MSFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : Kroměříž - 22. srpna 2021   10:15

Slovácko B
Slovácko B
89' Rigino
1:0
(0:0)
Kroměříž
Kroměříž
Slovácko B
Borek – Kočí, Merdovič, Stojmenov, Juroška, Pernica, Olšanský, Cicilia Rigino, Koudela
Andres – Bartoš, Machalík, Kratochvíla, Pisar
Mayer – Kulička, Mankovecký
223 diváků
Kroměříž
Lebánek – Lhotecký, Zavadil, Dočkal, Novotný, Machálek, Hapal

90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Jiří Borek (1.FC Slovácko B). Za zdržování hry viděl domácí brankář žlutou kartu.
90+2'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Pavel Juroška, přichází David Kratochvíla.
90+2'
Kroměříž se dopustila útočného faulu, rozehrávat bude brankář.
90+2'
Hostující Tiahlo se pokouší co nejrychleji přenést hru před branku soupeře.
90+1'
Tři minuty uvidíme navíc.
90'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Libor Pernica, přichází Vojtěch Bartoš.
89'
Tým Slovácko B právě vstřelilo branku! V samotném závěru se domácí dostávají do vedení. Po Pernicově centru se hlavou z bezprostřední blízkosti prosazuje RUBEN CICILIA RIGINO.
88'
Lhotecký se propracoval k zakončení přes obránce. S jeho přízemní střelou neměl brankář Borek problémy.
88'
Slovácký brankář vykopává míč od své branky. Dlouhý nákop na útočnou část hrací plochy nedokázali jeho spoluhráči přetavit ve výraznější šanci.
86'
V poklidném tempu se dostáváme do finální fáze druhého poločasu.
86'
Žlutou kartu dostává Jakub Dočkal (SK HS Kroměříž).
84'
Domácí brankář Borek bude rozehrávat od své branky a nutno poznamenat, že se příliš nežene k výkopu.
83'
Do výraznější šance se Slovácko neprobojovalo.
82'
Domácí hráči vybojovali autové vhazování. Následně budou mít možnost také volného kopu.
81'
Deset minut nás dělí od konce zápasu, stále platí bezbrankový stav.
81'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Martin Surynek, přichází Jakub Dočkal.
80'
Machalík se propracoval po individuální akci ke střele. Míč jen o malý kousek minul branku.
79'
Žlutou kartu dostává Ondřej Hapal (SK HS Kroměříž).
78'
Hosté rozehrávají na své polovině, Houser kombinuje se svými spoluhráči.
76'
Hosté se dopustili útočného faulu, hrát tak budou na své obranné polovině domácí.
75'
Domácí obrana nyní hrozící nebezpečí odvrátila pouze za cenu rohového kopu.
74'
Kroměříž rozehrává nyní od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
73'
Hosté rozehrávali rohový kop, následně to Jeleček zkoušel individuálně, ale přes domácí obranu neprošel.
73'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Aleš Kočí, přichází David Machalík.
71'
Hosté ve žlutém hrající jsou aktivnějším týmem, snadněji se dostávají do zakončení.
70'
Po krátké přestávce, kterou měli hráči na občerstvení, pokračuje zápas dál.
68'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Petr Sklenář, přichází Ondřej Hapal.
68'
Hosté rozehrávali volný kop a další rána končí nad brankou. Borek bude vykopávat.
67'
Lhotecký si vypracoval další výbornou střeleckou příležitost, ale jeho ránu vytáhl brankář.
67'
Hosté mají další rohový kop. Centr se snesl před branku a obrana si tak tak dokázala poradit. Následná dorážka byla zblokovaná.
66'
Kroměříž dobře rozehrála rohový kop, centr se snesl před branku, kde hlavičkoval útočící hráč. Obrana si poradila.
65'
Domácí se usadili na útočné polovině, ale přišli o míč. Chlaude Lhotecký vedl rychlou akci hostů. Domácí brankář Borek tak tak vyrazil střelu k tyči. Jeho spoluhráči následně odehráli na roh.
64'
Hra je hodně ovlivněna fauly na obou stranách, mnoho fotbalové krásy fanoušci v tomto zápase nesledují.
63'
Hosté se rozhodli pro přímou ránu, která končí v ochranné síti nad brankou.
62'
Domácí hráči se dopustili faulu, rozehrávat tak budou hráči Kroměříže z dobré pozice.
60'
Hodina hry je pryč, na nějakou výraznější šanci čekáme.
59'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Denis Plecitý, přichází Claude Lhotecký.
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Patrik Červenka, přichází Milan Machálek.
57'
Domácí Stojmenov zkoušel vymyslet zajímavou akci pro spoluhráče, ale obrana si dokázala poradit. Směr hry se tedy otáčí.
56'
Slovácko rozehrávalo rohový kop, ale nedokázalo se prosadit. Následně Housek zkoušel rychlý brejk připravit pro spoluhráče, ale přihrávka byla nepovedená.
54'
Žlutou kartu dostává Gorast Stomenov (1.FC Slovácko B). Domácí hráč dostal kartu za faul na polovině.
53'
Dnešnímu zápasu přihlíží 223 diváků.
53'
Balon mají hráči Slovácka, který kombinují na polovině soupeře a pokouší se něco vymyslet.
52'
Hraje se nyní na polovině hrací plochy, právě zde probíhají souboje o míč. Vhazovat bude hostující Jeleček.
51'
Po levé straně to nyní zkoušeli domácí, ale nedokázali si vypracovat výraznější šanci.
50'
Hostující celek nyní rozehrává od své branky, následně ale o míč přišel. Vhazovat bude domácí Olšanský.
50'
Žlutou kartu dostává Marko Merdovič (1.FC Slovácko B).
46'
Hned v první minutě druhé půle se domácí dostali k zakončení rána končí vysoko nad.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem.
46'
Domácí hráči byli aktivnější, ale stále čekáme na první branku v tomto zápase.
45+1'
45'
Obrovskou šanci měli domácí, ale hostující obránce na brankové čáře odkopl míč na rohový kop. Navíc uvidíme jednu minutu.
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase.
44'
Nepřesná akce Slovácka, míč bude mít brankář Kroměříže, který uvede balon znovu do hry.
43'
Volný kop měli po faulu soupeře domácí. Cicilia Rigino centroval před branku, následně míč v pohodě lapil brankář.
43'
Žlutou kartu dostává Michal Cupák (SK HS Kroměříž).
41'
Dobré zakončení z velkého vápna v podání domácího hráče končí mimo branku. Rána bez přípravy nebyla přesná.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí hráči znovu kombinují na své polovině a čekají na nějakou možnost.
39'
Obrana HS rozehrává na své polovině, ale domácí dobře napadali, a tak se hra vrací až k brankáři.
38'
Sledujeme klidnější pasáž hry, která je často přerušovaná fauly. Mnoho fotbalové krásy fanoušci v tomto zápase zatím neviděli.
36'
Kroměříž na polovině vybojovala míč, pokusila se o rychlý brejk, ale úspěšná nebyla. Obrana si dokázala v pohodě poradit.
36'
Po útočném faulu hostů budou na své polovině rozehrávat domácí. Ti do kombinace zapojili i brankáře.
34'
Surynek to zkoušel individuálně, ale přes soupeře neprošel. Vybojoval autové vhazování.
32'
Nyní hrají hosté, Plecitý hledal spoluhráče, ale nedokázal mu přihrát.
32'
Juroška si nabíhal do volného prostoru, ale míč k němu spoluhráči dostat nedokázali.
30'
Půlhodina hry je pryč a hráči nyní dostávají krátkou přestávku na občerstvení.
28'
Slovácko pokračuje v aktivní hře, nyní ale nedokázalo proměnit další dobrou šanci.
26'
Během krátké chvíle si domácí fotbalisté vypracovali dvě dobré střelecké pozice. Nejprve brankář Dostál vytáhl střelu mířící pod břevno, následná rána byla nepřesná.
24'
Centr se snesl před branku, ale gólman v pohodě vyboxoval míč, a tak akce končí.
24'
Slovácko dokázalo po nenápadné akci vybojovat rohový kop. Domácí tak mají příležitost.
23'
Domácí znovu rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
21'
Slovácko mělo k dispozici volný kop z dobré pozice, ale brankář zasahovat vůbec nemusel. Obrana si v pohodě poradila.
19'
Centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit. Následně míč končí mimo hrací plochu a rozehrávat bude brankář Borek.
19'
Hosté díky aktivní hře vybojovali rohový kop.
18'
Kroměříž kombinuje na své polovině a postupně se pokouší propracovat do zakončení. Domácí zatím dobře brání.
17'
Borek rozehrával od své branky, ale pokus o rychlý brejk zastavila obrana hostů.
16'
Zajímavá akce hostů, ale zakončující Červenka byl obsazený obránci, a tak míč v pohodě získal brankář. Ten rychle rozehrál.
15'
Úvodní čtvrthodina hry je pryč, zatím na nějakou výraznější šanci čekáme.
13'
Hosté se dostali k zajímavému centru před branku, ale v pokutovém území nedokázal nikdo balon tečovat do branky.
12'
Kroměříž vybojoval volný kop na útočné polovině, Kapitán Matoušek ovšem nedokázal přesněji oslovit spoluhráče.
11'
Akce hostů nyní končí ofsajdem, který byl odmávaný i odpískaný. Vykopávat bude brankář od své branky.
9'
Slovácko vybojovalo autové vhazování, Kočí připravil pozici pro spoluhráče, který však minul branku.
9'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do nějaké výraznější šance.
6'
Stojmenov se propracoval k zakončení, jeho pokus nebyl vůbec špatný, ale míč končí vedle branky.
6'
Domácí se dostali k centru před branku, ale Dostál situaci dobře vyřešil a míč vybojoval.
4'
Vyhlíd rozehrával autové vhazování, míč získali spoluhráči, kteří se ovšem prosadit nedokázali.
4'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hosté budou rozehrávat na své polovině.
3'
Domácí Merdovič bude nyní rozehrávat na polovině hrací plochy, jeho akci rychle zastavil soupeř.
1'
Domácí hrají v bílém, hosté oblékli žluté dresy.
1'

1.FC Slovácko B: Bořek – Kočí, Merdovič, Stojmenov, Juroška, Pernica, Olšanský, Cicilia Rigino, Koudela
Náhradníci: Andres – Bartoš, Machalík, Kratochvíla, Pisar

SK HS Kroměříž: Dostál – Tiahlo, Cupák, Houser, Sklenář, Matoušek, Surynek, Vyhlíd, Jeleček, Červenka, Plecitý
Náhradníci: Lebánek – Lhotecký, Zavadil, Dočkal, Novotný, Machálek, Hapal

Rozhodčí: Mayer – Kulička, Mankovecký.
1.FC Slovácko B zatím na první výhru v tomto ročníku čeká. Nejprve remizovalo s Uherským Brodem 3:3, pak prohrálo s Olomoucí B 1:2 a v poslední zápase remizovalo s Frýdkem-Místkem 1:1. V tabulce je Slovácko B nyní na šestnácté pozici.
SK HS Kroměříž vstoupila do ligy velmi dobře, vyhrála všechny tři úvodní zápasy. Porazila Znojmo 2:1, Rosice 2:1 a Ostravu B 4:1. V tabulce je aktuálně s devíti body na druhé pozici za Blanskem, které má stejně bodů, ale o zápas více.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Moravskoslezské fotbalové ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí 1.FC Slovácko B a SK HS Kroměříž.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.