MSFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-Místek : Hlučín - 12. září 2021   16:00

Frýdek-Místek
0:2
(0:1)
Hlučín
Hlučín
36' Moučka   • 90+2' Kundrátek
Květon – Vrbka (77. Byrtus), Blejchař, Velner (C), Juříček, Kučera, Konečný, Janša (65. Barkov), Manzia, Raab, Kovařík
Gergela – Barčák, Rek, Barkov, Vengřinek, Byrtus
Mrázek – Macrineanu, Žurovec
Stadion Stovky, Frýdek-Místek
362 diváků
Hlučín
Lapeš – Zajíček (58. Dostál), Wala, Hasala, Lehnert, Neumann (83. Kundrátek), Opatřil (58. Holzer), Lokša (C) (83. Wolf), Plesník, Mládek, Moučka (68. Buchvaldek)
Kolenko – Holzer, Kundrátek, Dostál, Wolf, Buchvaldek

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Je konec. Frýdek-Místek dnes na domácí půdě prohrál s Hlučínem 0:2. Ve 36. minutě poslal hosty do vedení Moučka a Hlučín byl v první půli lepším celkem. Druhá polovina zápasu nabídla celkem vyrovnanou podívanou, ale domácí si nevypracovali žádnou větší šanci a v 90+2. minutě potvrdil výhru hostů Kundrátek.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 4:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:4.
90+3'
90+2'
Hlučín právě vstřelil branku!
Je definitivně hotovo! Po ztrátě míče domácího hráče se Hlučín dostal ve třech hráčích naprosto sám na bránu a PATRIK KUNDRÁTEK zakončoval do poloprázdné svatyně.
90+1'
Hlučín získal volný kop, ale následně skončil míč jen v zámezí.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.
90'
Ovšem centr Konečného byl přetažený a skončil na druhé straně v zámezí. Hlučín tak s autovým vhazováním nebude spěchat.
89'
Posléze ale Lipina získala rohový kop z levé strany a to je šance na srovnání.
88'
Frýdek-Místek sice drží míč, ale stejně jako celý zápas, tak ani nyní se nemůže dostat přes pečlivou obranu Hlučína.
87'
Domácí si sice chtěli vymodlit penaltu, ale rozhodčí ukazuje, že se jednalo pouze o ofsajd.
86'
Opět míč skončil jen v zámezí a následuje autové vhazování pro hosty.
85'
Centr Konečného skončil na hlavě soupeře. Následně se k míči dostal Barkov, ale jeho pokus před bránu opět odvrátil Hlučín.
84'
A další faul hostů, což znamená volný kop pro Frýdek-Místek.
83'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Neumann, přichází Kundrátek.
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Lokša, přichází Wolf.
81'
Následně se ve vápně snažil zakončit Šimon Byrtus, ale jeho zakončení bylo zblokováno a navíc se dopustil faulu.
81'
Po volném kopu bude mít Lipina také rohový kop.
80'
Tomáš Buchvaldek faulem přerušil brejk Frýdku-Místku a uviděl žlutou kartu.
78'
Další nedovolený zákrok Hlučína na polovině soupeře.
77'
Střídání v týmu FK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Vrbka, přichází Byrtus.
Dnešní utkání sleduje 362 diváků.
75'
Nyní měly Válcovny k dispozici volný kop, ovšem s centrem si soupeř poradil a následný pokus Manzii z dálky letěl nad bránu.
74'
Hlučín se ovšem ke konci zápasu už soustředí spíše na svou defenzívu a směrem dopředu se nevydává v moc velkém počtu.
73'
Tentokrát už to vypadalo na zajímavou šanci domácích, ale Kovařík stejně jako Raab nedokázali zakončit.
71'
Centr Frýdku-Místku z levé strany skončil jen a bezpečně v rukou Lapeše, který tak opět neměl moc práce.
70'
Radovan Lokša se tentokrát ocitl v jednoznačném ofsajdu a Frýdek-Místek tak bude u míče dvacet minut před koncem zápasu.
69'
Hosté se dostali ke střele zpoza vápna, ale následná střela letěla nad bránu Květoně.
68'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Moučka, přichází Buchvaldek.
66'
A další faul domácího celku, který se nemůže vůbec dostat a vypracovat si nějakou šanci na gól.
65'
Střídání v týmu FK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Janša, přichází Barkov.
64'
Bidje Manzia se uprostřed hrací plochy dopustil faulu, což Hlučínu samozřejmě hraje do karet.
63'
Frýdek-Místek sice získal volný kop, ale centr Konečného nebyl dobře kopnutý, ovšem domácí následně bojovali, ale nedokázali vytěžit nic.
62'
Lukáš Raab si ovšem našel ve vápně míč po centru soupeře a Hlučín se navíc dopustil útočného faulu na Manziu.
61'
Nedovolený zákrok domácího hráče znamená volný kop pro Hlučín.
60'
Hodina utkání je za námi a Frýdek-Místek zatím prohrává s Hlučínem 0:1.
58'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Opatřil, přichází Holzer.
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Zajíček, přichází Dostál.
57'
Hlučín předvedl rychlou akci po levé straně a následné zakončení hlavou ve vápně, které ale nemělo nárok na úspěch.
56'
Dominik Konečný nabral dobrou rychlost do šestnáctky soupeře, ale jeho centr skončil opět jen v rukou brankáře Lapeše.
55'
Válcovny sice získaly rohový kop z levé strany, ale ten nepřinesl nic moc nebezpečného a Hlučín se ubránil.
54'
Po následném centru přišlo zakončení hlavou, ale to Květon nemusel řešit, neboť letělo vedle brány Frýdku-Místku.
53'
Hosté se vydali směrem dopředu po pravém křídle a získali autové vhazování.
51'
Ovšem centr Dominika Konečného letěl pouze do rukou připraveného Lapeše.
50'
Jakub Lapeš dokázal vyrazit centr soupeře do zámezí a Frýdek-Místek bude mít k dispozici rohový kop z levé strany.
49'
Kovařík se dostal k míči na hranici vápna, ale nedokázal si vypracovat místo pro střelu a balón tak posunul Janšovi, který ale nezakončil.
48'
Frýdeckomístečtí se sice dostali uvnitř vápna ke hlavičce, ale ta nebyla přesná.
46'
45'
44'
Balón znovu skončil pouze za bránou Hlučína a následuje další rozehrávka brankáře Lapeše.
43'
Opět se Válcovnám nepodařilo vytvořit nic nebezpečného a Hlučín v poklidu drží balón na své polovině.
42'
Po centru Konečného se snažil dostat ke hlavičce Manzia, což se mu povedlo, ale zakončení bylo hodně nepřesné.
41'
Centr domácích z pravé strany byl zblokován a následovat tak bude rohový kop Frýdeckomísteckých.
40'
Lapešovi se ovšem nepovedl odkop od brány a balón zavítal pouze mimo hrací plochu, což znamená autové vhazování pro Frýdek-Místek.
39'
Nepřesná útočná akce Frýdeckomísteckých skončila jen míčem v zámezí.
38'
Hlučín se znovu dostal dopředu, ale nakonec z toho byl jen útočný faul.
36'
Hosté otevírají brankový účet dnešního utkání! Po skvělém křížném pasu na pravou stranu přišla přízemní centr do vápna, který doskákal až na zadní tyč k ONDŘEJI MOUČKOVI a ten prostřelil Květoně.
35'
Jaroslav Juříček sice bojoval o míč u postranní čáry, ale následně balón skončil jen v zámezí za bránou, což znamená odkop od svatyně Lapeše.
33'
Centr ze standardní situace letěl na zadní tyč, kde ovšem hlavička hostujícího hráče nebyla přesná.
32'
Nakonec přišel pas na pravou stranu, kde byl zfaulován Marek Neumann a následovat bude volný kop.
31'
Hlučín ovšem pokračuje v dominanci držení míče a snaží se najít vrátka do obrany domácího celku.
30'
Půl hodina utkání je u svého konce a zatím jsme se ve Frýdku-Místku gólu nedočkali.
28'
Nepřesný střelecký pokus hostujícího hráče letěl jen nad bránu Frýdku-Místku.
26'
Zatím je k vidění celkem velký počet faulů, než nějaká pohledná fotbalová podívaná. Frýdeckomístečtí tak budou rozehrávat ve středu hrací plochy po faulu soupeře.
25'
Vojtěch Wala za žádnou cenu nechtěl přes sebe pustit domácího hráče a faulem jej tak poslal k zemi.
24'
Znovu to hosté zkoušeli po pravém křídle přes Davida Kučeru, ale tentokrát se dopustili nedovoleného zákroku.
23'
S následným centrem si ale poradil gólman Josef Květon, který vyboxoval balón do bezpečí.
22'
Nyní ovšem přišel nedovolený zákrok ze strany domácích a Hlučín získal volný kop z pravé strany.
21'
Hlučín sice je u míče častěji než jeho soupeř, ale zatím si nevypracoval nějakou větší příležitost.
19'
Lukáš Raab šel do zbytečného souboje, kdy skluzem sejmul soupeře a uviděl jednoznačnou kartu žluté barvy.
18'
Standardní situace hostujícího mužstva nepřinesla nic moc nebezpečného a dopředu tak šli Frýdeckomístečtí, ovšem domácí hráč byl zfaulován a Lipina tak bude mít k dispozici volný kop.
17'
Po chvíli se ale Jaroslav Juříček dopustil faulu, za který už viděl kartu žluté barvy. Hlučín tak bude mít k dispozici další volný kop.
17'
Hlučín získal volný kop z pravé strany, který se stáčel do vápna, ale nebylo z toho nic vážnějšího.
15'
Poté došlo k menší strkanici, ale hlavní rozhodčí Mrázek nemusel vytáhnout kartu žluté barvy.
14'
Bidje Manzia si uvnitř vápna soupeře zpracovával míč na prsa a snažil se vystřelit, ovšem míči nedal pořádnou razanci a následně se ještě Kovařík snažil protlačit balón za záda Lapeše, ale dopustil se pouze faulu.
13'
Následná standardní situace byla rozehrána nakrátko a nakonec se Hlučín dopustil jen útočného faulu na Manziu.
13'
Hlučín se po levé straně dostal do zajímavé příležitosti, která ale byla zblokována a následovat tak bude rohový kop.
12'
Janša sice získal míč, ale jeho přihrávka, která měla najít Kovaříka skončila pouze u soupeře.
11'
S nákopem hostujícího celku si lehce poradil domácí gólman Květon.
10'
Po centru ze standardní situace míč skončil až na zadní tyči, kde se snažil zakončit kapitán Michal Velner, ale těsně bráněn poslal hlavičku vedle svatyně Lapeše.
9'
Tentokrát přišel nedovolený zákrok ze strany Hlučína, což znamená možnost volného kopu pro Frýdek-Místek z pravé strany.
7'
Znovu musel řešit problémy na domácí straně gólman Josef Květon.
6'
Menší problémy v rozehrávce Frýdku-Místku, ale nakonec pro domácí vše dobře dopadlo s Vrbka dokázal míč vrátit brankáři Květonovi.
5'
Lokša posunul míč na Walu, který odcentroval z pravé strany do vápna, ale tam byl připraven Josef Květon.
4'
Frýdek-Místek se ale následně celkem zbytečně rychle zbavil míče dalekým odkopem a do hry se tak zapojil také gólman Jakub Lapeš.
3'
Marek Neumann se na pravé straně snažil prokličkovat mezi obranu Válcoven, ale to se mu nakonec nepodařilo.
2'
Hlučín se sice snažil dostat s míčem na polovinu soupeře, ale obrana Frýdku-Místku včas zasáhla.
1'

FK Frýdek-Místek: Květon – Vrbka, Blejchař, Velner (C), Juříček, Kučera, Konečný, Janša, Manzia, Raab, Kovařík
Náhradníci: Gergela – Barčák, Rek, Barkov, Vengřinek, Byrtus

FC Hlučín: Lapeš – Zajíček, Wala, Hasala, Lehnert, Neumann, Opatřil, Lokša (C), Plesník, Mládek, Moučka
Náhradníci: Kolenko – Holzer, Kundrátek, Dostál, Wolf, Buchvaldek

Rozhodčí: Mrázek – Macrineanu, Žurovec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.