MSFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vel. Meziříčí : Uh. Brod - 11. září 2021   10:15

Vel. Meziříčí
0:2
(0:2)
Uh. Brod
Uh. Brod
19' Gettler   • 45' Váňa
Kolář – Puža, Šuta, Nedvěd, Plichta, Mi. Malata (72. Mezlík), Sysel (14. Ma. Malata) (83. Ráliš), Demeter, Karmazín (46. Vošmera), Komínek (C), Mucha
Dubec – Krčál, Mezlík, Ráliš, Vošmera, Ma. Malata, Crkal
Kotala – Volek, Dudek
Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí
190 diváků
Uh. Brod
Jícha – Lorenc, Malenovský (84. Jaroněk), Gettler (72. Mančík), Josefík, Venený, Michalec (46. Švrček), Vrága (C), Nevařil (24. Košák), Flasar, Váňa (72. Šmatelka)
Kratochvíl – Košák, Švrček, Mančík, Jaroněk, Šmatelka

90+3'
89'
Žlutou kartu dostává Jiří Švrček (ČSK Uherský Brod).
88'
Žlutou kartu dostává Robin Demeter (FC Velké Meziříčí).
84'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Martin Malenovský, přichází Lukáš Jaroněk.
83'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Matěj Malata, přichází David Ráliš.
72'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mirek Malata, přichází Pavel Mezlík.
72'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Vilém Gettler, přichází Marek Mančík.
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Martin Váňa, přichází Pavel Šmatelka.
51'
Žlutou kartu dostává Filip Vošmera (FC Velké Meziříčí).
46'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází David Karmazín, přichází Filip Vošmera.
46'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Jan Michalec, přichází Jiří Švrček.
46'
45+2'
45'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Autorem branky je MARTIN VÁŇA.
34'
Žlutou kartu dostává Marek Flasar (ČSK Uherský Brod).
24'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Libor Nevařil, přichází Filip Košák.
19'
Autorem branky je VILÉM GETTLER.
14'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Matěj Sysel, přichází Marek Malata.
1'
Z Velkého Meziříčí nemáme obraz, takže vás budeme informovat jenom o nejdůležitějších momentech tohoto utkání. Za tyto nečekané problémy se omlouváme.

FC Velké Meziříčí: Kolář – Puža, Šuta, Nedvěd, Plichta, Mi. Malata, Sysel, Demeter, Karmazín, Komínek (C), Mucha
Náhradníci: Dubec – Krčál, Mezlík, Ráliš, Vošmera, Ma. Malata, Crkal

ČSK Uherský Brod: Jícha – Lorenc, Malenovský, Gettler, Josefík, Venený, Michalec, Vrága (C), Nevařil, Flasar, Váňa

ČSK Uherský Brod

Hosté z Uherského Brodu jsou v úplně odlišné situaci. Tým už čtyři zápasy nevyhrál a má menší problém s koncovkou. Jejich poslední výhra se datuje do třetího kola, kdy si poradili s Hlučínem (2:0). Ovšem na svého hostitele ztrácí pouze dva body, což v případě sobotní výhry je můžu posunout nad Velké Meziříčí.

FC Velké Meziříčí

Domácí tým se sice rozpačitě rozjížděl, ale poslední zápasy mu vyšly nadmíru skvěle. Velké Meziříčí táhne sérii tří zápasů bez porážky a do sobotního duelu bude vkráčet jako mírný favorit. Postrachem obrany soupeře bude zřejmě Antonín Plichta, který se v této sezóně trefil už čtyřikrát.

8. září 2021 | FKM JIhlava – Velké Meziříčí 3:3
4. září 2021 | Otrokovice – Velké Meziříčí 1:2
27. srpna 2021 | Velké Meziříčí – Slovácko B 2:1
22. srpna 2021 | Ostrava B – Velké Meziříčí 2:1
14. srpna 2021 | Velké Meziříčí – Rosice 0:1
Hezké sobotní dopoledne, srdečně vás vítám u textového on-line přenosu ze sedmého kola MSFL. V tomto přenosu budeme sledovat zápas mezi Velkým Meziříčím, které na svém hřišti přivítá výběr Uherského Brodu. Zápas začne patnáct minut po desáté hodině a já se vás k jeho sledování srdečně zvu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.