ovšem Studeného branku netrefil o výrazný kus.
77'
Na druhé straně centroval Marián Kovář, ale ostatní hráči Kroměříže v pokutovém území na míč nedosáhli.
76'
Kofroň zkrotil centr z levého kraje pokutového území a rychle rozehrál. Hosté se na míč vrátili, jenomže o něj přišli kvůli opětovnému útočnému faulu.
75'
Nakonec Kroměřížští kopali rohové kopy hned dva, ale na nerozhodném stavu čtvrthodinu před koncem nic nezměnili.
74'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Martin Blanař, přichází Edvard Vasiljev.
73'
Domácí v pěti lidech rychle přešli skrz střed hřiště, ale z rychlého postupu vytěžili jen další rohový kop.
72'
Daniel Šmerda přihrál Sedláčkovi, který o míč přišel. Domácí se tak musejí vrátit k půlící čáře.
71'
Poněkolikáté je standardní situace zneutralizovaná kvůli útočnému faulu. Po Kofroňovi rozehrávají stopeři Kroměříže.
70'
Koutek na levé straně nechal centr na Rajnohovi. Jeho pas byl rychle sražen do autu, takže Uničov bude kopat roh.
67'
Hřiště je stále zalito sluncem, a tak rozhodčí nařídili krátkou pauzu na osvěžení.
65'
Kroměřížští nevyužili možnosti aktivního napadání u soupeřova vápna, míč po chvíli získali, ale to platilo jen pár sekund.
64'
A další z poměrně dlouhé řady nepřesností, pokračovat se bude autem Ladislava Koutka.
63'
Motal převzal přihrávku od Sedláčka, jenomže další přihrávku směrem dopředu nenasměroval přesně. Míč končí u Studeného.
62'
Dušan Dostál si pomohl menším útočným faulem, takže se pozornost publika stěhuje na ofenzivní polovinu Slavie.
61'
Z dlouhého nákopu přes většinu hřiště resultuje ofsajd jednoho z domácích útočníků.
59'
Žlutou kartu dostává Marián Kovář (SK HS Kroměříž).
58'
Po faulu na půlící čáře opět rozehrávají domácí, kteří jsou v posledních minutách výrazně častěji v držení míče.
56'
Hra se teď několikrát rychle přesunula z jedné strany na druhou. Největší horko bylo u Studeného, kolem jehož malého vápna letěla finální přihrávka, jenže zakončení letělo jen do boční sítě.
55'
Prodloužený centr z levého konce hřiště vracel do ohně Motal, ale našel jenom ruce brankáře Studeného.
54'
Domácí se v solidním počtu natlačili až do velkého vápna a budou zahrávat rohový kop.
53'
Roman Vejvoda si pohlídal jednu z přihrávek a byl u míče jako první, vzápětí ho předal Studenému a ten jej odkopl do středu pole.
52'
Studený dobře přečetl hru a bleskově se zjevil na hranici vápna, aby sebral volný míč před rychle se blížícím útočníkem Kroměříže.
46'
Je za námi vyrovnaný první poločas, který zaslouženě končí nerozhodným výsledkem 1:1. Do utkání vstoupili aktivněji hosté, kteří ale inkasovali jako první z kopačky Tomáše Matouška. O necelých deset minut později už ale Uničov srovnal na 1:1, když nařízenou penaltu precizně proměnil Aleš Krč.
45+1'
45+1'
V jediné nastavené minutě byl domácím odpískán další útočný faul v pokutovém území. V první půli se tak už nic nestane.
45'
Žlutou kartu dostává Dušan Dostál (SK Uničov).
44'
Tomáš Matoušek sice dostal míč za obranu přesně na nohu, ale vstříc Studenému vyrazit nemohl, neboť byl přistižen v ofsajdovém postavení.
43'
Po dalším nedovoleném zákroku Daniel Stratil posílal dlouhý míč do šestnáctky, kde rozhodčí odpískal útočný faul na uničovského brankáře.
42'
Nakonec Kroměřížští vymysleli alespoň střelu z nějakých sedmadvaceti metrů, jenže velice pomalu letící míč Studenému moc vrásek na čele nepřidělal.
41'
Faul na jednoho z domácích znamenal standardku z pravého křídla, jenže Kroměřížští z nízkého centru nic nevytěžili.
40'
Z nebezpečného centru z levé strany přišla hlavička z blízkosti malého vápna a nechybělo moc, aby míč zapadl k levé tyči Kofroňovy brány.
39'
Nakonec se hráči v tmavých dresech dostali až do pokutového území a získali pro sebe rohový kop.
38'
Uničovští kontrolují míč, ale zatím se jim nechce vycházet z bezpečných míst na vlastní polovině.
37'
Hlochův nákop levou nohou už nebyl pro hostující obranu tak nebezpečný, vysoko letící míč si to naštrádoval až do rukavic Zdeňka Studeného.
36'
Zahrozilo také před Studeného brankou. Po centru z levého kraje hřiště jeden z domácích hlavičkoval, ale zblízka rovněž nemířil přesně.
34'
Náznak nadějného přečíslení Kroměříže ztroskotal na hodně nepřesné přihrávce. Uničov rychle rozehrál a dokonce se dostal ke střele, jenže i ta letěla zcela mimo.
33'
Jeleček neodcentroval vůbec zle a na dálku posadil míč na hlavu svého spoluhráče. Zakončení z výskoku však letělo vedle Studeného brány.
32'
Erik Sedláček si došel pro faul a Jeleček díky tomu bude moci rozehrát standardní situaci z levé strany.
30'
Sražený centr z blízkosti praporku domácím nepřinesl ani výhodu rohového kopu. Naopak bude rozehrávat Zdeněk Studený.
29'
Menší závar před vlastní brankou tentokrát Kroměříž přežila bez úhony. Následně byl hostům odpískán faul ve středovém kruhu.
28'
Uničov právě vstřelil branku!
Míč si na penaltový puntík postavil ALEŠ KRČ a poslal míč ze svého pohledu do pravého dolního rohu. Kofroň skočil na opačnou stranu a neměl možnost zasáhnout.
27'
Během letu míče do pokutového území v fauloval Pavel Hloch a za stažení protihráče dostal žlutou kartu. Navíc se bude kopat penalta.
26'
Rohový kop pro hosty...
25'
Po krátké pauze se hrálo jen chvíli. Na hřišti zůstává ležet jeden z domácích hráčů a zřejmě bude potřebovat ošetření.
23'
Hlavní sudí na pár desítek sekund přerušil utkání, aby se všichni hráči mohli v horkém počasí občerstvit.
22'
Po vstřeleném gólu se Tomáš Matoušek znovu zapisuje do statistik, tentokrát dostává premiérovou žlutou kartu za faul na útočné polovině.
22'
Tomáš Komenda a Petr Rajnoha srdnatě bojovali na pravém křídle, jenomže přes pozorné zadáky se k centru nedostali.
21'
Uničovští se zbavili balónu hodně nepřesným nákopem z poloviny hřiště. Totéž ale vzápětí předvedli také domácí.
19'
Kroměříž právě vstřelila branku!
Domácí se v devatenácté minutě dostávají do vedení! Centr ze standardní situace v pokutovém území lehce prodloužil TOMÁŠ MATOUŠEK a míč překvapivě propadl přes zahuštěné území až za Studeného záda.
17'
Chytrá kolmice jednoho z uničovských záložníků proletěla přes nohy celé řady hráčů a nakonec skončila až u Kofroně.
16'
Roman Vasiljev nemohl vyvézt míč na útočnou polovinu Uničova, neboť byl rázně zastaven skluzem protihráče. Vše se obešlo bez udělení žluté karty.
15'
Tentokrát měl domácí strážce branky poměrně snadnou práci, když do své náruče lapil centr z jeho pravé strany.
14'
Na druhé straně měl hodně času na centr Pavel Hloch, balón však byl lehce přetažený a za vzdálenější tyčí navíc došlo k domácímu útočnému faulu.
13'
Hostům se vyplatilo aktivní napadání na polovině soupeře, z něhož vytěžili aut. Po něm centroval Komenda a další z uničovských fotbalistů z dobré pozice vypálil přesně na hrudník Kofroně.
12'
Dlouhý nákop na nabíhajícího Komendu byl o dobrých deset metrů delší, než hosté potřebovali. Domácí tak vhazují z hloubi vlastní poloviny.
11'
O chvíli později už Uničovští vyprodukovali zakončení zpoza pokutového území a míč proletěl jen pár decimetrů vedle pravé tyče Kofroňovy brány.
10'
Rychlý výpad Uničova skončil přesně na hranici velkého vápna, jeden z obránců hráče s balónem dále nepustil.
8'
Do úvodní šance se dostali také domácí, avšak střela z voleje jednomu z nich nevyšla podle představ. Ani Studený zasahovat nemusel.
7'
Nakonec z toho byl odvrácený centr, po němž jeden z hostů pálil z dálky, ale Kofroně nijak neohrozil.
6'
Opět to Uničovští zkusili po levé straně a ze své snahy vybojovali alespoň aut z prostoru vedle pokutového území.
4'
Po centru z levé strany se Komenda ocitl v pozici pro zakončení, ale prvním dotekem nedokázal nasměrovat míč mezi tři tyče.
3'
První pokus o zrychlení kombinace Kroměřížským nevyšel, míč jim utekl až k hostujícímu brankáři Studenému.
2'
Úvodní výkop zápasu obstarali domácí, kteří nastupují v červenobílých, zatímco hosté v tmavě modrých dresech.
1'

SK HS Kroměříž: Kofroň – Šmerda, Hloch, Cupák, Blanař, Stratil, Motal, Matoušek (C), Kovář, Jeleček, Sedláček.
Náhradníci: Rotrekl – Vyhlíd, E. Vasiljev, Berčík, Navrátil.

SK Uničov: Studený – Vejvoda (C), Rajnoha, Hladík, Vasiljev, Komenda, Binar, Krayzel, Koutek, Krč, Dostál.
Náhradníci: Uvízl – Purzitidis, Markovič, Šléška.

Rozhodčí: Z. Kneisl – Šamárek, L. Kneisl.

SK Uničov

Uničovští se pět kol před koncem soutěže nachází přesně uprostřed tabulky na osmém místě, z něhož ztrácí na sedmý Vyškov i šestý Hulín dva body. Minulý pátek Uničov přišel o svou sérii, během které odehrál pět zápasů a ztratil pouze dva body za domácí remízu s Uherským Brodem. Další ztráta přišla před pár dny v souboji s Vyškovem, nad kterým Uničov do šedesáté minuty vedl 1:0, ovšem po závěrečném hvizdu nebral ani bod kvůli porážce 1:2.
SK HS Kroměříž

Domácí tým se v minulých týdnech odpojil z boje o titul. Z posledních šesti kol dokázal porazit pouze trápící se HFK Olomouc a propadl se na čtvrté místo, z něhož ztrácí na vedoucí Prostějov devět bodů. Před pár dny se Kroměříž představila na hřišti druhého Velkého Meziříčí, kde už po půlhodině prohrávala 0:2 a díky snížení Matouška nakonec prohrála 1:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.