MSFL - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kroměříž : Frýdlant n. Ostravicí - 18. března 2023   15:00

Kroměříž
Kroměříž
24' Chwaszcz  • 68' Tiahlo  • 90+1' Zavadil
3:2
(1:1)
Frýdlant n. Ostravicí
7' Velička   • 52' Literák
Kroměříž
Dostál – Zavadil, Tiahlo, Cupák, Matoušek (C), Červenka (83. Dočkal), Jeleček, Vyhlíd (62. Machálek), Chwaszcz (83. Mlčoch), Goncalves (56. Votava), Jambor (56. Surynek)
Lebánek – Fedorovičs, Votava, Mlčoch, Surynek, Dočkal, Machálek
Řezníček – Kolář, Slabý
Kroměříž
215 diváků
Prepsl (C) – Švrček, Literák, Šafner (46. Marek), Milar (62. Kedroň), Škorik, Juříček, Varadi (83. Hladík), Staněk, Hajnoš, Velička
Polach – Kulhánek, Marek, Svatonský, Kedroň, Dedek, Hladík

90+5'
90+1'
Kroměříž právě vstřelila branku!
Autorem branky je PETR ZAVADIL.
83'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž:
ze hřiště odchází Chwaszcz, přichází Mlčoch,
ze hřiště odchází Červenka, přichází Dočkal.

Střídání v týmu 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí:
ze hřiště odchází Varadi, přichází Hladík.
68'
Autorem branky je OREST TIAHLO.
62'
ze hřiště odchází Vyhlíd, přichází Machálek.

ze hřiště odchází Milar, přichází Kedroň.
56'
ze hřiště odchází Goncalves, přichází Votava,
ze hřiště odchází Jambor, přichází Surynek.
52'
Frýdlant n. Ostravicí právě vstřel branku!
Autorem branky je PETR LITERÁK.
46'
ze hřiště odchází Šafner, přichází Marek.
46'
45'
24'
Autorem branky je ŠIMON CHWASZCZ.
7'
Autorem branky je BOHDAN VELIČKA.
1'
Z technických důvodů, které nejsou na naší straně, vám přineseme jen změnu skóre.

SK HS Kroměříž: Dostál – Zavadil, Tiahlo, Cupák, Matoušek (C), Červenka, Jeleček, Vyhlíd, Chwaszcz, Goncalves, Jambor
Náhradníci: Lebánek – Fedorovičs, Votava, Mlčoch, Surynek, Dočkal, Machálek
Trenér: Bronislav Červenka

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí: Prepsl (C) – Švrček, Literák, Šafner, Milar, Škorik, Juříček, Varadi, Staněk, Hajnoš, Velička
Náhradníci: Polach – Kulhánek, Marek, Svatonský, Kedroň, Dedek, Hladík
Trenér: Martin Šrámek

Rozhodčí: Řezníček – Kolář, Slabý.
Poslední vzájemné utkání

Obě mužstva se zatím potkala jen jednou, a to na podzim 2022. V rámci třetího kola MSFL doma Frýdlant prohrál nad Kroměříží 0:2. Obě branky padly až v poslední patnáctiminutovce.
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí

má zatím odehrán jediný zápas v jarní části MSFL. Minulý týden měli hráči Frýdlantu volno, neboť zápas s Rosicemi byl odložen. Pojďme se tak alespoň podívat, jak se nováčkovi MSFL vedlo v kole osmnáctém, tedy tom prvním jarním.

Frýdlant zajížděl na půdu posledních Vítkovic. Souboj dvou nováčků nakonec vyšel lépe hostujícímu mužstvu, tedy Frýdlantu. Ten porazil Vítkovice vysokým rozdílem 5:0 a bodově se tak dostal nad nesestupové pozice. Momentálně má devatenáct bodů, což je sice jen o bod víc než má první sestupující celek, ale nutno podotknout, že také má zápas navíc, ve kterém může klidně bodovat za plný počet bodů a posunout se v tabulce ještě výš. Momentálně je nejlepším střelcem mužstva Velička, který se prosadil již šestkrát. Jednu branku si totiž vstřelil i v minulém utkání proti Vítkovicím.
SK HS Kroměříž

je na prvním místě v tabulce. Doposud získala 46 bodů, vstřelila 54 branek a 20krát inkasovala. Na druhý Hlučín měla ještě před dvacátým kolem náskok osm bodů, ale po pátečním zápase Hlučína proti Uničovu už je náskok menší, a to 5 bodů. Hlučín má navíc ještě jeden zápas k dobru, takže Kroměříž moc velkou rezervu nemá.

V posledním odehraném kole zajížděla Kroměříž na půdu tehdy druhého Baníku Ostrava B. Souboj mezi prvním a druhým týmem nabídl střelecké představení Šimona Chwaszcze, který v zápase zaznamenal hattrick a v tabulce střelců tak utekl druhému Krčovi o dvě branky. Baník navíc utkání dohrával v deseti lidech, když byl v 60. minutě vyloučen Petr Jaroň, který neudržel nervy a vrazil do protihráče.

Hanácká Slavia tak zatím jede na vítězné vlně, neboť i první jarní kolo vyhrála. Porazila doma Blansko 2:0. I v tomto zápase ale měli hráči Kroměříže výhodu, když hráli přes hodinu proti oslabenému týmu. Během dvou minut byl po dvou žlutých kartách vyloučen blanenský Thon.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.