MSFL -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Hranice - 27. dubna 2024   16:00

Uh. Brod
Uh. Brod
2' Votava  • 9' Mančík  • 12' Flasar  • 22' Votava  • 49' Votava  • 66' Bulko
6:0
(4:0)
Hranice
Hranice
Uh. Brod
Somberg (B) – Votava, Rešetka, Červenka (90. Martiš), Lorenc, Mančík (58. Bulko), Obadal, Leskovjan, Vyhlíd, Flasar (C), Mazuryk (75. Vrbka)
Lebánek (B) – Obdržálek, Martiš, Vrbka, Bulko
Proske – Jarajda, Šafrán
Orelský stadion Uherský Brod
351 diváků
Hranice
Tomečka (B) (28. Andres) – Vavřík, Kundrát (C), Kuchař (28. Cverna (69.Ilja)), Grygar, Jasenský, Vymětalík (58. Cagaš), Červenka, Koláček, Rolinc, Opatřil (28. Pak)
Andres (B) – Kunovský, Waclawik, Cverna, Pak, Cagaš, Ilic

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit opět u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek dne.
Máme za sebou bláznivé utkání 25. kola MSFL, ve kterém domácí Uherský Brod rozdrtil Hranice vysoko 6:0.
Hned ve druhé minutě se prosadil Votava po dobré orientaci ve vápně. Za 9 minut bylo skóre 2:0, když se nádhernou dalekonosnou střelou z půlky prosadil Mančík. V minutě 12. bylo skóre již 3:0, když se prosadil po volném přímém kopu Flasar. V minutě 22. přidal svou druhou branku v utkání po krásné akci Votava, když při zakončení přeloboval brankáře Tomečka. Tem byl společně s dalšími dvěma hráči ve 28. minutě střídán. Moc platné to nebylo, neboť šance Hranic ve 35. minutě definitivně pohřbil Grygar, který si nechal dát druhou žlutou kartu.
Domácí vstoupili výborně i do druhého poločasu, když se ve 49. minutě prosadil Votava a dokonal tak hattrick. Na 6:0 upravil v 66. minutě Bulko. Po zbytek utkání se hra již jen dohrávala a domácí si tak připisují velmi cenné tři body za výhru 6:0.
90+3'
90+2'
Skvělou defensivní práci odvedl Bulko.
90'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
ze hřiště odchází Červenka, přichází Martiš.
89'
Domácí Bulko si nepohlídal své postavení a bylo mu odmáváno postavení mimo hru.
87'
Hra je přerušena, neboť na hrací ploše zůstal ležet Koláček.
85'
Hostující Jasenský napřáhl ke střele zpoza vápna. Jeho pokus však neměl potřebné parametry a brankář Somberg si poradil.
83'
Domácí Obadal si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.
81'
Hosté budou zahrávat volný přímý kop.
80'
Po nepřesné rozehrávce hranic bude hra pokračovat odkopem od domácí brány.
78'
S rohovým kopem si obrana Hranic poradila.
77'
Domácí Brod bude zahrávat rohový kop.
75'
ze hřiště odchází Mazuryk, přichází Vrbka.
73'
Drobnou nepřesnost předvedl Obadal, který se pod tlakem snažil otočit, ale přitom mu utekl míč do zámezí.
71'
Útočným faulem se provinil Mazuryk.
70'
Domácí Brod bude zahrávat volný přímý kop z velmi nadějné pozice.
69'
Střídání v týmu SK Hranice:
ze hřiště odchází Cverna, přichází Ilic.
66'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Autorem branky je SAMUEL BULKO!!!
Po nádherném sklepnutí od Obadala poslal Vyhlíd nádherný centr přímo na nohu SAMUELA BULKA, který střelou odrazem od země vymetl šibenici. Naprostá demolice Hranic v podání Brodu!
64'
Hostující Rolinc si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.
63'
Tak to co teď nedal Bulko!!
Matěj Votava nádherně pustil míč na Lorence, jehož střelu brankář Andres vyrazil k Bulkovi, jehož střela neměla dobrou kvalitu a obrana hostí stihla zakročit a odvrátit míč na roh.
62'
Domácí hráči to v útoku nemysleli špatně, ale po nedorozumění míč nakonec před Bulkem odklidila obrana hostí.
61'
Hosté mají k dispozici rohový kop.
60'
Domácí hráči se hodně zlobí, neboť se domnívají, že Bulko byl ve vápně zastaven nedovoleně. Hlavní rozhodčí je opačného názoru.
58'
ze hřiště odchází Mančík, přichází Bulko.

ze hřiště odchází Vymětalík, přichází Cagaš.
57'
Po faulu Vymětalíka budou domácí zahrávat volný přímá kop.
55'
Vojtěch Cverna přímo pod zraky hlavního rozhodčího sestřelil Matěje Votavu a vidí zaslouženou žlutou kartu.
54'
Vojtěch Pak se snažil vyslat do úniku své spoluhráče, ale jeho přihrávka byla nepřesná.
53'
Hosté budou zahrávat volný přímý kop z nadějné pozice.
51'
Dnešní utkání sleduje 351 diváků.
49'
Autorem branky je MATĚJ VOTAVA!!!
Červenka nacentroval z hranice vápna přímo na bránu, kde brankář Andres vyrazil míč před sebe přímo k MATĚJI VOTAVOVI, který propálil vše, co mu stálo v cestě a dokonal hattrick.
48'
Obrovskou šanci měl Vyhlíd, který si naběhl na centr ze strany, avšak jeho střela byla na poslední chvíli obranou Hranic zblokována.
46'
Domácí Rešetka se svým centrem snažil nacentrovat na Votavu, ale jeho pas byl nepřesný.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:05.
Máme za sebou krásný poločas plný fotbalu, po kterém domácí Uherský Brod vede vysoko nad Hranicemi 4:0.
Hned ve druhé minutě utkání se prosadil Votava, který překonal brankáře hostí. V minutě 9. padl možná gól sezóny, když Mančík napřáhl z půlky hřiště a překonal brankáře Tomečka. V minutě 12. bylo skóre 3:0, když se po volném přímém kopu prosadil Flasar. V minutě 22. přidal Votava duhou branku, když přeloboval brankáře hostí. Ve 35. minutě předvedl Grygar zkrat a po jeho zbytečném faulu šel do sprch.
Hranice tak prohrávají 4:0 a ještě hrají v deseti.
45+3'
45+2'
Marěj Lorenc se snažil svým centrem najít někoho ve vápně, ale s jeho pokusem si obrana poradila.
44'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Hranic.
43'
Domácí hráči budou vhazovat poblíž šestnáctky hostí.
42'
Domácí hráči kombinují s míčem a vyčkávají na možnost postupného úniku v obraně hostí.
40'
Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop.
39'
Domácí Matěj Votava měl k dispozici možnost rozvinou dobře útočnou situaci, ale jeho přihrávka byla nepřesná a obrana Hranic ji zachytila.
38'
Hostující hráči budou zahrávat volný přímý kop z dobré pozice.
35'
Mančík z předchozí situace vyfasoval žlutou kartu.
35'
Daniel Grygar předvedl ukázkový zkrat, když v přerušení hry poslal na zem Mančíka. Hlavní rozhodčí neváhal a ihned tasil druhou žlutou kartu a zápas pro něj skončil.
33'
Domácí Mančík se provinil útočným faulem.
33'
Hranice budou zahrávat rohový kop.
32'
Hostující Hranice měli před sebou dobře rozvinutou akci, ale celou ji zazdil Vymětalík, který svým centrem nikoho nenašel.
31'
První vážná střela Hranic. Jasenský napřáhl z volného přímého kopu a jen těsně minul bránu.
30'
Po faulu Červenky budou hosté zahrávat volný přímý kop.
28'
ze hřiště odchází Kuchař, přichází Cverna,
ze hřiště odchází Tomečka, přichází Andres,
ze hřiště odchází Opatřil, přichází Pak.
26'
Hra je přerušena, neboť po faulu Obadala zůstali dva hráči ležet na trávníku.
25'
Hostující Rolinc si již po několikáté nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.
24'
Domácí Flasar se provinil útočným faulem.
22'
Po skvělý práci obrany a následného nádherného pasu od Mančíka přes celé hřiště na MATĚJE VOTAVU si domácí forward tváří v tvář brankáři Tomečkovi poradil. Elegantně ho přeloboval a zvyšuje již na 4:0.
22'
Dobrý obranný zákrok předvedl Mazuryk, když skluzem zablokoval útok Hranic.
21'
Obrovskou šanci měl Matěj Votava, ale v tutovce mu míč sjel po noze a rána z malého vápna byla nepřesná.
20'
Domácí Vladyslav Mazuryk předvedl již několikátý faul, což už rozhodčí Proske ocenil žlutou kartou.
19'
Hostující Rolinc si nepohlídal své postavení, což neuniklo pozornosti asistenta rozhodčího, který mu odmával ofsajd.
17'
Domácí Obadal zatáhl za záchranou brzdu a sestřelil unikajícího soupeře. Od hlavního rozhodčího vidí poslední varování.
17'
16'
Hostující Jasenský si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.
15'
Naprosto opařené hranice kombinují na své polovině a snaží se otupit nápor Brodu.
12'
Autorem branky je MAREK FLASAR!!!
K odraženému míči po volném přímém kopu se dostal Obadal, který nacentroval míč přímo na hlavu MARKA FLASARA, který nekompromisně zavěsil. Brankář Tomečka se ještě míče nedotkl a už ho třikrát lovil ze sítě.
12'
Daniel Grygar vidí žlutou kartu za velmi nebezpečný faul. Brod zahrává volný přímý kop.
11'
Skvělý návrat po rohovém kopu předvedl domácí Vyhlíd a zachránil Brod.
11'
Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.
9'
Autorem branky je MAREK MANČÍK!!!
Tak to co se právě stalo!!! Domácí MAREK MANČÍK sebral na půlce balón, otočil se a napřáhl ke střele z půlky hřiště. Jeho pokus byl tak dokonalý, že brankář Tomečka stojící vysoko neměl nárok jeho střelu chytit. Naprosto fenomenální gól alá Patrik Schick z Eura 21.
8'
Rohový kop zahrával Mazuryk, ale jeho pas byl hrubě nepřesný a přeletěl do autu.
7'
6'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči domácích.
5'
Po odrazu míč do sítě dostal Matěj Votava, ale kvůli jeho postavení byla branka neuznána.
4'
Chybu v obraně Brodu málem potrestal Koláček, když prošel obranou a vypálil. S jeho pokusem brankář Somberg neměl problémy.
3'
2'
Tak to bylo hodně rychlé. Hned ve druhé minutě se nejlépe ve vápně zorientoval MARĚJ VOTAVA a neomylně proměnil. Skvělý start Uherského Brodu.
1'
Úvodní výkop budou mít k dispozici hráči Hranic.
Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

ČSK Uherský Brod: Somberg (B) – Votava, Rešetka, Červenka, Lorenc, Mančík, Obadal, Leskovjan, Vyhlíd, Flasar (C), Mazuryk
Náhradníci: Lebánek (B) – Obdržálek, Martiš, Vrbka, Bulko
Trenér: Miroslav Ondrůšek

SK Hranice: Tomečka (B) – Vavřík, Kundrát (C), Kuchař, Grygar, Jasenský, Vymětalík, Červenka, Koláček, Rolinc, Opatřil
Náhradníci: Andres (B) – Kunovský, Waclawik, Cverna, Pak, Cagaš, Ilic
Trenér: Radek Malina

Rozhodčí: Proske – Jarajda, Šafrán.
Zdravím všechny příznivce dobrého fotbalu a vítám Vás u dnešního utkání 25. kola MSFL, ve kterém domácí ČSK Uherský Brod hostí SK Hranice. Přeji Vám příjemnou zábavu.
V rámci 25. kola moravskoslezské fotbalové ligy (MSFL) se mezi sebou utkají týmy, které bojují o záchranu. Domácí ČSK Uherský Brod hostí SK Hranice.

Domácí ČSK Uherský Brod:
na tom po odehraném 24. kole není moc dobře. Stihl nasbírat pouhých 22 bodů za 5 výher, 7 remíz a 12 porážek s pasivním skóre 20:49. I proto se nachází na 15 a čili 1. nesestupovém místě. Avšak na poslední Bohunice mají náskok pouhých 3 bodů. V minulém kole vyhráli v záchranářském souboji na hřišti Bohunic 1:0.

To hostující SK Hranice:
na tom jsou velmi podobně. Po 24. kole mají na svém kontě pouhých bodů 26 za 8 výher, 2 remízy a 14 porážek s pasivním skóre 29:44. Nachází se na 14. místě tabulky. V minulém kole padly doma se Znojmem 1:2.

Utkání bude řídit pan Zbyněk Proske, na čarách mu budou asistovat pánové David Jarajda a Martin Šafrán. Delegátem utkání je pak Zdeněk Hulcký.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.