MSFL - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rýmařov : Vel. Meziříčí - 4. srpna 2018   16:30

Rýmařov
Rýmařov
35' Kolísek
1:3
(1:2)
Vel. Meziříčí
5' Simr   • 45' Mucha   • 87' Demeter
Rýmařov
Baroš – Harazin, Navrátil (72. R. Němec), J. Furik (C), Dydowicz, M. Furik (82. T. Němec), György, Kocúr. Tilkeridis (76. Hleba), Šupák, Kolísek
Kameník – D. Furik, T. Němec, R. Němec, Horák, Hleba
Richtár – Macrineanu, Běhal
Stadion SK Jiskra Rýmařov, Rýmařov
315 diváků
Kruba – Šimáček (C), Puža (87. Bouček), Dolejš, Mezlík (87. Polanský), Simr, Smejkal (71. Šuta), Demeter, Komínek, Mucha, Matulka
Pokorný – Bouček, Šuta, Krejčí, Polanský

To by bylo z mé strany v tuto chvíli všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního večera a u fotbalu zase někdy na počtenou.
Dnešní utkání sledovalo 315 diváků.
Je dobojováno! Velké Meziříčí vstoupilo do nového ročníku ligové soutěže o poznání lépe. Z Rýmařova si veze všechny tři body za výhru 3:1. Za hosty se trefil Simr, Mucha a ve druhém poločase i Demeter. O jedinou branku domácích se postaral Kolísek.
90+3'
90+3'
Rýmařov nemá ve druhém poločase příliš štěstí. Někdy nemá štěstí v kombinaci a když ano, tak vyhoří na brankáři soupeře.
90+2'
Po parádním zákroku domácího brankáře budou hosté rozehrávat rohový kop. S jeho rozehrávkou dozajista spěchat nebudou.
90+1'
Pan Richtár prodlouží tento zápas o tři minuty, které právě přidal nad rámec základní hrací doby.
90'
Za malý moment nám rozhodčí prozradí počet nastavených minut ve druhém poločase.
89'
Rýmařov se v útočné fázi nevzdává, ale hostující brankář je ve druhém poločase bezchybný.
87'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Puža, přichází Bouček.
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mezlík, přichází Polanský.
87'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Zdá se, že je definitivně rozhodnuto! ROBIN DEMETER nepohrdnul svou šancí a zvýšil na rozdíl dvou branek – 1:3.
86'
Nepřesná akce střídá další nepřesnou akci. Tohle je trend posledních minut na obou stranách.
85'
Prozatím ne, jelikož si hostující obrana s tímto centrem dokázala poradit. Máme před sebou posledních pět minut základní hrací doby!
84'
Konec zápasu se čím dál více blíží. Domácím se krátí čas na vyrovnání. Změní to jejich následující rohový kop?
83'
Hosté rozehrávali další standardní situaci, která se příliš nepovedla. Centr z této standardky skončil na druhé straně v zámezí.
82'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází M. Furik, přichází T. Němec.
81'
Dlouhý nákop domácích brankáře odvrátil jeden z obránců soupeře pouze do zámezí. Tohle bude aut pro domácí.
80'
Domácí obrana si musela dávat pozor, protože do jejich vápna létal jeden centr za druhým.
78'
Rýmařov napadá v pěti lidech, ale k ničemu to nevede. Hráči Velmezu jednoduše jsou v posledních minutách lepší.
77'
Rozhodčí přerušil hru, bude následovat krátká přestávka na občerstvení.
76'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Tilkeridis, přichází Hleba.
75'
Máme před sebou závěrečných patnáct minut základní hrací doby tohoto utkání. Velmez stále drží jednobrankové vedení z prvního poločasu.
74'
Hosté z Velkého Meziříčí sice vstřelili svůj třetí gól v tomto zápase, ale jejich radost netrvalo dlouho. Asistent rozhodčího odmával ofsajd.
72'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Navrátil, přichází R. Němec.
72'
Parádní zákrok musel předvést hostující brankář, proti nebezpečné dorážce z hranice malého vápna.
71'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Šuta.
70'
Mezlík zastavil krkolomným obranným zákrokem postupnou akci domácích. Tohle se každý den rozhodně nevidí.
69'
Hostující brankář skvěle vyběhnul, aby byl u míče dřív než dobíhající útočník. V tomto zákroku ještě pomohl jeho stoper, který útočníka odtlačil.
68'
Hra se odehrává převážně polovině hřiště. V porovnání s prvním poločasem je tato část zatím nudnější.
65'
Fanoušci v Rýmařově opět viděli nepřesné zakončení jejich miláčků. Hostující brankář svůj odkop od branky trochu protahuje.
64'
Centr na zadní tyč nadělal trochu vzruchu před hostující brankou. Dolejš se s tím nepáral a odkopnul míč do autu.
63'
Tlak domácích stále není u konce! Rýmařov bude zahrávat z pravé strany standardní situaci. Je to takový zkrácený roh.
62'
Ani jeden nepřinesl vyrovnávací branku, nýbrž nepřesné zakončení mimo branku hostů, kterou dnes hájí Kruba.
61'
Rýmařov se dostává do mírnějšího tlaku, který vyústil v zisk dvou rohových kopů za sebou.
60'
Puža si na polovině hrací plochy počkal na domácího hráče, kterého nevybíravým způsobem poslal na trávník.
59'
Hosté si s naprostým přehledem hlídají své vedení a když nemusí, tak se nikde netlačí. Navíc teď se štěstím vybojovali rohový kop.
58'
Napadání Velkého Meziříčí vyústilo v jejich další zbytečný faul. Rozhodčí ukázal na další standardní situaci v prospěch Rýmařova.
57'
Rýmařov získává procenta držení míče, ale ty k ničemu zatím nevedou. Obrana soupeře je pozorná a jejich útoky dokáže odvrátit.
56'
Hosté rozehrávali rohový kop, který přinesl pouze nepřesné zakončení vysoko nad domácí branku.
55'
Domácí tým dokázal rozvlnit síť hostující branky. Bohužel pro ně a jejich fanoušky to byla pouze boční síť.
54'
Rozhodčí má v úvodních minutách druhého poločasu dost práce, jelikož musí řešit mnoho faulů na obou stranách.
53'
Hostující exekutor ovšem volí rozehrávku nakrátko, ale bohužel pro něj byla jeho přihrávka nepřesná.
52'
Posléze přichází zbytečný faul, který nabízí ohrožení domácí branky potencionální střelou.
51'
Hosté se postupnou kombinací dostali až k vápnu svého dnešního hostitele, ale tam jejich cesta prozatím skončila.
50'
Hra byla na chvíli přerušena, jelikož rozhodčí musí uklidnit domácího trenéra, kterému se žlutá karta příliš nelíbila.
49'
Žlutou kartu dostává Tilkeridis (SK Jiskra Rýmařov).
49'
Střílený centr pouze proletěl pokutovým územím. Tohle nebylo nic nebezpečného pro hostujícího brankáře.
48'
První útočná akce na domácí straně přinesla taky zajímavou situaci, která bude ještě trvat. Rýmařov má k dispozici zajímavou standardní situaci.
47'
Hráči Velkého Meziříčí se i přes menší zaváhání v pokutovém území dostali ke střele, která ovšem skončila mimo tři tyče domácí branky.
46'
Hosté otevřeli svým výkopem druhý poločas a hned v první útočné akci vybojovali rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:36.
Rozhodčí ukončil první poločas, který nám nabídnul tři branky. Brankový účet tohoto zápasu otevřel v páté minutě Pavel Simr, za necelou půlhodinu vyrovnal Jan Kolísek. Jenže Patrik Mucha poslal gólem do šatny svůj tým do opětovného vedení.
45+2'
45'
Hosté zahrávali standardní situaci, která byla rozehrána pouze do dobře postavené zdi. Jenže to nebylo ze strany Velmezu všechno. Druhá střela orazítkovala tyč a až následná dorážka se dostala do branky. Hosté vedou zásluhou PATRIKA MUCHY – 1:2
44'
Žlutou kartu dostává Dydowicz (SK Jiskra Rýmařov).
44'
Rýmařov vysunul své napadání až skoro k vápnu soupeře, ale zisk míče z toho rozhodně není.
43'
Další nepřesné zakončení na straně Velkého Meziříčí. Domácí obrana si nemůže odpočinout, protože je ve stálém tlaku ze strany soupeře.
42'
Ten byl sice zakončen hlavičkou, ale ta směřovala mimo branku. Baroš bude opět odkopávat od své branky.
41'
Čím víc se blíží konec poločasu, tím víc jsou hosté aktivnější. Po krátké době rozehrávali další rohový kop.
40'
Baroš uvedl míč zpět do hry svým odkopem, který doputoval pouze na hlavu hostujícího obránce.
39'
Velmez se přece dostal do kombinace před domácí brankou, ale tu v závěru zazdil nepřesným centrem z pravé strany.
37'
První poločas se pomalu, ale jistě blíží do svého závěru. Úvodní zápas letošního ročníku MSFL je zatím nerozhodný, oba týmy jsou na jedné brance.
36'
Domácí tým je v prvním poločase více na míči, naopak hosté pouze stínují a brání nebezpečné kontry soupeře.
35'
Útočná akce hostů je přerušena, rozhodčí viděl faul jednoho z hostujících hráčů.
35'
Rýmařov právě vstřelil branku!
Začínáme odznova! JAN KOLÍSEK si nádherně vyskočil na centrovaný míč, který poslal nechytatelně za záda hostujícího brankáře – 1:1.
34'
Šupák hledal svým přízemním centrem někoho z vlastních spoluhráčů, ale našel pouze kopačku obránce, který míč odkopnul na rohový kop.
33'
Velmez bude rozehrával rohový kop, který neznamenal žádné nebezpečí pro domácí branku.
32'
V pokutovém území domácích se střetli dva hráči. Ten domácí na chvíli zůstal ležet na trávníku, ale po chvíli se zvednul a bude pokračovat.
31'
Hra opět pokračuje, Rýmařov se ihned dostal do zakončení, ovšem do nepřesného zakončení.
30'
Rozhodčí přerušuje utkání a posílá oba týmy ke střídačkám, aby se mohly občerstvit.
29'
Obraz je prozatím opět k dispozici. V Rýmařově se nic nezměnilo, hosté stále vedou o jedinou branku.
Omlouváme se za komplikace, které právě teď nastaly. Z místa konání nedostáváme žádný obraz.
12'
Někdo z domácích hráčů byl nachytán v ofsajdu. Asistent rozhodčího u toho byl blízko, proto ihned zvednul praporek.
11'
Hráči Velmezu se osvobozují pouze odkopy do zámezí. Nejsou schopni si dát přihrávku do nohy.
10'
Rýmařov se snaží udržet míč na útočné polovině, ale napadaní soupeře je zatím prostě dobré. Domácí rozehrávka se drží u stoperů.
9'
Domácí fanoušci by si přáli vyrovnání, ale jejich miláčci se nedokáži dostat přes první vlnu hostujícího napadání.
8'
Nepřesnosti se množí na obou stranách, o něco více je jich zatím na domácí straně, která prohrává.
7'
Ten se ovšem nevyšel podle jejich představ, obrana Rýmařova si dokázala s touto šancí poradit.
6'
Hráči Velmezu se dokázali udržet na polovině domácích a dokonce vybojovali první rohový kop v zápase.
5'
Rychlou hostující akci zakončil pohotovou střelou PAVEL SIMR, který se ocitnul úplně sám před brankářem Rýmařova. Ten byl bez šance – 0:1.
5'
První zákrok si musel připsat hostující brankář, který si povyskočil na nakopnutý míč do jeho vápna.
4'
Úvodní minuty dnešního utkání se převážně odehrávají na polovině hrací plochy, ani jeden z týmů se míče moc neužije.
3'
Na řadě v ofenzívním představení jsou hosté, kteří si moc do útoku nevěří. Rýmařov skvěle napadá už na polovině soupeře.
2'
Jiskra se dostala na dostřel hostující branky, ale k zakončení se nedostala. Obrana Velkého Meziříčí dokázala přečíst myšlenku rýmařovské ofenzívy.
1'
O úvodní výkop dnešního zápasu se postarali domácí hráči, kterým bude patřit úvodní útočná akce.
1'

SK Jiskra Rýmařov: Baroš – Harazin, Navrátil, J. Furik (C), Dydowicz, M. Furik, György, Kocúr. Tilkeridis, Šupák, Kolísek
Náhradníci: Kameník – D. Furik, T. Němec, R. Němec, Horák, Hleba

FC Velké Meziříčí: Kruba – Šimáček (C), Puža, Dolejš, Mezlík, Simr, Smejkal, Demeter, Komínek, Mucha, Matulka
Náhradníci: Pokorný – Bouček, Šuta, Krejčí, Polanský

Rozhodčí: Richtár – Macrineanu, Běhal.
Vzájemné zápasy

9. 5. 2018 • Rýmařov – Velké Meziříčí 2:3
12. 11. 2017 • Velké Meziříčí – Rýmařov 1:2
Hezký den, třetí liga má tento víkend na programu své první kolo. My se v tomto on-line textovém přenose podíváme na zápas mezi SK Jiskra Rýmařov a FC Velké Meziříčí. Zápasem Vás provede Jan Mládek, který přeje příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.