MSFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Vel. Meziříčí - 18. srpna 2018   16:30

Uh. Brod
Uh. Brod
72' Kovář
1:1
(0:1)
Vel. Meziříčí
23' Mucha
Uh. Brod
Dostál – David (C), Malenovský (56. Kovář), Chwaszcz, David, Blanař, Hruboš, Hradil (74. Dolina), Vrága, Nevařil, Michalec (56. Mančík)
Kovář, Mančík, Dolina, Kúdela, Pochylý, Horáček
Zaoral – Dorušák, Grečmal
227 diváků
Kruba – Šimáček, Puža, Dolejš, Šuta, Dufek (75. Mužátko), Crkal, Mucha, Polanský (87. Chalupa), Berka, Komínek
Chalupa, Mužátko, Smejkal, Pokorný

Ode mě je to nyní vše, děkuji za pozornost.
Uherský Brod se ve třetím kole MSFL rozešel smírně s Velkým Meziříčím 1:1. Hosté se dostali do vedení díky Muchovi, ve druhé půli srovnal Kovář. Vzhledem k průběhu zápasu se jedná o zaslouženou dělbu bodů.
90+3'
Marek David se nedostal k hlavičce, bude se kopat od brány.
90+3'
Uherský Brod bude v závěru nastavení zahrávat volný přímý kop, přibližně ze čtyřiceti metrů.
90+2'
Žlutou kartu dostává Mužátko (FC Velké Meziříčí).
90+2'
Žlutou kartu dostává Mančík (ČSK Uherský Brod).
90'
Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.
90'
Domácí fotbalisté se dostali ke dvěma zajímavým příležitostem, do brány však neprošla ani střela z vápna, ani hlavička u levé tyče.
89'
Balón na přední tyč byl ale zneškodněný.
89'
Domácí po faulu soupeře zahrávali standardní situaci, Velké Meziříčí ale odvrátilo na roh.
88'
Žlutou kartu dostává Puža (FC Velké Meziříčí).
87'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Chalupa, přichází Polanský.
86'
Kovář netrefil míč a Dolejš mohl ze strany jít na bránu, rozhodl se však ho nechat dojít za autovou čáru.
85'
Domácí se po sérii hlaviček prodrali k vápnu soupeře, ten ale míč vrací zpátky na druhou stranu hřiště.
82'
Blanař se dostal k vápnu Velkého Meziříčí a pravděpodobně nastřelil ruku některého z protihráčů, rozhodčí toto provinění ale nespatřil. Hra tak pokračuje dále. Domácí fanoušci se však na hlavního sudího velmi zlobí.
82'
Čerstvý Mužátko dobře napadal svého protihráče, získal míč, který přebral Dolejš. Ten na levé straně ještě přihrál spoluhráči, byla to však špatná volba. Domácí mohli založit útok, zbytečně ovšem spěchali.
80'
Posunout k výhře chtěl svůj tým Petr Dolejš, jeho střela zkraje vápna těsně letěla nad horní tyč.
80'
Začíná se pořádně přiostřovat, do konce duelu zbývá deset minut. Urve někdo tři body?
78'
Dolejš ho rozehrál na volné Jana Michalce, jeho hlavička ale nebyla moc důrazná a skončila na pozorném Dostálovi.
77'
Hosté v posledních minutách převzali iniciativu a chtějí znovu jít do vedení. Nyní budou kopat rohový kop, Radim Šuta po dobrém centru nikoho nenašel, Jakub Dostál míč stačil vyrazit.
75'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Dufek, přichází Mužátko.
74'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Dolina, přichází Hradil.
74'
Jiří Polanský po důrazném souboji obral o míč Richarda Davida. Míč si postrčil dopředu a vystřelil k pravé tyči, jeho rána mu ale vůbec nesedla.
72'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Blanař se ve vápně dostal k míči a mohl střílet, chytře si ale počkal na JIŘÍHO KOVÁŘE, který obhodil brankáře a střelou k levé tyči vyrovnal stav zápasu!
71'
Hosté ho zkoušeli zahrát nakrátko, tato varianta jim ale nevyšla, poměrně rychle přišli o míč.
71'
Velké Meziříčí se po krásné kombinaci na jeden dotek dostalo z vlastní poloviny. Zahrozit na druhé straně mohl Dolejš, který hostům zajistil rohový kop.
69'
Blanař z pravé strany výborně odcentroval, Mančík ovšem z voleje netrefil míč. Domácí zůstávají v akci, budou zahrávat roh.
66'
Zápasu nechybí potřebná atmosféra ani jiskra, domácím fotbalistům ovšem k minimálně jednomu bod důležitý gól. I když více drží míč, větší šance si vytváří hosté.
65'
Právě Dolejš se o dvě minuty později dopustil útočného faulu.
63'
Petr Dolejš po pravé straně výborně pláchl domácí záloze i obraně a sám z úhlu před brankářem nastřelil tyčku! Dostál však míč tečoval, bude tu roh.
62'
Domácí se postupným útokem dostali až k autovému vhazování, ze kterého by se mohla naskytnout zajímavá příležitost.
60'
Hradil mohl rozjet rychlý domácí útok, příliš dlouho ale čekal a po důrazném počínání jednoho z fotbalistů soupeře nakonec Uherský Brod jen bude vhazovat.
59'
Uherský Brod je aktivnějším týmem, míč více méně pořád drží na svých kopačkách. Na začátku devětapadesáté minuty ale domácímu celku byl zapískaný ofsajd.
56'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Michalec, přichází Mančík.
56'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Malenovský, přichází Kovář.
55'
Šimon Chwaszcz měl na hlavě vyrovnání, míč do protipohybu brankáře ovšem letěl vedle levé tyče.
54'
Momentálně se hraje s velkým počtem chyb a dochází k řadě soubojů, rozhodčí nechává tempo plynout dále. Více ze hry však v posledních minutách mají domácí hráči.
51'
Dnešnímu zápasu přihlíží 227 platících diváků.
51'
Domácí publikum si po hře Crkala na středu hřiště žádalo odpískání ruky, rozhodčí však nevyslyšel. Akce Velkého Meziříčí poté ale rychle dopadla neslavně.
50'
Patrik Mucha před vlastním vápnem skončil na zemi, hra se vrací zpátky na polovinu Uherského Brodu.
48'
Jaroslav Dufek výborně potáhl míč až před velké vápno, napravo přihrál Petru Dolejšovi. Ten si troufl dojít až téměř před brankáře, Dostál však jeho pokus dobře vychytal a vyrazil na roh. Po něm následovala střela daleko od branky.
47'
Úvodní minutu domácí nepůjčili soupeři míč. Do obrany soupeře se snažili dostat spíše nakopáváním, to však úspěch nepřineslo. Z následného protiútoku Dolejše rychle sešlo.
46'
Týmy jsou zpátky na hřišti, během chvíle by se mělo hrát.
Velké Meziříčí je po prvním poločase blíže výhře. Hostující tým se v polovině úvodní půle prosadil po rozehrání standardní situace od Dolejše, ve vápně se nejlépe zorientoval Mucha, který zaslal míč k tyči. Domácí mohli vyrovnat těsně před koncem poločasu, Malenovský ovšem nevyužil stoprocentní šanci.
45'
První poločas skončil, když rozhodčí odpískat úvodní polovinu po 47 vteřinách nastavení.
45'
První poločas bude nastavený o jednu minutu.
44'
Absolutně neskutečné! Domácí byli blízko vyrovnání, skóre zápasu přesto zůstává 0:1! Chwaszcz si nejprve ve vápně naskočil na hlavičku, která lízla levou tyčku Krubovi brány. Malenovský se dostal k odraženému míči a z voleje si mohl vybrat, kam do téměř prázdné brány pošle míč. Příliš dlouho čekal a ve chvíli, kdy měl balón na zemi, tak překopl bránu! To se jen tak nevidí!
42'
Kruba si teď zahrával. Nikým pořádně neatakován ve vápně nastřelil do zad Chwaszcze, který ale překvapivou chybu nedokázal potrestat včasným zareagováním. Brankář si poté napodruhé s rozehráním poradil.
41'
Nepomohlo, stejně jako nepovedený nákop Vrágy z poloviny hřiště na útočící spoluhráče.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá pět minut. Uherský brod se v této chvíli pokouší o vyrovnání, pomůže mu k tomu autové vhazování?
38'
Chvíli na to domácím pokutovým územím jen proletěl míč. Být hostující ofenzíva pozornější, mohlo to být již 2:0 pro Velké Meziříčí.
37'
Potřetí v zápase Petr Dolejš byl u nebezpečné situace na pravé straně hřiště, ani tentokrát ale jeho spoluhráči dobře míněný úmysl nepochopili.
36'
Až nyní to vypadá, že se Velké Meziříčí z tlaku vymanilo, Richard David si nepohlídal pravou lajnu.
34'
Domácí svého soupeře přitlačili na jeho vlastní půli, Velké Meziříčí se bránilo jenom výkopem k brankáři. Rozjíždí se další útočná akce.
32'
Erik Hradil mohl na hranici vápna vystřelit, dlouho váhal a sám se vyhnal až k praporku. Poté se Hradil dokonce vracel ke své polovině, přičemž nastaroval svého protihráče. Situaci hasil až výběhem Dostál.
30'
Po půl hodině hry se Uherský Brod dostal k solidní šanci. Chwaszcz šikovně hlavičkou prodloužil centr svého spoluhráče na nabíhající Blanaře, ten střelu pod levou horní tyč ale nedokázal ideálně nasměrovat. Jednalo se o jednu z největších příležitostí domácího týmu.
29'
Dufek se po rohu a odraženém míči prodral ke střele, pouze ale trefil jednoho ze svých spoluhráčů do horní části těla.
28'
Jaroslav Dufek po zaváhání domácího týmu před půlí hřiště se dostal až ke střele z vápna, Dostál u tyče vyrazil na roh.
27'
Chwaszcz kousek od levého praporku vybojoval pro Uherský Brod zajímavou standardní situaci. Hosté ale ve vápně byli připraveni,
24'
Ohrožení hostující brány ale vůbec nenastalo. I přesto domácí zůstávají u míče.
24'
Domácí mohli odpovědět po rychlém rozehrání, na místo střely ve vápně na bránu z toho je však pouze rohový kop.
23'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Petr Dolejš dostal míč do vápna, kde PATRIK MUCHA byl naprosto nehlídaný a to využil pohotovou střelou k tyči.
22'
Radim Šuta byl povalený na zem, Dolejš zahraje standardní situaci.
20'
Uherský Brod hrál od půlící čáry na jeden dotek, pohledné snažení ale hosté odvrátili do autu.
19'
Z něho ale hostující celek nic nevytěžil a míč se tak dostává na kopačky domácího výběru.
19'
Jiří Polanský to zkusil z dobrých třiceti metrů a Dostál musel být ve střehu, na brankové čáře pro jistotu vyrazil míč na roh.
17'
Šimon Chwaszcz chtěl ze vzduchu stáhnout vysoký odkop Jakuba Dostála, obrana soupeře ho byla pozorná.
16'
Hosté v posledních minutách drží územní převahu. Opětovně to byl Dolejš, který se pokoušel přejít přes hráče, dopustil se však útočného faulu.
13'
Petr Dolejš na druhé straně zasílal do vápna přízemní centr, nikoho ze svých spoluhráč ale nenašel.
12'
Uherský Brod se dostal do velké příležitosti, útočící hráč však byl přistižený v ofsajdové pozici.
11'
Akce domácího týmu musela začít od brankáře Jakuba Dostála.
9'
Martin Malenovský zahrával volný přímý kop, ze kterého nebylo nic důležitého.
4'
Libor Nevařil výborně nacentroval do malého vápna, Jan Michalec to však měl na příliš dlouhou nohu. Zpracovat lépe, mohlo se jednat o velkou šanci.
3'
Poprvé v zápase si míč osahal také Jakub Dostál, když stáhl míč letící do vápna.
3'
Hosté se usazovali na půlce Uherského Brodu, po několika balónech do vápna se ale vážnější akce nedočkali. V držení míče jsou nyní domácí fotbalisté.
1'
Na Martin Blanaře byl vyslaný dlouhý míč, brankář Rostislav Kruba ho však bez problémů stačil doběhnout.
1'
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, dlouhý míč ale doletěl jenom do autu.
1'
Oba týmy již nastoupily na hřiště. Uherský Brod nastupuje v červeno-bílé kombinaci, jejich soupeř ve žluté.

ČSK Uherský Brod: Dostál – David (C), Malenovský, Chwaszcz, David, Blanař, Hruboš, Hradil, Vrága, Nevařil, Michalec
Náhradníci: Kovář, Mančík, Dolina, Kúdela, Pochylý, Horáček

FC Velké Meziříčí: Kruba – Šimáček, Puža, Dolejš, Šuta, Dufek, Crkal, Mucha, Polanský, Berka, Komínek
Náhradníci: Chalupa, Mužátko, Smejkal, Pokorný

Rozhodčí: Zaoral – Dorušák, Grečmal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.