Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Paderborn : Ingolstadt - 19. prosince 2017   18:30

Paderborn
Paderborn
56' Zolinski
1:0
(0:0)
Ingolstadt
Ingolstadt
Paderborn
Ratajczak – Boeder, Schonlau, Strohdiek (C), Herzenbruch – Zolinski (89. Collins), Krausse, Wassey, Antwi-Adjej – Srbeny (90+4. Wimmer), Michel (83. Bertels)
Zingerle – Bertels, Collins, Fesser, Stingl, van der Biezen, Wimmer
Felix Zwayer – Dr. Martin Thomsen, Holger Henschel
Benteler Arena, Paderborn
Ingolstadt
Nyland – Levels, Matip (C), Wahl, Gaus – Trasch (74. Kutschke) – Pledl (33. Leipertz), Cohen, Morales, Lex (62. Kittel) – Lezcano
Knaller – Colak, Christiansen, Kittel, Kutschke, Leipertz, Schrock

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec! Třetiligový Paderborn trochu nečekaně v dnešním utkání zvítězil 1:0 a tudíž postupuje dál, když poráží druholigový Ingolstadt! V první půli jsme viděli pouze velký počet faulů. Ovšem ve druhém poločase v 56. minutě vstřelil jediný gól utkání domácí Ben Zolinski. Hosté v 71. minutě vyrovnali, ale gól nebyl uznán, jelikož se hostující střelec ocitl v ofsajdu. Konec zápasu si už Paderborn pohlídal a postoupil tak do čtvrtfinále!
90+5'
90+5'
Poté se hostující hráč Gaus dostal ke střele, ale ta skončila jenom vedle levé tyče a Ratajczak bude mít další odkop od své brány.
90+4'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Srbeny, přichází Wimmer.
90+4'
Hosté získali autové vhazování na půlce Paderbornu.
90+4'
Poté se hosté provinili faulem ve středu hrací plochy a u míče tak budou domácí.
90+3'
Ovšem s následným centrem z něj si poradil domácí brankář Ratajczak lehce.
90+2'
Krausse se provinil faulem na levé straně a dostal žlutou kartu. Ingolstadt má přímý kop.
90+1'
Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.
90'
Velká šance domácích, kterých bylo ve vápně hostů víc, ale střela hráči Paderbornu nevyšla. Ovšem domácí mají autové vhazování.
89'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Zolinski, přichází Collins.
89'
Domácí prošli až do vápna , ale finální přihrávku vystihl obránce hostů. Ovšem domácí zůstanou u míče v podobě autového vhazování.
88'
Ovšem nyní se hosté provinili faulem na domácího brankáře Ratajczaka a hra je přerušena.
87'
Po něm míč odhlavičkoval domácí hráč do zámezí a uvidíme další rohový kop hostů.
86'
Domácí nikam nespěchají, ale nyní hosté vybojovali rohový kop z levé strany.
85'
Příliš dlouho přihrávku nedostihl na hrací ploše Antwi-Adjej a následuje odkop od brány Matipa.
84'
Hostům se čas rychle krátí a nyní to zkouší po pravé straně.
83'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Michel, přichází Bertels.
82'
Střela hostující hráče skončila vedle levé tyče.
81'
Nynější rohový kop byl dobře kopnutý, ale hlavička Zolinského šla nad svatyni hostů.
80'
Po zblokované přihrávce domácích následuje rohový kop pro Paderborn.
79'
Host se provinili dalším faulem a u míče tak budou domácí.
78'
Poté hosté na nic nečekali a rychle se hnali dopředu, ovšem hostující hráč se ocitl v ofsajdu a akce je u konce.
77'
Ani z následného rohového kopu se domácí nedostali ke střele a míč chytil pouze brankář Matip.
76'
Po jeho zahrání následuje další.
75'
Domácí se vydali dopředu, ale střela domácího hráče Srbenyho skončila pouze zblokovaná hostujícím obráncem. Následuje rohový kop pro domácí.
74'
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Trasch, přichází Kutschke.
73'
Následně se na druhé straně dostali do vápna hosté, ale střela zatím stále nepřišla.
72'
Paderborn mohl jít do dvoubrankového vedení, ale domácí hráč trefil pouze pravou tyč!
71'
Ingolstadt vyrovnal, ale branka neplatí, jelikož se střílející hráč Lezcano ocitl v ofsajdu! Po rohovém kopu se jeho kolega dostal ke hlavičce, po které šel míč přímo na něj a zavěsil ho k levé tyči, ale pomezní už měl zvednutý praporek a Paderborn tak stále vede 1:0.
70'
Ingolstadt vybojoval autové vhazování a poté i rohový kop z levé strany.
69'
Zolinskemu se nepovedl centr a míč tak skončil pouze u hostujícího brankáře.
68'
Ofsajd hostů a akce Ingolstadtu je u konce.
67'
Kittel nyní dostal žlutou kartu za žduchnutí do domácího hráče.
66'
Boeder nedovoleně zastavil hostujícího hráče a dostal žlutou kartu.
65'
Paderborn nyní předvádí velmi dobrou hru a na poslední chvíli vylapil střelu domácího hráče brankář Matip!
64'
Hosté vybojovali rohový kop z levé strany, ale následně se hráči Ingolstadtu ke střele nedostali a míč skončil jen nad bránou Ratajczaka.
63'
Paderborn je u hranice vápna hostů, ale nyní se ke střele nedostal.
62'
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Lex, přichází Kittel.
61'
A další střela domácích, kteří jsou ve druhé půli velmi dobří, ovšem nynější pokus Srbenyho skončil jen v moci brankáře Matipa.
60'
Faul domácích a u míče tak opět budou hosté.
59'
Nyní hlavní rozhodčí ještě diskutoval s trenérem Ingolstadtu.
58'
Ve druhém poločase je domácí Paderborn lepším týmem a zaslouženě tak vede 1:0.
56'
Paderborn právě vstřelil branku!
BEN ZOLINSKI dostal skvělou přihrávku do vápna od Srbenyho, následně si míč zpracoval a vystřelil pod horní tyč, když míč ještě lízl břevno a skončil v síti! Asistence: Srbeny.
56'
Ofsajd, ve kterém se ocitl domácí hráč a akce Paderbornu je u konce.
55'
Nyní domácí vybojovali rohový kop z pravé strany. Ten s menšími problémy nakonec vyrazil do zámezí brankář Matip a následuje roh z levé strany.
54'
Další centr Paderbornu z levé strany skončil pouze u blokujícího hráče Ingolstadtu.
53'
Domácí hráč se dostal ke střele ve vápně, ale trefil pouze boční síť vedle pravé tyče.
52'
Poté domácí poslal centr z levé strany, následně se k míči dostal ve vápně domácí hráč, ale jeho přihrávku před bránu zachytil brankář Matip.
51'
Boeder nyní vhodí míč do hry z autového vhazování uprostřed hřiště.
49'
Po souboji se na zemi ocitl Lex, který byl ošetřen zdravotníky, ale vypadá to, že bude pokračovat.
48'
Nyní hosté vybojovali rohový kop z pravé strany, po kterém se dostal ke hlavičce Ley, ale bránu Ratajczaka přestřelil.
47'
Nepřesná přihrávka hostů skončila pouze v zámezí a Paderborn bude mít autové vhazování.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
První půle je minulostí a stav je zatím bezbrankový. K vidění je velký počet nedovolených zákroků, čímž hostující hráč Ingolstadt byl odměněn už třemi žlutými karty. Ani jedno mužstvo není lepší a hra se přelívá z jedné strany na druhou.
45+3'
45+2'
V dnešním zápase vidíme velký počet faulů, nyní se ho dopustil hostující hráč.
45+1'
Nyní měli hosté přímý kop z levé strany, ale po jeho zahrání nepřišlo ohrožení domácí brány.
45'
Po centru z volného kopu domácích se sice ke střele dostal hráč Paderbornu, ale ta šla velmi vysoko nad bránu Matipa.
44'
Ovšem ke střele se hosté nedostali a následně se provinili faulem na své půlce hřiště.
43'
Další faul, tentokrát ale na domácí straně uprostřed hrací plochy.
42'
Po centru domácích ale střela nepřišla a nyní jdou dopředu hosté.
42'
Cohen je už třetím hráčem Ingolstadtu, který dostal žlutou kartu. Nyní to byl opět jednoznačný faul, když skluzem sejmul k zemi domácího hráče.
41'
Po rohovém kopu hostů se opět domácí dostali ke střele, ale ta šla opět do hostujícího hráče. Následně se hráč Paderbornu provinil faulem.
40'
S následným centrem z něj si poradila hostující obrana. Poté se domácí ještě dostali ke střele, ale hosté jí zblokovali.
39'
Paderborn má přímý kop z pravé strany.
38'
Gaus zajel do Antwi-Adjeje a rozhodčí podruhé v utkání vytahuje žlutou kartu.
37'
Poslední minuty je domácí Paderborn lepším mužstvem, ale nyní se nedostali do vápna po levé straně.
36'
Hostům se nepovedl centr z pravé strany a dopředu mohou jít opět domácí.
34'
Domácí se nyní málem dostali do velké šance, ale obrana Ingolstadtu skvěle zapracovala a odkopla míč do zámezí.
33'
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Pledl, přichází Leipertz.
31'
Domácí vybojovali rohový kop z pravé strany. Ovšem hostující hráč má nějaké zdravotní problémy a v péči lékařů jde mimo hrací plochu.
30'
Hosté se provinili faulem ve středu hrací plochy a u míče tak bude opět třetiligový Paderborn.
29'
Po centru z rohového kopu se hostující hráč dostal ke střele, ale jeho hlavička šla vysoko nad bránu Ratajczaka.
28'
Následně ale hráči domácího týmu opět ztratili míč a poté Ingolstadt vybojoval rohový kop z levé strany.
27'
Nyní domácí měli autové vhazování na levé straně, ale po něm skončil míč u hostů.
26'
Skvělý centr nyní převedli hosté z pravé strany, po kterém se ke hlavičce dostal útočník Ingolstadtu, ale brankář Ratajczak si s jeho pokusem poradil.
25'
Po levé straně se dostal až ke hranici vápna hostující hráč, ale jeho následný centr skončil až v zámezí na druhé straně.
24'
Ovšem ani nyní ho hosté nevyužili a míč skončil jenom v moci domácího týmu Paderbornu.
23'
A další faul domácích, nyní to byl opět Srbeny. Ingolstadt má další volný kop z pravé strany.
22'
Pledl zatáhl za ruku domácího hráče a dostal žlutou kartu.
21'
Hosté se opět pokoušejí dostat do vápna a vybojovali rohový kop z levé strany.
20'
Další faul domácího týmu, nyní se ho dopustil Krausse.
19'
Hostující hráč je viditelně otřesený, jelikož narazil do domácího hráče ve chvíli kdy to vůbec nečekal.
17'
Nyní se na trávníku ocitl ležící hostující hráč a jsou povoláni doktoři.
16'
Hosté jsou zatím o něco lepší mužstvem, ale k nějakému většímu ohrožení domácí brány se nedostali.
15'
Domácí kapitán týmu Strohdiek odehrál raději míč do zámezí a následuje aut pro Ingolstadt.
14'
Následně se Srbeny provinil faulem a rozhodčí okamžitě pískl do píšťalky.
13'
Hosté se opět dostali ke střele, ale ta skončila jenom v moci domácího gólmana Ratajczaka.
11'
Po dalším centru hostů z volného kopu skončil míč opět mimo bránu Ratajzcaka a ten se následně postará o odkop od své svatyně.
9'
Pledl pouze odkopl míč do zámezí před dotírajícím domácím útočníkem.
8'
Srbeny si navedl míč do středu a následně vypálil, ale jeho rána nabrala opačnou rotaci než domácí hráč chtěl a skončila daleko vedle brány.
7'
Ovšem ten následně skončil pouze v moci domácího týmu a rychle dopředu vyrazil Michel, který se nakonec i dostal ke střele. Ovšem ta šla pouze do míst kde stál brankář Nyland.
6'
Další faul domácích a Ingolstadt má opět volný kop ze středu hřiště.
4'
Herzenbruch zfauloval hostujícího hráče uprostřed hrací plochy a Ingolstadt měl volný kop. Ovšem ten skončil pouze u domácího brankáře Ratajczaka.
3'
Nyní se hosté provinili faulem ve středu hřiště. Následně získali hosté autové vhazování.
2'
Lex se dostal ke střele, ale zpoza vápna poslal ránu jen nad bránu Ratajczaka.
1'

SC Paderborn 07: Ratajczak – Boeder, Schonlau, Strohdiek (C), Herzenbruch – Zolinski, Krausse, Wassey, Antwi-Adjej – Srbeny, Michel
Náhradníci: Zingerle – Bertels, Collins, Fesser, Stingl, van der Biezen, Wimmer

FC Ingolstadt 04: Nyland – Levels, Matip (C), Wahl, Gaus – Trasch – Pledl, Cohen, Morales, Lex – Lezcano
Náhradníci: Knaller – Colak, Christiansen, Kittel, Kutschke, Leipertz, Schrock

Rozhodčí: Felix Zwayer – Dr. Martin Thomsen, Holger Henschel.
FC Ingolstadt 04:

Druholigový Ingolstadt se v lize nachází na čtvrtém místě s dvaceti osmi body a skóre 27:20. V poháru nejprve postoupil přes Mnichov 1860, kde vyhrál 2:1. V posledním utkání zavítal na půdu Furthu. Tam se ve 46. minutě sice dostali do vedení domácí, ale o dvě minuty později srovnal z pokutového kopu Cohen. V 83. minutě poslal hosty do dvoubrankového vedení Lex a v 87. minutě pojistil výhru Morales. Ingolstadt tak vyhrál 3:1. Hlavním trenérem je Stefan Leitl.
SC Paderborn 07:

Třetiligový Paderborn se v lize momentálně nachází na druhém místě se čtyřiceti čtyřmi body a skóre 47:24, což drží prvenství v počtu vstřelených branek. V poháru nejprve dokázal v domácím prostředí porazit St. Pauli 2:1. Ve druhém a zároveň posledním utkání přivítal na své půdě Bochum. Už v 7. minutě se prosadil Michel. Domácí byli o něco lepší a rozhodující branku vstřelil v 86. minutě Wassey. Paderborn tak vyhrál 2:0. Hlavním trenérem je Steffen Baumgart.
V osmifinále DFB Pokalu na sebe narazí třetiligový SC Paderborn 07 a druholigový FC Ingolstadt 04. Naposled se spolu tato mužstva utkala před třemi lety ve druhé lize. Paderborn dokázal zvítězit na půdě Ingolstadtu 2:1. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Felix Zwayer a jeho asistenti Dr. Martin Thomsen a Holger Henschel. Hrát se bude v Benteler Aréně v Paderbornu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 15 000 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.